Uber Poland Sp. z o.o.

Horst (Niemcy)

Opinie o Uber Poland Sp. z o.o.

Leoś 2017-03-28 17:54
Uber Poland Sp. z o.o.prowadzi swoją politykę w firmie. Dlaczego wszyscy chcą im ustawiać działalność tak jak oni uważają? Kierowcy dostają pomoc od firmy, jak również bardzo dużo swobody w działaniu.
Warszawa 2017-03-28 18:29
A nie przeszkadza, że większość ludzi robi zakupy w lidlu, biedronce czy innym nie polskim supermarkecie :)
exDriver 2017-03-29 12:26
Kiedyś było inaczej, miałem kurs za kursem, jeszcze z większymi stawkami :) Jak nie miałem obrotu 350zł w ciągu dnia to był zły dzień, a teraz szkoda gadać. Obecnie rynek kierowców jest zalany Ukraińcami pracującymi dla spółdzielni po 12h dziennie, jest ich około 80% wśród kierowców. Czasy oczekiwania coraz częściej przedłużały się do godziny. Za 10h pracy wychodziło mi ok 160zł - LPG 40zł =12/h - ubezpieczenie, amortyzacja, myjnie itd. To jak to się opłaca Ukraincom pracującym w spółdzielni? Spółdzielnie z ukraińcami dzielą się przeważnie kasą 50/50. Auto pracuje 24h ze zmianą kierowcy po 12h, czyli jakieś 320zł obrotu, co daje spółdzielni 160zł a ukraińcowi 80zł za 12h. To się nazywa robić biznes na Ukraińcach dając nim 7zł/h i to na czarno ahaha Witaj Polska :D
VIN 2017-03-30 20:02
Kupić samochód za własne ciężko zarobione pieniądze, dobić go na własne życzenie dla firmy z Ameryki a ewentualny zarobek rozdać pomiędzy urzędy, pośredników i mechaników tak właśnie "polske byznesmeny" robią kasiorę. Niech żyje Uber!!!
patterson 2017-03-30 22:37
Po co wy tracicie czas w tym Uberze ? Bez umowy, nielegalnie, praca po nocach w weekendy... Szkoda nerwów... i samochodu.
Jacek 2017-04-02 16:45
Ej, ale jak mam zarabiać na dostawach jak ciapaci czatują na zmianę przy lokalach 1 metr od restauracji..? O kant dupy potłuc...
VIN 2017-04-02 17:30
Bo dla przeciętnego Janusza to zawsze lepsze niż podbijać kartę co dzień rano w fabryce azbestu. Społeczeństwo się rozleniwiło i wygląda na to że wykonywanie jakiejkolwiek pracy, dochodowej, czy też nie wystarczy aby tak jakby uśpić ten obowiązek związany z zatrudnieniem. Coś na zasadzie przecież pracuję, a to że nie zarabiam to nie moja wina. Dlatego Janusze będą się imać takich zajęć dopóty firmy będą stwarzać takie możliwości.
Taxi vs uber test 2017-04-02 21:47
Odnosnie taxi i ubera zrobilem kiedys maly test przejazdu z punktu A do punktu B ok. 5kilometrow w bardzo dobrze znanej mi okolicy lecz udalem ze kompletnie nie wiem gdzie jestem i nie znam miasta(pierwszy raz w wawie)i co wyszlo? Uber przyjechal po 4min(samochod ok 8lat czysty i zadbany) i jechal prawie tak jak sam bym pojechal te trase 12 min i na miejscu.. nastepnego dnia o podobnej porze zamowilem(dodam tylko ze ta pora byla godz ok 23)taxi 6min czekania(rowniez malo-duzy plus bardzo zadbany i praktycznie nowy samochod:)) ale 27min do celu za 4x wieksza stawke(mialem swojego gpsa w telefonie i sugerowalem inna droge lecz taksowkarz do mnie ze tu jest sporo utrudnien typu -tedy nie bo ulica zamknieta bo remonty itp a zadnych remontow tam nie bylo) nie mam nic do taxi bo nie wszyscy naciagaja klienta,ale po co robia takie manewry ?? To niech sie nie dziwia ze ludzie wybieraja uber ktory jest tanszy i "szybszy"gdyby nie takie praktyki niektorych licencjonowanych taxiarzy nie mial by prawa bytu w Polsce..bo szczerze mowiac sam wolalbym zostac pasazerem kogos kto ma ku temu uprawnienia niz kogos kto ma tylko prawo jazdy i samochod...
Bedusek 2017-04-04 22:43
A co Cię to obchodzi. Jeździsz na taxi to jeżdzij i śmiej się z Ubera
prezes 2017-04-05 19:17
Zarobki wręcz dramatyczne,200 zł dziennie 12 godzin swoim autem.50 zł paliwo,zus,podatek ,amortyzacja,księgowa,200 km dziennie po mieście.Ludzie Policzyłem cały miesiąc 5 dni w tygodniu 250 godzin w miesiącu wyszło mi 8 zł na godzinę.Mi zostało 2 tysiące uber zarobił 1400 zł.Kończę z tym.I nie są w stanie zrobić nic by podnieść zarobki ,nie mają na to sposobu.Zostaną im tylko Ukraińcy, Polaków nie będzie w ogóle.
Aga 2017-04-05 23:09
Chciałam jeździć w Uberze na rowerze... ale jak zobaczyłam ile w Wawie jeżdzi muslimów z pakistanu, to zwątpiłam... są strasznie nachalni do dziewczyn, niechciałabym być przez nich zaczepiana jako tzw. "koleżanka"...
Statystyk 2017-04-06 09:59
Uber zabiera 25% obrotu. Uber nie płaci podatku. Płaci go kierowca. Nawet za te 25% płaci kierowca. Np. Kurs 100zł podatek 8 zł prowizja ubera 25zł paliwo 25 zł . 100 -8-25-25= 42 zł dla kierowcy. I teraz uwaga! Tych 42 zł trzeba zarobić tyle aby zarobić na zus 1200zł na mc i na amortyzację pojazdu ok 500zl na mc przy takich przebiegach.
Czyli jest się niewolnikiem. Np dojazd do klienta 5 km bezpłatny. Potem kurs z klientem 4 km to 12 zł uber zabiera 25% czyli 3 zł. Zostaje ci 9 zł za 9 km. Teraz 9 km to 3 zł paliwa. Zostaje Ci 6zł za 9 km minus amortyzacja załóżmy 60gr czyli za 9 km dostałeś 5.5zł ale musisz zapłacić jeszcze 1 zł podatku VAT od 12 zł zostaje ci 4.5za9 km pamiętaj ze zus tez trzeba zapłacić np 50gr z tego kursu. Czyli masz 4zl za 9 km. Jeździsz 44gr za km. Jesteś rekinem biznesu. Stać Cię nawet na kolejny samochód kredyty i raty czego chcesz. Możesz być dumny jako Hanuszkodzenia biznesu.
Warszawianka 2017-04-06 10:01
Nikt nikogo nie zmusza do korzystania z Ubera ale ci co z niego korzystają mają przynajmniej pewność że jakiś spocony pseudo taksówkarz na licencji kolegi nie przywiezie go dookoła na dopale
Seba 2017-04-07 13:05
O pieniądzach jest napisane dużo, to może tak dla odmiany napiszę co mnie denerwuje: Jeżdżę w Uber eatsie:
Aplikacja jest do bani:
od początku zjada opisy: znaczy tak_ jadę sobie do klienta apka mnie prowadzi na adres Grzybowska 61 i to wszystko zero więcej danych.. oczywiście jest tam hotel z dwiema wieżami kilka wejść, pasaż z restauracjami i sklepami... nie chcę już pisać jak i po jakim czasie udało mi się tam dostać.. ale będąc wściekły na klienta(hindusa) pokazuje mu opis myśląc że o nim zapomniał.. on wyciąga telefon i pięknie wszystko opisane: Grzybowska 61 Hotel, Entrance Tower B room 2108 .. Uber ma apkę Pomocy - Telegram - z tym że czas reakcji to bywa że 0,5h..
Następny przykładzić: Są godzinki gwarantowane tzn. Dopłacają pieniądze jak nie zarobisz..trzeba tylko praktycznie akceptować wszystkie wezwania z restauracji.. ale niestety jest tak: - wczoraj tak miałem że klikam w wezwanie i nic się nie dzieje jakbym nie przyjął.. po drugiej takiej sytuacji pisze - że nie mogę jeździć bo mam za mały poziom akceptacji...to pojechałem do domu.. Piszę do Ubera to dostaję odpowiedź że nie możemy ingerować w Pańskie konto etc. Miłego dnia.. Generalnie czasami mam wrażenie że przeniosłem do głębokiego PRL-u.. i jestem w filmie "Miś" .. jadę do pizzerii gdzie mają takie o wymiarze 41cm.. oczywiście do torby Ubera nie wchodzi.. no dobra ale jadę ze ściśniętą pizzą i otwartą torbą - bo co mam zrobić? Klient patrzy jak na wariata.. przepraszam mówię że się nie mieści.. myślę sobie ale ja głupi jestem jeżdżę autem, a widziałem że Uber ma też duże torby na pizzę! Dobra szybciutko piszę na apkę Pomoc TELEGRAM Ubera - oczywiścise mój entuzjazm zostaje schłodzony.. w sprawie toreb proszę jechać na inflancką do biura dla kierowców.., no w sumie racja! Lecę do biura jak szczenię do rąk.. z moim zajebiszczym pomysłem.. i dostaję odpowiedź: można mieć tylko jedną torbę... myślę sobie, chłopina chyba przepity jest? Naskarżę na niego na Telegrama, no i łuszczę że pan B. powiedział że mogę mieć tylko jedną torbę a ja w samochodzie mógłbym wieźć i dziesięć! Odpowiedż: Proszę jechać na Inflancką w celu sprawdzenia czy jest możliwość WYMIANY na większą..
Seba 2017-04-07 13:21
a i jeszczo jedno: oczywiście ta duża torba do pizzy jest nie odpowiednia (płaska) do obiadków, dużych zamówień etc.. jedna torba nie da rady..
Taaa 2017-04-08 01:23
Zatrudnij sie jako dostawca pizzy. Uwierz zarobki wieksze wozisz tylko w nieduzym regionie i czasami mozna sie najesc za free. Uber z ich zarobkami to pomylka. Kolega wozi pizze juz jakies 10lat. Zarobki ma ok 3-4tys na czysto.
Robin 2017-04-08 01:40
To trzeba bylo zglosic to korporacji w ktorej zamawiales auto. Wszyscy zrzeszeni taksowkarze maja gpsy i system sledzi i zapisuje trasy przejazdu. Pewnie dostalbys zwrot pieniedzy za kurs ew jakis bon na przejazd a kierowca mozliwe ze by wylecial lub w lepszym przypadku zostal zawieszony na jakis czas. Oni staraja sie dbac o wizerunek firmy no chyba ze to bylo jakas smieciowa korporacja. Tam wiekszosc jezdzi lewusow. Kierowcy w normalnej korpo nie oplaca sie oszukiwac bo wiekszosc ma wystarczajaca ilosc pracy chyba ze to Ty tu bajki piszesz bo to wyglada na powtarzanie argumentow promowanych przez zwolennikow ubera.
Kolombus 2017-04-08 13:23
Uber Poland Sp. z o.o. zrodził się z potrzeby klientów, którzy mieli dość walki miedzy korporacjami taksówkarskimi. Jak jużcoś powstało znowu nie pasuje ??
Leszek 2017-04-08 17:59
Ludzie nie wierzcie w bajki p dużych zarobkach w uber. Za robicie max ok 2 tys za pracę cały miesiąc od pon do ND. Za jeździć ie samochody q na końcu zostaniecie bankrutami bez samochodu. Niestety złoty mają rację. Kolega taksiarz zarabia ok 3 tys na rękę a jeździ od pn do soboty. Przy stawce 1.8zl za km. A kierowca ubera 1900zl za pracę 7dni w tyg. Odradzam prace w tej firmie i można mieć sprawę w sądzie za brak badań lekarskich kierowcy brak kasy fiskalnej itp.
VIN 2017-04-09 18:10
Ja tam nie neguje legalności Ubera, bo klient sam wybiera z kim i za ile chce jechać. To nie czasy PRL-u gdzie ludzie dosiadali się do taksówki na przyczepkę a kierowca był tym który decydował gdzie pojedzie a nie klient. Praca jako kierowca to już inna bajka. Ty pracujesz inni zarabiają. Uber, urząd, firma leasingowa, ew. bank, stacja benzynowa, mechanik a Ty szary kierowco jesteś na samym końcu łańcuch pokarmowego. Pracujesz na tych wszystkich powyższych a ochłapy zostają dla Ciebie. Ahh jeszcze zapomniałabym że wrazie wpadki jeszcze trzeba mieć zaskórniki na ewentualną grzywnę.
Kolos 2017-04-12 09:13
Zawsze można zmienić pracę i nie będzie nikt nikogo oszukiwał. Taksówkarze też narzekają i jeżdżą .
Karol 2017-04-15 16:58
To jest niepoważne! Uber (eats)pisał na sms-a że spodziewają się dużej ilości zamówień.. żeby sie logować że dobre gwarancje godzinowe etc...połasiłem się i nie pojechałem na święta z rodziną.. a tu na 5 godzin zalogowania jeden przejazd i 4zł na czysto.. dramat.
Karol 2017-04-15 16:58
Agnes 2017-04-17 07:52
Gdzie jeździsz ?
Frank 2017-04-18 17:39
Myślę, że jeżdżąc w firmie trzeba mieć jakiś plan działania żeby zarobić odpowiednią kasę. Tak działają ludzie w swoich firmach.
Uber Poland Sp. z o.o. 2017-04-19 10:52 [pracodawca]

Już ponad MILION użytkowników w Polsce korzysta z przejazdów z Uberem!

Na tym jednak nie poprzestajemy. Dzisiaj ruszamy w drogę po kolejny milion i w tym celu podwyższyliśmy wartość Twojego kodu polecającego aż na miesiąc.

Podziel się swoim kodem ze znajomymi, a za każdy pierwszy przejazd nowego użytkownika otrzymasz 30 zł na swój kolejny przejazd.

Dowiedz się więcej: t.uber.com/milion

Wawka 2017-04-19 14:23
Witam kilka miesięcy temu spróbowałem pracy z Uberem.
Dla mnie to szkoda jest czasu zarobki marne i szkoda auta.
Lepiej jest iść do pracy na etat zarobisz 2 tyś to przynajmniej je masz.
A w Uberze trzeba odliczą prowizje 25 % później trzeba zapłacić podatek Vat i dochodowy do tego Zus .
To zostaje to w perspektywie kilku lat nie wystarczy na zakup nowego Auta lub naprawy.
Odradzam współpracę z Uberem
1. Przepisy w naszym kraju są nie jasne i kiedyś może się okazać że z tego tytułu trzeba będzie zapłacić duże kary.
2. Zarabia na tym tylko Uber ( Jakiś czas temu była próba protestu kierowców Ubera dotycząca podwyższenia stawek nie z tego nie wyszło).
3. Firma to korporacja że stanów która nie bierze żadnej odpowiedzialności za swoje działania.
Spółka która robi przelewy od Ubera znajduje się Holandii nie podlega pod polskie prawo. Ale kierowcy już tak każdy musi mieć firmę lub spółkę.
4. Media i dziennikarze przeważnie wypowiadają się pozytywnie o Uberze (Myślę że są to artykuły sponsorowane dziw mnie bierze że nikt nigdy nie napisał jak są marne zarobki).
5. Do tego Uber kłamie reklamując się że można zarobić do 8 tyś miesięcznie (Jeśli już to 8 tyś to jest utarg jak odliczyć koszty wszystkie podatki zusy paliwo naprawy amortyzacja auta zostaje może że 2 tys.
Za prace w nocy w święta itd.)
6. Wcale się nie dziwię że korporacje Taxi zwalczają Ubera to nie uczciwa konkurencja która wykorzystuje luki w naszym prawie do tego wykorzystuje też kierowców i okłamuje.
Zyskuje tylko pasażer bo tani przejazd ale czy tak jest ?
Też nie bo na tym tracą kierowcy innych firm i ich rodziny a co za tym idzie całe nasze społeczeństwo.

Podsumowując Zarabia tylko Uber w stanach bo od każdego przejazdu 25 % a koszty ma niewielkie.
Tarci każdy z nas
Dlatego odradzam każdemu pracę w Uberze Ja zrezygnowałem i nie zamierzam do tego wracać.

Pozdrawiam
Karol 2017-04-22 14:27
Uber Poland rozwija skrzydła, w Krakowie poszukują człowieka z niemieckim, czy słyszeliście o tym? W tej pracy sprawdza się powiedzenie, że każdy człowiek jest kowalem swojego losu. Ja lubią takie wyzwania.
Radek 2017-04-22 15:22
Jestem kierowca już około 6 miesięcy, zarobki przy okolo 70- 80 godzinach w tygodniu około 1400-1800 zł minus koszty ale, jest sposób na to żeby zarobić troszkę więcej i nie ma konieczności otwierania DG zacząłem w współpracę z uberpartnerem szczegóły na www.uberpartner.pl
Można się dogadać i sporo formalności odpada.
Pit 2017-04-22 23:31
Kurs hrywny 0,14 groszy a zatem Ukrainiec zarabiajac 1zl ma na ukrainie 7hrywien, z ukrainy przywiezie pelno jedzenia a mieszkanie wynajmuja i mieszkaja po 6 nawet 8 osob a wiec Polak nie bedzie pracowal bo mu sie nie oplaca Ukraincowi sie oplaca i tyle
Tytan 2017-04-24 06:56
Nie polecam współpracy z uberem. Zarobki marne. Samochód zajeżdżony. Przy tych stawkach na czysto zostaje ok 6 zł na godzinę. Wole pracować w mc donaldzie tam mam pewne 12 zł brutto na godzine. I nie muszę martwić się o naprawy samochodu zusy i działalność gospodarczą. No i 2 x więcej kasy niż w uber. Nue ma co się nastawiać. Jako kierowca ubera można czuc się nieudacznikiem finansowym. Jeździsz swiatki piatki a na czysto masz 100zl i to własnym samochodem:(
O co chodzi? 2017-04-26 12:48
Co to jest hate? Nie znam takiego słowa w języku polskim...
uberowiec 2017-04-27 22:44
Uber jest opłacalny tylko w sytuacji kiedy już posiadasz firmę, samochód i chcesz dorobić w chwili wolnej od zleceń - wykorzystać wolny czas.
yetty 2017-04-30 22:57
3 długie miesiące - tyle trwała 'przygoda' z uberem. Bardzo miła praca, możliwość poznania ciekawych i sympatycznych ludzi - gdy już jest kurs. Poza tym długie czekanie na zlecenie, symboliczne zarobki i dziwne traktowanie ze strony uberpartnera. Samochód niby miał być ubezpieczony ale za uszkodzenie trzeba było płacić samemu, zarobki satysfakcjonujące - ukraińskich wyrobników pracujących w systemie 12/12. Aby się zbytnio nie rozpisywać POLECAM - jako drogie hobby.
W-wiak 2017-05-02 11:23
Consam z Miedzianej 11 w W-wie współpracujący z Uberem,zmusza kierowców do minimum 72 godz. tygodniowo,limity czasowe,dziwne kary i potrącenia,przestarzała zwaieszająca się nawigacja i kilka samochodów że hałas zmusza do wolnej jazdy. Za 282 godz. aż 950 zł wypłaty. Ostrzegam chętnych przed podpisaniem umowy z nimi bez czytania bo zniszczą Cię wekslem na 20000 który musisz podpisać przed podjęciem współpracy. Stanowczo nie polecam tej firmy. A desperatom polecam spytać się tam o "Saszę". Pierwszy raz widziałe jak facet płacze -108 godz.tygodniowo i firmie wisi kasę.
Tatataki 2017-05-03 00:32
50/50 z 320 wyszlo Ci 80? Istny geniusz z Ciebie !
Daro123 2017-05-09 02:21
Chwalisz się czy się żalisz gamoniu?!
Kolo 2017-05-09 18:01
Czy rzeczywiście w firmie UBER jest tak źle i nie ma pomysłu na poprawę?
Art 2017-05-12 06:38
Witam nie jeździłem w Uberze ale jeździłem u swego pracodawcy na kilometrówce 0,8358 za 1 km + wypłata za pracę oczywiście. Po 3 latach przebieg 150 tys w 3 lata stwierdziłem, że to się nie opłaca i dostałem służbówkę. Passat został zajeżdżony, wartość spadła a na liczniku wybiło 300 tys. Kto w Uberze jeździ za 1,40 + Zus, Vat i prowizja 20 jest debilem. Nie ma pensji, urlopu i L4. Nie wspomnę o karach z ITD. Realna wartość to min. 2 zlote bez prowizji tego amerykańskiego wynalazku. Ta aplikacja nabija sobie kabzy z polskich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] którzy nie potrafią liczyć.
Driver. 2017-05-13 14:21
Założyłem DG robie około 1500zł obrotu tygodniowo. 6 tys miesięcznie minus 600 ZUS, 8,5% podatku czyli niecałe 600zł i 1500 na paliwo. Wychodzi 3-3.5tys miesięcznie za około 200h w miesiącu. Trzeba wiedzieć w jakich godzinach jeździć.
Claudia 2017-05-15 12:29
Zostałam oszukana. Zauwazylam dzis spore sumy wychodzące z mojego rachunku bankowego na rachunki Uber do rożnych krajów. Niestety odpowiedzi os strony ubera brak.
Kvazz 2017-05-16 04:26
Tak madra glowo odlicz sobie jeszcze amortyzacje a potem pelny zus i Ci wyjdzie ok 2tys za 200h czyli 10zl na h. Bez zadnych swiadczen i przywilei jak na etacie. W dodatku poczekaj do wakacji albo przezyj styczen i luty z odlozonych kokosow bo wtedy ruchu nie ma. No BRAWO TY!!! Ja tez chce taka super prace... Geniusz???
Jjj 2017-05-16 04:31
Nie jestes sama. Spotkalem kilkudziesieciu ludzi ktorzy wrocili do taxi bo mieli takie same przypadki po zainstalowaniu ubera. Glownie pieniadze wychodzili na jakas firme zarejestrowana w UK. Nawet nie chieli slyszec o podpinaniu karty do aplikacji mimo ze byla promocja i jechaliby za pol ceny. Ale wlasnie niektorzy musza sie nauczyc na wlasnej skorze.
Kvazz 2017-05-16 04:37
Powiem Wam tak. Ktos kasuje posty ktore zle mowia o uberze. Wszystkie moje postow zostaly usunietych chociaz widze odpowiedz kolegi na jeden z nich. Uber dziala wszedzie.
Krystian 2017-05-16 13:00
Niestety Uber nie jest dobrym pomysłem na zarabianie/dorabianie dla osób bez własnego samochodu, ponieważ ciężko znaleźć uczciwych partnerów. Przykładowo firma X-Car (KRS 0000589896), która jest partnerem Ubera-a nie wypłaca należnych pieniędzy swoim kierowcom, oszukuje ich i unika kontaktu. Przez takie firmy Uber schodzi na psy, ponieważ zależy mu na ilości, a nie jakości - wiadomo jak to może się skończyć...
Kolo 2017-05-25 08:49
@Claudia To bardzo smutne co piszesz i myślę, że powinnaś zgłosić ten fakt na policję. Ale to nie jest wina UBERA tylko ludzi.
Ser 2017-05-27 07:36
A po co kasa fiskalna jak płatność kartą? Klient dostaje fakturę od razu pi zakończeniu kursu
Der 2017-05-27 07:44
MZK płaci 3500 zł + 600 zł premii, masz bilety wolnej jazdy, płatne urlopy i wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Der 2017-05-27 07:49
To ja ci podam swoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] konfidencie. W Warszawie konfidentow się glanuje.
Fer 2017-05-27 08:06
Jeździłem w Warszawie 5 dni X 12 h dla Uberpartnera i musiałem przestać z powodów zdrowotnych. Obiecane mi wypłatę na konto, kilka razy wysyłałem nr konta itp ale o pieniądzach zapomnij. A więc tyle o partnerch Ubera. Jeżeli chodzi o farmazony typu "bo nie macie licencji, kogutów,kasy fiskalnej itp" to odpowiem "Pie.dol się". To jest wybór tych co płacą a więc klientów. I czekam na jakieś tzw zatrzymanie obywatelskie. Po pierwsze zadzwonię gdzie trzeba i wam obijemy ryje w "obronie własnej", po drugie spiszę wasze numery, porobie zdjęcia na wypadek gdyby mnie spotkała jakąś przykrość. A wtedy będziecie mieli dluuugi, bezpłatny urlop.
A tak nawiasem mówiąc, to się nie opłaci. Jeżdżę nowym A6 bo lubię.
Zostaw swoją opinię o Uber Poland Sp. z o.o. - Horst (Niemcy)
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uber Poland Sp. z o.o.