Opinie o Zugil S.A. w Wieluń

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Zugil S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zugil S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zugil S.A. w Wieluń

Zugilowiec

Uwaga ,po prawie 30 latach pracy w tym zakładzie, dostałem podwyżkę wynagrodzenia , i uwaga miałem 20.80zl brutto na godzinę , dostałem 0.10zl rozumiecie 10 groszy mi dali podwyżki, 10 groszy za 30 lat pracy ....10 groszy ,te rządy Klicinskiego i Jokela to jakieś nieporozumienie ,to jest hańba powtarzam hańba 10 groszy podwyżki, ludzie wy normami jesteście?? Ukraińcowi kierownicy załatwiają podwyżki po 2/3zl na godzinę, a zugilowcowi wysrali 10 groszy ,gorszego upokorzenia w życiu nie poczułem 10 groszy....z tego co się orientuję duża część załogi dostała po 10 groszy podwyżki....10 groszy brutto kpina, jak myślicie że tym wygraliscie, teraz będziemy pracować tak jak wasze podwyżki, możecie się gapic po kamerach i zastraszac, zero nadgodzin ,zero od siebie nic wam już nie damy , a że pilne bo wysyłka to drogie kierownictwo (usunięte przez administratora)

@Agnieszka

Mam umowę o pracę, cały etat ,jak jest np mniej godzin w miesiącu mam dopłatę do minimalnego wynagrodzenia , większość chłopaków z zakładzie ma tak jak ja, te dobre zarobki to mają Ukraińce 26/30zl na rękę na godzinę, Indonezja/Indie po 26zl na godzinę na rękę i oczywiście pracownicy firm zewnętrznych od 26 do nawet 32zl na rękę na godzinę, a tak jak pisałem na górze większość załogi nawet nie mają z stawki minimum krajowego i prezes musi dopłacać

Konstruktor urządzeń malarskich ma takie same warunki, niezależnie od poziomu wykształcenia etc? Pytam, ponieważ w ogłoszeniu znalazłem informację następującą "Wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe Mechanika i Budowa Maszyn" i zastanawia mnie, czy oferta wtedy się jakoś zmienia zależnie od tego, osoby z wyższym mają lepsze warunki? Ciekawe, czy ze średnim nadal się opłaca...

Antoni

To co teraz będzie z mostostalem chojnice, który zugil kupił za trzydzieści dziewięć milionów polskich złotych?

@Antoni

Jak przyjdzie nasza klika z Wielunia to będziecie mieć w Chojnicach jak my w Wieluniu dopłaty do minimalnego wynagrodzenia , brak podwyżek , ogólnie brak wszystkiego ,bo na nic nie będzie pieniędzy 2800 netto na(usunięte przez administratora) za cały miesiąc pracy w ciężkich warunkach hehehe

@Zugilowiec

Jest już przewidziane, kiedy te dopłaty do wynagrodzenia minimalnego nastąpią? O ile w ogóle tak będzie. Można tutaj liczyć chociaż na stabilne zatrudnienie na umowę o pracę?

Lysy Nowy wpis
@Antoni

Witam chciałbym przyjąć się do zugilu jako spawacz interesuje mnie tylko na zugil nie jakieś spółki jest możliwe

Pracownik mostostalu

Patrząc na to, co dzieje się w Mostostalu po przejęciu przez Zugil , coraz bardziej zaczynam wierzyć negatywnym opinią o tej firmie.Mialy byc konkretne podwyzki ale pieniędzy nie ma i dostaliśmy grosze.

@Pracownik mostostalu

Nie ma szans, że te konkretne podwyżki jak zapowiadano będą? Co to znaczy grosze? W wakacje ktoś pisał o 10 gr na godzinę i trochę nie wierzę, że to o takie kwoty chodzi? Coś jeszcze w temacie tych zmian wiesz może? Trafiłem tu z oferty dla spawacza, nie wiem, czy mam szukać opcji b, czy się tu spróbować przyjąć. Wiesz może ile podstawa wychodzi na tym stanowisku? Zarobki są mocno zróżnicowane, czy na produkcji zarabia się podobnie?

Pracownik Zugilu Nowy wpis
@Pracownik mostostalu

Dopiero zobaczycie jakie jest kierownictwo w Zugilu. Opinie negatywne jak najbardziej prawdziwe. Już nawet chłopaki z firm zewnętrznych uciekają bo nie opłaca się im robić a co dopiero Nam. Ja już dociągnę do emerytury i koniec wyzysku za nędzną kasę. Pozdrawiam Was tam w Mostostalu.

Zuźka Nowy wpis
@Pracownik Zugilu

Tzn za jaką kasę, że dla ciebie tak słabo pod tym względem? Fajnie byłoby wiedzieć dokładnie, o czym mowa, bo przecież każdy ma swoje własne oczekiwania. Ile płaci na rękę za godzinę teraz po tych podwyżkach w Nowym Roku?

Monia

Znalazłam w sieci ofertę pracy na stanowisko mistrza/kierownika zmiany wydziału konstrukcyjno-montażowego. Firma wymaga od pracownika prawa jazdy kat. B. W jakim celu? Jest to po części praca mobilna? Szefostwo zapewnia firmowy samochód? Poza tym, czy dzięki szkoleniom i rozwojowi można liczyć na jakieś awanse? :-) Mój mąż szuka pracy, dlatego tak pytam.

Zugil S.A. prowadziła rekrutację na stanowisko Mistrz / Kierownik Zmiany Wydziału Konstrukcyjno-Montażowego. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
@kika

Przychodnia może jest dobra ale żeby odebrać telefon to już oni nie potrafią.

Na stronie firmy widziałam, że specjalista ds sprzedaży moze liczyć na pracę zdalną. Czy już przez okres próbny można liczyć na pracę z domu? Czy jednak trzeba trochę z biura popracować? Niektórzy tutaj pisali o niskiej płacy. Ktoś zna widełki płacowe dla specjalisty ds sprzedaży?

siech na sali

I kolejni ludzie odchodzą . Nikt nie chce znosić głupich i humorów i dziwnych decyzji kierownictwa z Kluczborka. Pieniędzy po wypłacie prawie nie widać. W tych czasach sumiennie i dobrze wykonywać obowiązki w pracy i dostawać za to najniższa krajowa to śmiech na sali. A kierownictwo z Kluczborka nie jeden zakład już " zrestrukturyzowalo" czytaj zniszczyło. I zniszczą też ten zakład póki ich na taczce " odpadów z obory" nie wywieziemy poza granice zakładu. Kicik, JJ i ta mała czarna kudlata jak rozrdra te swoje mordy to słychać je w centrum ogrodniczym obok. Tej małej czarnej to sie aż kudły czesa jak się drze. Najświętszy Panie uchron nas przed taką władza . Jak oni tu przyszli w 2014 to takie liche i chude chloposzki były. Teraz sie tak wyzarly i wyglądają jak zwierzeta chodowlane. Oczywiście oni zarabiają, a my tyramy na nich za grosze. A wielu już na dość wyzysku i zwalniają się i idą do innej lepiej płatnej pracy. Brawo gnojki z Kluczborka. Usadzcie też zakład .

zwolniony

wiecie co w tym jest najsmutniejsze? pracujesz nadgodziny dla zakładu bo trzeba zostać, trzeba przyjść w sobotę i niedzielę do pracy bo trzeba, bo kierownik prosi , mistrz, robisz te nadgodziny i co? wczoraj dostałem pasek od wynagrodzenia, miałem 32 nagodziny , 8 wpisane w nadgodziny , 24 wpisane w premie, ani to się nie liczy do urlopu, ani do L4 ,do niczego, pytasz się kierownika dlaczego tak jest odsyła cie do kadr, w kadrach kadrowa mówi,że kierownik to nalicza.......własny kierownik cię (usunięte przez administratora) na wypłacie // i głupa pali , druga sprawa ponad 20 lat pracy w zakładzie, podwyżka 0.10 groszy na godzinę , magiczne zugilowskie 20.90 brutto , nadgodziny wrzucone w premie i uwaga..........brak dopłaty do minimalnego wynagrodzenia, bo ci kierownik wrzucił nadgodziny w premie//////// , może to jakiś kierownik przeczyta w zugilu , to jest zwykłe okradanie co wy robicie?, już większość zakładu się pogodziła z tym ,że dopisujecie godziny ukraincom, i innym firmom zewnetrznym nadgodziny, listy z godzinami pochowane po całym zakładzie, żeby nie nikt z załogi nie zobaczył komu i co jest dopisywane, pózniej poprawiane w komputerze , ukraince się cieszą , firmy zewnetrzne też a my? my nic nie mamy, dodam jeszcze ,że wypisuje się z związków zawodowych to co oni podpisali,to jest zwykła kpina, przewodniczący zakładowej Solidarnosci powiniem przeprosic 3/4 załogi za te podwyżki od 0.10 groszy na godzine do 0.30 co ty człowieku podpisałeś? Ogólnie to wam powiem tak, nie tylko ja ale już kilku moich kolegów ma napisane wypowiedzenie po tych podwyżkach , w przyszyłym miesiącu będzie w załodze zugilu mniej bo 4 z nas odchodzi, nikt nie będzie nas okradał z dopłat do minimalnego wynagrodzenia i pluł nam w twarz podwyżkami po 10 groszy na godzine.

Halina
@zwolniony

A czy ktoś z pracowników próbował porozmawiać z kierownikiem na temat większych podwyżek? Czy poza kiepską wypłatą nie ma w firmie nic co by jednak zatrzymało pracownika, na przykład jakieś benefity typu opieka medyczna lub ubezpieczenie grupowe?

Agnieszka
@Zugilowiec

Czyli firma oferuję najniższą krajową, 20,8 x 168 =3468 gr kiepsko trochę jak na obecną inflację , na jakiej umowie pracujesz? dziwne trochę , że niżej piszą że zarobki dużo wyższe , zwykły pracownicy zarabiają po 5 tys, a jakieś dodatki do umowy są , wypłacają za nadgodziny?

@Agnieszka

sascha

ja pracuje w zugil, ja zarabiam dobre pieniadze, ja mam pieniadze dzieki zugil kupilem sobie drugie auto, ja ucze sie polskiego, ja tu zostaje, nie rozumiem negatywnych opinii , czasem pracuje 8 godzin i mi płacą za 12 , bo zostaje i pracuje, normalne zarobki 6000 do 8000 złotych , dobra płaca, boss dopisuje godziny jak sie zostaje , czasem wiecej jest robotaju na 40 minut , a mam dodatkowo za to zapłacone 100 złotych bo mi dopisuje 4 godziny , dobra stawka 26 zł na godzine , ja robie na okrągło , bardzo szanują mnie i innych Ukrainców

Artur
@sascha

Jak pracujesz 12 godzin to te 4 dodatkowe to pewnie nadgodziny. No ale chyba szef nie dopisuje ci godzin na wyrost? Czy liczy się dla niego że zawsze może na tobie polegać i dlatego dostajesz większą kasę? To taka jakby dodatkowa premia bo pisali tu że nawet 30% procent można dostać.

obserwator

Zugil ostatnio bardzo sie rozwija. Duzo osob potrzeba i do tego dobrze płaćą.

Weronika
@obserwator

Dobrze płacą czyli w sumie ile konkretnie?

@Weronika

Od 5 tys netto w górę.

Aha

5 tyś Buahahahaha. Tyle to może tam kierownik zarabia

Irena
@Aha

No to w takim razie normalny pracownik ile?

Helena
@obserwator

A co masz na myśli, pisząc o rozwoju? :) Szkolenia, awanse pracowników czy zatrudnianie nowych? Albo jeszcze coś innego

@Irena

Normalny pracownik 5 tys netto, specjalista od 8 tys netto.

Hahahaha ciekawe gdzie?

Danuta
@pracownik

I to tylko podstawa? Jakieś dodatki do tego są czy nie? I czy jakieś benefity pozapłacowe macie?

Maria

no chyba tu w firmie skoro forum o niej jest. ale skoro masz wątpliwości to u Ciebie ile max wychodziło, na jakim stanowisku i za jaką pracę?

@Danuta

Do 30% premii miesiecznej. Premia 3000zł za frekwencje. Po 1200zł na święta, bon 2500zł na śwuęta.

Bajkopisarze
@pracownik

Dobrą masz fantazję nie ma co. Powinieneś szukać pracy w jakimś wydawnictwie jako bajkopisarz

Maria
@Bajkopisarze

różne stanowiska mają różne zasady co do przyznawania premii czy czemu tak piszesz? to u Ciebie jak z nią było?

@Maria

W Zugilu bardzo dbaja o pracowników. Teraz otworzyli stołówkę dla pracowników. Obiady są za symboliczna złótówkę, a śniadania za 50 grodzy.

Zugil Ozimek
@obserwator

Dobrze płacą? 25 lat doświadczenia i 2650 netto ostatnia wypłata, to chyba nie za bardzo? Praca odpowiedzialna i cały czas pod presją, szybciej, więcej, pilne.

biurowiec

czytam komentarz Pana "zugilowca" i Panu napiszę czemu ma Pan dopłatę do minimalnego wynagrodzenia w punktach od 1 do ostatniego. Z racji, że pracowałem w tym zakładzie i pracowałem w biurze a domyślam się, że Pan jest produkcyjnym niech Pan to przeczyta i zrozumie. Zaczniemy od : 1.Dlaczego macie dopłaty do minimalnego wynagrodzenia odpowiedz : -nieudolne związki zawodowe , gość który siedzi na etacie u Prezesa , nic nigdy wam nie wywalczy, oprócz zakrapianych wycieczek za pieniądze składkowe , na które i tak musisz dopłacic mu z własnej kieszeni, nieudolność tego człowieka nie ma moralnego poziomu, on nawet nie może wam zagwarantować w upalne dni wody mineralnej i pijecie z poidełek jak warchlaczki , z czego są śmieszki w biurze na Sieradzkiej (sam byłem świadkiem) -brak zgrania w brygadach , jak byście się postawili i na dzień dwa staneli w proteście , wierzcie, że mielibyście chociaż te minimalne 22.80zł brutto a nie jak teraz 20.80zł , tego prezes K i wiceprezes J najbardziej się obawiają ,że stanie im produkcja, ale w tym już miejscie sami do siebie pretensje -Kadra kierownicza od kierowników po brygadzistów , kierownika nie obchodzą wasze stawki , żadnego z nich a znałem ich wyszystkich , da nich liczy się sztuka bo maja z tego premie, i to nie raz takie jak wasze wypłaty miesieczne, mistrzowie gonieni przez kierowników, to samo to że mało zarabiasz lata mu koło nosa, masz robić za (usunięte przez administratora) , bo tak samo biorą za was premie, i na koniec zostawiłem brygadzistów, poziom tych ludzi jest mentalnie drastyczny, niby z wami robią, a w rozmowach z kierownictwem każdemu z was obrabiają tyłki i godzą się na wszystko, czy sie opłaca wam pracowac nadgodziny czy nie i tak przyjdą i będą pracować , bo jak nie dostanie w łapę od kierasa trochę pieniedzy to dostanie większą premie na pasku i bierze ją każdy z nich , może nie każdy bo z tego co wiem , na h1 i h15 nie dawali dwom brygadzistą kasy , bo za dużo szczekali, reszta potulna byle by kasę dostać. - "kasa" dla etatowych zugilowców.......jest coś takiego jak to, że nauczyliście ich przez lata ,że robiliście i będziecie robić za minimum krajowe, kazdy kierownik, szef profukcji, prezes, wiceprezes wie,że i tak tą robotę zrobicie za minimalną prensje, wasze podania o podwyżke, nawet nie są czytane........na oczy widziałem kilka razy to, nawet to ze dojdzie to do K to i tak on ma to w nosie, bo dając jednemu zaraz posypią sie kolejne podania o podwyżkę , sami macie na to co zasłużyliście. 2. Dlaczego nie szanuje się pracowników Polskich a pracownicy z Ukr zarabiają po 8000zł na ręke -dam ci prosty przykład przyjacielu i to 100 procent prawda , płacili pewnej firmie gdzie ma swoich spawaczy na zuglilu od 50 do 55zł za godzine pracy pracownika , a chyba miał ich ok 50 jak pamietam wiec cos ci policzę i uśrednijmy ze ten pracownik pracował 200godzin w miesiącu i ze płacili za niego 50zł na godzine firmie 200 godzin x 50 = 10 000 zł tak tak to za jednego 10 tysięcy złotych, teraz kolego pomnóż sobie te 10 000 zł x 50 pracowników ile ci wyjdzie? nie 5 00000 zł , tak tak dobrze przeczytałeś 500 tysięcy złotych, pół miliona złotych , dolicz sobie , pracowników z Ukrainy , Indii , Indonezji , nie wiem jak teraz ale wydaje mi się, że w granicach 2 milionów złotych płacą miesiecznie za tych "specjalistow" rocznie ok 25 milionów złotych ci wyjdzie, dolicz sobie wynajem widlaków na rok, dolicz sobie wypłaty dla rodziny S i rady nadzorczej , ogólnie jesteś przykre ale na końcu łańcucha pokarmowego , i nad tobą nawet jest pracownik z malarnii z Ukrainy, wiecej nie chce mi się pisac , bo wy to utrzymujecie i będziecie utrzymywać do końca, życzę wytrwałosci w pracy albo szczerze nowego rozumu i zmienienia miejsca pracy , Pozdrawiam

Nik
@biurowiec

No i wreszcie ktoś napisał tak jak jest a nie jakieś bajki o mega zarobkach pracowników. Odkąd pamiętam tam na produkcji zawsze zarabiało się grosze i wszyscy w okolicy dobrze to wiedzą no ale w necie można przecież napisać co się tylko chce papier wszystko przyjmie

Artur
@Nik

Jak zarobki słabe to wiadomo że motywacja spada. Ktoś pisał wcześniej o 30% premii. Ona jest zawsze czy uznaniowa i nie zawsze uda się ją wyrobić?

Zapytanie

Witam. Mam pytanie do pracowników Zugilu. Jak wspominacie i postrzegacie byłego dyrektora - Roberta Hutnika?

szczerbaty

W zugilu nie ma już kto robić roboty. Błędy kadrowo płacowe których dopóscił się przez wiele lat zarząd z Kluczborka zniszczą ten zakład. Za najniższą krajową płace nikt nie chce tutaj przyjść do pracy. A z pracowników jeśli ktoś ma coś w głowie to szuka sobie lepszej i lepiej płatnej pracy i zwiewa stąd. Pozostali praktycznie już sami pracownicy w wieku przedemerytalnym. Ale i oni wkrótce odejda.... A wraz z nimi cholota z Kluczborka bo nie będą się mieli na kim wieźć, bo nie będzie miał kto na nich robić. A oni za najniższą krajową nie pracują.

Dominika
@szczerbaty

No nie zachęcasz, a co to te błędy kadrowo płacowe o których piszesz? Zależy mi na wypłacie na czas, a nie widziałam tu żadnego info że są z tym problemy. Chyba, że o coś innego ci chodzi?

Zugilowiec

Po pierwsze , większość załogi zugilu ,czyli pracowników na etacie ma dopłaty do minimalnego wynagrodzenia, prezes zugilu z wiceprezesem ciągle gadają że nie ma pieniędzy na podwyżki dla załogi, bo musieli by zamknąć zakład jak by dali , po drugie, pracownik z Ukrainy jest bardziej szanowany niż rodzimy pracownik, przedział płacowy ukraińskiego pracownika 27/30zl netto na godzinę, Ukraińcy śmieją się z Polaków bo zarabiają ponad 8000zl z nadgodzinami , a Polak? 2700 , jest to przykre i mega niesprawiedliwe, bo robota ta sama ,ciągle patrzenie kierownictwa w kamery ,zastraszania naganami, nawet zwolnieniami jak jak chwilę staniesz pod kamera , prezes K zamiast szanować pracowników to szanuje agencję pracy od których zatrudnia najemnikow, można powiedzieć że to jawne wyprowadzanie pieniędzy z zakładu, skoro taki Ukrainiec zarobi 8000zl na rękę za 280 godzin to ile muszą zapłacić pośrednikowi? Żeby jeszcze ci Ukraińcy pracowali ....wpisani na nadgodziny jak nie spanie po kontach na malarniach, to spanie na obróbce, żeby tylko złapać godziny, jedno jest pewne nigdy nie był i nie będzie w zugilu szanowany polski pracownik. Amen

obserwator

Zugil to najlepsza firma w Wieluniu. Bardzo się rozwijają i dbają o pracowników/

zezowate szczescie

@kandydat a ilu ludzi za te przyzwoite pieniądze przyjęli? Ile osób kandydowało do pracy za te przyzwoite pieniadze? Te przyzwoite pieniądze dla dyrekcji zugilu 3200zł brutto? No może jakaś 100 wiecej. Nikt tutaj nie chce przyjść do pracy . Te same ogłoszenia wiszą kilka miesięcy jak nie lat. Zazwyczaj nowym pracownikom proponuje się większe pieniądze niż zarabiają stali pracownicy. Nowego trzeba czyms zachęcić i złapać. Stary już jest " złapany" i często już nie chce mu się zmieniać więc godzi się na wszystko. A w zugilu jest dużo ludzi przed emerytura i im nie chce się zmieniać pracy. Oni chcą tylko doczekać do emerytury i godzą się na wszystko. Jeśli ktoś jest młody i ma poukładane w głowie to zwiewa stąd do lepszego pracodawcy za większa kasę.Tutaj przyszłości nie ma. Tu wszystko idzie raczej w kierunku upadku. Jakby nie patrzeć "władza pochodząca z Kluczborka" budujesobie przyczułek w Ozimku ( oddział zugilu) kiedy nasz Zugil doprowadza do upadku. A to już w tym roku... No może jeszcze w nastepnym

zezowate szczesie

Premie? Chyba tylko dla kierowników i sitwy z Kluczborka... Kierowników ostatnio nam się zwolniło 4 .Poszli do lepiej płatnej i spokojniejszej pracy. Nadludzie z Kluczborka myśleli że z pracownikow sobie zrobią (usunięte przez administratora) Że postraszą naganami pokrzyczą na ludzi i wszyscy będą potulnie siedzieć , ciężka swoją pracę sumiennie i służebnie wykonywać i najlepiej aby jeszcze nie chcieli pieniędzy za swoją pracę , a ofiarowali je chołocie z Kluczborka. Co by to nadludzie mogli się bawić i ustawić w życiu. Więc ludzie się zwalniają nawet w tak trudnych czasach jakie nastały, a nowy nikt do pracy nie chce przyjść i za grosze pracować . Śmiech na sali. Ja też niedługo odchodzę i inni ze mną też! Będzie się działo... Będzie zabawa :) ps. W zugilu jeszcze chcesz zarobić to musisz robić nadgodziny (jeśli są) kosztem swojego wolnego czasu i zdrowia. Wstyd ...

kandydat
@zezowate szczesie

Jeszcze w wakacje szukali sporo ludzi do pracy za przyzwoite pieniądze. Na stronie widzialem ze są inwestycje w nowe centra obróbcze. ięc chyba nie jest tak żle w Zugilu. Chociaz opinia zalezy od punku siedzenia.

zezowate szczescie

W zugilu jest już tak słabo, że jeśli ta firma przetrwa 2023 rok to będzie cud. Ludzie się zwalniaja bo idę do pracy do innych firm za lepsze pieniądze bo tutaj w zugilu zarabia się najnizsza krajowa. Kadra zarządzająca wielcy panowie z Kluczborka myśli że ludzie im za grosze będzie pracować... A tutaj je na już kto robić , a ludzi ciągle się zwalniają i zwalniać będą. Jak Kluczbork jeszcze pokazywał jakimi panami są to teraz siedzą cichutko bo boją się że jak będą fikać to jeszcze parę osób się zwolnić i skończą im się ciepłe posadki. Szanowno "raso nadludzi" już w następnym roku stracicie ciepłe posadki i pójdziecie zbierać grzybki i sprzedawać je orz drodze nns Kluczbork...

Agata
@zezowate szczescie

Najniższa krajowa i nic poza tym, czy jakieś premie są jeszcze? To robi różnicę, wydaje mi się. Jak możesz, to doprecyzuj, jak to wygląda.

mechanik

Teraz mają nas do huty przyłączyć Porażka Ci z huty już łażą i patrzą co na złom da sie przetopić

Elżbieta
@mechanik

To jakieś plotki tylko czy sprawdzone informacje? Coś wiadomo jaki to będzie miało wpływ na pracowników, warunki pracy, wypłaty itp?

Zostaw merytoryczną opinię o Zugil S.A. - Wieluń

• Jak się pracuje w Zugil S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zugil S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zugil S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zugil S.A.

Zugil S.A.