Czy kontaktują się Państwo z kandydatami, którzy aplikowali o pracę już w trakcie trwania rekrutacji czy dopiero po zakończeniu terminu składania aplikacji ?

@Michał

Bardzo dobre pytanie.

ali
@Miki

co za głupie pytanie. chyba oczywiste, że rekrutacja sie konczy, analizuja i sie kontaktuja z wybranymi.

@ali

Kontaktujemy się z kandydatami, zarówno po zakończeniu zbierania aplikacji, jak i w trakcie. Jest to uzależnione od tego, jak dużo osób poszukujemy na dane stanowisko. Jeśli poszukujemy, np. 3 osób na dane stanowisko, to kontaktujemy się, zarówno w trakcie, jak i po terminie zbierania aplikacji. W przypadku pojedynczych stanowisk, kontaktujemy się po upływie terminu nadsyłania aplikacji. Pozdrawiamy, HR Brzesko

@ali

Nie ma głupich pytań, są czasem głupie odpowiedzi :)

Brzesko FPN

Ogólnie powiem że nie polecam tej firmy. Pracowałem i żałuję bo mogłem rozwijać karierę gdzie indziej w tym czasie. Bardzo duży Mobbing i Stalking. Stres i wyzysk na porządku dziennym. Mistrzowie nie przestrzegają zasad dotyczących kultury pracy, BHP i BRC. Wszystko na pokaz przed kierownictwem. A w nocy śpią po magazynkach z narzędziami.

Seses

Czy premia kwartalna wpływa razem z wypłata?

Seses

Czy premia kwartalna przychodzi na konto razem z wypłata?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
Taktakkkk

Czy premia kwartalna wpływa razem z wypłata?

@Taktakkkk

Tak. Wpływa co kwartał w tym samym czasie, co wypłata wynagrodzenia zasadniczego.

Takjak

Czy premia kwartalna wpływa od razu z wypłata?

L9

Czy organista z B z bodymow narusza dalej 7 przykazanie?REKAWICZKI.RECZNIKI I wszystko co sie da!

Ktos

40+ stopni w lecie na hali produkcyjnej to norma, opary farb, lakierów, przekroczone normy hałasu... Od jakiegoś czasu brak nadgodzin co oznacza, że gdy ktoś z współpracowników pójdzie na urlop albo chorobowe raczej nikt go nie zastąpi bo większości pracowników nie interesuje przychodzenie do pracy z dnia wolnego. A to wiąże się z wykonywaniem pracy w okrojonym składzie co przy takich temperaturach jakie ostatnio mamy.... Na hali co prawda są nawiewy ale co z tego jak dmucha z nich ciepłe powietrze. Pan i Pani od BHP BRC czy innych takich niemalże nie widoczni na pierwszych zmianach w lecie, gdzie w okresie mniejszych temperatur potrafią codziennie upominać ludzi o okulary, jakieś otwarte osłony itp. Jednak wolą siedzieć w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jakoś przy 40+na hali nikt nie przyjdzie mierzyć temperatury w jakiej pracują pracownicy. Hałas? Mi osobiście nie przeszkadza bo przecież są stopery czy słuchawki ale śmieszne jest to jak podchodzą do tego tematu u "góry". Mierzenie hałasu przy SPECJALNYM wyłączaniu co niektórych maszyn aby pomiary wyszły takie jak mają wyjść? Czy to jest w porządku? Opary farb czy lakierów? Jak nad stacjami farbowymi ktoś montuje NADMUCH zamiast WYCIĄGU to chyba coś jest nie tak... Pomimo tego co napisałem nie jestem nastawiony do firmy w sposób jaki prezentują niektórzy na tej stronie. To wszystko da się znieść lecz każdą z tej sytuacji można spokojnie załatwić. Czy to ogromny problem dla tak wielkiego zakładu zmodernizować wentylację na halach? Czy to ogromny problem zapłacić ludziom "szkodliwe"? 50 złotych brutto podwyżki w tym roku... No śmiech na sali biorąc pod uwagę jaki wpływ na produkcję (co wiąże się oczywiście z zarobkiem firmy) mają ludzie którzy właśnie takie podwyżki dostali... Pomimo tego na pieniądze nie narzekam bo nie zarabia się w tym zakładzie źle, po prostu jak na tę warunki powinno się zarabiać więcej. Bardzo też interesująca jest sprawa nowego prezesa przez którego w Brzesku panuje panika. Czy to jest problem dla tak dużego zakładu zatrudnić firmę sprzątająca na hale? Czy to jest w porządku gonić ludzi do sprzątania niewiadomo czego bo prezes przyjeżdża i musi być błysk? Podczas gdy ludzie często w okrojonym składzie muszą pilnować maszyn i produkcji... Ja mam wrażenie, że tam u "góry" ludzie żyją w innym świecie. Przecież to nie jest apteka. Nie sugeruje że ma być(usunięte przez administratora)f (bo i tak nie ma) ale przecież każda zmiana po sobie sprząta a teraz wygląda to tak jakby miała przyjechać perfekcyjna pani domu i robić test białej rękawiczki... Z resztą takie sytuacje zdarzają się co jakiś czas przy tzw audytach gdzie też jest akcja sprzątanie a koniec końców przejdzie ktoś po hali, nawet dobrze się nie rozglądnie i tyle go widzieli.... Kolejna sprawa zlecenia produkcyjne. Dlaczego w okresie takich temperatur nie da się wrzucić jakiś większych zleceń aby pokazać pracownikom że zakładowi na nich zależy. Pan który układa zlecenia nie ma zielonego pojęcia co robi. Puszka zielona, później zmiana na czerwoną, a później znów zielona to standard. Czy to ogromny problem wziąć kogoś z Linii i przy jego pomocy poukładać zlecenia tak jak za granicą(oczywiście te ktore nie są pilne bo też zdaje sobie sprawę że nieraz trzeba coś zrobić na już) kolorystycznie i lakierami. Nikt nie zdaje sobie sprawy o ile to jest mniej roboty dla drukarzy? Co za tym idzie zmiana krócej trwa a to przynosi większą produkcję. Wracając do długości zleceń to jazda jakąś litografią np w poniedziałek (małym zleceniem) po to żeby na drugi czy trzeci dzień robić dokładnie takie samo? Może ja nie jestem aż tak wykształcony ale moim zdaniem chyba mniej zmian litografi = mniej złomu, mniej czasu postoju drukarek a co za tym idzie większa produkcja czyli pieniążki? Lepiej szukać oszczędności w blachach przez które są częste postoje czy złom z bodymakerów albo w lakierach albo farbach drukarskich przez co dzieją się różne rzeczy na drukarkach i koniec końców też zdarzy się jakiś złom czy postój. Przecież jakby policzyć te postoje czy straty to czy to się faktycznie opłaca? Nie pisze tego po to aby odradzać ludziom pracę w tej firmie bo wręcz przeciwnie-zachęcam ale pisze bo mam nadzieję, że przeczyta to ktoś kto może coś zmienić albo przynajmniej przyjrzeć się temu z bliska

Janusz
@Ktos

W swojej wypowiedzi dosyć szczegółowo przedstawiłeś swoje pomysły na usprawnienie pracy w firmie CAN-PACK. Nie myślałeś o tym, aby pomysły, które opisałeś przedstawić bezpośrednio prezesowi firmy? Wracając do warunków pracy, to chciałbym wiedzieć, czy w związku z tak wysokimi temperaturami na hali pracodawca wprowadził może dodatkowe przerwy? Wydaje mi się, że to podstawa, aby móc w takich warunkach wydajnie pracować.

NL,
@Ktos

W Holandii buduja nowe halę i też nie ma klimatyzacji Wszystko z premedytacją. Biurowi siedzą w kurtkach bo u nich klima jest... A kilka pomieszczeń dalej żar.

hola hola
@NL,

e to w Brzesku mamy klimę na całej hali

Mikołaj
@NL,

Skoro na halach nie ma klimatyzacji, to wiesz może, czy osoby pracujące w takich warunkach mogą liczyć na większą ilość dodatkowych przerw? Na pewno w trakcie wysokich temperatur wydajność pracownika drastycznie spada.

NL,
@Mikołaj

Lody dla ochłody były w tym roku. Była informacja że należą się przerwy, ale wyglądało to tak że majster zaraz przyleciał na stołówkę i kazał wracać na linie.

Jo
@Mikołaj

W Finlandii biura łącza się w bólu z pracownikami, bo im też czasami Klima nie działa i wtedy mają 26 stopni. Dramat, biedni ludzie z biur

Miki

Siema. Czy ktoś może opisać jak wygląda praca elektryka w FPN ?

@Miki

Witaj, Do głównych obowiązków osoby pracującej na stanowisku elektryka należy m.in.: • zapewnienie sprawności działania maszyn i urządzeń produkcyjnych • zabezpieczenie funkcjonowania infrastruktury energetycznej • wykonywanie prac remontowych, konserwacyjnych, modernizacyjnych, elektroinstalacyjnych oraz wdrożeniowych • przeprowadzanie okresowej kontroli i przeglądów maszyn, urządzeń linii produkcyjnych i urządzeń energetycznych w wyznaczonym obszarze • diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń linii produkcyjnych • wykonywanie szaf sterowniczych oraz instalacji elektrycznych do nowych lub modernizowanych maszyn i urządzeń Pozdrawiamy, HR Brzesko

Dzięki.

Magda

W jakich godzinach pracuje Dział Kadr ? :)

@Magda

Witaj, Dział Administracji Kadrowej pracuje w godzinach od 7:00 do 16:00. Pozdrawiamy.

@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Czyli jest to zmiana 9 godzinna czy po prostu część pracowników zaczyna od 07:00 a część od 08:00? :)

Dokładnie tak. Pozdrawiamy, HR Brzesko

@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

To jeszcze ostatnie pytanie, od czego w takim razie zależy czy pracownik zaczyna od 7:00 czy 8:00? Pozdrawiam

@Magda

Pracownik musi przepracować 8 godzin, natomiast to, czy zaczyna od godz. 7:00 czy 8:00, jest uzależnione od indywidualnego zakresu obowiązków i od tego, w jaki sposób przełożony zaplanuje pracę tej osobie.

Prawo i Sprawiedliwość .

Robert . Czekamy na Ciebie. Odwiedź nas na Lini 3. Tak jak do Ciebie pisaliśmy musimy porozmawiać, sprawa pilna.

Jj

Ile można zarobić na delegacji w Holandii na produkcji

@Jj

Jeśli masz na myśli rekrutację wewnętrzną, która jest prowadzona na stanowisko „operator maszyn”, proponujemy zapoznać się z ogłoszeniem i warunkami na: https://canpack.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/287815/0/ Pozdrawiamy, HR CANPACK

W jakich godzinach rozpoczyna się praca pracowników umysłowych?

@Zainteresowany

Witaj, W FPN pracownicy biurowi pracują w godzinach od 7:00 do 15:00 lub od 8:00 do 16:00. Pozdrawiamy, Zespół CANPACK

Jurny Kozak
@Zainteresowany

Nie wiem , bo tutaj takich niema

Jeszcze raz

Kiedy zacznie się rekrutacja na nową inwestycję w Czechach?

@Jeszcze raz

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na stronie: https://canpack.es-candidate.com/pl/jobs/offers/0/0/0/1,20/filters%3Dreg%253A167 , gdzie znajdują się aktualne oferty pracy, między innymi, również do Czech. Pozdrawiam, Zespół HR Brzesko

L2

Jak umowę 3 miesięczna mam na 2400 brutto to ile dostanę po przedłużeniu ?

Fpn

Pustaki to ci co sie (usunięte przez administratora) i stresuja i myślą ze są prze (usunięte przez administratora) wazne a w gruncie rzeczy to naiwniaki (usunięte przez administratora) przez cp

Robol z fpn brzesko

Przepraszam,dlaczego Pan lub Pani od bhp nie chodza po liniach gdy jest na hali ponad 40 stopni???albo dlaczego sa wylanczane maszyny przy pomiarach halasu?czyzby bylo za glosno?

L3

Slyszalem jak na przekazaniu co niektorych ponizaja ale w sumie dobrze bo przeciez co drugi to (usunięte przez administratora) hehehe

@L3

Przejawianie szacunku w miejscu pracy jest obowiązkiem każdego pracownika. W szczególny sposób precyzuje to Kodeks postepowania grupy CANPACK w rozdziale „Poszanowanie praw człowieka i godności jednostki”: W miejscu pracy należy zachowywać się profesjonalnie, okazując należyty szacunek każdemu człowiekowi. Od najwyższych rangą kierowników po osoby, które dopiero dołączyły do załogi, każdy przyczynia się do sukcesu firmy CANPACK poprzez: • przestrzeganie praw, poszanowanie godności i indywidualizmu każdego człowieka, • dbanie o uprzejmość, profesjonalizm i poszanowanie innych w kontaktach międzyludzkich, • unikanie wszelkich form zastraszania i molestowania, • poczucie odpowiedzialności za własne czyny. Przypominamy również o zasadach raportowania wszelkich nieprawidłowości zgodnie z pięcioma wariantami opisanymi w procedurze Speak Up: 1. W przypadku większości pytań, naturalną rzeczą jest, aby omówić daną sprawę ze swoim bezpośrednim przełożonym lub menedżerem. Wszyscy przełożeni i menedżerowie mają obowiązek wysłuchać problemów pracowniczych i poszukiwać najlepszego rozwiązania zgodnie z Kodeksem! 2. Są chwile, kiedy pracownik może czuć się nieswojo omawiając sprawę ze swoim przełożonym. W zależności od problemu, jest to zawsze mile widziane, aby skonsultować się z działem kadr, z pracownikami działu BHP lub z innymi osobami odpowiedzialnymi z odpowiednim doświadczeniem. 3. Zawsze można zgłosić się do menedżerów i zgłosić im naruszenie Kodeksu Postępowania. Wszyscy menedżerowie CANPACK zostali poinstruowani, aby traktować obawy pracowników poważnie i pomagać w znalezieniu rozwiązania. Pracownicy nie będą karani za zadawanie pytań na temat Kodeksu Postępowania. 4. Pracownicy mogą zgłaszać nieprawidłowości bezpośrednio do Pełnomocnika ds. Etycznych. Jest on dostępny osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu (+48) 695 271 885. Wszystkie rozmowy będą traktowane jako poufne. 5. Każdy może zgłaszać nieprawidłowości za pośrednictwem EXPOLINK Europe, Ltd, która jest zewnętrzną firmą wykonującą dla CAN PACK usługi w ramach programu Speak-up – telefonicznie lub mailowo. Dzwoniąc z większości krajów, konieczne będzie podanie kodu dostępu, a następnie wybranie preferowanego języka. Pracownicy mogą również skontaktować się z EXPOLINK poprzez wysłanie e-maila na adres: canpack@expolink.co.uk albo poprzez stronę internetową pod adresem: https://wrs.expolink.co.uk/canpack. EXPOLINK jest niezależną firmą, niezwiązaną z Grupą CAN PACK.

Mlody
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Znowu staracie sie mydlic oczy!swoimi glupimi zasadami przepisami ktore niemaja miejsca!na liniach jest 1 wielki mobbing jezeli ktos niema ukladow lub niejest pociotkiem,sa przypadki wulgarnego odnoszenia sie do pracownika ze strony mistrza lub np (usunięte przez administratora) jak dawniej szalal i co?oczywiscie majster i kierownik sa nietykalni nawet jesli cos zawinia!!!jak dawniej utykali na leosiu z l9 do teraz na chlopaka probuja zwalac wine na przekazaniach z przyzwyczajenia.

@Mlody

Aby zapewnić bezpośredni kontakt pracownikom linii, zapraszamy na spotkania w ramach dyżuru HR. HR będzie spotykał się z pracownikami z bezpośrednio. Zapraszamy do salki przy linii nr 9, w każdy wtorek i czwartek, w godz. 14:00-16:00. Dyżury rozpoczną się od najbliższego czwartku, tj. 29 sierpnia (godz. 14.00). Nie trzeba się umawiać, wystarczy podejść. Zapraszamy, HR Brzesko

Sony lewa reka
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Ten kodeks to czysta kpina. Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, zwykły kawałek papieru, który nie znaczy nic. Jeśli wierzycie, że przyjęcie kodeksu nagle wszystko zmieni, to znaczy, że nie znacie realiów pracy w CP. Ale to już nie moje zmartwienie.

@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Kodeks etyczny był, kodeks pracy był a to co wyprawiał Gumiś na fotolito kodeksy nie widziały,. Macie kodeks etyczny to niech go przestrzegają wszyscy, od góry do dołu, tylko łatwo napisać i powiedzieć niż wprowadzić, za dużo nepotyzmu niestety.

@Mistrz kłódek

Zainteresowanych rozmową na temat przestrzegania kodeksu postępowania CANPACK zapraszamy również na Spotkania z HR. Jesteśmy do waszej dyspozycji w każdy wtorek i czwartek w godz. 14:00 – 16:00. • Najbliższe spotkania, tj. 03.09. oraz 05.09. odbędą się w sali konferencyjnej przy L#9 • Następne spotkania odbywać się będą w centrum szkoleniowym, obok wydziału wieczka. O ewentualnych zmianach będziemy informować na bieżąco, z 1-dniowym wyprzedzeniem. Zapraszamy, Zespół HR Brzesko

Linia 2

nastawiacze to parobki za 300 zeta wiecej a operator ma w (usunięte przez administratora) hehehehe

@Linia 2

Dlaczego tak uważasz? Jeżeli masz jakiekolwiek spostrzeżenia, które mogłyby usprawnić orgazniację pracy, prosimy o kontakt bezpośredni : hr_pl_brzesko@canpack.com Pozdrawiamy, Zespół HR

@Linia 2

Nie powiedziałbym że między dobrym nastawiaczem a operatorem jest różnica tylko 300 zeta. Po drugie wydaje mi się że skoro nastawiacz jest parobkiem to operator też bo pracują razem, nie obrażając nikogo. Po trzecie mam wrażenie że nie którzy leczą tutaj swoje niedowartościowanie.

Wakacyjny robol
@Mistrz kłódek

Nastawiacze to tacy co boją sie wszystkiego bo widac i kasa mała i dlatego wole isc do szkoly he

Mariusz
@Wakacyjny robol

Widzę że znasz firmę od środka, możesz powiedzieć coś na temat atmosfery panującej w zespole? Czekam na Twoją odpowiedź.

@Wakacyjny robol

To kto się czegoś boi raczej zależy od charakteru a nie czy jest nastawiaczem czy nie, po drugie skoro jesteś pracownikiem sezonowy to co możesz powiedzieć po 2 miesiącach jak nawet ich dobrze nie poznałeś, po trzecie wróć do szkoły żebyś nie musiał pracować w can pack.

L9

Czesc czy organista wynosi dalej z pracy brud pur i rekawiczki?a i recznik tez wynosil.

Anuluj mnie
@L9

Hehe, co za pytanie. Wszyscy wynoszą co się da. Wystarczy się przejechać po domach pracowników i zobaczyć co mają. Jedni biorą tyle ile im akurat potrzeba inni robią zapasy jak by wojna miała nadejść

dziadek
@Anuluj mnie

Ale ten gosc tz ten o kim mowa a kazdy wie o kim! chodzi o tego bogobojnego falszywca co slynie z lepkich lapek w pracy !on juz niema umiaru!to Ci dopiero organista!

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku