logo Can-Pack

Can-Pack

Brzesko

Opinie o Can-Pack

WSTYD 2017-04-21 13:09
praca w cpfpn to jest non stop brak pieniedzy bo taka prawda cpfpn malo zarabiamy wstyd i hanba !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
seven inche's 2017-04-21 18:44
Wzajemnie !!! Uważam podobnie .
Linia 2017-04-22 12:21
Kto siedzi w cp fpn bez urlopu to jest glupi i naiwny bo zaklad tylko sie smieje z takich !!!!!!!!!!!!!!!!
Gość 2017-04-22 19:28
Zawsia co robi loda majstrowi z magazynu fpn,to szuja uważać na niego .Pozbyli się go z linii Robin huda ale i tak wiedzą jaki jest . Wielki tatuś
speedy gonzales 2017-04-22 20:27
Jak Zawsia jest szuja to jak nazwać was pajace od tzw załadunku. Wyspać sie na nocach, pirniczyć gości z linii, zrobić dobrze tzw mistrzom magazynu i dostać zapomoge zwaną podwyżką. I radość że zeszmacenie się dało efekt. Szkoła w Złotej to uniwersytet w porównaniu z wami i waszymi tzw mistrzami. I ciągle macie wrażenie że robicie to dyskretnie i nikt o tym nie wie. A ja jutro kupię sobie baterię, bo kierownikowi wydaje się że powinienem jeżdzić na swojej, umyję drzwi od wózka żeby były czyste jak już kogoś zabiją, bo od pół roku serwis nie wie że się otwierają w jeżdzie, a tytan intelektu myśli że sam mam je naprawić, i cóż więcej mogę wam życzyć... tylko szczęść boże jak już macie zaobrączkowane palce. A że sam uważam się za katolika to na hipokrytów czniam...
Linia 2017-04-23 00:16
Zawsia te golfy 6 to wiesniackie auta przeciez ten wyglad to juz starodawny i same wsioki jezdza a nic fajnego w tym aucie niema !!!!!!!
zatroskany 2017-04-23 12:52
Can Pack niestety schodzi na psy. Pozatrudniali HR Managerów, których jedynym zadaniem jest robienie wody z mózgów, wmawiają nam że kodeks etyczny jest Biblią a sami go mają głęboko w d... W Krakowie pozatrudniali samych Miśiewiczów do robienia niczego. Stworzył się ogromny bałagan bo HR Managery i inne BHP Managery to są satelity z zewnątrz, żadnej tożsamości z firmą nie mają pojawili się żeby firmę wydoić i znikną tak szybko jak się pojawili a osoby doświadczone będą uciekać bo nie będą chcieli schodzić do poziomu tych miernot - jak ostatnio odejścia w biurach handlowych.
też zatroskany 2017-04-23 14:44
Jakie odejścia w biurach handlowych ?
Linia 2017-04-23 15:03
Can pack fpn tu juz ludzie sie nie pchaja do roboty bo jest dziadostwo oczywiscie mowie o produkcji ale sa tacy co wierza i to typowe wiesniaki co nie maja gdzie isc
Ekonomista 2017-04-23 15:35
Dzięki i vice versa
Rocky 2017-04-23 18:48
Jak golfa 6 mają wiesniacki wygląd to jak ty wyglądasz. ? Jak neandertalczyk. A jeździsz czym. ? TM 16 ? Ha ha
naj 2017-04-23 19:43
Naprawdę się pytasz czy tylko szczujesz przeciw ZZ?A podwyżki i to znaczne to kto wymusił na zarządzie,zapomniałaś?
naj 2017-04-23 19:50
Ty katolik to każdy jak ty kapuś?
Linia 2017-04-23 21:34
golf 6 wyscie ty wsioku brzydki niedorozwiniety
prezes 2017-04-25 20:48
Ale sam musze stwierdzic ze ten kretyn z jadownik jest strasznie usrany!i wiecznie na dodatek po pachy same jak prosie!chodzi o tego oszoloma z l9 brygada b.
punk 2017-04-25 21:28
wojtek z labolatorium nie chodz w tych rurkach pedale i zgol te brodke bo wstyd---no wiem ze nie nalezysz do ludzi ladnych ale nie rob z siebie wiekszego debila niz jestes !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kolo 2017-04-26 08:52
Daj mu spokój chłopie ciepło tak się noszą .To u nich normalne .Brodka też ma pewnie jakieś zastosowanie
xxx 2017-04-26 21:55
Zapraszamy do Bydgoszczy tutaj biorą wszystkich chętnych których nie ma. A jak już przyjdą to na parę lub parenaście dni.
Linia 2017-04-27 02:19
cpfpn to najgorsza firma pod wzgledem plac poprostu marnota kpina i dziadostwo !!!!!!!!!!!!!
Iwona 2017-04-27 09:10
@naj naprawdę pytam. Dla osób rozważających pracę w firmie ważna może być informacja o tym, że w Can-Pack skutecznie działają związki zawodowe. Nie posiadam takich informacji, gdyż nie jestem związana z firmą Can-Pack. Jestem redaktorem serwisu gowork.pl i chcę jak najlepiej poznać to jak wygląda praca w firmie, dlatego właśnie dopytuję Was o pewne kwestie.
pytajnik 2017-04-27 12:24
Witam czy prawda jest to ze mgr inglisz krencina zajal pierwsze miejsce w ogolnopolskim dyktandzie?drugi byl ponoc goral,natomiast nad caly przebiegiem czuwal glowny czlonek komisji kretyn z jadownik z kleksem w gaciach.
zniesmaczony 2017-04-27 13:31
Ludzie !!! Apeluję do HR i kierownictwa firmy o zmianę zasad rekrutacji do CP !!! Do k..y nędzy, kogo Wy przyjmujecie ! Przecież treść powyższych wpisów świadczy o tym, że ci ludzie nigdy nie powinni zostać w CP zatrudnieni. Ci lodzie co najwyżej mogą świnie paść lub kury szczać prowadzić !
l9 2017-04-27 16:07
Podobnie jak wiekszosc ludzi z wyzszych stanowisk tez nie powinni byc zatrudnieni w cp! mam tu na mysli zwlaszcza mistrzow i kierownikow oraz innych darmozjadow!jak kazdy dobrze wie 80% zalogi to pociotki ktorzy do cp trafili po znajomosci,prosty przykad; krencina jest tepy jak przecinak wyslowic sie nie potrafi kretyn z jadownik ma chore nerwy a od niedawna przezywa traume po odejsciu donosiciela swojego-szwagra hitlera.
Linia 2017-04-27 16:15
Jak sie pracuje w cp fpn powtarzam w cp fpn to ciagle brakuje pieniedzy kpina i wstyd ? wiesniaki tylko zadowoleni bo nic nie kupuja nie potrzebuja zyc lepiej tylko jak by im obnizyli stawki to tez by robili !!!!!!!!!!!!!!
seven inche's 2017-04-27 23:57
W Brzesku będzie tak samo już wkrótce, niech tylko w Bochni Japońce otworzą nową fabrykę !!!!
poszukujący_ 2017-04-28 00:15
Witam,
na stronie can packu znalazłem ofertę pracy jako "technik przygotowania materiałów do druku". Chciałbym zapytać osoby znające temat: na czym polega ta praca i najważniejsze: średnie zarobki na takim stanowisku. Wszędzie podają że wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska, ale mnie interesują konkretne liczby. Obecnie jest dużo ofert pracy za przyzwoite pieniądze a czytając wypowiedzi poprzedników to zastanawiam się czy jest sens wysyłać cv i marnować czas na rozmowach kwalifikacyjnych. Czy taka duża korporacja naprawdę nie dba o swoich pracowników? Dawniej znajomi mówili w superlatywach o "blaszance" i miałem dobre zdanie o tej firmie dopóki nie przeczytałem kilka stron wypowiedzi forumowiczów.
Pozdrawiam i z góry dziękuję za udzielenie odpowiedzi na kilka moich pytań
prawda 2017-04-28 12:16
Już widzę jak skośnoocy za nic nie robienie będą rozdawali góry pieniędzy.
kanpakowiec 2017-04-28 14:09
Kury szczać prowadzić a nie w Can Pack-u pracować !
miastowy 2017-04-28 17:33
Kanpakowiec ma rację! Naprzyjmowali wieśniaków z Porąbek Uszewskich, Gwoźdźców i innych dziur, no i jest efekt w postaci prostackich wpisów na tym forum !
Zniesmaczony 2017-04-28 17:40
Kolego standardowo pierwsza umowa 2700 druga po 3 miesiacach 2900 na 9 m. I ostatnia na czas nieokreślony 3100 i dalej już raczej bez plecow nie ma na co liczyć chyba ze uda siéę załać na nadgodziny ( tylko czy byś miał ochote siedzieć w tym smrodzie dłużej niż potrzeba to inna kwestia;-) czyli do reki max 2300 plus benefiuty i śmieszna premia kwartalna której wcale nie musisz dostać . A tak na marginesie to tam jest kolejny kiero z przypadku z przerośniętym ego i cały czas jest wakat bo nikt długo nie wytrzymuje. Pozdro
poszukujący_ 2017-04-28 18:01
Dzięki za info...na dzisiejsze czasy to małe pieniądze... niestety :-/
Matrix 2017-04-28 19:05
To powiedzial pewnie wiesz wielki, moze jeden z najwiekszych wizjonerskich, wodzów polskich. Nie godzi sie cytować Marszałka w taki banalny sposób. Trochę szacunku, patrioto od siedmiu boleści. A kwestia dotyczyła rzadzenia panstwem polskim i rządzących.
bono 2017-04-28 20:55
Ot odezwał się playboy!
Smiech 2017-04-28 23:40
No widze ze nie warto nawet zawracac sobie glowy praca za te marne pieniadze i w takim huku i smrodzie wstyd cpfpn !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zniesmaczony 2017-04-29 01:05
O hałasie nie pisałem bo na przygotowaniu druku go nie ma ale czasmi na linie trzeba zaglądać ;-)
Matrix 2017-04-29 04:39
Odezwał sie erudyta. Człowieku zeby bluzgac na forum nie trzeba być ze wsi, wystarczą braki w kulturze i ogladzie. To tak ciężko zrozumieć. Czasem wieśniak z Porąbki ma wieksza kulture osobistą niz taki " miastowy i wykształcony".
Megatron 2017-04-29 09:00
Kierownik z foto lito się zmienia. Teraz ma być Macius S. Dobra zmiana?
miastowy 2017-04-29 12:30
Czasem, to słowo klucz Twojego wpisu. W większości to buraki granatem od pługa oderwani. Sorry ale taka prawda.
Matrix 2017-04-29 13:11
Prawda lezy pośrodku. I niebywale trudno środek uchwycić. To jak taniec nia linie. Uwazaj żebyś ze swoim własnym ego nie tańczył. To już narcyzm.
Zadowolony 2017-04-29 13:57
Bardzo dobra buraczarstwo tam pracujące wreszcie się zabierze za robotę , i nie będą chały robić skończy się spanie na nocy i wciskanie ciemnoty że nie mają na nic czasu , a szczególnie będzie sobie krzywdował szwagier gumisia cza będzie się za robotę zabrać dobrze h....i .
oliwa 2017-04-29 17:37
karakan ty dupowłazie ile bediesz sie plątał po liniach i obgadywał ludzi nierobie z uszwi!
wkurzony 2017-04-29 18:25
W BIEDRONCE DOSTALI PREMIE 1850 BRUTTO I potrafia sie postawic a tu w tym cpfpn coraz gorzej i ludzie wogole nie walcza o swoje i niedlugo bedziecie puszki jesc bo tak nas wykorzystuja na produkcji a kierownicy i majstry sie smieja z nieudacznikow ktorzy robia na produkcji no tylko napisac lub zadzwonic do krakowa i wszystko opowiedziec
biura 2017-04-29 18:35
zapieprzac na kierownikow bydlaki z produkcji hehehehehehehehe !!!!!!!!!!!!
biuro 2017-04-29 18:38
1 2 3 maja robic bo biura maja wolne platne i beda grilowac a biedaki do roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dziadek 2017-04-29 19:50
Jak se wezmą 2 maja urlop to będą mieli trzy dni wolnego a jak nie to we wtorek do roboty!
LINIA 3 2017-04-29 21:38
karakan ty szmato ty uszwioku a z uszwi to same buce!!!!!!!!!!!!!
LOLO 2017-04-29 21:54
Się uśmiałem ,szukają teraz mistrza na FOM bo z FOM u dostał się na FPN bo tam nie ma przyszłości. Tyle że na FPN tylko średnie a na FOM wyższe. Ale jaja. Spoko oby tak dalej
związkowiec 2017-04-29 22:56
Ale ten gość z fomu kompletnie nie ma pojęcia o produkcji puszek napojowych ! Jakim cudem dostał to stanowisko? Podejrzewam, że po znajmości !
produkcja 2017-04-30 02:29
Pracuje w cpfpn i jestem dziadem bo male zarobki nie stac mnie na nic i rozwazam nad zmiana roboty bo tu przyszlosci niema tylko sie cofam odczuwam to od samego poczatku --------cpfpn to jest robota bez przyszlosci i gwarancja braku kasy to ten zaklad gwarantuje !!!!!!!!!
Hgw 2017-04-30 07:46
E tam mylisz się. W Uszwi mieszkają potomkowie Tatarów. Ja bym jednak zwracał uwage na kogo i o kim pisze. Pewnie hostorii nie znasz. Kozacy wbijali na pal a ulubiona zabawą Tatarow było stezelanie z łuku do jeńców wzietych w jasych. Poniekad jednym i drugim w walce odwagi nie mozna odmówić. Ale z was kiepy.
Zostaw swoją opinię o Can-Pack - Brzesko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Can-Pack