Iwona

@Prawnickusuwane są wpisy, które naruszają zasady regulaminu portalu. Jest to jedyna podstawa do usunięcia wpisu. W razie jakichkolwiek wątpliwości lub jeśli uważasz, że Twój wpis został usunięty niesłusznie proszę o bezpośredni kontakt z administratorem. Kontakt znajdziesz w treści regulaminu.

Prawnick
@Iwona

Tak???? A mój wczorajszy wpis? Nie miał żadnej z powyższych niedopuszczalnych treści . Potwierdzał prawdę jak w zakładzie odbywają się rekrutacje na stanowiska i to jest prawda . A Wam pewnie w głowie się nie mieści że firma o globalnym zasięgu praktykuje takie zachowania. Pewnie też ten wpis usuniecie .

Piki
@Iwona

A wpis takiego Wieska o MANie co ma wspòlnego z opinią o CP?. A jakoś nie został posłany do kosza.

Iwona

Przypominam, że wszystkich użytkowników portalu obowiązują zasady regulaminu. Przed zamieszeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin Niedopuszczalne są m.in. wpisy naruszające dobra osobiste innych, zawierające wulgaryzmy, czy też propagujących przemoc.

wiesiek

Bo w MAN-ie robota odpowiedzialna i skąplikowana wymagająca myślenia a u nas pracują i myślą maszyny. Możnaby przy maszynach postawić małpy i pracowałyby za banana.

R1A1
@wiesiek

W Manie cuj nie odpowiedzialność. Pełna automatyka. No dla niektórych prawie magia. A Ty Wiesiek to nie masz pojęcia o odpowiedzialnej pracy..w cp to sztuka pracować. Zwłaszcza przy maszynach mutantach. Wpis dla myślących i dla administratora, zeby miał co kasować.

realista

Zlikwidowac mistrzow zastapic ich brygadzistami lepiej dac brygadziscie lub specjaliscie z brygady 1000 zl wiecej niz utrzymywac majstrow!oni nie sa potrzebni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!siedza tylko na internecie policzyc wystarczy premie majstrow i kierownikow +nagrody roczne majster rozniesie rekawiczki i perdzi w stolekpodobnie jak kierownik zastapcie ich brygadzistami!!! brygadzista zarobi 1000zl wiecej i tez bedzie sie staral i bedzie tez produkcja....

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Planowania
Brzesko
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
czy ktos cos wie

Czy byla juz premia na fomie A czy bedzie moze jaskas trzynastka albo nagroda ?

info
@czy ktos cos wie

Była.

MKZZ "Solidarność 80"

Uwaga bezpośrednia do pracowników : Dobry, LINIA 3, Cpfpn puszka lipa... Drodzy Państwo, Swoimi ostatnimi wpisami w żaden sposób nie zachęcacie innych do zapisu do związku, wręcz ich zniechęcacie, a co za tym idzie, niweczycie pracę tych, którzy w sposób czynny działają na rzecz związku. Wytykając kogoś po nazwisku, pamiętajcie, że jako dorośli ludzie możecie zostać pociągnięci do odpowiedzialności za swojemu wpisy, ponieważ anonimowość na tym forum jest tylko pozorna. W takim przypadku, Komisja Związkowa nie będą bronić takich członków . Kolejną rzeczą jest fakt zasłanianiem się za związkiem. Jeżeli jesteście na tyle "odważni" że wytykacie kogoś po nazwisku, to miejcie tę odwagę do końca i podpiszcie swój post swoim nazwiskiem. Sprzeciwiamy się temu, abyście w ten sposób szargali dobre imię związku. Ponadto Związek Zawodowy to nie firma usługowa, a wy nie jesteście jej klientami. Tu nie obowiązuje zasada: "płacę , więc wymagam". Każdy z nas płaci składki i każdy ma swoje obowiązki względem związku. Jeżeli statut związku czy zasady jego działania wam nie odpowiadają, a przynależność jest dobrowolna, to nikt nikogo nie trzyma na siłę. W każdej chwili można się wypisać. W związku z tym jeszcze raz prosimy o zaniechanie negatywnej nagonki na osoby nie zapisane do związku. Jeżeli w dalszym ciągu wpisy będą się pojawiać, Komisja Związkowa rozważy możliwość zaniechania dalszym prac nad poprawą sytuacji, bo jak widać ostatnio uruchomione "dodatki" są tylko kością niezgody wśród Pracowników. Jeżeli nie będzie nic, nie będziecie mieli się o co kłócić. Ale wtedy Panie: Dobry, LINIA 3, Cpfpn puszka lipa miejcie pretensje tylko do siebie. Z poważaniem: MKZZ "Solidarność 80"

Międzyzakładowa Komisja Związku Zawodowego "Solida

Drodzy Państwo, Po raz kolejny zwracamy się z apelem o zachowanie odpowiedniej postawy na forum. Miejsce to nie służy do wzajemnych oskarżeń, obrażania i wypisywania wulgaryzmów. Ponadto część członków chyba zapomniała w jakim celu Związek Zawodowy został założony. Naszym głównym przesłaniem jest praca na rzecz poprawienia sytuacji Pracowników w firmie. Nie nam jest oceniać z jakich powodów co niektórzy nie wstąpili w nasze szeregi. Jeżeli chcemy, aby coś się zmieniło, to pamiętajmy, zacznijmy te zmiany przede wszystkim od siebie samych. W związku z tym jeszcze raz przypominamy, że: Po pierwsze: PRZEDE WSZYSTKIM POMAGAMY, NIE SZKODZIMY Po drugie: KAŻDY Z NAS JEST CZŁOWIEKIEM I KAŻDEMU NALEŻY SIĘ SZACUNEK Po trzecie: PRZYNALEŻNOŚĆ ZWIĄZKOWA JEST DOBROWOLNA Z poważaniem: Członkowie MKZZ "Solidarność 80"

LINIA 3

kotarba oddaj kase za zmianowe bo nie nalezysz do zwiazkow-----czemu sie nie zapisales ?????????

Tyż kandydat

A ja słyszałem, że 6200 na reke.

Dobry

kotarba linia 3 drukarka zapisz sie do zwiazkow albo plac za obiadki bo nie nalezy sie tym co nie odprowadzaja skladek

Cpfpn puszka lipa

Ta robota w cpfpn to tylko ledwo na zycie starcza i kredyty noi ciagle tylko nima i nima

Qwd
@Cpfpn puszka lipa

Więc zmień pracę....

Cpfpn puszka lipa

Takie zarobki ze jak jestes kawaler co w domu siedzi i nie imprezuje to przezyjesz a jak masz rodzine no to jest malo i brakuje i jest to poprostu smieszne bo w lidl niema huku robota w klimatyzacji i zarobki takie same

Tomek 19

Witam mam pytanie Jakie są zarobki miesięczne w can pack brzesko

kandydat
@Tomek 19

hej. jakieś 2400 na renke słyszałem

Kandydat2
@kandydat

A ja słyszałem, że 50000 za nerke.

@kandydat

2400 ale po roku hue hue

rafi

po roku 2400 na rękę u tak narzekacie? to gdzie cv złożyć na recepcji?

L 3
@rafi

porobisz trochę na 3 zmiany to zmienisz poglądy na temat wypłaty . 2400 to chyba z dodatkiem zmianowym.

smiesznie

Panowie jutro jałmurzna

Cpfpn puszka lipa

Jak nie masz znajomosci to przychodzisz na godzine i przebierasz sie w drelichy i na produkcji robisz i wstyd sie przyznac na miescie bo sie smieja ludzie !!!!!!!!!!!!!

Cpfpn puszka lipa

praca w cpfpn to nonstop codzienne zmartwienie bo nie wystarcza z tych zarobkow oczywiscie jak masz rodzine bo kawalerzy na garnuszku mamuni---- w pokoju u mamuni w domu nic nie potrzebuja wiec nie narzekaja ale i tez nic nie maja no poprostu jest tragicznie i chyba lepiej pracowac w BIEDRONCE bo huku ani nocek niema

szukampracy

Jak można dostać się do pracy w CP bez znajomości? Posiadam wyższe wykształcenie . Ukończyłam dwa kierunki. Tytuł magistra. 4 lata doświadczenia w pracy . Kobieta 27 lat. Obecnie pracuję w Krakowie . Szukam pracy w Brzesku.

ikiP

Pracuj tam dalej.

lippa
@szukampracy

bez z plecow mozesz co najwyzej wieczka przekladac albo pakowac :( moze przy odrobinie szczescia dostaniesz sie do kontrolii

ehhh
@szukampracy

Do cp przyjmuja ludzi z poczuciem humoru za smieszne pieniadze

@szukampracy

Zawsze tam przyjmują , biorąc pod uwagę że dużo ludzi odchodzi lub zostają wyrzuceni to pewnie tam zawsze się miejsce znajdzie. Pytanie czy na pewno chcesz pracować w takiej beznadziejnej atmosferze i pracodawcy. To już nie jest taka sama firma jak kiedyś. Nie polecam.

pracownik cp

bylem zrobic okresowe badania w luxmed i okazalo sie ze niema lekarza i problem jest bo badan nie zrobilem---------wiec robie gdzie indziej--------budynek jest a lekarzy brak czyzby nie chcieli lekarzom placic ????????????????????????

Iwona

Przypominam, że wszystkich użytkowników wątku obowiązuje regulamin. Bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Wpisy, w których pojawiają się treści wulgarne są niedopuszczalne.

L9

Witam mam pytanie dlaczego zawsze na lini numer 9 jest problem z kubkami do picia szlachetnej wody z edenu i pracownicy zmuszeni sa do spozywania tego syfu niczym z kaluzy z puszek! czyzby mistrzowie byli az tak zapracowani ze brakuje im czasu o zadbanie takich rzeczy ???a doda spaceruje po hali i ma wszystko gleboko w D.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 350.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 325, z czego 50 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku