Opinie o Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel w Płoty

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel w Płoty

John

Omijać tą firmę szerokim łukiem. Sprzedawca po oględzinach zapewnia że załatwi sprawę bez rzeczoznawcy a tak naprawdę podmienia w tym czasie części. W maszynie powtykane szmaty żeby zataić wycieki, podmienione części . Właściciel udaje głupa że nic nie wie i że wsyztsko załatwi a potem nie odbiera telefonu. Nie polecam. Wtopicie tylko swoje pieniądze. Omijać szerokim łukiem.

@John

Chyba pań firmę pomylił.Bo u nas nie jest możliwe wymiana części.Firma jest od 2004 roku sprzedaż na wysokim poziomie.oczywiscie sa tanie i drogie maszyny.po prostu kupiłeś za pół ceny więc musisz naprawić.

HT

PRZESTEGAM PRZED ZAKUPEM W TEJ FIRMIE !!! Zakupiłem Koparko ładowarkę na odległość bez sprawdzania wierząc że tak duża firma to nie jakiś krzak... Jednak okazało się totalnie odwrotnie. Maszyna zdewastowana, poprzerabiana z zatajonymi usterkami. Aktualnie po oględzinach biegłego sądowego w serwisie firmowym. Po zgłoszeniu moich uwag nigdy nic nie wiedzący pracownik rżnoł głupa że nic nie wie a szef ma to gdzieś. Aktualnie zakupiona inna maszyna do pracy a ta czeka na swój koniec w postepowaniu karnym i sądowym. Zatajenie usterek jest przestępstwem. Przestegam przed firma...

A Ty jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli tak, to daj znać, co z tymi wynagrodzeniami. Bo ciągle tutaj jakieś komentarze o niezapłaconych fakturach. A miałem aplikować jakby pojawiło się ogłoszenie.

Jak szefostwo w Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel traktuje ludzi?

Mania
@Daniel Siadecki

Ooo, to na wygrodzenie w jakiej wysokości można liczyć? :) Jesteś w stanie podać widełki? Czy poza gołą pensją można spodziewać się jakiejś premii? Jak to jest? :) Rozjaśnij, wyjaśnij, bo mój mąż chce tu zaaplikować :p

Kik
@HT

Chciałeś kupiłeś.było powiedziane można przywieść to naprawimy.

@Kik

Bzury. Przestaliscie odbierac telefony nawet serwis Vienieri sie do was nie mogl dodzwonic. Mieli kilka pytan do tego czarodzieja co probowal to naprawiac :)

@HT

Witam, Również przestrzegam przed tym (usunięte przez administratora) Po oględzinach podmienia części i rżnie głupa. Obiecuję że naprawi i nie dotrzymuje słowa. (usunięte przez administratora) na każdym kroku. Omijać szerokim łukiem.

Daniel Siadecki
@HT

Kupiłeś maszynę nie za 140 tysięcy tylko za 80 więc powiedziałeś że za 80 bez uwag do kogo masz prezesie

@HT

Maszyn jest u nich bardzo dużo od uszkodzonych do nowych.jak kupiłeś za 50% ceny dostałeś to co chciałeś.więc nie oczekuj za tak niską kwotę nowej

Wilkocki Nowy wpis

Firma FHU Daniel Siądecki w dalszym ciągu od 2011 roku zalega nam 1676 złotych z tytułu niezapłaconej faktury. Nie polecamy.

JAk Nowy wpis

Ja jestem z Kielc.mogę potwierdzić że maszyny to tylko od P Siądeckiego ale uwaga DANIELA DANIELA bo jest więcej o tym nazwisku.solidny w 100 procentach nie to co ci z moich terenów krętacze.polecam POLECAM

Wolf

Dzięki za dostarczenie maszyn.Wszystko ok na czas zgodnie z umowa.Dziekujemy Panu i polecamy z całego serca wszystkim kupującym na prawdę warto.Nie czytajcie tych głupot konkurencji.polecam polecam

GD Nowy wpis
@Wolf

Potwierdzam to co państwo poszą solidną uczciwa firmą.PDaniela też kupuję maszyny zawsze wszystko zgodne z umową.polecam 100 razy

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Pojawiają się tutaj wpisy o zaległościach finansowych, ale z tego, co wywnioskowałem nie chodzi o pracowników, wolę się jednak upewnić. Czy możecie liczyć na wynagrodzenie w terminie? Nie ma żadnych opóźnień, wypłacania niższych kwot niż powinny być, itp.? Może ktoś napisać mi kilka słów na ten temat?

NP

Ludzie co wy wypisujecie za bzdury.Ta firma jest na rynku bardzo długo i zna się na robocie.Doradzi pomoże wyśle serwis jak trzeba i zapłaci za naprawę.jak coś się zepsuje szybko po zakupie.Polecam firmę P Daniela.Solidny Polecam Polecam

@John

Ale to, że zalega z zapłatą ma związek z płaceniem pracownikom, czy nie? Bo jak nie, to kogo to tutaj obchodzi na tym forum? Lepiej niech ktoś ogarnięty napisze, czy firma szuka mechanika do przygotowania tych maszyn na sprzedaż. To będzie z pożytkiem na tym forum, a nie czyjaś faktura.

Wilkocki

Jak szefostwo w Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel traktuje ludzi?

Ani

Super wszystko na czas

Daniel Siadecki

Szef na poziomie pesie wypłaty święta urlopy wszystko 100 procent.Polecam

@Daniel Siadecki

A co w święta, jakieś podwyżki w tym roku były ? Wychodzi na to ze jesteś pracownikiem tej firmy, wiec może orientujesz się gdzie szukać ofert ? I czy w ogóle będą poszukiwani pracownicy na nowy rok?

Mania
@Daniel Siadecki

Czy można liczyć w Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel na prywatną opiekę medyczną?

Bruk-Tom

Witam wszystkich.Jak zwykle koniec roku i zakupy.Gdzie oczywiście płoty u Daniela.Zaopatruję się u niego 16 lat zawsze wszystko zgodne z opisem.Polecammmmmmm

Raf-Bud

Ostatnim czasem kupiłem koparkę kołową volvo ew140C od p.daniela z plot . Jest to sprzęt używany i nie zawsze jest w perfekcyjnym stanie , ale to na co się ugadaliśmy firma to zrobila , naprawiła cieknący siłownik i wymienila oleje z filtrami. Polecam tą firmę!

Pic

Witam byłem dziś u pana Daniela w firmie.Usmiech Zadowolenie opowiedział o słabej sytuacji na rynku.Wypilsmy kawkę kupiłem 2 Masxyny jak zwykle po cenie jakiej chciałem.P.Daniel jako szef firmy jest bardzo porządny człowiek.nie mam uwag.Polecam tego człowieka .

A jak tu z codzienną pracą, ludzie są zadowoleni? Z tego co tu czytam to sporo klientów pisze negatywne opinie i nie wiem jak to ma przełożenie na pracowników. Niech mi ktoś powie ile średnio zarabia tu sprzedawca z doświadczeniem? Czy oprócz podstawy jest się na premii od wielkości sprzedaży?

Lund

Naprawdę firmą dużą szef (usunięte przez administratora) do dogadania P Daniel P Łukasz goście jak trzeba Polecam

MarekBud

Witam. Chciałbym napisac swoje zdanie na na temat firmy która zajmuje się handlem na prawdę wartymi uwagi maszynami moim zdaniem nie ma w Polsce lepszej firmy która sprzedaje maszyny używane. Po zakupie kilkunastu maszyn od P.Daniela Siądeckiego nie mogę powiedzieć złego słowa. Maszyny gotowe na robote oczywiscie są to maszyny używane więc wiadomo czego szukamy i nie oczekujemy maszyn jak z salonu. Po zakupie zawsze wymieniamy oleje , filtry ( jak nie były wymieniane ) i maszyny pracują 10-12h bez jakichkolwiek zarzutów. Jeśli jakis zainteresowany klient czyta ten komentarz przed zakupem to z całego serca polecam. Jako stały klient firmy wiem , że Szefostwo zrobi cene która zadowoli jedna i druga stronę i nie oczekujmy maszyn jak z salonu za darmo. Polecam 10/10

płot
@MarekBud

hahah. właściciel zapomniał się podpisać.

Marzena
@MarekBud

To super że masz takie zdanie o maszynach i szefostwie :P A co sądzisz o pracownikach firmy? :D

wiciu
@MarekBud

kto ci placi za takie opinie?

Hanna
@wiciu

sam byś komuś zapłacił za taką, że pytasz? chciałabym też podpytać z którą częścią się nie zgadzasz konkretnie dlaczego? wyrabiam sobie wstępne zdane, pomożesz?

Ewelina
@Wilkocki

To kawał czasu! Zgłaszaliście gdzieś ten fakt?

Elom

Tragedia , kupiłem maszynę , według zapewnień trzeba było pousuwać tylko błędy . Rzeczywisty koszt naprawy maszyny w autoryzowanym serwisie 39 tysięcy !!!! maszyna poskręcana na trytki . TRAGEDIA ODRADZAM ! Również dwóch moich kolegów wtopiło pieniądze. Ten śmieszny sprzedawca nie oddaje zaliczek , kłamie kręci (usunięte przez administratora) ,(usunięte przez administratora)

@Elom

No a maszynę kupiłeś o 55000 tys taniej prosiłeś ze sam naprawisz.więc nie oczerniaj.polecam ta firmę.super

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel?

Eloi

Atmosfera jest super warunki sanitarne na najwyższym poziomie.stołówka dla pracowników standard 5.porządek wszystko naprawdę na najwyższym poziomie ????????????????

Eryk

Na najwyższym poziomie.wszystko zorganizowane.Firma prężna działa supe.100% Rewelacja

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel - Płoty

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel?

Firma Handlowo Usługowa Siądecki Daniel
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Podgórna 4
    72-310 Płoty