marian ciągle robisz chaos i źle decyzje podejmujesz i przeszkadzasz w pracy

#$#

Nieładnie.

Detektyw

Nie polecam tej firmy Szczególnie wydziału pr3

Rozczarowany

Ludzi mają za nic w tej firmie. Wielkie rekrutacje rodem z zachodu, wymagania języka angielskiego, wiedzy z budowy maszyn i technicznego nazewnictwa a w rzeczywistosci poprostu jedna wielka LIPA. Bylem w Holandii i szczerze nie polecam tej firmy nikomu. (usunięte przez administratora). Długo by pisać i opowiadać. CP Porażka

Ktoś

praca w drugi dzień świąt - (nie wiem czy aktualne) jak się zapatrujecie?

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
Fixmajster

W Canpack Brzesko pseudo- inżynierów utrzymania ruchu i innych działów tabuny , oczywiście do brania niemałych pieniędzy co miesiąc , a prasa na ,,9,, jak stała tak stoi. Zapewne zostanie zamówiony serwis Inżynierów niemieckich z prawdziwego zdarzenia i prasa znów zacznie pracować . Może zarządzający fabryką w Brzesku pójdą po rozum do głowy i zrobią reorganizację nie tylko wśród ,,roboli,, ale także tych ,,twardogłowych,, nieudaczników czyt. pseudo-inżynierów . Najwyższy czas żeby większość tych ,,szpeców,, zaczęło oglądać fabrykę Canpack w Brzesku z perspektywy parkingu !!! .

polon2

I pomyśleć, że 40 lat temu to była fajna Blaszanka.

@polon2

Nie dziw się ,bo teraz się robi biźnesy,liczy się tylko kasa,pracownik jest numerem.(usunięte przez administratora) .

Jaś
@polon2

Fajna Blaszanka skończyła się z rokiem 2013. To też początek organizacyjnych zmian oraz rozgrywek kadrowych. Od tego czasu szeregowy pracownik zyskuje oczywiście, ale dodatkowe obowiązki i to się wcale niestety nie przedkłada na wysokość uposażenia.

Pracuje w tej firmie 12 lat, myślałem że wszystko widziałem ale to co się teraz dzieje to wszystko dąży do upadłości. Działania ludzi na wysokich stanowiskach dla mnie niezrozumiałe. Bardzo duża panika i chaotyczne działanie, dokładnie obowiązków zwłaszcza w KJ. Brak możliwości wykonania swoich obowiązków ze względu na ich ilość, nikogo to nieobchodzi.

@Piotr

Nie szkoda Ci zdrowia? Zwolnij sie. Ja juz odszedlem i czuje ulge ze nie musze tam robic.

Ktosik
@Piotr

Piotr niestety ale zgadzam się z tobą. Dobre czasy w CP już się skończyły od pojawienia się nowego HR w Krakowie i Roberto wszystko co było cenne i wartościowe w CP upadło. Skończyło się podejście równych szans, każdy z zewnątrz jest lepiej opłacany niż ludzie z wieloletnim doświadczeniem. Dodatkowo nowa władza wrzuca gdzie się da tylko i wyłącznie swoich znajomków w efekcie ludzi którzy nie maja pojęcia o produkcji opakowań aluminiowych. Jeszcze kilka lat i całość się roz..... . Serce się kraja jak to widzę.

Karol

Opowiecie o swoich godzinach pracy?

Canpackman

Grupa Canpack jest Pracodawcą Równych Szans - większych bzdur dawno nie czytałem !!!! No chyba że z pominięciem fabryki w Brzesku , bo tutaj równe szanse mają tylko POCIOTKI !!!!!

2ZP1

Kiedy w koncu będa zmiany mistrzów na wieczku i czy oni są potrzebni

@2ZP1

Tez jestem za tym bo tylko wiater robia a tak po za tym to jeden drugiego nie moze dogonic

Czy coś zmieni się w KJ bo ludzie na L2 i L3 już sił niemają. Brak przerw dokładnie obowiązków i praca w pojedynkę. Jest to dramat, najbardziej stresujący, wymagający dział, brak zrozumienia ze strony kierownictwa. Dziękuję

@Paweł

Zwolnij sie. Szkoda zdrowia.

byly pracownik

Stanowczo odradzam prace w cp!jak nie masz plecow bedziesz robil za pol darmo za kilkaset zl wiecej od najnizszej krajowej!robota na zmiany nocki i weekendy swiatki i piatki,niech sobie same kierowniki i reszta bydla z biuri tych sztucznych komorek robia za takie marne grosze na zmiany i w takich warunkach!

To idź
@byly pracownik

do Dino tam brakuje ludzi za najniższą, a jakie luuzy..zanudzisz sie chlopie hehe

Zainteresowana pracą w CP .

We wszystkich ofertach pracy w grupie Canpack wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego !!! Rozumiem że jest to firma mìędzynarodowa i język angielski jest niezbędny , ale ciekawa jestem czy faktycznie osoby odpowiedzialne za zarządzanie : Dyrektorzy , wszelkiej natury kierownicy i inni pracownicy biurowi faktycznie ten język znają biegle , no chyba ze biegle tzn . poziom początkowych klas podstawówki . Poza tym słyszałam opinie że z tą biegłością języka angielskiego zwłaszcza w brzeskiej fabryce różnie bywa !!! Pozdrawiam wszystkich poliglotów :)

Niter
@Zainteresowana pracą w CP .

Firma oczywiście międzynarodowa. Język angielski jest konieczny. Kadra zarządzajaca i administracyjna włada biegle, bo to faktycznie warunek niezbędny do codziennych obowiązków. Słabo ze znajomością ang. a nawet bardzo, o ile w ogóle, na stanowiskach mistrzowskich i produkcyjnych. Ty za to nie masz nawet najmniejszych szans na zatrudnienie z uwagi na kompletną nieznajomość interpunkcji w języku polskim.

Doberman
@Niter

Dlaczego mój komentarz odnośnie znajomości j.angielskiego przez kadrę zarządzającą i administracyjną został tak szybko usunięty ?? Co prawda boli ,że większość duka po angielsku !!! . Na takich stanowiskach i w takiej firmie międzynarodowej powinien być wymóg przedstawienia certyfikatów znajomości języka !!!!

Dzinsenk
@Doberman

"podej mi te paletę tu plis" powiedzial polski mistrz zmianowy do rodowitego fina.

Bartek
@Dzinsenk

współpraca międzynarodowa na najwyższym poziomie, ten sam mistrz na zleceniu widząc "blanc" chciał jechać czarną puszką

Canpakman
@Bartek

Hahaha , biegła znajomość języka angielskiego przez tzw. kadrę zarządzającą . ,, Robol,, do obsługi maszyny ma mieć doktorat z budowy maszyn i biegłą znajomość języka abgielskiego , natomiast kadra nadzoru na pytanie ,, znajomość języków tak 3 - dwa w butach i jeden w gębie '' Pozdrawiam poliglotów z canpacku :)

Powaga
@Zainteresowana pracą w CP .

Niewazne jezeli spelniasz wymagania w ofercie. Jezeli nie masz plecow, to i tak nic nie zawojujesz. Przykład z Finlandii: w oficiajnym ogłoszeniu, nawet tym w urzedzie pracy (!) napisane jak wół, ze do pracy w laboratorium potrzebne wykształcenie chemiczne, przynajmniej na poziomie srednim, a na 5 osób, pracujących, ani jedna nie ma takiego wykształcenia. Ani sredniego chemicznego, ani tym bardziej wyższego. Ale za to wsrod tych 5 osob, 3 - to żony pracowników CP. Pozostale dwie osoby, to wczesniejsi pracowniy CP, przeniesini po porostu z innych działow. Tak samo jest z j.angielskim. Wiec wymagania w ofercie to kolejny przyklad canpakowskiej szopki.

@Zainteresowana pracą w CP .

Konstytucja gwarantuje że językiem używanym na terenie kraju jest język polski.Wymagania pracodawcy są jedynie haczykiem dla nepotyzmu.(usunięte przez administratora).Rozumiem biuro handlu , marketingu i zarząd,a reszta po co?

Damcan

Witam!jako pracownik Mam pytanie do administratora firmy,z kim mógłbym porozmawiacmi na temat zbiórki pieniędzy na cel charytatywny dla dziecka który potrzebuje pilnej pomocy.

Eric

(usunięte przez administratora) za mobbing w Finlandii wraca i zostaje kolejnym uzdrowicielem linii 3.czy nikt tego nie widzi.

Zooli
@Eric

Jak zwykle co wazne wycięte

Tak
@Eric

Wygląda na to, że linia 3 wiecznie chora A był i przecież tam tylu uzdrowiciel, każdy z tym samym zarzutem. Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości o sytuacji panującej w CP. Pięknie jest tylko na postach w portalach społecznościowych i na targach pracy a w rzeczywistości to jedno wielkie g...

@Tak

Niepokojące jest to, co piszesz. Prosimy o kontakt z dzialem HR w Brzesku: hr_pl_brzesko@canpack.com

Pracownik(t)
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Drogi pracodawco-dziale HR, zachowujecie sie swoimi wpisami jakbyscie nigdy nie wyszli za obrab wlasnego biura. Piszecie o szkoleniach, obcinarka- ta wiedze pracownik posiada po tygodniu pracy tak samo filtr myjki. Gdzie szkolenia dla drukarzy(nie tylko tych mlodych stazem) starszym nastawiacza tez sie przydadza chocby w formie dyskusji. Kolejna kwestia odnoszenia sie do pracownikow, zawsze byly przegiecia sa i beda, nie udawajcie prosze ze nie macie pojecia kto z ktorej fabryki wrocil i za co.... Tu wszystko ladnie dbacie o lad i porzadek a gdzie jestescie jak obsady sa okrojone mocno przez dluzszy czas lub gosc jedzie maszynami sam lub ma do pomocy osobe ktora jeszcze dobrze nie poznala przycisku start -stop , a gdzie tam do jakis trudniejszych zagadniec...

Praw Nick
@CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku

Pytanie do HR Brzesko. Czy nie jesteście już znudzeni codziennym czekaniem na niewygodny wpis i jak najszybszym skasowaniem go aby nikt spoza zakładu go nie przeczytał? Ale jest jeszcze coś takiego jak przekaz słowny.Najbardziej trafiający i zarazem najtańszy. Weźcie się za inne rzeczy które pasowałoby poprawić z Waszego obszaru. Pozdrawiam

TakiSobieNick
@Zooli

Przecież wiadomo, że chodzi o tego co za nim wołali: "kutfasina z borzecina" Najpierw z Anglii zwiał, bo już zarzuty nad nim ciążyły, ale że dobrze ciągnął pod stołem to mu łaskawie Finlandie zafundowali, żeby gnębił i tam dobrych pracwników. Zakompleksiony mareczek, taka ci to nie-dobra nowina.

Breivik

Jak wam tak źle to aplikować na stalówkę, wódeczki można się napić a i przyćpać też można. magazyn rządzi, taką robotę to ja rozumiem

Jakiś taki

Samo to że do can packu przyjmuje się po znajomości świadczył o tym że to dobra firma. A jeśli ktoś pracuje tu naście lat i narzeka to albo głąb albo malkontent.

@Jakiś taki

Ale przeciez nie stanowiska fizyczne i system czterobrygadowy,a pamiętaj pracować trzeba żeby żyć.

FPN

Uwazajcie na kretyna z jadownik!mowa o najwiekszym qutasie z l9 jest falszywy jak pies!wredna kreatura!

@FPN

Nie obrażaj psa.A to jest forum do opinii o firmie nie prywatnych pogaduszek ,bo takie to pod barem.

krencina
@FPN

nie obrarzejcie mojego kompla tego mistza kretyna z jadownik bo łon jo wom godom jest na prowde dobry hlop.

Iwan Niczpuruk Jebiewdenko

Jak jest tak naprawdę w tym zakładzie Z tego co wiem od znajomego to jest jedna wielka sodoma i gomora

Canpakman
@Iwan Niczpuruk Jebiewdenko

Hahahahaha dobra opinia :) :)

Jo

Jo się pytom, gdzie SO puszki z cukierkami za czy pindziesiont?

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku