Opinie o Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) w Bielany Wrocławskie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.). Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) w Bielany Wrocławskie

Od roku nie ma opinii? w ostatniej pisaliście coś o integracjach, jakie wyjazdy do teraz były organizowane? zastanawiam się też czy od samego początku osobom nowym przypadają wszystkie benefity bez wyjątku? Nie mogę odszukać aktualnych ofert a praca się interesuje

pracownik V Nowy wpis

polecam! fajna atmosfera, wyjazdy integracyjne, benefit, premie okazyjne, firmowe wigilie, dobrzy pracodawcy, relacje z ludzmi kolezeńskie.

Hanna Nowy wpis
@pracownik V

mona z ciekawości podpytać o te wyjazdy? trzeba się do nich dorzucać? i jak często się w firmie odbywają oraz jakie kierunki? :)

pracownik M Nowy wpis
@Hanna

wyjazdy integrracyjne raz w roku, nie trzeba się dorzucać, kierunki PL, w weekendy grille, w ciągu tygodnia również zdarzają się jakieś atrakcje okazjonalne.

Czy pracodawca Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Biuro HD

Pracodawca HDlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy Sp. J. motywuje swoich pracowników premiami, kartami MultiSport Plus, imprezami integracyjnymi i bardzo dobrą atmosferą w firmie.

@Biuro HD

Jakie obecnie rodzaje premii mogą tu przysługiwać i na jakie ewentualne wysokości można byłoby liczyć?

@Hanna

Przysługują premie uznaniowe, a ich wysokość jest uzależniona od stanowiska.

nnnb

Witam czy w firmie pracują kobiety ?

nnnb
@nnnb

chodzi mi konkretnie o obszar produkcyjny czy są operatorami także kobiety?

@nnnb

Dzień dobry, Obecnie nie mamy w firmie kobiet operatorów maszyn.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
klientka

Bardzo profesjonalna i uczciwa firma. Pracownicy bardzo pomocni i z szeroką widzą. Polecam. Nasze firmy współpracują już kilka lat, ale ja od roku i jestem zachwycona. Nie zawiedli nas nawet w kryzysowych sytuacjach. Partner, którego życzę każdemu. PS. pozdrowienia dla szefowej.

Bator

polecam, troche juz poprzewijałem firm i moge powiedziec ze nie ma juz takich miejsc. szefowie mega luz, fajni mlodzi ludzie dogadac sie mozna. ekipa spoko zgrana to i atmosfera taka ze chce sie pracowac. i kasa przyzwoita.

Edyta
@Bator

Przyzwoita to ile można tak gdzieś wyciągnąć ? Gdzieś na 4 tysiące jest szansa ?

@Edyta

To zależy od stanowiska, ale tak, jest szansa.

@Biuro HD

A można poprosić o podpowiedzi, na których ewentualnie?

@Hanna

Stanowiska biurowe, operatorzy maszyn, drukarze.

@Biuro HD

Czy kobiety na maszynach tutaj pracują czy jeszcze się nie zdarzyło?

Czy Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) zatrudnia studentów?

Biuro HD

Tak, firma zatrudnia studentów

@Biuro HD

Czyli w razie czego o jakąkolwiek elastyczność grafiku nie ma co się martwić? ;)

@Hanna

Raczej można się dogadać.

Czy firma HD szuka obecnie kogoś na produkcję?

@Zainteresowany

Tak, obecnie szukamy Pracownika magazynowego oraz Operatora maszyn sztancujących. Proszę o przesyłanie CV na adres e-mail: ksiegowosc@hdlabel.pl

marcus

jak tam nowy

@marcus

W sensie, że jaki nowy?xd Chociaż po tylu miesiącach to chyba już nie taki nowy? ;p Dalej tu pracuje?

merci

nie przyjmować ludzi którzy biorą wolne na picie znam paru co chce się zatrudnić w tej firmie po pracuję trochę i Zara będzie brał wolne na dwa tygodnie i potem znowu

Beata
@merci

Jeśli komuś przysługuje wolne, to po co ma z tego nie korzystać? I co Ci do tego, co ktoś robi w swoim czasie wolnym? Chyba ważne jest żeby w pracy dobrze wszystko ogarniał.

merci
@Beata

tak wolne do normalnego życia a nie żeby brać wolne poto żeby się nachlac dziś jestem a potem mnie nie ma bo zabaniaczyłem potem znów jestem dwa miesiące i odnowa i tak w kółko taki pracownik jest na 5 nie ma co pełen oryginał

Czy pracownicy w Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) dogadują się między sobą?

Biuro HD

Tak, pracownicy w większości przypadków świetnie dogadują się między sobą. W firmie panuje przyjazna atmosfera.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Mariusz Kamiński Hdlabel? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

HR HDlabel

Ilość etapów uzależniona jest od stanowiska, na które prowadzona jest rekrutacja. Przy stanowiskach biurowych są to zazwyczaj dwa etapy, a przy stanowiskach produkcyjnych jeden etap.

Slav

FIRMA GODNA POLECENIA!!!

Kazimierz
@Slav

Piszesz z perspektywy pracownika czy klienta? Zastanawiam się czy w Hdlabel można dobrze zarobić, wiesz coś na ten temat? :) Jak dowiedziałeś się w ogóle o firmie?

Slav
@Kazimierz

JAKO PRACOWNIK. ZAROBKI SPOKO JEDNE Z WYZSZYCH JESLI CHODZI O TE BRANZE W NASZYM REGIONIE. BYLEM NA ROZMOWACH W KONKURENCJI PLACA MNIEJ.

Kazimierz
@Slav

A mógłbyś podać jakieś widełki wynagrodzenia w Hdlabelu? Ile tu dają na start? I czy szukają też ludzi bez doświadczenia, do przyuczenia? Jeśli tak to jak wyglądają ich obowiązki?

@Slav

Polecam.pracuje krótko ale już wiem skąd te wszystkie dobre komentarze. Polecam jeszcze raz bo mało takich firm uczciwych mimo ze właściciele młodzi to maja rozsądek w głowie i dobre traktowanie dla ludzi.

HR HDlabel
@Kazimierz

Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od zajmowanego stanowiska i osiąganych wyników w pracy. Oczywiście, zatrudniamy także osoby bez doświadczenia.

Domi

Firma rzetelna, super atmosfera, super szefostwo. Zawsze można liczyć na pomoc kolegów i co najważniejsze.... Super kawa!

@Domi

A na jakim stanowisku pracujesz w Hdlabelu? :) Wspomniałaś o kawie.. czy to jest jeden z benefitów, na który można liczyć w firmie? :) Czego jeszcze z dodatków można się spodziewać? Czy obowiązuje np. ubezpieczenie, karta sportowa lub opieka medyczna?

Gregory

przed rozmową kwalifikacyjną wszedłem na tą stronę, poczytałem i trochę nie wierzyłem że jest tak super, ale po ponad miesięcznej pracy tu, przyznaję że firma godna polecenia pod względem zarobków, warunków pracy, szanowania pracowników przez przełożonych i właścicieli. Zespół zgrany i pomocny, wypłata przed czasem. Teraz mam umowę próbną a po niej obiecaną na czas nieokreślony, mam nadzieję że ją przedłużą bo naprawdę chciałbym tu dłużej pracować. Polecam wszystkim

kandydat 2021 Max
@Gregory

bylem na rozmowie musze przyznac ze siedziba firmy pelny sztos jakis architekt urzadzil to im z mega gustem. przeszedlem kilka rozmów ale nie ukrywam ze ta firma zrobila na mnie duze wrazenie gdy zobaczylem jak maja w srodku firmy urzadzenie. z zewnatrz niepozorne hale a w srodku naprawde mega sztos.

@Gregory

Poruszyłeś temat między innymi zarobków więc od razu dopytam :) Jak wygląda wynagrodzenie w Hdlabelu? Co się składa na wypłatę - podstawa, premia? Na co można liczyć?

Raf

(usunięte przez administratora) szukają na operatora maszyn ktos wie jak przebiega rozmowa o co pytaja i jakie wymagania i na czym dokładnie polega praca taka?

Dominika

Hej, czy Hdlabel zatrudniają pracowników zdalnie? Chodzi mi nie tylko o rozmowę kwalifikacyjną, ale również tryb pracy. Będę wdzięczna za informacje.

@Dominika

witam, wszyscy pracownicy pracują stacjonarnie.

Kecaj

Bylem na rozmowie kwalifikacyjnej w pierwszym etapie i zostałem zakwalifikowany do drugiego etapu, gdzie poznałem właścicieli firmy HD LABEL. Przemili właściciele z którymi odbyłem przemiłą rozmowę. Oceniam ich bardzo pozytywnie i życzę jak najlepiej w budowaniu pozytywnego wizerunku oraz rozwijaniu firmy. Niestety widocznie czegoś zabrakło z mojej strony aby ich przekonać do mojej osoby :( 100 % polecam wszystkim chętnym którzy będą mieli okazje rozpocząć pracę w HD Label. Pozdrawiam Jacek

Dominika
@Kecaj

Cześć, zdradź proszę jakie zadawali pytania i jakie aspekty wydały Ci się dla nich istotne. Pomoże to innym kandydatom rekrutującym do pracy w Hdlabel odpowiednio przygotować się i zwiększyć ich szansę na zatrudnienie:)

kandydat 2020
@Dominika

byłem na rozmowie, nie było jakiś szczególnych pytań. Rozmowa raczej luźna, wlasciciele zaznaczają ze chca poznac kandydata. Całe spotkanie to wzajemna wymiana zdan w rozmowie, naprawde czlowiek zapomina, ze jest na rozmowie. Pierwszy raz trafiłem na taki rodzaj rozmowy. Przyznam ze bardzo ok.

B.B

Proces rekrutacyjny błyskawiczny, podzielony na dwa etapy, prowadzony w przyjaznej atmosferze. Wszystko zapewnienia na spotkaniu okazały się prawdą, praca w przyjemnej atmosferze, zespół bardzo pomocny. Praca pozwala rozwinąć się w różnych aspektach. Jak na razie najlepsze miejsce w jakim pracowałem.

@B.B

Super, że na rozmowie kwalifikacyjnej można liczyć na przyjazną atmosferę. To już na start dobrze świadczy o firmie. Wspomniałeś też o tym, że wszystkie zapewnienia na spotkaniu okazały się prawdą i to jest naprawdę wielki plus. Może napisałbyś jeszcze coś odnośnie właśnie warunków pracy? Chodzi mi np. o wynagrodzenie czy zakres obowiązków.

Jest nowa rekrutacja. Przeszedłem pierwszy etap.Rozmowa rzeczowa i raczej nie była stresująca. Firma wyglada ma mega pozytywna i solidna. Mam nadzieje ze i drugi etap przejdę. Drugi etap prowadzi ponoć sam szef mam nadzieje ze spoko gość i uda się dostać.

@Kandydat

Napisałeś, że jest nowa rekrutacja w Hdlabel, a możesz napisać, na jakie stanowisko? I oczywiście gratuluję przejścia do drugiego etapu, jak dokładnie wyglądała rozmowa? Chętnie poznam wszystkie szczegóły.

Zostaw merytoryczną opinię o Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.)?

Zobacz opinie na temat firmy Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.)
  • Ryszarda Chomicza 26
    55-040 Bielany Wrocławskie

Hdlabel Mariusz Kamiński i Wspólnicy sp.j. (dawniej: Hdlabel Sp. z o.o.)