Opinie o Firma Handlowo-Transportowa Transport Międzynarodowy Jacek Szlachta w Gołyszyn

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo-Transportowa Transport Międzynarodowy Jacek Szlachta. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Handlowo-Transportowa Transport Międzynarodowy Jacek Szlachta na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Transportowa Transport Międzynarodowy Jacek Szlachta w Gołyszyn

Dawno komentarzy tu nie było, w zasadzie jak patrzę teraz po dacie to jest ona zbieżna z jednym z ogłoszeń, które udało mi się odszukać. była to oferta na busa do 3,5 tony, w której pisali o zarobkach od 4 000 zł jeszcze parę lat temu. czy to aktualne? ciekaw jestem ile teraz można zarobić

Tomasz Nowy wpis

właścicielka firmy (usunięte przez administratora) nie dotrzymuje uzgodnień z przyszłym pracownikiem

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Firma Handlowo-Transportowa Transport Międzynarodowy Jacek Szlachta w miejscowości Gołyszyn? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Patrycja Nowy wpis

Witam, pracuję w tej firmie od wielu lat najpierw jako pomoc spedytora od ponad 2 lat jako spedytor. Jestem bardzo zadowolona z pracy, Pani Jolanta jest bardzo otwartą, pomocną i pozytywnną osobą. To ona nauczyłą mnie sztuki spedytora i pracy na giełdach transportowych. Nigdy nie było problemów z urlopem czy to 1 dniowym czy na 2-tygodniowy. Jest to niewielka firma, obecnie 2 spedytorów (ja + P. Jolanta) i 8 busów do prowadzenia. Z przyjemnością chodzę tam do pracy :) Pozdrawiam, Patrycja

Jolanta

Poszukuje informacji na tem obecnej sytuacji z pracą w Firma Handlowo-Transportowa Transport Międzynarodowy Jacek Szlachta. Interesuje mnie szczególnie, czy epidemia wpłynęła jakoś szczególnie na warunki pracy w tym przedsiębiorstwie. Dajcie znać, jakie jest wynagrodzenie na początek i czy poszukują aktualnie nowych kierowców do pracy?

Patrycja Nowy wpis
@Jolanta

Witam, Pani Jolanto, na naszą firmę nie wpłynęła znacząco epidemia, transport międzynarodowy fonkcjonował i funkcjonuje normalnie. Prowadzimy działalność z zachowaniem ostrożności zdrowia pracownków. Tak, poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko kierowcy międzynarodowego. Jeśli miałaby Pani więcej pytań, zapraszam do napisania maila : ossakpatrycja@gmail.com , umówimy się na telefon gdzie udzielę wszelkich informacji. Pozdrawiam, Patrycja

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Handlowo-Transportowa Transport Międzynarodowy Jacek Szlachta? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Artur

odradzam pracy w tej firmie,właścicielka najpierw uzgadnia coś z pracownikiem a potem wykręca się, i nie dotrzymuje słowa

Patrycja
@Artur

Panie Arturze, nie zgodzę się z Pana opnią, gdyż miał Pan pojawić się na załadunku o 8.00 rano i nie było z Panemżadnego kontaktu, po czym odezwał się Pan do spedytora po godzinie 12.00, że Pan załatwiał swoje sprawy i nie uprzedając naszej firmy o tym, przez co musieliśmy wysłać specjalne inny samochód na załadunek towaru od klienta. Poza tym używał Pan samochodu służbowego (busa) w celach prywatnych bez żadnej konsultacji z nami. Przedstawione zostały Panu wszelkie informacje jak wygląda praca kierowcy na, które Pan przystał, niestety w pierwszym dniu pracy Pan się nie wywiązał z obowiązków kierowcy. W związku z czym byliśmy zmuszeni rozwiązać współpracę. Pozdrawiam, Patrycja

pracownik88

właścicielka jolanta ossak (usunięte przez administratora),uzgadnia z pracownikiem że go zatrudni,że podpisze z nim umowe,a po kilku dniach kiedy pracownik stawia sie w firmie żeby pracować,niezatrudnia pracownika i nie podpisuje umowy, bez żadnej wcześniejszej informacji telefonicznej.(usunięte przez administratora)pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Transportowa Transport Międzynarodowy Jacek Szlachta - Gołyszyn

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Transportowa Transport Międzynarodowy Jacek Szlachta?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Transportowa Transport Międzynarodowy Jacek Szlachta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Firma Handlowo-Transportowa Transport Międzynarodowy Jacek Szlachta
  • 81