Opinie o Zugil S.A. w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zugil S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zugil S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zugil S.A. w Wieluń

ByłyPracownik

W zugilu zarabiasz grosze, a za ciężką prace i za wypłatę tutaj nie utrzymasz rodziny. Spychologia to praktyka często i gęsto stosowana. Co więksi zakładowi cwaniaczkowie tak robią aby co cięższe i trudniejsze prace przepchnąć na kogoś innego. Poza tym ogromna grupa nierobów, którzy siedzą nie za wiele robią, a zarabiają ogromne pieniądze. Ten zakład dobry jest dla młodych ludzi zaczynających dopiero pracę bez swoich rodzin (ludzi od razu po szkole) i tylko po to aby poduczyć się trochę zawodu, zdobyć jakieś umiejętności i zwiać do lepszego zakładu z lepszą płacą. Na stronie zugilu mnóstwo ofert pracy, ale nikt tu nie chce przyjść pracować. Na mieście śmiech jeśli ktoś się dowie, że tutaj pracujesz bo jesteś żebrakiem i nędzarzem. Odradzam pracę tutaj. (usunięte przez administratora) Ludzie się zwalniają i szukją łatwiejszej pracy za większe pieniądze. Nie żałuje , że stąd odeszłem. Szkoda tylko że tak późno się zdecydowałem

Gabriela
@ByłyPracownik

Może powiesz, na jakim stanowisku pracowałeś i jakie były stawki? To co dla Ciebie jest marną wypłatą może być w zupełności zadowalające dla kogoś w innej sytuacji. Co do tych osób, które siedzą i nic nie robią, czy pracodawca w żaden sposób nie reagował na takie zachowania?

@Gabriela

Czy ty naprawdę uważasz że 2400 zł to jest godziwa wypłata? Poważnie?

2400zł to w Zugilu tygodniówka jest.

Michal

Witam zamierzam złożyć cv do firmy na jakie pieniądze można liczyć w kontroli ktoś coś podpowie czy to tajemnica?

@Michal

Jeśli zadowoliłby cię niecałe 2400 za cały miesiąc bez nadgodzin to możesz składać Cv :') chyba że może nowym pracownikom teraz dawaja większą stawkę choć wątpię :')

Zbigniew

Czy te 2400 jest na umowie zlecenie czy o pracę?

Czy w firmie Zugil S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

gość

...a jest jeszcze Zugil? Kiedyś (usunięte przez administratora) potężna firma i co zostało? Ruina.

Grzegorz

Polecam, ale tylko do biura. Z tego co wiem, mamy przeważnie dwa razy więcej brutto niż ci na produkcji. Tak gwoli ścisłości, mam średnie wykształcenie, pracuje w dziale technologicznym.

Zugil biuro
@Grzegorz

Szkoda tylko że nie każdy Zarabia właśnie w tym biurze wiecej niż pracownik na produkcji . Pracuje właśnie w biurze i wychodzi najniższa krajowa , śmiech na sali w innych zakładach to samo stanowisko i 4 tys min na rękę a w zugilu ledwo 2400 przy całym miesiącu pracy a podobno w biurze płacą lepiej :')) ciekawe w którym

Zugil S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Mistrz / Kierownik Zmiany Wydziału Konstrukcyjno-Montażowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
pravownik

Chesz pracować za grosze przyjdź do pracy do zugilu. Tutaj zarabia duże pieniądze klika menadżerska z Kluczborka. Już niedługo na sol się nie zarobi. Bo za te (usunięte przez administratora) pieniądze stać mnie tylko na solone kartofle dzień w dzień. Na nic więcej. Jak długo jeszcze wytrzymam bycie takim żebrakiem nieudacznikiem nie wiem.

Robert
@pravownik

No to nie masz innych opcji? ;/ Skoro jest tak źle jak mówisz, to czemu nie zmienisz pracy?

Gang
@Robert

Z bo to tak łątwo zmioenic prace

@Robert

Nie zmieni bo to są tacy nieudacznicy życiowi którzy jedyne co potrafią to wylewać gorzkie żale w necie nic poza tym.

Lidia

To chyba jakaś prowokacja bo komentarz jest wręcz żenująco przykry... nie wierze że można tak nisko upaść i dalej nie chcieć zmienić roboty. Wychodzi na to że wszędzie będzie lepiej. Odwagi, człowieku!

Zugilowiec

Nie polecam tego zakładu. Trzymać się z dala. Nit tu nie chce przyjsc pracować za groszsę 0 rozwoju, 0 awansu 0 pieniędzy. wypłaty w okolicach najniższej krajowej. śmiech Zakład podupada. Czy chcesz związać się z zakładem, który za pare lat przestanie istnieć? Dlaczego podupada tłumaczy ostatnie zdanie tej wypowiedzi. wyzysk za grosze, zarabia tylko kadra zarządzająca ( pochodza z kluczborka -> to są niemcy. A co Polak może od niemca dostać?) pracujesz za grosze prawie jak (usunięte przez administratora) i jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora) Kadra zarządzająca to zbiorowisko nieuków, jedyne co im wchodzi to krzyk na pracowników. Skoro nie posiada się dobrego wykształcenia i wiedzy to trzeba ukrywać to krzykiem. chcesz zostać (usunięte przez administratora) dla rasy panów możesz iść tam pracować Ludzie uciekaja z tego zakladu. Ludzie mają dużo roboty, którą wykonują za niewielkie pieniądze. Na ich miejsce nie przyjmują nowych pracowników. Rozkładaja prace tych co uciekli na tych którzy jeszcze zostali. Przychodzą to co chwile coraz nowsi pracownicy na stanowiska kierownicze -> oczywiście z kluczborka, aby doić ten zakład całymi garścami kadra zarządzająca ma się za nie wiadomo kogo. czuja się ju ż jak bogowie w tym zakładzie, w którym mogą sobie na wszystko pozwolić. Odradzam.

Kuba ukrainec

Witam panowie 18.03.21 bulem na probkah Propozicija od posrednika 2800brutto umowa zlecenija i 25zl/h na czarno. Jakis wstud hispanskij

Ja nieznaju
@Kuba ukrainec

A na zadupiu u siebie ile zarobisz?

@Kuba ukrainec

Poproszę o kontakt do tego pośrednika

Spawacz

W Zugilu pracuje się bardzo dobrze 5000 netto wychodzi się przy 200h

Robert
@Spawacz

Fajnie że podzieliłeś się swoimi informacjami dotyczącymi wysokości pensji w Zugil. Wiesz może na jaką stawkę mogą tu liczyć osoby, które dopiero rozpoczynają pracę w firmie? Będę wdzięczny za odpowiedź!

Konik

Zapomniał dodać że tyle zarabia ale za dwa miesiące. Taka prawda.

Zugilowiec
@Spawacz

Owszem zewnętrzne firmy tyle zarabiają ale nie pracownicy zugilu

@Zugilowiec

I pracownicy Zugilu też tyle zarabiają. Są wyjątki.

Hdg
@Spawacz

Zapomniał napisać że tyle bierze ale za dwa miesiące.

Kuba
@Spawacz

To pan zatrudnienija ma bezpodrednio czu prez posrednika na umowie zlecenija 2800brutto?

@Spawacz

Czy można prosić numer kontaktowy do Zugilu sprawa dość delikatną związana z Prokuraturą. Z góry dziękuję Niestety numery w internecie nie odpowiadają.

@Kuba

A ile płacą na ukrainie?

Chyba był się już czas przyzwyczaić, że w Polsce wiele prac typu spawacz wykonują Ukraińcy? Bo widzę, że się tu uwziąłeś na Kubę.

Luki

Witam.są przyjecia spawaczy

Wieluń
@Luki

Przyjęcia są ale jak chcesz mieć 18 lub 19 zł brutto to możesz zapytać. Raczej więcej nie dostaniesz bo Zugilowcy spawacze więcej nie mają. Może jest kilka wyjątków co mają więcej

Spaw
@Wieluń

Dziekuje Luki za rzeczowa odpowiedz. W obecnej firmie mamy podobne stawki, wiec trzeba szukac dalej.Pozdrawiam

$
@Spaw

Jak można spawać za takie pieniądze? Z kąd wy się urwaliście?

Aleksander
@Wieluń

Jak obecnie to się przedstawia, czy zarobki po latach zaczęły nieco wzrastać czy są dalej na takim samym poziomie? Jakie warunki mają spawacze w firmie Zugil? Dają umowę o pracę czy zleceniówki? Praca raczej w jednym miejscu czy różne lokalizacje?

Ile minutowe są przerwy?

Weekendy to są tu wolne?

Jaaaa

No i jest u was ten wirus czy nie ma???

Wariat
@Jaaaa

Jest

Technolog

Na jakie zarobki może liczyć Technolog licząc Wieluński standard ?

Wieluń

Nie polecam tego zakładu. Tam pracownicy mają się Bóg wie za kogo piszę tu o „zugilowcach” oczywiście nie wszyscy. Firmy zewnętrzne traktują jak (usunięte przez administratora). Co niektórzy brygadziści uważają się za Panów w tym zakładzie. A mjstrowie to szkoda pisać. Nie ma co tam pracować.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Zugil S.A.?

Hardworker

Żartujesz ?

Aneta
@Hardworker

@Hardworker Nie ma? A jakieś inne dodatki są w Zugil? Paczki na Święta? Grusza? Czekam na info.

Spaw

Witam.Mam pytanie ile u was zarabiaja slusarze, a ile spawacze. W obecnej firmie nie mamy az takich rozbieznosci, ale istnieja

ex

(usunięte przez administratora) chaos i (usunięte przez administratora) a na stanowiskach kierowniczych rzeczywiście nie ma dużej rotacji, bo tylko oni (Kluczbork) mają dobre pensje, a pracownicy szeregowi z Wielunia tyrają na nich z psie pieniądze.

Jacek

Tak dobra macie pracę, że zapomnieliście zupełnie o tym forum?

Kiero

Na jakiej zasadzie powołuje się kierowników w Firmie? Rekrutacja wewnętrzną? Nie pojawiają się ogłoszenia na stanowiska kierownicze

Zugil
@Kiero

Witam, Rekrutacja w naszej firmie zawsze jest otwarta i dostępna dla wszystkich. Jeżeli nie pojawiają się ogłoszenia na funkcje kierownicze to zwyczajnie nie poszukujemy na tą chwilę. Wszystkie oferty pracy publikujemy na naszej stronie www.zugil.com.pl w zakładce kariera. Zapraszam do przejrzenia :). Rzeczywiście nie mamy dużej rotacji na stanowiskach kierowniczych. W razie pytań polecamy się do kontaktu. Pozdrawiamy, ZUGIL S.A.

Jerzy

Jest jakiś powód, że zupełnie przestaliście pisać? Tak dobrze pracuje się i nikomu nie w głowie pisanie?

Zostaw merytoryczną opinię o Zugil S.A. - Wieluń

• Jak się pracuje w Zugil S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zugil S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zugil S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zugil S.A.

Zugil S.A.