L3

chrzonkacz jak cie widzę to aż śmiać się mi chce nie łuku stary jesteś i już niedługo cie zaklad wykopie bo tylko patrzysz w kamery i nic nie robisz

Dział HR dlaczego majster Z L3 "fafa rafa" za (usunięte przez administratora) i chamstwo tj. Chamstwo to brutalność psychiczna, to gotowość pomiatania i pogardzania innym człowiekiem, obdzierania go z godności, zawstydzania go. Cham uznaje brutalność psychiczną za środek do zdobywania celu, walki o swoją pozycję. Zostaje przeniesiony na inną brygadę i tam to samo robi????

Chamstwo na lini nr 3 w campaku przes majstra "fafarafa" wobec pracownika jest zupełnie nie do zaakceptowania. Majster popisuje się swoją mocną pozycją i szantażuje, aby dostać to, czego chce od pracownika. Jego postawa byla bezwzględna i pełna braku szacunku dla innych osób w otoczeniu. Przejawem tego chamstwa bylo również ubliżanie osobie publicznie oraz groźby kierowane pod adresem jej samego. To powinno nigdy się nie stać - taki rodzaj traktowania jest całkowicie sprzeciwiany spolegliwościom obydwu stron umowy

wiedzący

Śmieszny wpis dlatego że dział HR to jeden układ. Jedyne wyjście to skarga do związku. Masz przykład Cześka jak wpadł na wydział wieczek i drzwi natychmiast były naprawione.

do Trrryttyttyty

Co zrobił to zrobił Przewodniczący Solidarności ale skutecznie a HR mistrzowie ,kierownicy i dyrekcja to wspólny garnuszek. Zwykły pracownik nie ma po co do nich iść i się żalić . Tylko interweniować do Związku gdzie ma zagwarantowaną anonimowość i obronę. Może to w końcu dotrze do pracowników.

członek związku

Dlaczego na zebraniu z pracownikami działu wieczek pracownica HR informuje uczestników że regulacja wynagrodzeń będzie wynosić średnio 11%. Pytam, jak się traktuje Związki Zawodowe które mają w krótce podjąć negocjacje i ewentualnie podpisać porozumienie płacowe. Jeżeli takie zasady w FPN zaczynają funkcjonować to Związki nie powinny brać udział w spotkaniach płacowych w FPN i oprotestować tzw fikcyjny przegląd wynagrodzeń a pracodawca niech wprowadzi sam te kompromitujące niskie regulacje. Uważam że wtenczas się dowie jakie będą tego konsekwencje ze strony ciężko pracujących wykorzystywanych pracowników którzy są przemęczeni, powinni też zadbać o swoje zdrowie i odwiedzić lekarza. Zdrowie jest Najważniejsze !!!

Spostrzegawczy

Fatalna atmosfera na linii nr 2 z powodu zarządzającego.Robi wszystko żeby przypodobać się Kubence.nie koniecznie zgodnie z etyką.!

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
L2

kierownik chłopie skończ z tym podglądaniem w kamery i (usunięte przez administratora)i weź się chrzonkacz do roboty !!!!!!!!

pracownik wieczka

Przewodniczący związku Czesław K odwiedził dzisiaj wydział wieczek , zawalczył aż za mocno o poprawę warunków pracy pracowników którzy pracują w przeciągu niszcząc sobie zdrowie, ponieważ nie ma kto naprawić drzwi. Wstyd dla kierownictwa i bhp.

obserwator
@pracownik wieczka

Drzwi już są naprawione w kilka godzin. Dało się.

Bela
@obserwator

Jedyna pociecha, że znudzone knuciem różnych zakładowych intryg, pracowite pszczółki z HR czytają to forum i działają błyskawicznie. A to drzwi naprawione, a to niewygodny wpis na GoWork usunięty. I tak się to w CP kręci.

Sława Ukrajinie

Witajcie. Mam pytanie: Czy Can Pack Russia będzie solidarny z resztą świata dla walczącej Ukrainy i czy wycofają swoje dwie fabryki z rynku Rosyjskiego z którego to środki idą aby finansować wojne Putina. Czy poprostu zamkną fabrykę i przeniesią do innego kraju tak jak robi to teraz większość dużych firm. #StopWar#StopPutin#SolidarnieZUkraina#PomocUkrainie#CanPackRussia#WszyscyRazem#

wasz ex :p
@Sława Ukrajinie

Byłem dziś na stronie CP i czytałem sobie te wszystkie pięknie słowa o "równych szansach, wspieraniu różnorodności..." itp i też się zastanawiam co zrobią z fabrykami w Rosji. I nagle przypomniała mi się główna dewiza CP "jechac jechac z produkcją choć by nie wiem co" tak, że odpowiedź już chyba mamy :P

Goral
@Sława Ukrajinie

Synu liczy sie tylko i wylacznie produkcja!Nawet gdy ruski wejda na teren naszej fabryki bedziemy jechac!do ostatniej puszki,a jak wam cos nie pasuje to wypad!bo ukraincow bedzie dosc do roboty za pol waszych stawek.

Arbuz

Przyjdzie też czas i miejsce na dyskusję o wspólnej historii Polski i Ukrainy. To forum nie jest od tego.

Yeltcyn
@Sława Ukrajinie

Dopiero kilka tygodni temu w Brzesku przedstawiciele CP poszli do plebana w kościele, aby ogłosić prośbę o przyjmowaniu do domów rodzin pracowników z Ukrainy. No i fajnie. Bardzo szlachetna akcja. Pytanie tylko, czy pracownicy CP RU z Nowoczerkaska w Okręgu Rostowskim, który jest rzut kartoflem od Mariupola, też będą chętni do pomocy swoim kolegom i koleżankom z Ukrainy? Rzygać się chce na te Canpackowskie wartości. Jeszcze się udławicie tymi tymi dolarami z tabeli Excela. Nie buduje się majątku na krzywdzie ludzkiej, bo to się zawsze źle kończy.

KJ
@wasz ex :p

W tym miejscu brawa dla L3 co by sie nie dzialo 1 200 000 trzeba zrobic i jeszcze pare palet wysortowac. Nie wazne jak nas traktuja, ile placa puszka musi isc ;)

Wozkowy
@Yeltcyn

Jak to? Firma nawet przez kosciol szuka pomocy dla ukraincow. Ta sama firma ktora od roku nie reaguje na inflacje i w zaden sposob nie pomaga polakom tam pracujacym. Zart jakis.

No
@wasz ex :p

malo kasy non stop sortowanie i kamery zero prywatności

malowany

Tak sobie zobaczyłem z ciekawości czy może u was jakąś poprawa ??? Ale widzę że nie i piszecie o kierowniku linii 2 , nie przeczę bo macie rację ale powiedzcie mu to w oczy prosto nie bójcie się bo on to se może (usunięte przez administratora)g to w domu stosować, ludzie miejcie odwagę bo tak to nic się nie zmieni

L2

Jak sie ma kumpli to można dużo ale szacun

Osoba

Czy to prawda że niewygodny dla firmy pracownik został zwolniony za mówienie prawdy co sie w tym zakładzie dzieje ?

Do zwolnienia
@Osoba

Zwolnic to powinni kolibra i majstra brygady c i kierownika który nie powinien być bo wstyd przynosi z linię 2

Ktoś

Tak to prawda.

Ula
@Ktoś

Nie pierwszy i nie ostatni.

ucho
@Osoba

Prawda ale będzie sprawa w sądzie pracy. Olek trzymaj się.

Jeszcze

Koledzy.Chćę zapytać czy znajdzie się kilka osób którzy wyraźą chęć złożenia zawiadomienia o (usunięte przez administratora)kierownika L2.

smutny
@Jeszcze

Szkoda nastawiacza Niemca i Piotra tzw Olka już ich wyprowadzili z zakładu. (usunięte przez administratora)ciąg dalszy ale koniec spektaklu będzie w sądzie pracy. Kto następny ? Cicho Sza bo cię załatwią. Załoga zastraszona jest łatwa do poddaństwa.

Poniżanie pracownika

KJ

Z
@Jeszcze

Dlaczego usunięto słowo (usunięte przez administratora).Zgloszenie ma być na wyższy szczebel,nie do związków.Nie ma być zamiecione pod dywan !

Do Z
@Z

Wyższy szczebel to tylko właściciel który nie wie co się w firmie dzieje. Ukrywa Hr przed nim wiele rzeczy.

Do Do Z
@Do Z

A nie sądzisz, że to są te właśnie amerykańskie standardy? Piotrusia Pana interesuje wynik a nie narzędzia niezbędne do jego osiągnięcia.

Coraz gorzej się u nas dzieje, marne wynagrodzenia a podwyżek jak nie było tak nie ma. Te dwie pracownice z HR tylko się uśmiechają aby od nas wyciągać co się dzieje na wydziałach i donieś do Petra. Za to im płacą duże pieniądze. Fuj

Anonimka

Bardzo fajna praca lekka i przyjemna bardzo stabilna wysoka minimalna pensja.

Postronny

Czy to prawda, że u was zaczął się MOBBING??!

@Postronny

Był i narasta

produkcyjny

Czy wycieczka do Budapesztu będzie też dla pracowników FPN ?

Jurek
@produkcyjny

Wycieczka jest tylko dla pracowników FIP. Czytaj dokładnie plakat, u nich komisja socjalna jest prężna i działa dla zwykłych pracowników dlatego wyjazdy były bezpłatne.

Pato

To są już jaja. Bydgoszcz ma dodatek 4-brygadowy zwiększony na nowy rok. W Brzesku nadal mamy ten sam. Wszystkie firmy dookoła mają zwiększony dodatek, niektóre do 1400 zł. W Brzesku się nie da, chyba nie zasługujemy... Ludzie ogarnięcie się! Minimalna 20% do góry, a tu nawet 20% podwyżki nie będzie. Chcąc odczuć jakąkolwiek podwyżkę, to powinniśmy dostać 20% - z tytułu podniesienia minimalnej +5-8% podwyżki. Ostatnie lata, w wielu firmach, podwyżki były konkretne, a My realnie rok do roku zarabiamy coraz mniej. Tak z ciekawości macie dostęp do internetu, to sprawdźcie sobie, jak związki zawodowe walczą o prawa pracownicze, podwyżki w innych firmach. Zobaczcie jakie podwyżki ludzie dostali przez ostatnie lata. A potem popatrzcie na swoje konta, ile Wam miesięcznie wpływa. Może wtedy coś do Was dotrze...

Zbigniew
@Pato

Czym przełożeni tłumaczą te rozbieżności w dodatkach między poszczególnymi zakładami? I ile Wam teraz płacą? Pytam jako automatyk, co chciał do Was aplikować po styczniu...

@Zbigniew

Niczym nie tłumaczą. Po prostu tam nie ma kto robić i kasę dostają, a u Nas ludzie chodzą i zapierdzielają w pracy, dlatego nie mamy większego dodatku. Ze związków coś tam mówili, że regulamin. Widać Brzesko na lepszy regulamin nie zasługuje. Ogólnie nie da się bo nie i koniec. Dodatek obecnie to, jak wielokrotnie było już tu pisane, całe 600 zł brutto. W firmach w Bochni, Tarnowie, Krakowie itd. to minimum 1000 zł i więcej. Od obecnego roku znowu mają Im podnosić dodatek, nie mówiąc o podstawie wypłaty, która jest duuuuużo wyższa niż u Nas.

@Pato

Kolego, nic o podwyżkach dodatku u nas nie słychać. Co do 1000 zł to prawda, ale nic więcej nie dostaliśmy. Też nie rozumiem dlaczego nam dali a Wam nie. Przykre. Pozdrawiam i powodzenia w walce o swoje!!!

Śmieszny
@Pato

Jakie Związki ? został jeden Związek Solidarność z Przewodniczący Kwaśniakiem które jeszcze walczy o podwyżki dla pracowników.

@Przodownik pracy Bydgoszcz

Ja się cieszę, że Wy macie. Nie rozumiem dlaczego w Brzesku nie ma podwyższonego dodatku. Większość pracowników i ZZ mają to gdzieś. Wystarczy, że się tłumaczą, że regulamin i w sumie nikt nie wie o co chodzi, ale godzą się pracować za te grosze... A tyle już osób ostatnio odeszło i kolejni składają wypowiedzenia. Również życzę powodzenia w walce o godną płacę i pozdrawiam!

@Śmieszny

Chyba nie wiedziałeś, jak wygląda walka związków o podwyżki w innych zakładach. A resztę zostawię bez komentarza.

Widziałeś*

@Pato

U nas znaleźli receptę na brak ludzi. Pewnie w Brzesku też na to wpadną. Filipnczycy, Indyjczycy. Często bez doświadczenia w CP. Pracują, to fakt, ale jak długo?

@Przodownik pracy Bydgoszcz

Chodzą pogłoski, że mają do Nas również zawitać. A dobrze pracują, bo już różne opinie słyszałem? Nie będę tego komentował, czas pokaże co i jak.

@Pato

Kilku jest z innych naszych fabryk i myślę że spokojnie dadzą radę. Reszta czas pokaże.

xyz
@Pato

Bieda to stan umysłu, wypłata tego nie zmieni.

Wierny pracownik
@Pato

Ja tam mogę się zrzec tych dodatków. Grunt, że w ogóle płacą i na czas. Cieszę się że nie robimy za darmo. Jak będzie petycja o podwyżki to ja jej nie podpiszę. Jestem wdzięczny firmie, że mam pracę.

Rudy

Jakie obowiązki na testerze?

Morton

Podsumowując : nie będzie podwyżek od stycznia 2023, więc wielu będzie pracowało za minimalną lub niewiele więcej niż minimalna(nie licząc dodatku, który w wielu firmach już dawno przekroczył 1000 zł, a u Nas szkoda gadać), nie będzie premii rocznej, a w nowym roku może już nie być wielu pracowników. Związki zawodowe... przemilczmy lepiej ten temat. Wielu pracowników nie pracowała w innych zakładach i nie ma pojęcia, jak tam walczą związki zawodowe i ile potrafią wywalczyć dla pracowników w dużo biedniejszych i mniejszych firmach.

W obronie związków
@Morton

Związki zawodowe walczą o nas. Ty nie masz pojencia jakie to trudne. Ciesz się że dzięki nim zawsze mamy wypłatę na czas bo tak robiłbyś za darmo. Lepiej mieć ta minimalną niż nie mieć nic. I jestem zwykłym robolem.

Morton
@W obronie związków

Mam dla Ciebie propozycje. Idź do HR i powiedz, że chcesz udzielić wywiadu do gazetki i opisz, jak Ci się świetnie pracuje i że za dużo zarabiasz. Pamiętaj, by podpisać się z imienia i nazwiska.

Obserwator
@Morton

Morton, masz trochę racji ale zobacz kto stoi na czele związku "80-tki"... Jakie ma przygotowanie i wiedzę do negocjacji, skoro sam podpisuje co mu podsunie kierownictwo. Jaki słaby... Kwaśniak jest konkretny, z zasadami. Zauważ, że broni każdego pracownika, nawet gdy nie jest w związku zawodowym, gdy go chcą zwolnić i negocjuje odprawy. Ale to za mało w walce z tak silnymi pracodawcami, w porównaniu do innych zakładów, gdzie na czele związków stoją mocne osoby, współpracujące ze sobą i mające autentyczne poparcie załogi, ze zgodą na protest włącznie, którym mogą "grać" skutecznie z pracodawcą.

RobolemByc
@W obronie związków

Jeszcze klika miesiecy ... i za michę ryżu bedziemy dla was pracować. Drewniane kukiełki albo pacynki na stołkach.

zły
@Morton

koledzy którzy poszli do MAN mają po 6000 brutto na początek to o czym mówić ,trzeba się zastanowić nad zmianą pracy bo w MAN niema chemi nikt nie umiera na glejaki wylewy w tak młodym wieku jak w naszym zakładzie ,spytajcie tych co długo pracują ile osób już zmarło w młodym wieku IREK ,PATRYCJA ,WOJTEK JANEK ,MARIAN MIREK ANDRZEJ ,STASZEK ,teraz mamy chorego PAWŁA KTO JESZCZE MUSI UMRZEĆ ŻEBY TAM SIĘ COŚ ZMIENIŁO, tam się nic nie zmieni bo tym u góry jest dobrze a nas na produkcji mają z nic

Drago777
@zły

A wiesz co to RODO??? szykuj się na pozew z mojej strony!!! nie życzę sobie udostępniani informacji o mnie!!!!

@zły

Olek piszesz tylko a boisz się wszystkiego ,zwolnij się chłopie miej jaja a nie pisz tu

kaczor

zwracam się, do pracownikow wszystkich brygad o strajk w formie oddania krwi za co należy się 2 dni wolne od pracy ,proszę o umówienie się z całej brygady i jechać do bochni lub tarnowa i oddać krew ratując życie pomagacie sobie taką formą protestu i nic wam nie zrobią i tak co 2 miesiące aż do skutku aż dostaniecie podwyżki 400 zł dodatku wiecaj jak bydgoszcz i o inflacje NSZZ Solidarność .My was obronimy jak olka.

Donald
@kaczor

Dobra akcja ale dodatkowo pracownicy powinni odwiedzić lekarza, bo pracując w warunkach szkodliwych trzeba zadbać o swoje zdrowie, które jest NAJWAŻNIEJSZE!

Czytać

Na kamerach powinni obserwować majstrów i kierowników bo oni nic nie robią i pozwalniać pokolei każdego

Vt
@Czytać

Szczególnie kierownik l 2 upodobał sobie pracę przy kamerach.Nie można nawet iść za potrzebą do WC,bo od razu pretensje że opuściłeś miejsce pracy.

BRZYDKI

W Ball możesz więcej https://www-ball-com.translate.goog/our-company/contact?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc SZUKAMY PRACOWNIKOW

Hahihe

olek was załatwi bo zgłosił kanpak i zbiera ludzi i ukaraja majstrów i kierowników

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku