Opinie o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Uber Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Uber Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uber Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Yejs

Witajcie ludzie uważajcie na partnera UBera to Jest Lichwa wypożycza sz Auto i co tydzień płacisz 1400 zł z kosztami gazu a zarabiasz nic jesteś w plecy jeżdżąc po 60 h nie można tak pracować i tym bardziej w Warszawie gdzie wszystko jest drogie wynająć mieszkanie kosztem życia naprawdę partnerzy U Bera wykorzystują ludzi z małych miast którzy przyjeżdżają z Apple chlebem i lepszym życiem wykorzystają Ukraińca polaka ale nie (usunięte przez administratora)warszawskiego bo (usunięte przez administratora) warszawski nie pójdzie robić za darmo bo wie że to są jest wszystko Lichwa Partnerzy zarabiają krocie na leasing Gach a ludzie jeżdżą po 12 h nic z tego nie mają to wszystko powinno iść do Internetu do radia do gazety do telewizji oraz do sądu to co oni robią na cudzej krzywdzie ludzie przyjeżdżają z dzikiego wschodu i są wykorzystywani pracują po 80 h w tygodniu zarabiają 500 zł Polak który przyjeżdża z małego miasta też nie daję rady się trzymać podpisuje (usunięte przez administratora)

Leśnik

Dzisiaj przyjechałem pociągiem do Sopotu. Stanalem w okolicach dworca PKP na ulicy Kościuszki zamówiłem Ubera i z góry zapłaciłem za przejazd. Miał podjechać (Ihor w Corsie) w ciągu dwóch minut. Po dziesięciu minutach otrzymałem informację od Ubera że kurs został zrealizowany a ja tymczasem nadal czekałem na przyjazd kierowcy. Za kurs zapłaciłem 15,42pln. Z tych pieniędzy potrącony został mi, jak to napisano "napiwek" dla kierowcy natomiast resztę zwrotnie przelano na mój rachunek. Jest to jakiś sposób w myśl zasady: nie narobić się i zarobić. Zdecydowanie nie polecam!

Misi

Witam Partnerzy Ubera to (usunięte przez administratora) na lizingach płacisz co tygodniowy characz a zarabiasz tyle co nic niech (usunięte przez administratora) Ukraińców ale nas Polaków nie będą powinni mieć połamane kości za takie zachowanie bez litości Lichwa Warszawska odradzam pracy na kierowcy ubera to nie opłacalne

Ha

Odradzam pracy wynajmowania spłacania lizingow Lichwiarzy którzy biorą co tydz characz za auto po kilka tysięcy plus koszty utrzymania gaz benzyna człowiek jeździ i nic nie ma byłem w długach pracowałem tylko na lizing auta i gaz ciagle dokładałem a Lichwa która mi wypchała auto i naobiecywała milionów umywał ręce Cwaniacy Warszawscy naciągają ludzi wypożyczalnie aut partnerzy uberow to źli ludzie Lichwiarze dają auto po czym dowiadujesz się ze masz za nie płacić characz po tys zł tygodniowo!!!!!! To powinno podejść pod paragraf lichwa ludzie Ja jeżdżąc 50 godzin w tyg zarabiałem tylko na auto Lichwirza Warszawskigo Partnera a co zostało to na gaz na przyszły tydz tam nie da się zarobić oszuści naciągacze

logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Gotha

Nie polecam. Kierowcy (usunięte przez administratora). Nie ma kontaktu z firmą, żeby złożyć skargę. Kierowca wziął kasę a w systemie mam, że nie zapłaciłam.

Mamdarynka

Podstawowym warunkiem w zatrudnieniu w firmie uber powinna byc znsjomosc jezyka polakiego lub angielskiego. Niestety zatrudniacie ludzi mowiacych tylko w swoim ojczystym hezyku i z taka sytuacjs nie spotkalsm sie w innych krajach europy. Nie czuje die bezpiecznie , nie macie zadnego nadzoru nad tymi ktorych zatrudniacie a niestety taniej nie znaczy lepiej. Nigdy w zyciy nie dlorzystam z Waszych uslug, piziom naprawde zenuhacy

Beata
@Mamdarynka

i tylko tyle by wystarczyło? żeby ktoś znał język i miałoby to przeważać odnośnie jakiegokolwiek poczucia bezpieczeństwa? A na chwilę obecną jakie warunki zatrudnienia mają, nic się nie zmieniło w tym roku?

Mike

Uber jest najgorszym dostawcą usług przewozowych jakiego znam. Totalny brak profesjonalizmu. Znalezienie kierowcy ew dowolnym momencie graniczy z cudem. Stawki są wygórowane a kierowcy niekompetentni. Nie znają języka nie potrafią się poruszać po okolicy. Odwołują po 20 minutach przejazd. Ta firma ostatnio się tylko ośmiesza.

Mamdarynka
@Mike

Uwazsm dokladnie tak sami, totalny brsk kompetencji, zatrudnianie byle kogo

Ł

Zamówiłem Uber na dokładny adres, przyjechał ulice dalej, kierowca twierdził ze jest ok bo mu tak nawigacja podpowiedziała. Następnie wsiadłem kurs około 4 - 5 KM rano koszt 10.73 zł, mówię taniej niż w zwykłym Taxi to jadę. Wsiadłem a kierowca wiózł mnie na około i to dosłownie nawet droga leśna pomyślałem wtedy że nawet może mnie wieźć ile chce za te prawie 11 zł mi nie przeszkadzało do puki nie wysiadłem. Spojrzałem na konto a tu jeszcze - 7.66 zł transakcja Uber. Czyli bez mojej wiedzy pobrali dodatkowo prawie 8 zł niby nic ale chciałbym wiedzieć o tym od początku. Dlaczego ja jako klient mam płacić za błędy Kierowcy który nie zna miasta a nawigacja która ma w samochodzie pokazywała dobra drogę tylko Kierowcy coś się umyslalo. Jeździłem dość często unerem ale od tej sytuacji już nie jeżdżę. Porażka, kierowca popełnił błąd niech płaci a nie obciążacie klienta skoro to nie moja wina była tylko jego. Jeszcze raz porażka DROGO !!!!!!! Wolę zwykle Taxi trochę drożej ale napewno szybciej

Emilaz

W skrócie wszyscy zarabiaja, tylko nie kierowca, pojeździłem 3 dni i bylem w plecy na wynajetym aucie za ktore placilem 107 dziennie porowzja uber ,bolt 25 procent plus podatek 8 procent od umowy zlecenie ktory ty placisz w 10 h zrobilem 300 tj 300 -33 procent 60 zl paliwo i 107 wynajem auta ha ha (usunięte przez administratora) ubera i resztę zlodzieji.

kierowca
@Emilaz

tu Gościu ma rację . za duże prowizje zabiera UBER I BOLT. UBER przebił wszystko co było do przebicia. pobiera podatek , od kierowcy za to że bierze prowizję 30 % .

Rzeszów- dostawca rowerowy

Dajcie spokój. Pracuje się w oparciu o firmę krzak z Poznania, gdzie to im według umowy wynajmuje się rower od czego co tydzień trzeba odprowadzać podatek. Umowa zlecenie z firmą krzak to 100zł miesięcznie które i tak są pobierane z pieniędzy które zarobiło się na dostawach, podobnie jak składka na ubezpieczenie, 18zł co tydzień za "obsługę" 2zł za przelew, nie wspominając już o opłatach typu 50zł za wydanie zaświadczenia, 40zł za wysyłkę tandetnej torby która się rozdziera po miesiącu, a której kaucja wynosi 100zł lub wartość niemal 200zł W zimie jeśli jest śnieg i lód trzeba siedzieć w domu bez pracy. Jedzie się z kubkiem kawy do klienta, albo z lodami z Mc donalds które docierają na dnie opakowania. Aplikacja ni z tego ni z owego uniemożliwia zalogowanie się, instruuje aby skontaktować się z działem obsługi. Czeka się godzinami na odpowiedź, infolinia w ogóle nie odpowiada.(usunięte przez administratora)

Nie polecam być kierowcą. Jeśli pasażer wam mocno zabrudzi auto lub wejdzie z papierosem i przypali siedzenie Uber umywa ręce i prosi żeby samemu iść na drogę sądową. Nie polecam być kierowcą ani pasażerem.

prawnik
@Ania

tu ma Facet rację. tak jest i to na 100 % .

Beata
@prawnik

Z drugiej strony czemu uber miałby za taką błahostkę odpowiadać? W sensie a co by było gdyby pasażer zrobił krzywdę kierowcy? Wtedy już firma odpowiada?

Rafał
@Beata

Chociaż dlatego że też na tym zarabia i powinien mieć udział w naprawie proporcjonalnie do zysku czyli 30proc.

Partnerzy ubera i bolta cały czas szukają frajeròw W każdym mieście ! Wymagajcie Umowy o pracę Pełny ZUS A jak nie to w.......lać z tym niewolnictwem !!

Irlandczyk

Jaka pracę? Jesteś na siebie i za siebie. Plac zusu ile chcesz (usunięte przez administratora) Jak jesteś za (usunięte przez administratora) to nigdzie się nie nadasz. Ja w uberku od 5000 do 10000 mam na czysto za miesiąc. Auto wynajęte oczywiście.

Mate
@Irlandczyk

Tak milion, nie pisz glupot bo w tygodniu nie ma kursow czasem czeka sie i godzine na zlecenie w 6 h 100 zl na czysto na wlasnym samochodzie z lpg , nie stoje na postojach i nie trace czasu na nic innego

Alicja
@Mate

I jaką umowe masz podpisaną? Czy jesteś na samozatrudnieniu może?

Wore

Oni cały czas szukają (usunięte przez administratora)znam jednego partnera co cały czas szuka (usunięte przez administratora)po tygodniu wywala z pracy z byle powodu i oczywiście wypłata się nie należy bo on poniósł straty. Gdy mu powiedziałem że sprawę kieruje do sądu pracy celem ustalenia stosunku pracy to śmiał się w twarz że podpisałem umowę cywilnoprawną a to nie jest umowa o prace. Gdy mu wypunktowałem że stawiłem się do pracy w wyznaczonym miejscu i czasie , grafik był planowany na cały miesiąc a dodatkowo on zapewnił niezbędne narzędzia pracy to w myśl kodeksu pracy zaszedł stosunek pracy co zapewne uda mi się udziwnić w sądzie wtedy kotara mu opadła i głupi śmieszek zszedł i nie odpowiedział nic było widać że jest wkurzony a ja i tak złożyłem pozew o ustalenie stosunku pracy i żądaniem wypłaty wynagrodzenia wraz z odsetkami a także opłacenia składek ZUS. Dla zainteresowanych macie 3 lata od zakończenia współpracy na złożenie takiego pozwu i zachęcam tym złodziejskim partnerom dać tym popalić

kierowca
@Wore

ADMINISTRACJA TEGO PORTALU ---CHRONI JAK TU WIDAĆ --- (usunięte przez administratora) I KASUJE ISTOTNE OPISY . TO JEST OBURZAJĄCE I DAJE DUŻO DO MYŚLENIA . piszę o tym konkretnym przypadku . sam tego doświadczyłem 7-em lat temu. ale ja mam Prawnika w Rodzinie

Klient M.

Takich tandeciarzy co stoją i nie odbierają bo wybierają kursiki lub nie potrafią czytać sms i tak dalej. Czy tego nie da się wyeliminować. Nowa metoda czeka aż odrzucisz on nie odrzuca a ty nie możesz zamówić innego. Zamówienie wiąże się z odrzuceniem. A pa......y Nie dobierają telefonu. Jak to by było w państwie (usunięte przez administratora) to by ich ................. Ale że to jest w Europie z zasadami to w (usunięte przez administratora) mają pracę z pewnym standardzie. Czy Europa powinna być im przyjazna? Czy powinniśmy się nad nimi zastanawiać ? ? I wiele pytań się mi nasuwa.

Klaudia

Nie polecam!!!!! Zamówienie złożone, opłacone. Po pół godziny info ze restauracja nie obsługuje uber eats. Mimo że uber ma w wyborze dana restauracje. Po telefonie do restauracji Pani mówi że nie mają wgl zamówień od ubera i nigdy nie mielim Zwrot pieniędzy od 8 do 10 dni.

Sky Alex

Powiem tak, nie jest kolorowo ale mi jakoś idzie... Ostatni miesiąc - Październik Przychód (nie godziny i brutto tylko ile przelali mi na konto, po odjęciu prowizji) :9200 zł koszt gazu (z faktur): 920 zł rata auta: 1000 zł księgowość 300 zł mały zus + dochodowy: ok 1100 zl razem: 9200-920-1000-300-1100 = 5880 zł to tak z pamięci zaokrąglone bez końcówek .... Jakoś to idzie, uber + FreeNow i sporadycznie Bolt, toyota prius, poznań, jeżdżenie w szczycie + wieczory i dużo piątek i sobota to tak na swoim własnym przykładzie. Pozdrawiam

Kris
@Sky Alex

Rzetelna

wladek

Nie polecam firmy Uber (usunięte przez administratora) zamówiłam podróż z lotniska Modlin do domu gdzie jest 26 km a kierowca Uber przejechał 46 km i ze konta zginęła podwójna opłata na aplikacji pokazywało kwotę 75,57zł a pobrali 149,52zł pozdrawiam.

pasażer od
@wladek

waldek -- kłamca zCiebie oj Kłamca. przecież to ty tak robisz - kierowco KORPO TAXI . pouczasz innych jak robić . w UBER te numery nie przechodzą , przecież dobrze wiesz . więc tu ci nikt w te brednie nie Uwierzy ,.

Jestes zwykly cierp
@wladek

nawet imbecylu nie potrafisz pomnożyc kwoty przez 2. cierp jestes zwykly i tyle

Hm
@pasażer od

Ty pasażer od siedmiu boleści kierowca Uber skończ pisać farmazony

W zeszłą sobotę złożyliśmy zamówienie przez Uber eats. W momencie gdy żona otrzymała komunikat o tym, że zaraz mamy spodziewać się dostawy zszedłem pod blok po nasze zamówienie. Czekałem ponad 20 minut... i nic. Nikt nie przyjechał, zamówienia nie otrzymaliśmy. Zadzwoniłem do właściciela restauracji i po rozmowie z nim okazało się, że zamówienie wydał prawidłowo. Zadzwonił do Ubera i oddzwonił do nas ponownie. Wyjaśnił nam, przepraszając, że nasz obiad został UKRADZIONY. Kierowca Ubera zjadł nasze zamówienie. Niezwłocznie to zareklamował, ale Uber powołał się na casus przewlekłości, bo rzekomo nie podjęliśmy żadnej próby wyjaśnienia sprawy przez 48 godzin. To oczywista nieprawda, ponieważ od razu przystąpiliśmy do wyjaśniania całej sytuacji. Najpierw zatrudniają złodziei, a potem łamią polskie prawo. Draństwo! Odradzam korzystać z tego (usunięte przez administratora) W skrócie: OKRADŁ NAS PRACOWNIK UBER EATS i straciliśmy pieniądze za zamówienie, które przepadło bez wieści. W między czasie dowiedzieliśmy się o innych takich przypadkach. Mają tam niezły bajzel.

tarm1@wp.pl

Dzień Dobry proszę o podanie kontaktu do siebie chodzi o telefon i z jaką osobą mógłbym omówić sprawę ewentualnej współpracy. Posiadam samochody i kierowców, którzy mogliby rozpocząć przewozy osób. Interesuje mnie rejon Warszawy. Dziękuję o i oczekuję na kontakt na mojego maila podanego wyżej. Paweł Wilczyński

M.w

Na przejazdy czeka się bardzo długo,oraz często kierowcy jeżdżą w taki sposób ze stawrzają niebezpieczeństwo dla pasażerów i dla innych kierowców na drodze

darius

reklamacja nie możliwa, Ty jedno a oni drugie. Dla przykładu podaje adres zakończenia, na którym nie byłem. A w pewnym momencie Uber mówi, że choć mu przykro to ma Cię w (usunięte przez administratora) i wiecej nie gada. A kasa oczywiście pobrana.

Abi
@darius

Dokładnie, tam chyba boty są, bo człowiek pisze jedno a oni ciągle te same odpowiedzi, mnie (usunięte przez administratora) na 32 zł, które dodatkowo pobrali 12 godzin po kursie i oddać nie chcą.

pasażer
@Abi

bajki opisujesz. nie ma takiej opcji . t0 praktyka w Korpo - TAXI .

Zostaw merytoryczną opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Uber Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uber Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 64.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uber Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 4 to opinie pozytywne, 43 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uber Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Uber Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uber Poland Sp. z o.o.