Jdhdhd

Paliwo po 8 zl a nie każdy pracownik jest z Brzeska są ludzie którzy dojeżdzają po 20 30 km lub wiecej. Niedlugo do pracy nie bedzie za co przyjechać. Może ktoś mądry wprowadziłby dodatek dla pracowników ktorzy maja do pracy wiecej niz 10 km

wito
@Jdhdhd

Przecież można odliczyć koszty dojazdu do pracy w PIT. Ogarnij sobie to.

Wito
@wito

Jacy Wy zabawni jesteście minusujacy. Ja Wam piszę, że możecie odliczyć koszty dojazdu, żeby choć trochę się koszta zwróciły, a Wy minusujecie. Przecież zakład Wam nie da kasy, za to, że dojeżdżacie. Nie dziwię się, że od wieeelu lat jest, jak jest skoro takie asy tu pracują...

uczciwy

Dobrze że będzie przeprowadzona Ankieta zadowolenia pracowników w FPN i oceny przełożonych oraz HR. Ankieta prawdę ci powie zwykła pracownico ?

bystry

Kim jest ta zwykła pracownica która chce pracować za minimalną płacę, ciekawy jestem co ona umie robić ? może objawienie fachowca nam się zatrudniło w FPN.

Uśmiechnięty

Rewelacyjny pomysł związkowców z tym 500 plus dolarów na Święta dla pracowników. Przebili Kaczyńskiego który by tego na pewno nie wymyślił.

Nox
@Uśmiechnięty

Wam z HR może też rzucą - nie martw się.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Janosik

Pracujemy w szkodliwych warunkach, w systemie czterobrygadowym, zobaczymy jak nas docenią na koniec roku. Czy znowu rzucą te marne 100 dolców i cieszcie się Polaczki, tyrajcie dla Hameryki, aż stracicie zdrowie!

@Janosik

CO EWELINA OBIECUJE ,PYTACIE JĄ CO BEDZIE NA ŚWIETA . JAK ZWYKLE OSZUKA LUDZI Z PRODYKCJI PUJDZIE NA ULAD Z HR ŻEBY DLA SIEBIE OSIĄGNĄĆ CO TYLKO SIĘ DA (usunięte przez administratora) NAS JUŻ TYLE LAT ,NASZE DZIECI I NAS SAMYCH DOŚĆ JUŻ (usunięte przez administratora) NA FUNDUSZU SOCJALNYM PRACOWNIKÓW ,NIGDY NIE MIAŁEM DO NIEJ ZAUFANIA DBA TYLKO U SWÓJ INTERES . CZY KTOŚ WIE ILE EWELINA ZARABIA ZA ILE JĄ KUPILI ZA WPÓŁPRACĘ Z HR ,TO ONA TA ZADOWOLONA ,MYŚLĘ ŻE TAK .

stary pracownik

Jak czytam opinie jaki to Czesław jest wspaniały to mam wrażenie że to on sam pisze te komentarze. Ewentualnie Olek

Obserwator

Czytam i nie wierzę ile hejtu wylewacie na Ewelinę. Ale nie pomyślicie że związki zostały utworzone tylko dlatego że ta Dziewczyna miała większy nabiał aniżeli zdecydowana większość z Was. Narzekacie że nic się nie robi, ja się pytam kto walczył o wolne święta? A kto za 500+ przyszedł do pracy? Ewelina? Czy Wy hipokryci, którzy sprzedali się za parę groszy! Ale karma wraca, teraz będziecie siedzieć nawet w Sylwestra i to za normalną stawkę! A co do gloryfikacji Cześka to śmiech na sali. Jak ktoś poznał tylko tego człowieka i wie w jaki sposób działa będzie miał pełen obraz. Pozdrawiam.

S 80
@Obserwator

Ewelina powinna być Przewodniczącą za Gagatka.

znajomy
@Obserwator

Wiadomo że Czesiek działa sprytnie politycznie, słyszałem też że odchodzi za niecały rok na emeryturę. Ciekawym kto po nim obejmie związek Solidarność.

Linia

Ludzie obudźcie się jak nie zaczniemy strajkować to zrobią z nami co chcą będziecie (usunięte przez administratora) za przysłowiową (usunięte przez administratora)Tego chcecie? Związki do roboty ! Inflacja rośnie,my biedniejemy a oni mówią że firmy nie stać na podwyżki jedna wielka kpina. Taka duża firma a ich nie stać ? Ludzie tak długo nie wytrzymają każdy już ma dość pozwalniają się to ciekawe kto będzie robił.

Esa
@Linia

A wiecie, że w fabryce w USA 20$ za godzinę to jest absolutne minimum dyskusji z przyszłym pracownikiem o zarobkach? Policzcie sobie mnożąc razy 160 godzin. I to bez premii. Nie dajcie z siebie robić białych (usunięte przez administratora)

@Linia

Niestety w tym zakładzie nikt nie ma jaj. Od stycznie robimy za niewiele więcej niż minimalną krajowa(nie licząc dodatku brygadowego). Robimy nocki, weekendy, święta. W gorącu, zimnie, duchocie itd. Tak bogata firma, a twierdzi, że kasy nie ma na podwyżki. A związki zawodowe napisały pismo i zadowolone. Nic więcej nie zrobią... Czy na prawdę ludzie są ślepi, nie widzą jak jest w innych zakładach? W wielu już w tym roku są podwyżki wyrównawcze do inflacji, a od następnego roku kolejne podwyżki. Dodatki brygadowe dużo wyższe, premie coroczne w konkretnej sumie. My możemy pomarzyć... Jak tak dalej pójdzie, ludzie na prawdę się zaczną zwalniać i to w ilościach takich, że fabryka stanie. Wszędzie dookoła płacą lepiej. Nawet na kasie w dyskoncie są większe pieniądze... Do czego to doszło, a kiedyś Blaszanka to było miejsce marzeń dla wielu pracowników...

Odcinek
@Linia

Linio piszesz o strajku, a zapytam czy jesteście gotowi na ten strajk?? Np. "włoski"? Albo iść na zwolnienia lekarskie?? No i najważniejsze: ilu pracowników wzięło by udział w tym strajku???

Wito
@Odcinek

Może jeszcze mamy pesele podać oraz imiona i nazwiska tych, którzy chcą strajkować? Pozdrawiam pracownika HR...

Nic te nasze związki nie są warte. Piszą o podwyżki Kubenka ich zlewa a oni nic. Standard zycia spada. Zamiast strajk organizować to się bawią w jakieś denne pisemka które nic nie wnoszą

Postronny

Kolego nie czytałeś ostatniego pisma o referendum i ocenę HR i przełożonych, które będą organizować związki zawodowe aby poznać nastroje panujące wśród pracowników. Myślę, że podjęli pierwszy krok przed kolejnymi, radykalnymi działaniami.

Okradziony

Czemu solidarności 80 nie pisze o podwyżki z tego co słyszałam wszystko robi Czesław, a ci którym powierzyliśmy głosy i zaufanie nie robią nic co robi Gagatek i Ewelina ? Zdradzili nas . jak w Klan Pack

związkowiec
@Okradziony

Gagatek nie umie pisać na komputerze a pomieszczenie jego ciągle zamknięte bo pracuje obłudnie zdalnie. Wstyd taki związkowiec, zapisując się byłem naiwny a tu chodziło mu o etat aby nie pracował i lawirował i robił nas w hu .... Jak można go odwołać czy ktoś wie.

Bodym
@związkowiec

Naiwni jesteście. Związki są tak zinwigilowane przez władze i decydentów, jak nikt inny w firmie. Znaleźli sobie miałkie marionetki jak z plasteliny, z giętkim kręgosłupem bezkręgowca. Przeczytaj sobie Statut ZZ. Tam powinna być odpowiedź na zadane pytanie.

Morton

Minimalna poszła w górę i to bardzo. Czy związki zrobią coś z tym? Czy będzie jakieś pismo w sprawie podwyżki związanej ze wzrostem minimalnej+ normalna podwyżka od stycznia 2023 ? Chyba sobie nikt nie wyobraża pracować o 100-300 zł brutto więcej niż najniższa krajowa (nie wliczając dodatku 4-brygadowego) od stycznia 2023 lub dostać w kwietniu tylko zwykłą podwyżkę? Przecież będziemy po kilkaset złotych stratni miesięcznie...

Merry
@Morton

Co, nie czytasz pism związków zawodowych, które są na tablicy Solidarności i na wszystkich wydziałach?? Związki żądają 20-procentowych podwyżek. Inflacyjne dla wszystkich!

@Merry

Przeczytaj proszę jeszcze raz ze zrozumieniem mój post, potem przeczytaj pismo związków zawodowych, potem jeszcze raz mój post i znajdź co się nie zgadza. Dzięki takim jak Ty jest jak jest.

Kipski
@Merry

To czas się zapisać do solidarności bo Czasław walczy nie to co Gagatek i Ewelina zdrajcy , widać to po socjalnym jak idą w parze z HR .

Kiepski

Co za wspaniała wycieczka ,tylko czemu dla tak malej ilości osób ,ciekawe czemu jedni dostają po 1500 z funduszu socjalnego a inni nic ,ciągle jeżdżą jedni i ci sami czy to jest sprawiedliwe ,dużo osób nie może skorzystać bo ich nie stać lub nie mogą jechać ,czy ktoś im odda 1500 zł policzcie ile was oszukała Ewelina co rok wycieczka ,i nie byliście nigdy na niej ,tylko ciągle te same twarze ,to jest integracja dla wybranych .EWELINA niezle musi za to dostawać kasy ,podwyżek, a my ciężko pracujący nic .Ciekawe ile ta patologia Eweliny bedzie trwała ile lat nas jeszcze będzie oszukiwać ,a wy łykać jej kłamstwa . Myślę że czas skończyć z tym i odwołać Ewelinę ,Roberta i Łukasza dość nas oszukali ,To co robi Czesław jest dobre ,karty dostaje każdy i wydaje na co chce ,a nie na co chce HR z Eweliną w zmowie .

pokorny
@Kiepski

Panie Kiepski gdy garstka pracowników jedzie na wycieczkę a z produkcji prawie nikt, to powód do przemyśleń że coś się złego u nas w FPN dzieje i należy dokonać szybkich zmian na lepsze żeby uratować zakład.

koleś
@Kiepski

Mało wiesz. Nie tylko w FIP wszyscy pracownicy otrzymali dopłatę do wczasów ale też w Canpack S.a wszystkim wpłacono na konta dofinansowanie do wypoczynku. Czytaj komunikacje.

Kipski
@pokorny

Czas zmienić związek zawodowy na solidarności bo Czasław walczy o nas . Ewelina tylko myśli o siebie współpraca z HR i BHP wychodzi jej wspaniałe liczy się tylko ona nie pracownicy , widzę to juz od dłuższego czasu

wieloletni pracownik

Jeszcze tak fatalnie nie było w Fpn , czytając dzisiaj notatkę ze spotkania związków z Petrem Kubenką którą przesłał Przewodniczący Czesław włosy mi na głowie stanęły , do czego nasz zakład zmierza. Do upadku. Przeczytajcie to się dowiecie jak dużo jesteśmy na minusie.

@wieloletni pracownik

Ale czeski menago pewnie chodzi dumnie szerokim krokiem, bo mu się męskie ego w portkach nie mieści, oraz z zadartym nosem i sobie dworuje z pracowników? Czy tak jest? Gdyby Brzesko nie wypracowało zysków, to by po kwartale wyleciał z powrotem na czeską orbitę. Brzesko zyski od prawie 30 lat wypracowuje, czyli od czasów w których ten osobnik na (usunięte przez administratora) mówił papu. Nie dajcie sobie wmówić bzdur. A to, że jest minusik pokazywany, zawdzięczać można inżynierii księgowej. Przecież z czegoś trzeba finansować straty w Pensylwanii i budowę kolejnej kotwicy CP w Indianie. Każdy, kto zna firmę od wielu lat wie, że Brzesko i ludzi którzy stworzyli podwaliny CP chcą zniszczyć w pył. A Wam się należy godna płaca, premia i szaczunek za każdy dzień pracy.

tata
@Adam

Pani z HR Agata W zarządzała już wcześniej firmą transportową która upadła. Tera w can-pach doradza Prezesowi.

zorro

Myślę że to jedno wielkie kłamstwo żeby pracowników oszukać i nie dać podwyżek w Brzesku pracujemy za najniższe stawki w 4 brygady i zarabiamy bardzo mało ,to przez ten nowy pałac w centrum Krakowa , złe zarządzanie ,brak szacunku dla wieloletnich pracowników którzy odchodzą tak jest .W USA 28 dolarów na godzinę a my ile mamy To USA ciągnie nas do DNA ,Kubenka mówi że jesteśmy nieudacznikami nie odnajdującymi się na rynku pracy ,niszczy tan zakład a to są jego wymysły żeby nie dać pracownikom podwyżek ,zwolnić jeszcze kilka osób niepotrzebnych według niego Dzieli pracowników na lepszych Bydgoszcz i gorszych Brzesko tam dodatki większe za 4 brygady nam się nie należy .

Słyszałem, że Solidarność wycofała Andrzeja Wróbla z komisji socjalnej bo zrezygnował. Dziadostwo, a miało być lepiej dla pracowników!

związkowiec

I dobrze że Solidarność nie ma przedstawiciela w komisji socjalnej FPN , wtedy nie bierze odpowiedzialności za błędne decyzje HR.

@związkowiec

Co za głupoty opowiadasz. Po to są związki, aby walczyć o pracowników u pracodawcy. W Komisji socjalnej jest Ewelina z Związków. To , że HR jest słaby to nie znaczy, że należy się poddać.

Zły

Ewelina nas (usunięte przez administratora) w zmowie z HR nasze dzieci i rodziny policzcie ile straciliśmy przez Ewelinę i solidarności 80 ich złe decyzje ja się wypisuje z tego związku co (usunięte przez administratora) pracowników

zły

Co za sukces HR i komisji socjalnej na wycieczkę brak chętnych ,kto to widzial taką cene i żeby dopłacać do funduszu socjalnego ,w gazetce propagandy sukcesu can pack sa same zachwyty jak to wspaniale a pracownicy na produkcji pracujacy w warunkach szczególnych nie dostają od lat nic ani złotówki .Same kłamstwa pani Małgorzaty i Eweliny która widać dobrze wchodzi bez wazeliny .Na wakacje mniejsze pieniądze dla rodzin niż na wycieczkę .Na FIP nikt nie dopłaca jak w FPN sukces za sukcesem .Dość z tą patologią Eweliny i kolegów którzy ją wspieraja

@zły

To widać jak ta korporacja działa ci to nic nie robią najbardziej szkodzą w UK tez pieniędzy nie ma produkcja ma najmniej zero szans na kase i ludzi chyba faktycznie po umierali na covid bo coraz mniej za nie długo to będziemy jechać we 2 na 17 BM i zero kasy i szybciej

@zły

Widzę że w Can Pack Kraków mają lepszy niż FPN Brzesko fundusz socjalny to dzięki procownikom biura te dobre wyniki produkcyjne to biura pracują w hałasie, smrodzie , potwornych temperaturach . Ciekawe co z tymi pieniędzmi co zostanie z socjalnego się dzieje . Ewelina dostaje?

Ewelina
@Brzydki

Tak, dostaje...dom sobie buduje z tego jakbyś nie wiedział. Jak nie wiesz,to sobie ustawę o Zakładowych Funduszach Socjalnych poczytaj ,to się dowiesz,a nie głupio komentuj.Albo Czesława zapytaj...on przecież na wszystkim się zna,to ci wytłumaczy....

@Ewelina

Myślę że Czesław się zna bo czego się podejmie to osiąga .Ty Ewelina tylko o siebie myślisz o pracownikach już zapomniałaś pozbawiając ludzi pieniędzy z funduszu socjalnego.Wszytko tylko dla HR a pracodawcy(usunięte przez administratora)

naj
@zły

Koledzy w CP krytykujecie wszystkich bo wydaje się wam że są wszystkiemu winni,ale żaden nie przeczytał ustawy o ZZ co mogą, czego nie.Sami zaś w okrojonej obsadzie do 60% produkujecie 100% udowadniając przełożonym że mogą z was wycisnąć co chcą i jeszcze podpuścić jeden na drugiego.Proste ,obsada 60% wydajność 60% i wtedy znajdą się pieniążki jak w Bydgoszczy za to że przychodzą do pracy.Wy zapieprzaciee jeden za dwóch i zero dodatku więc wyżywacie się na ZZ za wasze winy.Teraz jak czytam wpisy niektórych to u nas w Brzesku pracują w większości donosiciele i kapusie,może ten huk zrył wam mózgi .Na stołówkach wielu z was ma tyle do powiedzenia że jak przyjdzie coś powiedzieć przy władzy to mają zaschnięte usta.Macie uwagi to jest Czesiu,Pani Ewelina,Andrzej ,czy któryś z was miał odwagę spotkać się z nimi i porozmawiać,z tego co wiem gwarantują anonimowość,nie to co na forum o spaniu w pracy.Zarząd robi z wami co chce bo wie że jesteście na tyle ciency że żaden gęby nie otworzy,to rysują nam ścieżki zdrowia to budują barierki jak bydłu,to ubrali nas w stroje obozowe i jeszcze brakuje strzelnic ze snajperami,a wy co,"proszę obudzić bo śpi",idź i go obudź, nie kapuj.Pamiętajcie właściciel CP zatrudnił sobie obcokrajowców żeby nas *******,więc nie róbmy tego sobie sami,nie róbmy "polskiego piekiełka".Kiedyś napisałem że żeby wymóc coś na zarządzie to trzeba się zjednoczyć i wejść w spór zbiorowy z zarządem,jak pamiętacie jedno pismo do zarządu spowodowało panikę ale nikt nie podjął się poprowadzenia tego dalej więc zarząd wygrał ,ale można jeszcze raz spróbować pani Ewelino i powtórzyć pismo a pani Podreckiej już nie wierzyć tylko ciągnąć dalej ,pomocnicy się znajdą.

pracownik wieczek
@naj

Masz rację . Czesiek ma teraz biuro na 3 piętrze, gość każdego wysłucha i obroni czy jesteś w związku czy nie, udowodnił to już wiele razy. Omówcie się z nim dlatego ze on o wielu rzeczach nie wie co się dzieje w FPN.

Szwagier
@zły

Szwagier mi mówił, że z produkcji pracownicy nie pojechali, tylko jeden niepełny autokarek i pogoda była deszczowa.

Janek
@Szwagier

Nie pojechali na wycieczkę pracownicy z produkcji tylko administracja i hr, tak sobie ustawili pod siebie z osobami towarzyszącymi .

John

Witam,o co chodzi z ofertami pracy do USA ? Czemu są poszukiwani nowi pracownicy do USA , ,,starzy” niemając pierwszeństwa do wyjazdu?

Gousa
@John

Szukają frajerów. Starych wolą do piachu. Zresztą już całe to USA nosem mół wciąga.

Krystyna
@Gousa

A co to znaczy w praktyce? Możesz to dokładniej wyjaśnić?

Gousa
@Krystyna

Read between the lines. ????????

@John

Bo tu nikt nie chce pracować złe warunki pracy niskie płace , tylko nekrologi młodych którzy zmarli Mirek , Wojtek Patrycja Jan , Irek ilu trzeba jeszcze nekrologów , żeby zaczęli dbać o pracowników myślę że tu tylko wyzysk i nic więcej

...
@Brzydki

@Brzydki możesz powiedzieć więcej o tych szkodliwych warunkach pracy? czy na prawdę jest jakiś kurz czy pył? Co dokładnie jest w tych szkodliwych warunkach pracy?

Drago777

Nie stety prawdę piszesz

A jaka jest reakcja szefowej BHP w fabryce na wasze uwagi?. Przecież przez ponad 15 lat kierowała laboratorium, które mierzyło stężenie chemii w powietrzu na stanowiskach pracy i zawsze było dobrze-brak przekroczeń ?

Artur
@Drago777

No co ty? I BHP na to pozwala? Płacą chociaż dodatkową kasę tzn szkodliwe do wypłaty?

Uf

Zasada Win-Win ciągle się sprawdza w polityce kadrowej. Dać trochę więcej miodu i Cerber pilnuje nie płotu a budy.

annonim
@Artur

Nie

Beata
@annonim

No to słabo, a dasz znać chociaż co tu tak szkodliwego jest?

@Uf

Cerberowi wygodniej siedzieć w budzie niż narażać się kadrze kierowniczej i rozwiązywać problemy prostych pracowników-nie tak ją mama wychowała.

@John

Maja szukaja kogo się da bo nich nie chce lecieć bo zamało płacą ludzie się zwalniają bo nie ma podwyżek olewanie pracownika nie ma pieniędzy na klucze szczypce

@Beata

Chyba najbardziej ludzie co uważają się za lepszych i po trupach do celu pieniądze rządzi

Ciekawy prach w usa
@John

Czy warto iść na rozmowę, czy pic na wodę to USA żeby pracowników ściągnąć ?

Beata
@Zenek

Aa w ten sposób, no ja o bhp bardziej myślałam. A tak w sumie to co ci ludzie takiego szkodliwego robią?

@John

Bo mają mało chętnych na wyjazdy

Taki jeden
@John

Bo tam jest taki (usunięte przez administratora) i atmosfera że nikt nie chce jechać.

Gruby

Czesław pokazuje jak walczyć o pracowników co rok stara się o nich pisze pisma walczy o przenoszonych żeby nie stracili , a co robi ewelina i andrzej nic tylko dbają o podwyżki dla siebie ,fundusz socjalny dał przykład jak nas (usunięte przez administratora) ile straciliśmy przez Ewelinę i jej głupie decyzje ile pieniędzy pozbawiła nas Ewelina dla dzieci i naszych rodzin ,jak pięknie współpracuje z HR żeby nas oszukać ,dla kogo te wycieczki dla HR ,my nie mamy podwyżek pamietacie te po 20 czy 50 zl podwyżki. dla Eweliny podwyżki są non stop . Zwykła ladacznica sprzedała się i śmieje się nam w twarz każdego dnia (usunięte przez administratora) na naszych plecach się dorabia .Jak bym mógł to bym jej napluł w twarz tylko są kamery .

zoriętowany

Z tego co wiem Czesiek nigdy nie bawi się w anonimy i nie robi na nikim kariery. Zły adres.

Zenek

Jak to jest ze w cp uk nas cisną o bhp grorzenie zwolnieniami jak i tak ludzi nie ma caly czas brakuje i to dużo osób nikt nie chce przyjść tu bo mało płacą i jaja się tu dzieją, ciekawi mnie czemu jak się Vomack palił na hali to spoko nawet straż nie przyjechała i jak niby nigdy nic i wszystko gra , a jak ktoś wyszedł na hale bez HI VIS to już rozmowa i grozenie zwolnieniem i to są te nowe wartości cp np teamwork jak każdy za każdego wilkiem patrzy i patrzy zeby na niego na skarżyć bo nie oficjalnie jest za to £20 A nazywa się to raportowanie hehe także sami siebie podpierniczaja zeby zarobić, JESTEM CIEKAWY CZY WKONCU SIE KTOS TYM ZAJMNIE , ludzie są oklamywani przez mistrzów i kierownika o pieniądzach i zmianach stanowiska pracy

Emil
@Zenek

Nie straszyli może następnym kontraktem do Nowoczerkaska w Rosji, tuż przy wschodniej granicy Ukrainy gdzie jest front wojenny? Ciekawe, czy na strojach roboczych będzie wtedy oznakowanie Z lub V?

Mam pytanie czy jeszcze długo Ewelina bedzie nas (usunięte przez administratora)z funduszu socjalnego ,czas ją odwołać bo kolejny rok tracimy pieniądze przez ewelinę

zły

tak jak ty myślę że ewelina dorobiła się na krzywdzie pracowników

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku