Opinie o Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel w Płoty

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel w Płoty

Wilkocki

Firma FHU Daniel Siądecki w dalszym ciągu od 2011 roku zalega nam 1676 złotych z tytułu niezapłaconej faktury. Nie polecamy.

@Wilkocki

Zgłaszam pana firmę do US skarbowego.żeby pan wiedział ze to ja.Siadecki

@Daniel

Niech Pan spłaca długi a nie zasłania się zgloszeniem do Urzędu Skarbowego

@Wilkocki

Nigdzie długów niemam.Pan P Wilkocki ze Szczecina (usunięte przez administratora) ludzi już krzywda pana sięgła sprawiedliwości.nie muszę się oglądać za siebie jak pan.

Kosek
@Wilkocki

Czytam ten wpis od kilku lat i nie rozumiem co on nadal tu robi ... ktoś ma żal do drugiego że mu się wiedzie i ustala jakiś poziom w branży handlowej i budowlanej wypisuje tematy z dziury i czeka aż ktoś będzie dalej mazał tym błotem 21wiek a człowiek wilkiem drugiemu. masz Wilkocki coś do wyjaśnienia to jedz do Płot na firmę do Siądeckiego jest codziennie od 8 do 16 a nie wypisujesz bzdury i wymyślanie bajek o zalegloscaich !!! Znam właściciela Handlarz ale prawy człowiek I słowny a to w dzisiejszych czasach ogromna zaleta

Kosmet Team Andrzej I Synowie

Witam serdecznie.... tak czytam i czytam te wszystkie komentarze ręce opadają jak można mieć pretensje o maszyny używane które przyjechały z zagranicy?? w naszej firmie jestem logistykiem zajmuje się sprzedażą oraz organizacją pracy nie mamy nowego sprzętu działamy na Maszynach od Pana Daniela od kilku lat nic się nie dzieje .. wąż pęknie czy jakiś inny wyciek ponieważ maszyna nie jest nowa! Ale u nas odrazu po zakupie maszyny z Płot przeprowadzamy serwis całkowity maszyny oczywiście koszt jest spory oscyluje od 7 do 11 tysiecy ale taka maszyna chodzi bez problemu przez kilka sezonów moim skromnym zdaniem jeśli ktoś ma jakieś pretensje niech spróbuję powtarzam spróbuję znaleźć w całej Polsce firmę z takimi maszynami w takich konkurecyjnych cenach pozdrawiam serdecznie zadowolony klient

@Wilkocki

Przypomniało się po 15 latach ze moja firma zalega mu 1676 zł.żadnych podstaw na tą zaległość.po prostu schorowany i zazdrosny człowiek.o swojej firmie opini niema bo nic nie robi tylko wszystkich śledzi i wypisuje głupoty.

Kosek
@Wilkocki

Witam współpracę z Panem Danielem zacząłem kilka lat temu kupionych 6 maszyn które są codzien używane od 8 do 12 godzin pracy wszystkie tematy które były ustalane jak cena, dodatkowy osprzęt lub nowe markowe Michelin power cl opony do koparek załatwione na czas dopięte umowy poręczone mocnym słowem które Osralo dotrzyname więc drogi Panie śmiem wątpić że firma Pana Daniela Siądeckiego zalega komuś jakie kolwiek pieniądze... ... pozdrawiam serdecznie z poważaniem zadowolony klient maszyny z tej firmy spisują się na medal!!

Bis

To co piszą to są ludzie którzy kupują maszyny po 40% ceny rynkowej a wymagania mają jak by kupowało w salonie.To wszystko to bzdury.Kupujemy maszyny na kopalnię zawsze wszystko jest w 100% dowiezione zrobione tak jak w umówię.Tylko trzeba normalnie zapłacić i nikt nikogo nie oszukuje.Naprawdę jest pełna profesja.Pozdrawiam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Halina

Widzę że firma ma jakieś zaległości względem kontrahentów.. Pracownikom też coś zalegają z wypłatami czy płacą całość i w terminie?

@Halina

Ta Firma prosperuje na najwyższym poziomie .jest dostawcą maszyn do banków i leasingów.A o zaległościach nie ma mowy.Pozdrawism

@Halina

Pracownicy mają tak ze mało która firma tak płaci zawsze wszystko jest zgodnie z prawem i na czas.

Taki

Sprzedaje setki maszyn zawsze jak jest coś nie tak proszę o przywiezienie maszyny na reklamacje.Tak działają profesjonalne Firmy.Polecam tak działają ????????????????????????????????????????????

Thomas Meulendick

Radlader gekauft, nach Zahlung kein Kontakt mehr möglich. Keine Lieferung erhalten. Strafanzeigen wurde erlassen. Hände weg von Geschäften mit diesem Herrn

@Thomas Meulendick

ich habe die maschine nicht von meiner firma gekauft, also schreib keinen blödsinn

DanielDzban

Jedna wielka Wajcha. Odradzam

Hello

Just bought a machine here, transport comes and machine has a lot of defects, doesn't even drive!! Never buy at this company!!

Per

Ten pan jest na poziomie.Inteligentny szanujący ludzi i klijentow nie możliwe żeby z tej firmy były jakieś zadłużenia ????????????????????????????

@Per

A jednak!

Łukasz Ostrów

Witam wszystkich zainteresowanych ...co do firmy Pan Daniela to kupiłem już parę maszyn u niego ma dobre maszyny a przedewszystkim tanio jest konkurencyjny na rynku i zawsze można się z nim dogadać a wszyscy nie zadowoleni klienci to zapraszam po nowe do serwisu.

Filip

Jestem w pełnym szoku, pełna profeska! Ocena 5+/5

@Filip

Kacper

Pełen profesjonalizm , polecam serdecznie !

@Kacper

Rafal

Wszystko gitara, polecam!

@Rafal

Jakub

Wszystko perfekcyjnie Polecam!

@Jakub

Dawid

Ile zajmuje wdrożenie się do firmy ?

@Dawid

Wilkocki

Firma FHU Daniel Siądecki od 2011 roku zalega nam 1676 złotych z tytułu niezapłaconej faktury.

@Wilkocki

Witam P.wilkocki chyba coś się panu w głowie poprzewracało ze jestem coś panu winien.Moja firma sprzedaje około 350 maszyn rocznie jest głównym dostawcą w Leasing.Jak chce coś Pan pisać to niech pan się zastanowi bo 10 lat temu to pan mi maszyny nie wydał i (usunięte przez administratora) nie ja pana .pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel - Płoty

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel?

Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Podgórna 4
    72-310 Płoty