Dobrzy pracownicy odchodzą i kierownictwo nic nie robi żeby ich zatrzymać. Jest coraz gorzej ktoś robi wszystko żeby ludzie się zwalniali a potem klops. W tym systemie 4 brygadowym zero życia rodzinnego człowiek cały czas zmęczony, wypadek to kwestia czasu. Niepolecam tej firmy pracownika mają za nic, zarobki marne. Dla idei nikt nie będzie pracował. Dziękuję.

Jacek
@Paweł

Może o to im chodzi, aby wygasić fabryki w Polsce? Przy fabryce w Czechach grunty rolne i nieużytki dookoła. Możliwości rozbudowy są. Czechosłowaccy gieroje nie przebierają w środkach jak się można domyślać.

Realista
@Paweł

No i co z tym strajkiem. Narzekanie na forum nic nie zmieni kubenka i tak tego nie czyta. Związki zawodowe - ostatni bastion padł.

Nox

Zanim kogoś obsmarujesz, sprawdź stan faktyczny bo krzywdzisz ludzi. Ty zapewne komputer lub smartfon umiesz obsługiwać, ale podpowiem, że jest tam sprawdzanie pisowni i naprawdę nie trzeba się wstydzić za "cholandię".

Nick Nolte

No i mamy PIP na zakładzie . Ale czy ktoś opowie o tych 12h w hałasie ? Wymazywaniu odbić przez Panie w biurowcu? Oszczędności w badaniach okresowych gość na drukarce nie ma okulisty ??? Knedlik dokręca śrubę? Jak długo???

Austenit
@Nick Nolte

I pomyśleć, że lata temu było się dumnym z pracy w tej naprawdę wspaniałej fabryce, którą była minionych czasach. Nieudolne zarządzanie, pogarda do pracowników i nieposzanowanie różnych wartości doprowadza do łez.

Grzesiu

To jak z tymi maszynami cnc jest tam cos czy nie, jest robota?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
Zdzichu

Dyrektor kubenka robi biznes. Szczególnie w święta mając w (usunięte przez administratora) pracowników i zmieniając grafiki z wolnego na pracę.. bo to jest biznes ..

Dyzio
@Zdzichu

Zdzisek. Nie widzisz, że tu o żaden biznes nie chodzi? To jest najbardziej prostacka próba upokorzenia polskich i chrześcijańskich tradycji. Starym komuchom nawet do głowy by nie przyszły podobne pomysły. Pejsy razem z tymi od cyrkla i węgielnicy nowe chcą wprowadzać. Non possumus.

@Dyzio

Tradycje chrześcijańskie polegają na notorycznym wyzysku biednego przez bogatego jak tego nie rozumiesz to poczytaj.Bogatemu będzie dodane a biednemu zabiorą to co ma.Biznes polega też na tym że trzeba rozmawiać i wykorzystać wszystkie możliwości do negocjacji włącznie ze strajkiem. Trzeba też pamiętać o tym że nie popisujemy się możliwością wykonania roboty za kogoś nieobecnego bo stwarza to dla zarządu powód do ograniczenia ilości pracowników.

Realista
@naj

Już to widzę jak wszyscy się sprzeciwia i będą strajkować. Pogadać to sobie można i na tym się skończy a knedliki i tak zrobi co zechce

refleksja
@Realista

Zawsze znajdą się parszywe owce, które za garść srebrników sprzedadzą kolegów a przede wszystkim siebie, bo to oni będą pracować kolejne Wigilie, Wielkanoce I Sylwestry za normalną stawkę, Dziś się ucieszą, bo za złamanie najświętszych polskich i katolickich tradycji dostaną kilkaset złotych. Jeden kupi chińskiego smartfona, inny kilka dodatkowych flaszek wódki, kolejny jednorazowo załaduje wózek w Biedronce nie zastanawiając się co dalej. A dalej będzie tylko gorzej, będą na każde zawołanie, w każdy jeden dzień w roku za możliwie najniższą pensję i wyśrubowane obowiązki do granic wytrzymałości. Gdy będzie starszy i mniej wydajny zostanie w taki bądź inny sposób wyrzucony jak śmieć. I wtedy przyjdzie refleksja dlaczego potraktowano mnie jak śmiecia, a wtedy kolego wiedz że śmieciem stałeś się dużo wcześniej, wtedy jak łamałeś święte zasady.

Przodownik pracy z bydgoszczu
@refleksja

Widzę że u Was takie same klimaty. Jak Reksio na boczek się rzucili. Pozdrawiam koleżanki i kolegów z Brzeska. ????

Stołówka jakość ...

na stolowce chyba nikt nie zwraca uwagi na osoby które do niej wchodzą, kierowcy, spedycja, osoby z budowy, serwisów. Kierowcy bez maseczek a podróżują po krajach. Nikt z obsługi stołówki nie zwraca na to uwagi a ponoć to kantyna pracownicza. Nawet przy właścicielu albo dostawcy tym grubszym takie osoby są obsługiwane w środku!! Jedzenie coraz mniej smaczne, menu mocno ubogie, zimniejsze... jednak pierwsze miesiące były tylko dobre ... teraz czuc ze idą na ilość a nie na jakość no może oprócz dwóch dań, trzech. Jednak z czystym sercem żałuje ze tamta firma wraz z personelem została pogoniona. Wolałem jeść mniej zdrowe jedzenie ale smaczne wraz z wiekszymi porcjami.

Bryzol
@Stołówka jakość ...

No weź ty się lepiej do roboty ku chwale Gobalnego Holdingu Jerzego a nie wysiaduj hemoroidów w smrodzie stołówki, bo cię zwolnią. Chyba, że jesteś cennym sygnalistą, a to jest teraz na topie w CP. Lepiej niech ci żona zrobi bułę z serem lub pasztetem i nie narzekaj marudo.

Praca !!!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy: htt ps://jobs.ball.com/corp_packaging/go/All-Ball-Corporate-and-Packaging-Jobs/8317200/?q=&q2=&alertId=&locationsearch=&title=&location=D%C3%BD%C5%A1ina&date=&department=

L2

Też myślę że urlop na żądanie to dobry pomysł. Proponuję na początek L2 bo ludzie zgrani. Może m-a-r-i-a-n-a brygada, takie podziękowanie z całokształt?

upomnienie

Bardzo proszę o opamiętanie się pewnej pani z HR, której mąż pracuje na linii. Kiedyś knedlik odejdzie a Pani zostanie.

Zakład planuje pracę w we wszystkie dni świąteczne. Boże Narodzenie. Sylwester, Nowy Rok, Wielkanoc. Zero wolnego. Zarobki porównywalne z z Biedronką czy Lidlem. Jedyny plus to jakiś tam socjal. Wszyscy aplikujący, zastanówcie się dwa razy.

CP FIP

No i to jest podziękowanie za pracę w pandemi,podczas gdy pracownicy administracji siedzieli na zdalnym ludzie z produkcji narażając zdrowie własne,oraz swoich rodzin pracowali.Za to dostaliśmy gigantyczne podwyżki,oraz dostaniemy pracę w święta.

Fajger

Może trzeba się teraz uczyć nowych dni świątecznych? Purim, Pesach, Jom Kipur, Chanuka? Masońskie święta być może również?

Święty
@Fajger

Myślę ,że czas najwyższy aby pracownicy z Brzeska,Krakowa,Bydgoszczy,Tarnowa,Orzesza zawiązali jeden mocny ZZ który mógłby wywierać mocną presję na pracodawcy.

polak maly

I po co to pusta gadka, że nie będziecie pracować w Święta !! ?Czeski Dyrektor zaproponuje 200 lub 300 procent na początek za przyjscie do pracy , to będziecie się bić kto ma przyjść :) :) . Następne Święta bedą już w grafiku za normalną kaskę . Araby w Maroku , Dubaju, Holandii i innych za nakaz pracy w ich świeta nosili by na kiju głowę tego co im nakazał przyjść do pracy . Polski ,,robol,, nawet w swoim kraju posłusznie podepta swoje największe Świeta i przyjdzie do pracy za te marne grosze które zarabia się w international company CP. Ja już nie muszę sie tym martwić , bo opuściłem to Brzeskie Eldorado . Pozdrawiam ,,ROBOLI,, z CP.

Robol
@polak maly

A Ty ciągle tęsknisz i codziennie na biezaco sprawdzasz gowork CP po co??? Chcesz wrócić pomóc czy tylko obrażać.

Darek
@Robol

Wy w tym HR tylko ciągle mącicie. Nawet tutaj.

byly pracownik

Witam czy to prawda ze organista z l9 ma zmienic brygade lub czy juz ja zmienil ponoc mieli sie go pozbyc za to ze za duzo pracowal na brygadzie B!tak tak chodzi o tego donosiciela od kretyna z jadownik!Tego donosiciela ktory stale narusza siodme przykazanie w robocie.

Krecik z Czech ewidentnie idzie na zderzenie. Nie cofnie się dopóki linia będzie szła. A kierownictwo z mistrzami pokazuje że da się jechać okrojonym składem osobowym. Myślę że tylko strajk może powstrzymać jego działania. Na początek jedna linia na 8 godzin, czyli jedna brygada bierze urlop na żądanie i po temacie.

stary

Jesteśmy za !!! Podaj termin i działamy. Tak dalej być nie może.

SzansaDlaNasiTymCoPoNas

A ja mam inna propozycje zamiast pracy w Świeta(bo Świeta to Świeta wazna sprawa dla kazdego z nas) zrobic wolna kazda Niedziele a przynajmniej jak nie cala to drugozmianowa od 15 do 23. Duzo sie teraz mowi o ochronie srodowiska o globalnym ociepleniu ze jezeli do 2050 sie nie opamietamy bedzie po Nas. Przez 8 godzin wszystkie zaklady Cp nie wykorzystuja energii elektrycznaj a co za tym idzie dzialamy na rzecz ochrony srodowiska(najwieksza produkcja energi elektrycznaj w Polsce pochodz ze spalania wegla) Jezeli CanPack da przyklad inni mam nadzieje pojda ta sama droga.

Xyz

Witam, jak wygląda praca operatora maszyn CNC w narzędziowni? Jakie są widełki zarobkowe? Czy aktualnie są jakieś przyjęcia?

naj

Jestem niezmiernie zadowolony i szczęśliwy że Świątek zmiotła z kortu p. Giorgii.Znalazł się jeden Polak co udowodnił na forum całego świata że można tej familii dokopać mimo że jest tylu (usunięte przez administratora).

Na miejscu

Zgadzam, się.

Tworca
@naj

Ja też się cieszę że Iga z Raszyna graniczaca z Warszawa dała kopa tej Giorgi sponsorowanej przez CP...w końcu na potęgę CP pracowali od 25 lat Polacy, bez których by tej firmy nie było a Prezes Smulski powinien mieć pomnik za stworzeniem firmy światowej. Niestety wymazano go z historii firmy i glowniei zrobili to ludzie z zarządu a nie produkcji. W końcu wszystkich polskich budowniczych zwolniono a strona www.canpack.com przypomina Disnayland a o Polakach NIC tylko Amerykanie, Chindusi,Filipińczycy itd. Tak się tworzy nową historię firmy ktorej Head Office będzie przeniesiony z Krakowa do USA. Zostaliśmy poklepani po plechach tak typowe dla włoskich Amerykanów....

Kazek
@Tworca

Bardzo trafne spostrzeżenie. Gdyby nie Śp. W. (usunięte przez administratora)oraz S. Waśko, stara Blaszanka przestała by istnieć już na początku lat 90-tych. To, że CP jest w tym miejscu, gdzie jest na światowym rynku, to tylko i wyłącznie zasługa tych Panów oraz ciężko pracującej Załogi z Brzeska, później Bydgoszczy, czyli Polaków. To Polacy otwierali kolejne fabryki na Świecie. Dzisiejsza strona Interetowa, to typowy zabieg socjotechniki. Informuje jednym zdaniem, że firma powstała w Polsce a Polak ma się kojarzyć z tatuażami i warkoczami na brodzie.

@Kazek

To nazwisko "Smulski" jest zakazane?Dzisiejszy wodzowie firmy nigdy by tego co jest nie stworzyli,a jeden z nich to został wywalony z firmy za próbę przenosin kapsli na Słowację .Ciekawe co teraz będą przenosić jak są znów przy władzy?

Taki jeden

Niestety większość piszących ma rację. W tej firmie dobre pieniądze zarabia się tylko przy pomocy układów. Reszta się nie liczy pracuję ponad 20 lat jestem specjalistą na mojej maszynie a mam ledwo 3000 na rękę. Koledzy operatorzy mają więcej. A ja słyszę tylko jaki to jestem super specjalista. I jaką mam wiedzę. A gdy proszę o podwyżkę to słyszę że mieszczę się w widełkach więc o co mi chodzi.

Nikt taki
@Taki jeden

A ile masz do spłacenia pożyczki???

Ktos
@Taki jeden

A na jakie wynagrodzenie brutto moze liczyc mlody pracownik-nowicjusz oczywiscie na produkcji?

@Ktos

Informację na temat wynagrodzenia przekazywane są w momencie składania oferty zatrudnienia. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w rekrutacji, zapraszamy do aplikowania. Aktualne oferty pracy znajdziesz klikając w poniższego linka: https://canpack.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/q%3Dbrzesko Pozdrawiamy, HR Brzesko”

ToNik
@Taki jeden

(usunięte przez administratora) Ja po 6 miesiącach we Finlandii zostałem mistrzem zmianowym bo o swoje trzeba umieć walczyć i wcale nie korzystałem z faktu, że szwagier był tam dyrektorem technicznym po prostu zdecydował się wybrać najlepszego. Przeszedłem na mistrza z ogn-u gdzie miałem najlepszą stawkę od pozostałych też sam sobie wynegocjowałem szwagier na stanowisku nic tu nie ma do rzeczy. Jestem najlepszym przykładem na to, że liczy się wiedza i umiejętności A nie kogo znasz. XD

Toniczku
@ToNik

Nie uwierzę że szwagier nie pomógł. Takie kity to dzieciom w przedszkolu opowiadaj.

@ToNik

Mnie też się udało, bo zdolniacha ze mnie. To nie był przypadek. Jak mówisz. Wybierają najlepszych. Jestem z siebie dumny.

@ToNik

Potwierdzam na własnej skórze. Też mi się udało i to bez żadnych znajomości. Po prostu wszystko wiem i znam języki np angielski tu cyt." Oral warning " czyli ostrzeżenie ustne. Bez znajomości wspinam się po szczeblach kariery. Przy tym trochę kosze konkurencje. Nie znam tu nikogo. Tylko moja wiedza i umiejętności.

ToNik
@Nowina

Przecież wiem, akurat takiej osobistości jak Ty niesposób przeoczyć. Urodzony lider z Ciebie, języki znosz i umiesz postępować z ludźmi. To my jesteśmy przyszłością tej firmy, bez nas produkcji nie będzie. Owszem chłopki na produkcji są w stanie trochę jechać samodzielnie. Do pierwszej awarii, potem już bez nas nie dadzą rady, kto ich w krótkich słowach zagoni do roboty, kto znajdzie winnego awarii i przykładnie pojedzie po premii? Raz drugi premia ciach i następnym razem nie będzie sabotowal produkcji. Sabotaż to tylko bym u tego cieniasa pana P :)

zlodzieje
@Taki jeden

najgorsze jest to ze po tylu latach w warunkach szkodliwych, nie dostaniesz zaswiadczenia o pracy w warunkach szkodliwych wiec nie dosc ze jestes slabo oplacany to jak stracisz zdrowie -a stracisz nie uzyskach wczesniejszych swiadczen. za prace w warunkach szkodliwych naleza sie wczesniejsze swiadczenia

Drago777z

Zapomniałeś dopisać że 99,9% jest z jasienia

@Taki jeden

Niema tu bogactwa i te pieniadze co sie tu zarabia w tych warunkach to smiech i smieje sie z tych ludxi co sie boją

drago777
@ToNik

Mieszkasz może w Jasieniu??? Tak i wszystko jasne!

@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Czy jest prezentowany w tym momencie rekrutacji zakres świadczeń dla danego stanowiska wg obowiązującego regulaminu wynagradzania? Tj. widełki dla danego stanowiska oraz stały mnożnik?

Goral

Itak nie zwolnicie sie!mordeczki bo narzekac to wy potraficie.A kierownictwu i calemu zarzadowi odpowawiadaja takie nieudaczniki jak wy!!!niedorajdy zyciowe.Bo kto by robil na takich darmozjadow jak ja.hehe

Koper
@Goral

Z HR prowokujesz? Ten dział ma za zadanie możliwie sypać piasek na współpracę pomiędzy pracowników a kierownictwo. W myśl zasady, że gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Kto trzeci? Może jeszcze wyżej niż kierownictwo?

Ciekawy

Jakie macie zdanie o ostatnich podwyżkach wynagrodzeń dla pracowników?

@Ciekawy

Moja opinia jak i wielu pracowników jest taka że to nie były podwyżki tylko obniżki!

Przodownik pracy
@Michał

W Bydgoszczy też porażka z podwyżkami

kacka
@Ciekawy

czas odchodzić

Stefan

- Rozmowa przez kamerkę tylko ze strony kandydata. - Rozmowa kwalifikacyjna techniczna (IT) bardzo przykra. Po odpowiedzi na pierwsze pytanie jedna z osób zapomniała się wyciszyć i było słychać bardzo wulgarne uwagi w moją stronę. Po pytaniu z mojej strony co ta osoba powiedziała niestety nie uzyskałem od nikogo odpowiedzi poza "oj kolega zapomniał się wyciszyć". - Pytania na rozmowie (IT) bez związku ze stanowiskiem i specjalizacją - pytania o JavaScript, .NET pomimo braku zawarcia wymagań w opisie stanowiska. (tak jakby mechanika samochodowego pytać o silnik w samolocie, przecież i to i to silnik). - Pytania tendencyjne, niemające na celu sprawdzenie wiedzy kandydata a jedynie obniżenie jego "wartości" co jest równoznaczne z zaproponowaniem niższej stawki. - Panie z HR bardzo sympatyczne, pomocne i profesjonalne.

Ostrzegam przed pracą w canpack. Nowy dyrektor rozpoczął walkę z wypadkami w pracy w bardzo specyficzny sposób. Zwalnia każdego kto uległ wypadkowi w pracy. Ostatnio zwolnił trzy osoby W ten sposób nikt nie zgłosi wypadku nawet jak by mu reke urwało. To spowoduje że ilość wypadków drastycznie spadnie, a on będzie się mógł pochwalić osiagnieciami. Wyrazy współczucia dla wszystkich. Zastanówcie się przed podjęciem pracy w Can pack

Taki

Czyżby zasada first safety pomylona z first safety of my own seat?

Byly Pracownik

Cp FPN to jedno Wielkie Go...o! a mistrzowie to plywajace wokol nich szambo!Przestrzegam wszystkich przed tym zakladem!umowa na poczatek za najnizsza z tym ze zmiany swiatek piatek i swieta i zero zycia prywatnego!noi oczywiscie warunki szkodliwe.

Kretyn z l9
@Byly Pracownik

Kierowniki to tez niezle Qtasy tak samo ublizaja ludzia na produkcji i obrazaja ich!tak samo jak majstry.

Goral
@Kretyn z l9

Widze ze zaczyna sie robic straszna (usunięte przez administratora) na zakladzie zarobki za najnizsza krajowa dla nowo przyjetych ludzi dla starych roboli kilka stowek wiecej a przeciez to robota na zmiany swiatek piatek nocki i szkodliwe warunki!

Boski

To tłumaczy dlaczego wypadki są zamiatane pod dywan.

Boski
@Goral

Jakie szkodliwe skoro nie ma szkodliwych na kwitku to nie ma szkodliwych ;P no i dzięki temu kilka stówek się zaoszczędzi na pracowniku ;P

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku