Fpn kiepsko platne

Ludzie sierpien ostatni miesiąc motywacyjnego 350 zeta i koniec poprostu nas zrobili w ciula !!!!!!!! Teraz sie zacznie l4 i będą sie ludzie zwallniac bo dosc ze marne pensje to bedzie gorzej

Goral
@Fpn kiepsko platne

Ciesz sie ze masz robote!

@Fpn kiepsko platne

Prosimy nie szerzyć plotek dotyczących dodatku za wzorową frekwencję. Będzie on utrzymany do tego czasu, dopóki będzie działał skutecznie. Frekwencja jest monitorowana miesięcznie. Żadne decyzje nie zapadły odnosnie wycofania dodatku. Dział HR CAN-PACK FPN Brzesko

Ludzie dorabiaja
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Prosze odpisac czemu tak malo sie zarabia na produkcji ???? Pytam dlatego bo ja nie moge utrzymac rodziny i musze czasem isc na l4 jak mam fuche bo chce godnie żyć

@Ludzie dorabiaja

Zwolnienie lekarskie L4, uzyskane w celu podjęcia pracy u innego pracodawcy, jest świadomym wykorzystaniem w celu wprowadzenia w błąd zarówno pracodawcy, jak i ZUS. W takich przypadkach pracodawca będzie stosował konsekwencje dyscyplinarne. HR CANPACK

Smiech cp fpn
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Ale czemu nie moge utrzymac rodziny z wyplat cp ???? Ja juz jestem na wypowiedzeniu i koncze tu robote ale chce wiedziec ????? Przeciez warunki szkodliwe

ZA
@Smiech cp fpn

Bo mieszkasz w Polsce dlatego nie mozesz jej utrzymac , radze sie wyprowadzic. Pozdrawiam

ANIA

Jak wyglądają zarobki jako pracownik biurowy?

@ANIA

W CANPACK obowiązują standardy wynagradzania, uzależnione od poziomu podejmowanych decyzji, odpowiedzialności, a także poziomu skomplikowania wiedzy, jaka jest potrzebna na danym stanowisku pracy. Równocześnie, wynagrodzenia są atrakcyjne na tyle, aby pozyskać kandydatów do pracy. Jeżeli jest Pani zainteresowana, zapraszamy do aplikowania. Dział HR CANPACK

@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Nie zgadzam sie! Skoro tak twierdzicie wy cwaniaczki z hr po szkolach lub raczej po znajomosciach!to dlaczego sa ludzi a raczej robole w cp na produkcji ktorzy pracuja kilka lub nawet kilkanascie lat i maja operatora maszyn a robia tyle samo lub nawet wiecej od nastawiaczy!coz widocznie Ci budowlancy ktorych ostatnio coraz chetniej przyjmujecie do zakladu po niespelna roku sa duzo bardziej kompetentni od tych ludzi po szkolach mechaniczych co pracuja u was czesto nascie a nawet 20 lat+.

Anonimowa dyskusja na ten temat nie ma sensu. Jeżeli rzeczywiście widzi Pan nieprawidłowości, porozmawiajmy o konkretnych przypadkach. Prosimy o kontakt: hr_pl_brzesko@canpack.com Dział HR

Byly pracowik

Ludzie ODRADZAM PRACE W CAN PACKU!!!!pracowalem w tej firmie nascie lat i wydaje mi sie ze moge sie wypowiedziec na temat tego zakladu !!!przez nascie lat sumiennie staralem sie wykonywac swoja prace i mialem stanowisko operator maszyn natomiast ludzie z ulicy budowlancy murarze i ciesle ktorzy przyjeli sie do firmy i niespela rok pracy i dostawali nastawiacza!!!noi teraz mozna by sie zastanowic!!!widocznie zle wykonywalem swoja prace i tu jest podstawowe pytanie dlaczego firma mnie nie zwolnila??? tylko sam musialem zaniesc wypowiedzenie!czyzby chodzilo o tania sile robocza???a i dlaczego mlodego FIOLKA przyjeli do zakladu po raz ktorys JUZ???PO RAZ CZWARTY???kazdy wie o kogo chodzi

Miki
@Byly pracowik

Nie oceniam. Każdy może pisać co chce. Jeżeli nie odpowiadają mi warunki , to nie pracuje.

Kierownik Romek
@Byly pracowik

To młodego Fiołka co w Finlandii kiedyś robił? Hehe

Jedyny co zykalem po paru latach pracy to ogome bóle kręgosłupa i depresję, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym

on

To się zwolnij jak ci aż tak źle w tej firmie...a nie narzekaj na forum

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
Ktos

Najlepiej byc operatorem bo nastawiacze duzych stawek nie mają a są traktowani jak (usunięte przez administratora) co ostatnio bylo widac na przekazaniu hehehe

Byly robol z cp

Ludzie z calego serca i szczerze odradzam prace w can packu!jezeli niemasz znajomosci lub niejestes konfidentem to mijaj z daleka ten zaklad! Bo w podobnych pieniadzach prace mozna juz znalezc choc gdzie bez nocek bez swiatkow i bez weekendow!

Robert Makłowicz

Ludzie . Cały HR w Brzesku to nieporozumienie . Motywacja pracownika do pracy żadna. A taki macie potencjał i możliwości. Kaska na wjazd śmieszna a wymagania ho ho . Polecam omijać szerokim łukiem.

@Robert Makłowicz

Szanowny Panie (Robert Makłowicz) - Prosimy o podzielenie się wrażeniami z rekrutacji bezpośrednio z HR, kontakt: hr_pl_brzesko@canpack.pl Pozdrawiamy.

Goral
@Robert Makłowicz

Ten caly Hr to tylko sztuczna komorka!w zadnym innym szanujacym sie zakladzie niema tyle sztucznych stanowisk!np ponoc na mistrza zmianowego musi sie byc po sredniej szkole znac jakis jezyk obcy a sporo mistrzow jest po podstawowce w cp!min;(usunięte przez administratora) noi najbardziej znany (usunięte przez administratora).A i dlaczego pani lub pan od bhp nie sa widoczni gdy na hali jest blisko 40 stopni na+?natomiast w dni chlodniejsze plataja sie jak smrody po gaciach stolika.

tomy

Pracuje w sumie osiem lat i chyba czas na zmiany jestem operatorem a obowiązki mam nastawiacza w umowie mam usuwać drobne zacięcia a nie być prowadzącym linie a póżniej mają pretensje jak coś się (usunięte przez administratora) bo kierownictwo musi być czyste przed dyrektorem to całe niepowodzenia zwalą na ciebie bo kupili (usunięte przez administratora) a nie prasę

Janusz
@tomy

Z racji otrzymania innego zakresu obowiązków zmieniło się również Twoje wynagrodzenie? Zastanawiam się, czy pracodawca wynagradza odpowiednio Twoje zaangażowanie oraz odpowiedzialność, jaką obecnie ponosisz. Napisz, proszę, czy jesteś w Twojej ocenie sprawiedliwie wynagradzany.

młody

Dlaczege w firmie Can Pack nie liczy sie wyksztalcenie a znajomosci przyklad nr 1 to (usunięte przez administratora) ktory jest po podstawowce a (usunięte przez administratora) jest po szkole (usunięte przez administratora)!

A pracownik biurowy na jaką pensję brutto może liczyć ?

@Ania

Każdy kandydat rozpatrywany jest indywidualnie. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od doświadczenia, kwalifikacji, wiedzy oraz umiejętności, jakie ten posiada. Jeżeli stanowisko jest dla Pani interesujące zachęcamy do złożenia aplikacji. Pozdrawiamy, Zespół CAN-PACK FPN Brzesko

@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Stanowczo nie zgadzam sie z Pania Bo licza sie tylko i wylacznie znajomosci w tej firmie!!!np dlaczego podczas rekrutacji nik z pracownikow dlugoletnich nie zostaje mistrzem tylko goscie ktorzy maja plecy np brat gumisia!lub dlaczego gosc ktory wykonuje sumiennie swoje czynnosci przez nascie lat ma operatora a przyjdzie gosc z ulicy i po kilku miesiacach zostaje nastawiaczem?moze chodzi o tania sile robocza?

Ktos

Nieprawda

L2

Leon z l9 przyniosl wczoraj wypowiedzenie ponoc prawda to?czy ktos inny znowu chce go zwolnic?bo tak juz bylo kilka razy.

Wujek

Leon z l9 przyniosl wypowiedzenie ponoc wczoraj prawda to?czy oni go znowu chca zwolnic?

I<3CP

40+ stopni w lecie na hali produkcyjnej to norma, opary farb, lakierów, przekroczone normy hałasu... Od jakiegoś czasu brak nadgodzin co oznacza, że gdy ktoś z współpracowników pójdzie na urlop albo chorobowe raczej nikt go nie zastąpi bo większości pracowników nie interesuje przychodzenie do pracy z dnia wolnego. A to wiąże się z wykonywaniem pracy w okrojonym składzie co przy takich temperaturach jakie ostatnio mamy.... Na hali co prawda są nawiewy ale co z tego jak dmucha z nich ciepłe powietrze. Pan i Pani od BHP BRC czy innych takich niemalże nie widoczni na pierwszych zmianach w lecie, gdzie w okresie mniejszych temperatur potrafią codziennie upominać ludzi o okulary, jakieś otwarte osłony itp. Jednak wolą siedzieć w klimatyzowanych pomieszczeniach. Jakoś przy 40+na hali nikt nie przyjdzie mierzyć temperatury w jakiej pracują pracownicy. Hałas? Mi osobiście nie przeszkadza bo przecież są stopery czy słuchawki ale śmieszne jest to jak podchodzą do tego tematu u "góry". Mierzenie hałasu przy SPECJALNYM wyłączaniu co niektórych maszyn aby pomiary wyszły takie jak mają wyjść? Czy to jest w porządku? Opary farb czy lakierów? Jak nad stacjami farbowymi ktoś montuje NADMUCH zamiast WYCIĄGU to chyba coś jest nie tak... Pomimo tego co napisałem nie jestem nastawiony do firmy w sposób jaki prezentują niektórzy na tej stronie. To wszystko da się znieść lecz każdą z tej sytuacji można spokojnie załatwić. Czy to ogromny problem dla tak wielkiego zakładu zmodernizować wentylację na halach? Czy to ogromny problem zapłacić ludzią "szkodliwe"? 50 złotych brutto podwyżki w tym roku... No śmiech na sali biorąc pod uwagę jaki wpływ na produkcję (co wiąże się oczywiście z zarobkiem firmy) mają ludzie którzy właśnie takie podwyżki dostali... Pomimo tego na pieniądze nie narzekam bo nie zarabia się w tym zakładzie źle, po prostu jak na tę warunki powinno się zarabiać więcej. Bardzo też interesująca jest sprawa nowego prezesa przez którego w Brzesku panuje panika. Czy to jest problem dla tak dużego zakładu zatrudnić firmę sprzątająca na hale? Czy to jest w porządku gonić ludzi do sprzątania niewiadomo czego bo prezes przyjeżdża i musi być błysk? Podczas gdy ludzie często w okrojonym składzie muszą pilnować maszyn i produkcji... Ja mam wrażenie, że tam u "góry" ludzie żyją w innym świecie. Przecież to nie jest apteka. Nie sugeruje że ma być(usunięte przez administratora)f (bo i tak nie ma) ale przecież każda zmiana po sobie sprząta a teraz wygląda to tak jakby miała przyjechać perfekcyjna pani domu i robić test białej rękawiczki... Z resztą takie sytuacje zdarzają się co jakiś czas przy tzw audytach gdzie też jest akcja sprzątanie a koniec końców przejdzie ktoś po hali, nawet dobrze się nie rozglądnie i tyle go widzieli.... Kolejna sprawa zlecenia produkcyjne. Dlaczego w okresie takich temperatur nie da się wrzucić jakiś większych zleceń aby pokazać pracownikom że zakładowi na nich zależy. Pan który układa zlecenia nie ma zielonego pojęcia co robi. Puszka zielona, później zmiana na czerwoną, a później znów zielona to standard. Czy to ogromny problem wziąć kogoś z Linii i przy jego pomocy poukładać zlecenia tak jak za granicą(oczywiście te ktore nie są pilne bo też zdaje sobie sprawę że nieraz trzeba coś zrobić na już) kolorystycznie i lakierami. Nikt nie zdaje sobie sprawy o ile to jest mniej roboty dla drukarzy? Co za tym idzie zmiana krócej trwa a to przynosi większą produkcję. Wracając do długości zleceń to jazda jakąś litografią np w poniedziałek (małym zleceniem) po to żeby na drugi czy trzeci dzień robić dokładnie takie samo? Może ja nie jestem aż tak wykształcony ale moim zdaniem chyba mniej zmian litografi = mniej złomu, mniej czasu postoju drukarek a co za tym idzie większa produkcja czyli pieniążki? Lepiej szukać oszczędności w blachach przez które są częste postoje czy złom z bodymakerów albo w lakierach albo farbach drukarskich przez co dzieją się różne rzeczy na drukarkach i koniec końców też zdarzy się jakiś złom czy postój. Przecież jakby policzyć te postoje czy straty to czy to się faktycznie opłaca? Nie pisze tego po to aby odradzać ludzią pracę w tej firmie bo wręcz przeciwnie-zachęcam ale pisze bo mam nadzieję, że przeczyta to ktoś kto może coś zmienić albo przynajmniej przyjrzeć się temu z bliska

Były Pracownik
@I<3CP

Dobrze napisane ale CP Kraków sadze że Ma to w (usunięte przez administratora) Pracowałem w tej firmie wiele lat i nic się nie zmieniło. No dawniej chociaż ludzie mieli płacone nadgodziny i chętnie za kogoś przychodzili. Żeby się poprawiło w firmie to musi zostać wymieniona w Brzesku kadra zarządzająca.

Franko

witam mam pytanie odnosnie stanowiska elektryk, ile możne zarobić gdy ma staż 8-letni, i czy warto sie ubiegac o to stanowisko?

@Franko

Każdy kandydat rozpatrywany jest indywidualnie. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od doświadczenia, kwalifikacji, wiedzy oraz umiejętności jakie posiada kandydat. Jeżeli stanowisko jest dla Pana interesujące zachęcamy do złożenia aplikacji: https://eur04.safelinks.protection.outlook.com/?url=http%3A%2F%2Fcanpack.es-candidate.com%2Fpl%2Fjobs%2Fdescription%2F0%2F291669%2F0&data=02%7C01%7Cirmina.konsek%40canpack.com%7Cb527402bd9ca43bc599a08d6de82d382%7Cd57e2fdbb5284dd3b0b6325ae4c0b84e%7C0%7C0%7C636941050809522256&sdata=Z8VCKBG2AqIY9wrz8gwHpJBskRibO0DnNolG8PAlj2I%3D&reserved=0

Jam Nick

Jestem ciekaw kto teraz będzie Wam pracował za nieobecnych ,skoro nie możemy już pracować po 12 h.Pewnie majstry ...Dacie radę

WRUKWIONY WASZYM PSIOCZENIEM

Ludzie ogarnijcie się.Rozumiem,że nie wszystkim przypadła praca w tej firmie ale przestańcie zachowywać się jak banda prostaków.Wykształcenie nie ma nic do tego jakim człowiekiem jest dana osoba.W każdym zakładzie jest lepiej lub gorzej,normalna rzecz.Jak się komuś nie podoba to niech się zwolni i tyle.Masa cwaniaków tam pracuje i tylko psioczą,że źle,że lipa itd.Młodzi nie chcą pracować nie tylko w CP.Takie dziwne i nieudolne pokolenia wyrastają,same lenie i (usunięte przez administratora).

Praw Nick

A tutaj tak na marginesie odnośnie ostatnich praktyk w Can (usunięte przez administratora). Pracownika opiekującego się dzieckiem do ukończenia przez nie 4 lat nie można bez jego zgody zobowiązać do świadczenia pracy w wymiarze dłuższym niż 8 godzin na dobę. Rozwiązanie to ma zastosowania również do: Systemu równoważnego czasu (gdy ze względu na rodzaj lub organizację pracy dobowy wymiar czasu pracy może być wydłużony nawet do 24 godzin), Pracy w ruchu ciągłym (gdy ze względu na technologię produkcji praca nie może być przerwana). Systemu skróconego tygodnia pracy (gdy na pisemny wniosek pracownika wykonuje on pracę przez mniej niż 5 dni w tygodniu przy jednoczesnym wydłużeniu dobowego wymiary czasu pracy nawet do 12 godzin), Systemu pracy weekendowej (gdy na pisemny wniosek pracownika pracuje on wyłącznie w piątki, soboty, niedziele i święta, jednocześnie w wydłużonym wymiarze czasu pracy nawet do 12 godzin).

cp fpn puszka linia 2

Robota na produkcji w drelichach jest ciulowa i niezdrowa ja juz nogdy tu nie bede robil

Cpfpn

Do tej firmy juz niechca przychodzic pracowac !

Aleksandra
@Cpfpn

Dlaczego tak uważasz? Jesteś pracownikiem FPN Brzesko?

Aleksandra

Chciałabym prosić wszystkich o powrót dyskusji na właściwe tory i skupienie się na merytorycznej rozmowie o warunkach pracy. Odsyłam Was do regulaminu serwisu Gowork.pl, który przed napisaniem wpisu zaakceptowaliście: https://www.gowork.pl/regulamin Zabrania on obrażania kogokolwiek, łamania prawa lub pisania nieprawdy. Wszystkie takie wpisy, które w jakikolwiek sposób go naruszają są usuwane przez administratora forum.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku