ucho

Podobno dzisiaj do FPN przyjeżdza mediator aby zakończyć spór zbiorowy ze związkiem zawodowym solidarność.

do ucha
@ucho

Zakończył spór związek i ma być piknik rodzinny , festyn na Borku dla wszystkich pracowników i ich rodzin ze zwiedzaniem zakładu. Jak piszą w piśmie że we wrześniu już związek solidarność rozpoczyna kolejne negocjacje i to cieszy.

Jackowski

Na takich imprezach różne rzeczy i sytuację się zdarzają.Nawet celebryci mogá to odczuć

nastawiacz

Co by nie było to nie tyko robota nawet w święta, tylko integracja też jest potrzebna. Zobacz w FIP wyjeżdzają pracownicy co weekend do Budapesztu i to prawie cała załoga , odpoczywają i się bawią w najlepszych Hotelach . Widzę na to zdjęciach .Da się.

Misiu

Pozdro chrząkaczu.Zabier się do roboty.Skończ z tym patrzeniem w obraz z kamery Nie ma to nic wspólnego z śledzeniem produkcji.Jest to zabronione.Takie rzeczy tylko w Car-pack

Czekaliśmy na dukati

Czekaliśmy na niego z kolegami.Wypatrywaliśmy pseudomotocykli z Włoch.Nic a nic a koledzy bardzo chcieli poznać tego dyktatora.Szkoda może następnym razem.

Zamrożony

W tej firmie karierę i rozwój mogą osiągnąć tylko i wyłącznie członkowie rodzin dalszej lub bliższej.Nie macie co liczyć na np.swoją wiedzę wykształcenie.Rekrutacke na dobre stanowisko są fikcją.Kandydaci zapraszani są ma rozmowy aby zrobić tatystykę.Z góry jest ustalony wybraniec tzw.. Namaszczony .Szkoda liczyć szczęście.Firma obstawiona jest synami córkami,szwagrami.A tak dużo obiecują przy przyjęciu na robiła.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite

Marian

Nigdy nie pomógł nawet zwalnianym pracownikom, a wystosować pismo nie da rady dlatego, że nie umie go nawet napisać. Jaki to przewodniczący na obecne czasy? Wstyd!

pracowniks

Wpis który był wulgarny o związku 80 nie popieram ale miał racje o ciągłej pracy zdalnej Pana G. Co on robi w domu na tej pracy zdalnej i za co mu zakład płaci. Takie mamy Wartości.

@pracowniks

Szef związku powinien być na miejscu aby zgodnie z pełnionymi obowiązkami prowadzić kontrole bhp, pomagać pracownikom, reagować na łamanie przepisów bhp i opracowywać dokumentację w tym zakresie tak jak stanowi ustawa o związkach.

koza

Czemu przewodniczący NSZZ SOLIDARNOŚĆ 80 ANDRZEJ G JEST CIĄGLE NA PRACY ZDALNEJ ,CO ON WYKONUJE WTEDY ,ZA CO BIERZE WYPŁATĘ PYTAM BO CO PRZYJDĘ TO GO NIE MA W PRACY

Rozsądny

Dlaczego u nas w FPN jest dużo gorzej niż w FIP?? Premia roczna została wypłacona na poziomie 80% a w FIP 110% , socjalne tragicznie funkcjonuje a o atmosferze szkoda słów. Czyżby czas na zmiany w zarządzaniu zakładem ?

Kierownik niby
@Rozsądny

Pracownicy są (usunięte przez administratora) nie zmotywowani.Maszyny stare drutowane bo taki jak kiero 2.nie pozwoli zayrzymać i naprawić.potem zacięcia duży złom.Czas dać na kierownika gościa (usunięte przez administratora) który wymaga i zna proces.Nie statyste

Beata
@Kierownik niby

sugerujesz, że maszyny wcale nie są serwisowane? prócz omawianego kierownictwa z kim ewentualnie jeszcze pracownicy mogą rozmawiać w takich tematach? jak aktualna struktura w firmie wygląda? jakie jeszcze inne potencjalnie problemy się zdarzają i gdzie je zgłaszać?

Oo
@Beata

Obowiązuje droga służbowa a ewentualne wyjście poza szereg skutkuje zemstą poniżaniem pretensjami ze strony kierownika np chrzonkacza.Jednym słowem twoja opinia i zdanie się nie liczy.Przeciez to tylko on i jeszcze raz on ma doświadczenie i wiedzę-śmiech hahaha.Przez takie zarządzanie stan maszyn jest jaki jest i tylko dzięki doświadczonym pracownikom idzie to jako tako.

wiro
@Rozsądny

Jakie gorzej?Ty masz pojęcie co się w całym CP w Brzesku dzieje?Pracujesz od niedawna? Od wielu wielu lat napojówka ma dużo lepsze wynagordzenia niż stalówka na tych samych stanowiskach.Nawet jak macie słabe wyniki to i tak macie lepsze pensje premie socjal.Gdy FIP miał gorsze wyniki miał gorsze pensje itp.Nie narzekajcie tak, że wycieczki nie macie.Wielu z FIP oddałoby wycieczkę 2 dniową raz w roku za lepsze zarobki czy premie.Chcecie cały czas wysokie premie, a przecież nie robicie wyników. Raz dostaniecie niższą premię i już wielki płacz i oburzenie... A że socjal ostatnio u Was podupadł, to winnych chyba wiesz gdzie szukać.A jak nie to Ci koledzy i koleżanki powiedzą. A jutro może być ciekawy dzień.

Trafiony

cp fpn ma bardzo złe opinie wszędzie i słyszy się często, ludzie którzy tam pracują są niewolnikami ale dobrze im tak bo szkół nie mają i również odwagi by odejść ponieważ nic nie umieją żadnego fachu nie mają a robota w cp małpa się nauczy w 3 dni

@Trafiony

Mylisz się nie można nauczyć się obsługi maszyn w 3 dni. Na niektóre maszyny potrzeba kilka miesięcy a na inne parę lat. Dlatego trzeba zatrzymywać dobrych doświadczonych pracowników, gdyż maszyny same nie pojadą. Pozdrawiam

Szybki operator
@Piotr

Ja się nauczyłem opsługi maszyny w ciągu godziny.

Abx
@Szybki operator

Macie w tym HR mizerne pojęcie o stanowiskach pracowniczych. Nie ważne czy robotniczych czy biurowych.

w biurach zarabiają

(usunięte przez administratora)robota gorsza niż w kopalni i zarobki głodowe więc sami widzicie oni się śmieją też bo co to jest teraz 3200- 4200 na miesiąc!!!!!!

W sedno

cp fpn ma bardzo złe opinie wszędzie i słyszy się często, ludzie którzy tam pracują są (usunięte przez administratora)ale dobrze im tak bo szkół nie mają i również odwagi by odejść ponieważ nic nie umieją żadnego fachu nie mają a robota w cp małpa się nauczy w 3 dni

JW

To fascynujące jak przez ostatnie 5/6 lat drastycznie zmienił sie status postrzeganej pracy w FPN/FIP. Kiedyś był to NAJLEPSZY pracodawca w rejonie dostanie sie tutaj graniczyło z cudem ale jak się udało to człowiek czuł, że było warto (oczywiście była (usunięte przez administratora) kolesiostwa). Teraz zwrot o 180 Stopni, STARZY pracownicy siedzą bo musza, jakoś chcą dotrwać do emerytury (ich zaangażowanie jest niskie lub bardzo niskie). Natomiast młodzi gardzą żałosnymi propozycjami płacowymi i nie chcą się zatrudniać . Przyjęło sie ,ze do CP idzie ktoś kto nie ma innej alternatywy (co śmieszne nawet z rodziny nikt nie chce przyjść :). Może to przemyślenie na wyrost ale uważam że, MŁODZI pracownicy sa wykorzystywanie przez kierownictwo inspirowane przez HR, bo w końcu zanim się sami zwolnią to przecież trochę popracują (to się nazywa zarzadzanie zasobem). Jest to to bardzo smutne i przykre ze po 25 latach pracy tu doczekałem tak negatywnej zmiany (zarząd, kadra menażerska, przerost roli hr, przeinwestowanie) prowadza CP do miejsca gdzie teraz znajduje sie Browar. Ku przestrodze.

Tom z chaty
@JW

Pokolenie się zmienia. Starzy byli wychowywani w PRL-u, moje dziecinstwo przypadło na czasy zaraz po upadku ZSSR a młodzi są juz w pełni wychowani w kapitaliźmie i internecie więc widzą, ze to nie jest tak jak mi i starym wpajano, że najważniejsza jest ciężka praca, widzą inne mozliwości, ich mentalność jest inna i jak ktoś chce ich traktowac jak szmatę z tytułu pozycji zawodowej to mówią grzecznie "dziękuję" Problem w CP jest taki, że panuje tam nadal mentalność pracy jak za czasów PRL, kierownik to jest ktoś a pracownik to jest o taki maleńki i nie ma prawa zabierać głosu. tak, że co tam, najwyżej CP Brzesko padnie :p

J23
@JW

Zaskakująca jest wysoka aktywność w grillowaniu na tym forum jednej osoby. Obstawiam na działania pokazowe w celu skruszenia reszty kadry.

Do zaflegmionego
@JW

Chrzonkliwy pozbywasz się ludzi którzy mogliby coś zrobić dla polepszenia wydajności jakości produktu .Ludzie nabyli wiedzę cp władają kilkoma językami i to cię boli.Pamietaj karma wraca.Twoja wiedzą o procesie wytwarzania produktu jest znikoma .Już dawno pracownicy linii przerośli cię wiedzą i inteligencją.Boisz się Petra i racja,bo grunt pali ci się pod nogami.Doszły także wieści o stosowaniu -usuniete-.Szkoda że CP kojarzony jest z takim zachowaniem.Pamiętaj zawsze trzeba i można być człowiekiem.

obserwator
@JW

Od jutra ma być ankieta z kodem aby pracownicy ją wypełniali i pisali jak w firmie jest dobrze i że chcą w niej pracować noi że na 10 maja otrzymali wysokie podwyżki. Wszystko będzie pod kontrolą hr i osiemdziesiątki.

Yurek
@obserwator

Papier jest cierpliwy. Wszystko przyjmie. Jak faktycznie jest, wszyscy wiedzą. A największym rakiem toczącym firmę jest HR mający wysokie umocowanie w samej górze, strukturach własnościowych i zarządu.

wózkowy
@obserwator

Niech sobie kierownictwo kontroluje ankietę razem z tym fałszywym związkiem. My ją olewamy i nie głosujemy. Atmosfera wśród pracowników jest tragiczna.

No tak

Can-pack dostaje dużo negatywnych opinii przez takich jak wacek i kilku innych których zachowanie i sposób zarządzania podchodzi pod mobbing.

bystry

Są regulacje płac na koncie, hura brać co dają, chyba doceniono Eweline S i Andrzeja G. Brawo związek 80 ? pakujcie się pomalutku.

gość

Weźcie się do roboty a nie piszcie głupot ale fakt kiedyś spotkałem malowanego i jedyny szacunek który ma to do górskiego i Anety Krzyżak i jakiejś Pani Kluz i Zyczy im dobrze a gdy zapytałem o plachte to odpowiedział że życie go rozliczy i bardzo się mi podoba takie rozumowanie

Po rodzinie

To samo jest z synem chrzonkacza.Chlopak 22 lata już został specjalistą.Nie kojarzyć z fachowością.starzy pracownicy nadal operatorami najwyżej nastawiaczami.Bo w cp liczą się tylko plecy.Zaklad powinien zmienić nazwę na klan-pack.

Szok
@Po rodzinie

Ale jaki zobacz niedorajda i leser to jest i nieudacznik więc nigdzie by go nie przyjęli

Szczerze

A tak szczerze to naprawdę nikt już niechce robić w cp fpn tylko robią takie same takie osoby co nie mają w sobie ambicji czyli totalne zero !!!!

TEZ TAK MYSLE I

Widziałem ostatnio dawnego pracownika zwolnił się chwilę temu i powiedział te słowa,, LEPIEJ PRACOWAC W JARZYNIAKU NIZ W TYM POPIER....NYM CP fpn ,, 1- wegetacja, ciągły brak kasy i gnębienie huk ,sortowanie i te (usunięte przez administratora) dookoła które donoszą i też już złożyłem wypowiedzenie !!!!

Krzyżak

Pracowałem kiedyś w CP-Maroko.Pełniącą obowiązki kierownika KJ była Ewelina.Kiedy powstały związki zawodowe lokalsów była zagorzałym przeciwnikiem tego związku.Co za nagła zmiana u niej nastąpiła.U nas związki sprawdzają kogo wybierają na przedstawicieli.

@Krzyżak

Obłuda w tym związku 80. Członkowie związku przejrzyjcie na oczy, sprzedadzą was.

gruby

Solidarność 80 jak w ubiegłym roku zrywa porozumienie z Czesławem teraz już wiecie z kim oni współpracują z dyrekcją i HR nie interesujecie ich wcale ani Andrzeja i Eweliny oni tylko dbaja o swoj interes i tych co pomogli zwolnic ludzi i nikogo nie bronią przed zwolnieniem z pracy. To świadczy o nich jak są związani z dyrekcją DLA KOGO PRACUJĄ I ZA CO DOSTAJĄ PODWYŻKI ANDRZEJ I EWELINA ,Fundusz socjalny katastrofa (usunięte przez administratora)co ta Ewelina z nami robi i naszymi pieniedzmi z funduszu .Zdradziła ludzi

Przodownik pracy Bydgoszcz

Mogę zapytać jak wysokie są te składki, jeśli to nie tajemnica. Pytam z czystej ciekawości.

Beata

często do tego typu sytuacji dochodzi? mam na myśli te związki. z czego wynika w praktyce ta niezgodność i jak można temu przeciwdziałać? skład tych związków jak często się zmienia i ile osób liczy obecny?

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 349.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 324, z czego 48 to opinie pozytywne, 163 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku