Opinie o Reditel Daniel Filochowski w Nowa Wieś Wielka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Reditel Daniel Filochowski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Reditel Daniel Filochowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reditel Daniel Filochowski w Nowa Wieś Wielka

Maja Nowy wpis

Opinie są różne i teraz nie wiadomo którym wierzyć, bo jedni piszą o problemach z płatnościami a inni że nigdy takich problemów nie było. Możecie powiedzieć jak to jest teraz? Zostało też wspomniane, że trzeba przynosić własny sprzęt - to prawda?

Daniel Nowy wpis
@Maja

Nie prawda że TRZEBA, ale prawda że MOŻNA przynosić własny sprzęt. - Jeśli ktoś stwierdzi że ma dobry swój sprzęt i chce na nim pracować, wówczas może wykonywać pracę na swoim sprzęcie za co oczywiście jest dodatkowo wynagradzany. Wielu ludzi woli właśnie w ten sposób, co jest zrozumiałe.

Daga

@Andrzej nie macie pasków wypłat?

Andrzej Nowy wpis
@Daga

3000 - 3500, Kierownik robót ponad 4000

Janusz

Firma ta jest kompletnie nie wypłacane szef okrada ludzi z ich wypłaty dając im 500 zł na miesiąc obiecując że wyrównanie zrobi czego nie robi. Firma ta ma wiele problemów z prawem. Jest wiele osób które składają coraz to nowe doniesienia do prokuratury PIP SU ZUS. Pan Daniel nie jest kompetentna osoba. W firmie nie ma sprzętu trzeba przychodzić z własnym. Pan Daniel na tą chwilę ma więcej długów niż zarabia ma komornika i jest wpisany do KRD.

Andrzej Nowy wpis
@Janusz

Pracuję w firmie Reditel praktycznie od początku i nigdy nie pracował tu nikt o imieniu Janusz, więc dziwie się ludziom, że wypisują jakieś dziwne opinie wyssane z palca. Ja nie mam na co narzekać, według mnie praca dobra i stabilna, ewentualne obsuwy z płatnościami są spowodowane tym że kontrahenci również nie płacą dla firmy, ale zawsze szef coś dołoży od siebie. Człowiek jest uczciwy.

@andrzej a ile tak mniej więcej można mieć na pasku ?

@Karolina

Na pasku ?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Reditel Daniel Filochowski? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Tomasz

Pracowałem w firme Reditel przez kilka miesięcy zanim nie założyłem własnej działalności i nigdy nie było problemów z płatnościami, a jak była jakaś obsuwa to zawsze dostawałem jakąś rekompensatę. Klimat w firmie też jest dobry, bez napięć i stresów. Ogólnie polecam.

Pracowałem u tego Pana do tej pory mi nie zapłacił. Wielki (usunięte przez administratora) jest bardzo dużo osob przez niego naciagnietych. Omijać go zdaleka.

Zostaw merytoryczną opinię o Reditel Daniel Filochowski - Nowa Wieś Wielka

Reditel Daniel Filochowski