Wydawnictwo Crux

Opinie o Wydawnictwo Crux

tycjan 2012-07-27 15:28:16
Porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
psv 2012-08-04 18:09:21
Uciekajcie od tej firmy jak najdalej!!!
weteran 2015-02-02 16:16:19
Hehehe widzę że opinii mnóstwo zostało usuniętych.. Otóż, ja mogę polecić. Z czystym sumieniem. To dobra praca dla młodych ludzi, którzy szukają doświadczenia potrzebnego w sprzedaży. Niestety nikt Cię nie nauczy, do wszystkiego musisz dojść sam/a. Ale mając dryg do sprzedaży i trochę wrodzonych umiejętności + odrobinę szczęścia można zaczepić się na dłużej. Jedyne co mi nie pasowało w CRUX'ie to szklany sufit. Co byś nie robił to i tak nie miałeś możliwości jakiegokolwiek awansowania, nawet na papierku. Generalnie, miło wspominam, przede wszystkim atmosferę wśród szeregowych pracowników. Co do zarobków, nie powalają na kolana (zwłaszcza porównując to z marżami na poszczególnych produktach). CRUX to taka hydra, jeden łeb obetniesz to wyrośnie następny i tak dalej. Nic go chyba nie zabije, zawsze znajdą się nowi pracownicy, a nawet gdyby dział handlowy upadł doszczętnie to i tak firma sobie poradzi. Niewielu tak pewnie jeszcze zostało z których pamiętam, ale pozdrowienia dla 'starej gwardii' ;)
kinomaniak 2016-03-04 08:55:03
Mogę polecić wam pracę w CRUX. Jest możliwość awansu nie tyle stanowiskowego co finansowego. Każdy kto dobrze sprzedaje będzie zadowolony. Wiadomo że nie od razu Rzym zbudowano i na owoce pracy trzeba chwile poczekać. Na początek pracą na zleceni, później na umowę o pracę. Chęć do pracy, wytrwałość, cierpliwość, na początek wystarczą.
uchahana 2016-03-15 17:34:45
Pracowałam jako przedstawiciel handlowy na umowie zlecenie oczywiście.Szansa na umowe o prace jest po osciagniecu obrotu którego nie osiągają stali pracownicy którzy sami są na zleceniówce.telefon służbowy stacjonarny.Sprzęt stary zniszczony komputer, telefon czy nawet auto. Plany są z kosmosu.Współczuje każdemu kto zrobi fajny obrót i wezmie wolne dajmy 1 dzien.W normalnej firmie odliczono by dniowke z podstawy tam odciagna premie prowizje oraz podstawe a wasza dniowka Bog wie jak liczona wyniesie was 200 zł :) Nie polecam przejedziecie sie i zmarnujecie czas
amg 2016-07-29 17:09:17
śmieszna podstawa. flota samochodów żałosna. system premii i prowizji też słaby. Główny produkt ( reklama na kalendarzu) nie jest już w modzie.. Umowa zlecenie. Firma kogucik. Jeżeli ktoś nie pracował jako przedstawiciel i chce spróbować to ok ale niech się nie spodziewa kokosów max najniższa krajowa.
amg 2016-07-29 17:09:50
Andorszandordelawe 2016-09-14 08:29:06
Witam

Praca w Magazynie ? ........ Tylko że w tej firmie niema czegoś takiego jak Magazyn ! Owszem są pomieszczenia ale nazwał bym je raczej jak powiadają Ślązacy " Chasiokiem " Brak Kierownika Magazynu ? Koordynatora ? czy kogokolwiek kto ma pojęcie o Logistyce czy Gospodarce Magazynowej . A co do " kadry magazynowej " tak nazwałem kilka Pań pracownic języka jakiego używają mam na myśli słownictwa pasuje
raczej do Patologi Społecznej
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo Crux - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Crux