Ważne

Canpack spadl na psy i ponizyl sie tym ze przyjmują tych tempakow po zawodowej szkole

Pracownik fizyczny
@Ważne

Noo ,to błysnołeś panie kolego inteligencją, rodem z wysokich sfer, gdyby nie ludzie po szkole zawodowej, to takie przychlasty jak ty nie miałyby gdzie pracować, bo wy nic własnymi rękoma nie potraficie zrobić tylko gadać.

mistrz

Czy jest mozliwosc zamkniecia tego balaganu czyli produkcji choc na te 2 tygodnie tak jak w przypadku szkol?przeciez zdrowie ludzi jest najwazniejsze a nie produkcja.

Usażyd
@mistrz

Bawełna musi być zebrana, a Białego Pana nie obchodzi to czy kolejny niewolnik zdechnie na polu.

Pracownicy

Ludzie chcą rozmawiac bezposrednio z wlascicielem i zapytac czy wie co tu sie dzieje ???????? Gadają na szatniach ze jest źle poniewaz warunki szkodliwe

Bodymaker
@Pracownicy

Mam wątpliwości czy właściciela interesują tutaj warunki pracy lub cokolwiek innego. Zapewne prędzej by się spotkał w celu, omówienia, jak zamienić 12 specjalistów na 1 maszynę. Liczy się tylko i wyłącznie finansowy wynik końcowy, nie jednostka.

Cp fpn traci na rynku

fundacja jest w cp fpn to czemu zabieracie dodatki za krwiodastwo i nie popieracie tego!!!! to co to za fundacja ????????????? Krew potrzebna i moze wam kiedys sie przyda i tej krwi nie będzie bo jestescie przeciwni WSTYD WSTYD

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite

Jak szefostwo w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku? Spoko traktują ludzi?

Ares

Hahahaha

cp fpn

Male zarobki a szefostwo po zawodowych szkolach

Ramirez

Firma z bardzo długim stażem, bogate doświadczenie w branży i do tego dobry pracodawca tak w skrócie można opisać firmę.

hahha
@Ramirez

pogadamy jak sie od mamy wyprowadzisz i bedziez z tej pensji rodzine probowal utrzymac

pracownik z fin

Do ToNik. Artur ty do dziś nie wiesz co i gdzie na linii. Wynegocjowałeś stawkę bo przy Mariuszu było to łatwe. Kłamca z niego i tyle. Obiecał stawkę mi, a potem tłumaczył się, że to wina Jurka. Skończ (usunięte przez administratora)

Praw Nick

Mam pytanie do HR Brzesko. Czy prawdą jest że Wy tzn. HR Brzesko robicie jako jedyni problem i nie wyrażacie zgody na wyjazdy Swoich kolegów i koleżanek z Brzeska na Nasze placówki zagraniczne? Ludzie mają podobno zgody od swoich kierowników a także są po pozytywnie przeprowadzonych rozmowach wstępnych. Krąży taka opinia że Wy jak jedyni blokujecie te wyjazdy. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam cały HR Brzesko.

Ważne

Na magazynie pracują po szkole podstawowej bo widac ale i na produkcji również---- teraz nie trzeba technikum zeby pracowac tylko zatrudniaja rolników po podstawowce

dawny kolega

koliber jedynej osoby co w zyciu sie przestraszyles to malowanego bo zadzwoniles do kierownikow żeby go uspokoili narobiles szumu wtedy tchórzu

Linia 2

Masz znajomosci to nie robisz na produkcji proste

Czy pracodawca CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Tak

Nie, nie musisz mieć kompetencji. Tu działa to inaczej albo jesteś z rodziny albo nie. Jak jesteś z rodziny to masz otwartą drogę kariery jak nie to choć byś był i doktorem produkcji puszki i miał najlepsze pomysły na usprawnienie produkcji to: i tak zostaniesz na dnie, twoje pomysły zostaną skradzione i ktoś inny zbierze laury (ktoś z rodziny się wie)

Praw Nick

Nie organizuje

@Praw Nick

Firma organizuje cyklicznie szkolenia rozwijające kompetencje. Każdy pracownik otrzymuje informację, jakie kompetencje techniczne powinien posiadać na danym stanowisku (matryca umiejetnosci). Szkolenia techniczne są organizowane regularnie. W najbliższym czasie będą szkolenia przygotowujące do odświeżenia uprawnień UDT, a także szkolenia w zakresie obsługi maszyn, takie jak: • Jak wymienić filtry na myjce? • Jak zbudowana jest obcinarka i jak ją regenerować? • Na czym polega przegląd owijarki na paletyzerze? Są to bardzo praktyczne szkolenia, na które serdecznie zapraszamy. Zapisy u Mistrzów Zmianowych lub u Specjalisty ds. Szkoleń: agnieszka.chochol@canpack.com Zapraszamy!

@Tak

Prosimy, podejdź do nas, aby porozmawiać. Jeśli brakuje Ci odwagi, napisz email na adres: hr_pl_brzesko@canpack.com

Tom
@Tak

W 100 % się zgodzę Pracowałem przez parę lat w Can Pack i moje wrażenia z tej pracy są takie że to jedna wielka firma rodzinna powinna nazywać się Klan Pack rodzina familia pociotki to większość obsługi tej firmy łącznie z produkcją 50 % obsady to Jasień wujek wujka szwagier szwagra a pozostali co nie mają układów to w tej firmie zwykłe robole typowe ciecie bez perspektyw na lepsze jutro śmieszne to że kierownicy maja się za bogów a niektórzy albo po szkole rolniczej albo tępe dzidy które nic sobą nie reprezentują mistrzowie też do łopaty się nie nadają a gonią za produkcja byle premie mieli rozda rękawice taki i do mistrzowki idzie na nocy spać pół nocy przeora i jaki to rano nie mega zmęczony ja się pytam czym Nigdy w Życiu bym się tam nie wrócił (usunięte przez administratora) hałas wibracje mobbing ciągły stres szkoda zdrowia Ci co zostali to powoli zapadają na różne choroby i akurat się nie dziwię bo warunki MEGA SZKODLIWE

lul

tak np wigilia. tam sie podnosi co nie co

Canpakman
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Co za bzdury !!!!! Nie organizuje !!!!!

Ktoś stary

Pan prezydent był w fabryce. Teraz już wiadomo która opcja polityczna będzie awansować. Nie popierasz PiS jesteś bez szans. Nie wierzyłem w to ale obserwując szybkie kariery ludzi bez pojęcia czy intratne kontrakty, wszystko staje się jasne. Do wszystkich aplikujących. Pamiętajcie PiS i tylko PiS bo inaczej nic nie osiągnięcie. Przykre to niestety. Tak jak kto wcześniej zaznaczył, rodzina, układy i przynależność. To się liczy. Wiedza jest bez znaczenia.

lulek
@Ktoś stary

Heh, a wydawało się ,że to apolityczna firma. Jednak i tu aby sie rządowi przypodobać robią takie szopki. (usunięte przez administratora)

Do frajerów

Mają frajerów i robicie sami na maszynach hehehe

FPN

Ciekawe czy dyrekcja klanpacku przedstawila warunki pracy w cp prezydentowi???ze tylko rodzina i pociotki maja szanse na awans!.a zwykly robol bedzie siedzial dopoki warunki jakie panuja na lini wyniszcza mu organizm do konca az badan nie przejdzie.

Do kamiennych serc kierowników

Wiemy że trudno zrozumieć drugiego który chce pojechać za granice do naszego bliźniaczego zakładu zarobić i wrócić do kraju. Nie wszyscy zarabiają tyle co Wy. My nie mamy premii rocznej tak wielkiej . A i tak na nasze miejsce przyjdą nowe twarze .Wy ich wyszkolicie i zamienimy się miejscami. Oni wyjadą a my wrócimy. Plujecie do nas takim jadem. A chodzicie do Kościoła . Dajcie zasmakować nam Waszego życia choć na chwilę .Czy to tak dużo. Tyle refleksji z mojej strony.Pozdrawiam Was serdecznie .

Na układy nie ma rady
@Do kamiennych serc kierowników

A za granica i tak sie nie zrobisz, bo nie będą płacili ci delegacji, za mieszkanie tez sam musisz zapłacić, napewno coś wymyślą by w nowym miejscu nie wypłacić ci premii kwartalnej wiec guzik ci zostanie (usunięte przez administratora)

Do kamiennych serc kierowników
@Na układy nie ma rady

Nie chodzi mi o delegację czy montaż tylko kontrakt 3 lata i powrót . Jeżeli chodzi o mieszkanie i życie i tak sieka zostaje . A żona to jak będzie chciała to i tak się puści czy będę tu czy tam. I odwrotnie . Kwestia zaufania . Stażu .

Zarobas
@Do kamiennych serc kierowników

Hehe a ty gupi czy jaki? Jak chcesz esz się dorobić to uciekaj z tej firmy

Polaczek
@Do kamiennych serc kierowników

Nie rozumiecie Polaczki ze to Wy jestescie siłą CP i musza Wam tak malo placic byscie zarli sie miedzy sobą i zgadzali na wszystko. Prace w tych okropnych warunkach z przekroczeniem wszelkich norm hałasu. Wyjazdy na"kontrakty" za 2tys euro. Powinniscie miec lata pracy liczone podwojnie bo pracujecie w WARUNKACH Szkodliwych... ocknijcie sie i dogadajcie miedzy sobą. Bo gdy juz wyszkolicie kolejne tanie sily robocze przestaniecie byc potrzebni. Sami wiecie ze w 3 miesiace mozna spakowac te linie w brzesku

Zglosze do hr

koliber mam zamiar ciebie zglosic do HR

Si

HR wszystko zamiata pod dywan

Mrg

Czy na 5 brygadowke gdy fabryka Can Pack jest zamknięta w Święta 25.26 grudnia I dają nam wolne mają prawo bez pytania pobrać te dwa dni z urlopu. Zakrywajac się tym że podpisaliśmy kontrakt na 365 dni że jesteśmy dostępni do pracy więc okres świąteczny mino iż fabryka była zamknięta ( nie z mojej winy ) mają prawo pobrać z mojego urlopu 2 dni.

Niby nie
@Mrg

A jednak tak. W CP wszystko wolno a jak będziesz fikał to Cię zapamiętamy a jak cie zapamiętamy to zamkniemy Ci drogę rozwoju/awansu choć to i tak jest zarezerwowana dla rodziny dodatkowo pojedziemy ze dwa razy do roku po premii i nie będzie podwyżek ani nadgodzin dla Ciebie nasz drogi piętaszku. I co nam zrobisz? Powołasz sie na kodeks etyczny, hehe a jak? Jak to zwykła sciema by zatkać gęby audytorom a takim jak Ty dać namiastkę uczucia, że coś mogą i mają jakieś prawa.

Hahaha

Sam widzisz na kolanach przed Panami, to zawsze Ci ochłap rzucą. A tak pamiętaj jesteś zwykłym szarakiem i musisz znać swoje miejsce w szeregu.

Mrg
@Hahaha

Sam wybierasz czy szarak czy nie. Nikt na siłę nie trzyma. A jak ludzie za parę groszy wolą w (usunięte przez administratora) wchodzić to potem śmierdzą. Jak ktoś nie szanuje siebie to później ma na co się sam zgadza.

Taki jeden
@Niby nie

Niestety to prawda. Nie ma znaczenia czy dużo umiesz. Wystarcz że jesteś z rodziny lub pijesz z "właściwymi" osobami i możesz wszystko. Ale choć byś miał niesamowitą wiedzę bez odpowiedniego poparcia jesteś nikim

Jak widze tych nastawiaczy(usunięte przez administratora) chce bo wystraszeni i boją sie wlasnego cienia i za marne pensje robią z wami co chcą ----- ja jestem tu rok a wiem ze gdy byl bym żonaty i mial dzieci to bieda

Linia 2

Zmieniam prace na lepszą i lżejsza i bez zmian

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku