Restauracja Galicyjska

Brzesko

Opinie o Restauracja Galicyjska

dłoń

@anonim zazwyczaj już kelnerzy sami dbają o swój strój, nawet w tych najlepszych restauracjach :)

007zglos_sie

Praca na Mickiewicza 29 .atmosfera nie za ciekawa. wszyscy siedza jak myszy pod miotla. zero zrozumienia. a syn szefa traktuje pracownikow jak smieci. spedzilo sie tam pare fajnych chwil ale wiecej bylo tych nie ciekawych. szkoda tylko że boss nie wie co się dzieje w lokalach gdzie go nie ma... pozdowienia dla całej załogi sprzed paru lat ,ludzie (z wyjątkami) są super!

Zostaw opinię o Restauracja Galicyjska - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Restauracja Galicyjska