On

Witam jak wygląda praca w canpack na drukarce jako operator maszyn ?

@On

Dramat gorąco smród farb ciagle czlowiek usyfiony duza odpowiedzialnosc a wyplata taka sama jak na maszynach na ktorych odpowiedzialosc minimalna czysto i chlodniej

Warsztat

Siemka.Mam pytanie czy Riko narusza dalej siodme przykazanie w pracy?

Warsztat

Siemka,jak myslicie Riko narusza dalej siodme przykazanie w pracy?

Jacenty

Fajnie jest sie wyspac na nocce w pracy tylko ze lawki troche twarde na szatni.Kierownik moglby pomyslec o jakis lozkach nie koniecznie nowych.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
Cp vs korona virus

Prosze zaopatrzyc wszystkich pracownikow w przyubice ze wzgledu na coraz wieksza ilosc zarazen na korona wirusa covid 19 oraz o nakaz w ich noszeniu. Jak wiadomo wirus przenisi sie nawet podczas zwyklej rozmowy a w halasie praktycznie trzeba mowic sobie do ucha lub prosto w twarz jest to niedopuszczalne w dobie korona wirusa. Na szatniach pracownik przebiera sie obok praciwnika to tez krotka droga by sie zarazic. Zaklad tez powinien zadbac o testy by sprawdzic stan zdrowia swoich pracownikow. To wszystko w kwestii dobra pracownikow jak rowniez dobra spolki. Co sie stanie gdy korona wirus przekroczy progi spolki?

Goral
@Cp vs korona virus

Liczy sie tylko i wylacznie produkcja synu!ludzi zawsze mozna wymienic.

OPERATOR
@Cp vs korona virus

Jak czujesz się zagrożony,to proszę sam noś przyłbice lub maseczkę przez 8 godzin (wtedy będziesz zdrów jak ryba:):):) ), a nie narzucaj stosowanie tego innym współpracownikom...

covidowiedz
@OPERATOR

Ludzie w KJ są 2 przypadki.Czego chcieć więcej....

Canpakman
@covidowiedz

Czy fabryka CP w Brzesku stanie na wysokości zadania i przeprowadzi testy wśród pracowników, czy będzie cicho- sza bo przecież produkcja jest najważniejsza !!! A ludzie , co tam ludzie jak będzie trzeba to takich fachowców przywiozą ciężarówkami :) :) .

Drago777
@Canpakman

Żartujesz??? U nich tylko produkcja biura i tak przejdzie na pracę zdalną i robili może trafić. Tylko kto potem będzie na nich robił???

No de b il
@Drago777

Dzięki biurom robole maja prace, dzięki robolom biura maja prace, każdy się dopełnia. Oni mogą pracować zdalnie, produkcja nie. Przestańcie płakać. Nie podoba się, to złóżcie wypowiedzenie i wypad na bezrobocie.

A.
@No de b il

Dokładnie.

Neron 2000
@Cp vs korona virus

Podobno wózkowi za szybko jeżdżą. To jak jeździ czeski klaun, któremu polska policja zabiera prawko?

Brzydki

Czemu te spotkania integracyjne w tylko 2 lokalach czyżby znajomości, napędzanie klientów swoim znajomym znów ktoś ma w tym interes, czemu nie można wybrać gdzieś indziej? (usunięte przez administratora)

Ona
@Brzydki

A kiedy te spotkania się odbywają lub odbędą?

obserwator

Tragicznie sie dzieje z funduszem socjalnym w fpn.

@obserwator

Niech wezmą przykład z FIP jak prężnie tam działa fundusz socjalny dla pracowników , imprezy integracyjne już ruszyły w Pieniny i bony na wczasy a u nas dalej śpią.

obserwator
@Janosik

Jeżeli funduszem socjalnym w FIP zajmuje się odpowiedzialna i kompetentna osoba to nawet pogoda jest dla nich zamówiona. Mówię o Przewodniczący związku solidarność Cześku K.

Mario

Czym się różni praca na produkcji wieczek od pracy na produkcji puszek? Od jakiegoś czasu wiszą dwa różne ogłoszenia

Gregorio

Jakie zarobki w biurach na stanowisku np administrator sprzedaży czy coś w ten deseń?

Aga

Czy na wieczko są przyjęcia? Jak się tam pracuje czy przyjmują kobiety?

produkcyjny

Podwyżki wynagrodzeń nawet w tym roku są OK. Pomysł Cześka 5 % z urzędu był nie zły a więcej to podział kierownictwa też do zaakceptowania.

Pracownik produkcji

A w zakładzie w finlandii, co bardziej zapobiegliwi tatusiowie, już zaklepują miejsca dla swoich synków. To nic że synkowie są po szkole hotelarskiej czy fryzjerskiej, ważne że tatusiowie umiejetnie bez mydła wchodzą kierownikom w d..e , i takie to standardy rekrutacyjne panują tutaj. Nepotyzm, na porządku dziennym, bez żadnego wstydu przed resztą załogi.

@Pracownik produkcji

Potwierdzam, a potem przyjdzie taka sierota na zmianę i wkręca gwint metryczny w calowy, i maszyna uszkodzona, takie to praktyki stosują nowi synkowie po fakultetach zielarskich.

Takisobie Nikt
@Pracownik produkcji

Ty powaznie przejmujesz sie nepotyzmem w sran-packu Finlandia? Przeciez cala ta firma jest na tym zbudowana. I jak komus nie szkoda wlasnego dziecka pchać w ten (usunięte przez administratora) chemiczny, żeby wdychało rakotwórcze formaldehydy i inne (usunięte przez administratora) bo najawzniejsza jest MAMONA, to już jego problem. A poza tym, przeciez to nie zadna fizyka kwantowa i w koncu jeden z drugim nauczy się wkrecac srubki. Stratny bedzie sam zaklad, jezeli nauka takiego po hotelarstwie bedzie szła opornie. Jak do laboratorium w Finlandii przyjmują osoby, które z chemią miały jedyne cos wpolnego, jak proszek do pralki wsypywały, albo gary w kuchni myły, to nie dziwmy sie, że i na linie przyjmują tego co najwiecej wykleczy pod stołem.

Lolek
@Takisobie Nikt

Święta racja, ale to smutne że ludzie z odpowiednim wykształceniem nie mają tu co szukać.

Ram
@Lolek

Niestety, ale tak jest. Więcej jest na prdukcji po szkołach gastronomicznych niż po chociażby technikach mechanicznych, lub nawet zawodowych mechanicznych, różnego rodzaju. Kucharz, co nie wie, co to moduł koła zębatego, uchodzi za speca pierwszoligowego.

Majster

Na pewno nie jestem od mierzenia skoku, rodzaju gwintu, tłumaczeniu mu co to jest i braniu za kretyna odpowiedzialność skoro go pociotki zatrudnili. Tego w szkołach ogrodniczych i kucharskich nie uczą niestety.

Lola
@Takisobie Nikt

Jak wsypywały proszek do pralki, dobre podsumowanie....

Stach
@Ram

Dokładnie, rolnicy i ogrodnicy aha zapomniałbym o budowlańcach, krojczych drobiu itp, ....

dfghfh
@Majster

Jak byś nie robił w canpack to byś w życiu calowego nie widział tylko metryczne, to się nie wymądrzaj tak znowu. Szpeszialisto.

@dfghfh

Biedaku, wam wszystkim z tego kaczego dołka, musi wystarczyć tylko ten zakład bo do innych to niestety nie macie kwalifikacji, tak tak moi drodzy małorolni co załapaliście się tylko dzieki układom ,szwagrom, kierownikom, itd itp. ,wiec jechać mi tam i nie dyskutować o gwintach bo g.wno wiecie na tematy które dla was są obce.

god
@Majster

Spociłeś się już?

Janosik

Brawo dla Czesława za postawę w negocjacjach o podwyżki płac jest w końcu ktoś komu zależy na pracownikach , nie tak jak reszta wchodzi bez wazeliny i podpisuję co im potrzebne bo już są kupieni i dbają o własny interes co widać od dawna .

FIP
@Janosik

Czesiek tak dalej a ludzie zaczna sie przenosic od Andrzeja do Ciebie.Brawo!

@Janosik

Czesiu mógł wcześniej się stawiać a nie teraz.Podpisywał wszystko co mu podsunęli ,a teraz się popisuje protestami ,ciekawe kto mu to poradził?

łysy
@naj

Radzi mu pewnie Przewodniczący Solidarności Piotr Duda albo poseł Krzysztof Bosak kumple i wspólnie działają.

aa
@naj

Stary wazeliniarz robi z siebie bohatera podpisał kiedyś 'niewolniczy czas pracy '.Miał etat związkowca mając kilku członków typowy bmw

Witam, chciałbym zapytać jakie są zarobki na kontroli jakości? Z góry dziękuję za odpowiedź

Kaczor
@Piotr

Bardzo niskie chyba że jesteś z rodziny kierownika dyrektora to szybko awansujesz

Janosik

Solidarność Czesława Kwasniaka zerwała rozmowy o podwyżkach w fpn nie zgadzając się z propozycją dyrektora kubenki który chciał dać 7 procent dla wybranych i żąda podwyżki w wysokości 5 procent dla wszystkich i dodatkowo 5 po przeglądzie stanowisk. ps solidarność 80 popiera dyrektora kubenke i nie wyszła z spotkania

@Janosik

Czytając twoja wypowiedź, wychodzi na to że dyrektor chciał dać części na inflację,a reszcie (pewnie) nic, za to związki zawodowe które mają chronić, dbać o pracownika walczą o mniej niż inflacja dla wszystkich i tyle. Dobrze wiemy że 5%z weryfikacji ludzie pracujący chwilę nie będą nawet oglądać. W moim uważaniu jeśli Janosik piszesz prawdę, to związki mają gdzieś pracowników.

Nanay

5 czy też 7% podwyżki to kpina jak wszyscy na półkach sklepowych widzą ceny niemal 30% wyższe. Pominę kwestię porównania wynagrodzeń długoletnich pracowników z tymi, co niemal wczoraj zostali zatrudnieni, bo to skandal niebywały. Może jest bardziej sprawiedliwe negocjować podwyżki w oparciu o wskaźnik wartości firmy do liczby zatrudnionych? Tylko kto to policzy? Niedobra o tym rozmawiać? Hę?

Jędruś
@Janosik

Janosik mało wiesz . W Can-Pack FIP doszło do porozumienia związków zawodowych z Prezesem i otrzymają pracownicy 10% podwyżki, 5% każdy od swojej pensji, a drugie 5 % w decyzji kierownictwa zróżnicowane.

Www
@Jędruś

Mało to ty wiesz. Dalej jesteście rozgrywani przez górę i HR jak dzieci. Te 5% w decyzji kierownictwa, to nic innego jak dalsze rozbicie jedności pracowników i szukanie winy i problemu wynagrodzeń na szczeblu kierownictwo pracownicy. Dobry prezesik dał 5% a złe kierownictwo nie. Obódźcie się w końcu.

Robin Hood
@Janosik

Chyba sobie jaja robisz. Popytaj pracowników co myślą. 5% inflacyjnego... Poważnie? To jest sukces? Gdy sama inflacja oficjalnie to ponad 9%. W innych firmach dostają po 400-600 zł na rękę, a tu większość dostanie może połowę z tego łącznie z oceną i Twoim zdaniem to jest sukces? Jeszcze raz piszę, popytaj pracowników co myślą i ile osób chce się zwolnić. To zobaczysz ten sukces...

@Janosik

Powiem ci Janosik że robią cię oboje w bambuko,ten nie wyszedł,ten wyszedł.Tak naprawdę tworzą komedie dla ludu,bo rozmowy powinny się zacząć od podsumowania rządów obu gości zza południowej granicy. Po pierwsze zagrożenie sporem zbiorowym w liście do Pani prezes P. pozwoliło na jej szybką reakcje która została zaprzepaszczona przez oba związki , a mieli mocny argument w ręce.Wtedy powinni rzucić sumą podwyżki równą procentowo dla każdego pracownika .Rządy tych gości są nijakie ,korzystają z rozpędu firmy dokonanego przez poprzedników i koniunktury która nie wymusza od nich żadnego wysiłku.Żeby zaistnieć i usadzić załogę dokonali przetasowania ludzi w celu zastraszenia ich przesunięciami lub zwolnieniami(myślę że to pomysł HR). Cały czas załoga w napięciu" bo mają ludzi za dużo",mimo ze to jest kłamstwo HR.HR to takie UB z czasów (usunięte przez administratora) mimo że ich metody przebijają komunistów wiele razy.HR w Polsce ma najgorszą ocenę za działalność w całym świecie ,bo nie zajmują się poszukiwaniem najlepszych pracowników tylko gnojeniem najlepszych pracowników w celu podlizania się właścicielowi.Prezesi zza południowej granicy za nic nas mają ,ale dopóki każdy pracownik będzie robił nie tylko swoje ale i za nieobecnego będą nas gnoić.Jedyną metodą na uczciwe zarobki do zysków firmy jest jedność pracowników która można wykazać przy sporze zbiorowym ,który wisiał na włosku ale oba ZZ to przespały.Tak naprawdę od paru lat podwyżki są zawsze o kilka procent obcinane,więc się tego trochę uzbierało,jak i regulamin płacowy i premiowania jest do kitu więc trzeba wszystko od nowa dogadać .Zarząd wykorzystuje bezczelnie brak konkurenci płacowej w regionie i będzie lepiej płacił dopóki na nim tego nie wymusimy.Trzeba zmusić oba ZZ do działania a nie pokazówki.ZZ powinny zacząć od zweryfikowania fikcyjnej oceny pracowników która jest podstawą do podwyżek i awansów.Do ZZ . Zarząd wydaje masę kasy na szkolenia kadry żeby gnoili swoich podwładnych udowadniając im że im się nic nie należy oprócz tyrania .Czy ktoś z ZZ na takim szkoleniu był?bo tak się zachowują. Janosik nie chwal więc nigdy kogoś za nic nie robienie,a rozmowy o podwyżce powinny się zaczynać od co najmniej 30% za ich brak przez lata,na samoloty z blachą mają to dla pracowników też.

Walętynkę
@naj

Jeden z tych wybitnych menadżerów jak na razie gasi światło w kolejnych zagranicznych fabrykach. Żadna sztuka być mistrzem destrukcji, sztuką być mistrzem tworzenia.

Robin Hood

Może popytaj ludzi z innych zakładów ile dostali podwyżki. Jak tam walczą związki zawodowe o pracowników. Przestań robić z porażki sukces. Wystarczy zapytać pracowników CP, co sądzą o podwyżkach. Inflacja jest wyższa niż większość dostanie podwyżki. Realnie zarabiamy mniej niż parę lat temu. I ludzi nie obchodzą jakieś tam rozgrywki, kto jakie stanowisko dostał, czy nie dostał. Za to nie wykarmisz rodziny. Ludzi interesuje, to jakie mają wypłaty. Bo z tego się żyje. A wypłaty są tragicznie niskie dla większości pracowników. Rozumiem, gdyby firma miała problemy przez covid, mniej zamówień itd. A jest odwrotnie i podwyżka 4,5-5% inflacyjna(!) i 5%(!) po przeglądzie wynagrodzeń jest dobra podwyżką? To jest sukces? Zysk firma ma dużo większy, a podwyżki są...

związkowiec
@Janosik

Janosik załapiesz się u Czesława w FIP na wyjazdy wekendowe w maju i czerwcu w Pieniny. Są darmowe wyżerka ful , tylko żebyś na spływie nie wypadł z tratwy do Dunajca.

Rysiek

Witam, jakie zarobki na Kontrolera Jakości? Dzięki za odpowiedź

@Rysiek

Nie całe 3 tysiące na rękę w systemie 4 zmianowym po 10 latach pracy )

mlody

Dlatego ma niecałe 3 tysiące.

Artur

To niewiele szczególnie że jesteś tak doświadczonym pracownikiem. Myślałem że jednak można wyciągnąć więcej. Nie ma żadnych premii wydajnościowych? Może chociaż jakieś benefity dają? Napiszesz?

remek

Nie ma.

Proszę o założenie kamer na mistrzowkach Na każdym stanowisku pracy jest kamera monitorująca,więc dlaczego nie ma na mistrzowkach???? Przecież to również stanowisko pracy Proszę HR o interwencję w tej sprawie

Obserwator

Witam TAK

holahola

to zaprowadzić cie płaczku do HR za rękę bo sam nie trafisz tylko tu wypisujesz swoje smęty.

Kontroler
@holahola

To ja proponuję te kamery w kontroli jakości zamieścić, tam dopiero mają labę, szczególnie na nocnych zmianach.

Nie jesteś może ciekaw obrazu z kamer jak te "pracowite" pyskate pszczółki z HR w pocie czoła gniotą się rano w kolejce do ekspresu od kawy? Czyżby przy tym ekspresie te różne genialnie pomysły kadrowe powstawały?

Artur
@Marcin

Rano każdy chce się napić kawy więc nie ma co aż tak krytykować. Kamery są tylko na niektórych stanowiskach? W biurze ich nie ma? Dlaczego?

@holahola

po to jest.

Pyszna kawusia
@Artur

Tylko, że HR nie jest jak każdy. Etyka nas nie tyka, ćmoje boje, inwigilacja i inne mydlenie oczu pracownikom. Ten dział powinien być jak żona cezara. Skoro się od kogoś coś wymaga, pasuje najpierw zajrzeć do własnego ogródka.

remek
@Artur

Bo tam nie ma nic ciekawego.

bystry

Słyszę na zakładzie że związki zawodowe nie podpisały nadal porozumienia o podwyżkach i trzecie negocjacje odbędą się w następnym tygodniu. Walczą o nas o ludzi pracy.

Jaja
@bystry

To pewnie o nas hahah

Leszek
@bystry

Podpisali dzisiaj w samo południe porozumienie , 9,5 % i 5 % każdemu tak jak w FIP.

kornik
@Leszek

Jeśli 9,5% inflacyjnego, to dużo lepiej jak w FIP, bo tam tylko 5% inflacyjnego.

Polak mały

(usunięte przez administratora) gdzie pracuje się w świątek, piątek i niedziele za naprawdę drobne !!! Do tego powietrze na halach produkcyjnych samo zdrowie- jak w beczce po farbie emulsynej . Ludzie szanujcie zdrowie i nie marnujcie życie na pracy w tym kołchozie. Fabryka MAN-a potrzebuje pracowników za godziwe pieniądze nawet na starcie dużo lepsze niż po kilku latach w cp.

Dzień dobry, pracuje 7 lat w CP Fin ,moje odczucia związane z tym zakładem są złe z uwagi na panujący nepotyzm, mogę mieć tylko nadzieje że sytuacja ta zostanie wkrótce zahamowana, bo morale zwykłych pracowników już i tak mocno nadwyrężone upada jeszcze bardziej z tego powodu , pozdrawiam dział HR.

TakiSobieNick

Ty lepiej bardziej się przejmuj, że od tylu lat wdychasz rakotwórcze chemikalia na linii w Finlandii. Obecnosc formaldehydu potwierdzna co roku w badaniach i każdy ma na to wywalone. Od dyrektora fabryki, poprzez BHP, az po samych "wdychajacych". Tym co pracują na linii w Finlandii, radze, rozgladac sie za dobrym prawnikiem, bo za pare lat rodzina bedzie probowac walczyc o odszkodowania, jak popadacie jak muchy na róznego rodzaje nowotwory.

@TakiSobieNick

Sławek już na rencie w Finlandii nowotwór a co będzie dalej nie wiadomo uszkodzony kręgosłup u kilku osób ,stawy biodrowe Adam .w Brzesku stawy kolanowe Wiesław

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku