Osoba

Jak ktoś wpadnie na pomysł żeby się zatrudnić w tej dennej firmie to stanowczo odradzam. Smród (usunięte przez administratora) gorąco jak w saunie wolnego tyle co nic. Po 7 dniach roboty na zmiany na dodatek w weekendy tylko 2 dni wolnego z czego pierwszy jest po nocce czyli nie taki wolny bo trzeba odespać . Płaca niesprawiedliwa. Ci co pracuja na wymagających maszynach z duza odpowiedzialnością i w najgorszym (usunięte przez administratora) dostaja tyle samo co ludzie pracujący na maszynach z prawie zerową odpowiedzialnością i siedzą prawie całą zmiane na (usunięte przez administratora) na krześle albo leżą na ławkach w szatni. Coś tu chyba nie gra. Chyba pensje powinny być adekwatne to wykonywanej pracy i stopnia odpowiedzialności kto sie zgadza ze mną ? Mam nadzieje że dyrektor Kubenka zrobi z tym porządek bo ileż można

@Osoba

Daj spokój jeżeli myślisz ,że Kubenka coś zmieni. Liczą się tylko słupki a nie ludzie. HR siedzi cicho z obawy o własne stanowisko. Przecież to są też zwykli ludzie , którzy zarabiają po to aby przeżyć. Tyle w temacie. Uciekaj póki możesz. Szkoda zdrowia i życia.

Nox
@Osoba

(usunięte przez administratora)Ładny z Ciebie żartowniś. Jego interesuje ile z Ciebie wycisnąć, w Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie, Wielkanoc i Nowy Rok ogólnie przez cały rok. Ile czasu on zarządza a ile więcej zarabiasz? Uwzględnij inflację. Na ilu stanowiskach pracujesz? Co zmieniło się na plus za jego zarządzania? Pytania retoryczne. Po Twoim wpisie widać jaki ma grunt do działania. Klasyczny narzekacz, którego serce boli że kolega wykonuje nieco mniej uciążliwa pracę. Racja wyrównać warunki, dołożyć tym co mają lżej po worku cementu na plecy.

Nemesis

Coś mi się wydaje że ten czeski krecik jest w CP tylko po to, żeby rozwalić firmę od środka. I trzeba mu przyznać, że jak narazie idzie mu całkiem dobrze :)

rozsądny
@Osoba

A HR powiększa swoje szeregi i śmieje się wam w żywe oczy. Rekrutują nieudacznicy i mamy miernych lewusów.

łysy

Słyszałem że szykuje się fala odejść pracowników z FPN a jak ruszy lawina to nawet HR nie pomoże a w następnym roku zostanie nas garstka fachowców.

@łysy

A od kogo tak słyszałeś i dlaczego niby ma sie tak stac?

@Dorota

Dorota wystarczy wyjść na obojętna linie i zobaczyć stan osobowy na niej, wejść na stołówkę i zapytać ilu już odeszło lub ile osób jest na wypowiedzeniu, w kolejnym pytaniu zadać ile ludzi ma dość pracy po 1 osobie na maszynie bo mistrzowie nie zgłoszą braków kadrowych(ponieważ boją się usłyszeć że nie potrafią zapewnić obsady). Wystarczy wyjść za biurka i popytać, lub sprawdzić liczbę odbić na daną linie, i już odpowiedź dlaczego ludzie szukają innej pracy.

Pracownik na wylocie

Widziałem pismo o 20-procentowe podwyżki wynagrodzeń dla pracowników. Czesiek ładnie napisał, tylko czy to wywalczy?? Zaczekam jeszcze z decyzją o złożeniu wypowiedzenia.

Malone
@Pracownik na wylocie

Pisma to sobie mogą pisać.Tu trzeba zrobić konkretne kroki, a nie tylko pisać pisma. W wielu firmach były dużo większe podwyżki, a nawet wyrównania inflacyjne. Dodatkowe premie od zysków, podnoszone dodatki za 4- brygadowke. A tu nic... Przecież zarabiamy realnie z miesiąca na miesiąc coraz mniej. Szykują się kolejne fale odejść, bo ludzie mają dość niskich zarobków.

były

Podobno szykują CP Brzesko pod sprzedaż? Prawda to? Wycisnąć resztki i pozbyć się? Ktoś coś wie więcej?

Swójak
@były

No takie czasy, Prąd i gaz zżerają zyski, więc pracowały będa te zakłady, gdzie jest tanio.

Inotylko
@Swójak

Będą Hindusi i Latynosi wypracowywać zyski CP. Czechy pewnie zostaną teraz wzorcową fabryką w Europie. Wyszkoleni przez Polaków czescy koledzy i koleżanki pewnie chętnie położą dłoń na kordelas skierowany być może w Brzesko i Bydgoszcz. A dwie fabryki w USA mogą być początkiem końca imperium.

Miki

Czy prawdą jest, że jeden oddział dostaje dodatkowa kasę do systemu z 600 na 1100 zł, a reszta nie? Bo podobno nie ma kto pracować w Bydgoszczy. A w Brzesku ludzie zapierdzielają, chodzą do pracy, robią czasem za 3 i nikt nie dostał podwyżki dodatku. Inflacja już tak urosła i o podwyżkach cisza. W niektórych zakładach dostają wyrównanie inflacyjne, u Nas nic. Nie mówiąc, że w większości zakładów były dużo wyższe podwyżki niż tu.Przypominam, dla tych co liczyć nie potrafią, że zarabiamy realnie mniej niż w tamtym roku.

Zorro
@Miki

Solidarności 80 jest za zabieraniem premi za chorobowe cóż za wspaniały sukces pogratulować Ewelinie i Andrzejowi

@Zorro

Panie z działów BHP i HR powinny się zastanowić nad tym dlaczego ludzie chorują i pomóc rozwiązać problemy pracowników produkcyjnych a nie karać zabierając premię. Być może należy poprawić warunki pracy, zwiększyć obsadę na maszynach, zbadać poziom stresu wśród załogi , którego źródłem może być duże obciążenie psychiczne i fizyczne.

Związkowiec
@Zorro

A jakieś dowody? Np . podpis na jakimś dokumencie? Jak jeden związek za to znaczy ,że drugi czyli Solidarność Czeska też była obecna przy tego typu ustaleniach. To by wynikało z tego że Czesiek też jest za tym. Jak to możliwe że Czesiek do tego dopuścił? On przecież zawsze jest przeciw. Czemu o tym cisza?

@Miki

Wszędzie jest to samo lipa z ludźmi zwalniają się nie mam podwyżek dają tylko konfidetom A reszta jedzie w okrojonym składzie brakuje mnóstwo ludzi brak wody na hali nie działa wentylacja A oni ze wiedzą i ok i po temacie jak , czy to jest wogole zgodne z prawem ktoś może by się w końcu przyjrzał temu co się dzieje np w UK i nie można mieć własnego zdania bo jest premia zabierana nie ma awansów i wogole mają cie w d...

Zenek

Dokładnie popieram wypowiedz , ale niestety to działa w drugą stronę trzeba ukarać pracownika zeby nie chorował i nie brał wolnego są zastraszani zabierana premia zero rozwoju , jak ktoś ma swoje zdanie po nim , ja np zakaz wyjazdów, zero awansów, chociaż ze zdrowiem nie najlepiej to nie ma opcji mnie przenieś na inną maszynę tylko inni zdrowi ci co nie zawinili a tak na marginesie to chyba cp UK bankrutuje tu nie mają na nic pieniędzy, tylko na tesle i jakoms ścianę śmieszna nikomu nie potrzebna A juz nie mowie o braku ludzi mieli tu angole pracowac sami , a jestem 14 lat i zliczy ich na palcach u ręki żenada

zdenerwowany
@Miki

Zapisałem się do związek s - 80 i się zawiodłem bo nie walczą o pracowników o ich płace i warunki pracy. Po co oni są. Mają jakieś układy z dyrekcją czy co.

Kaczor
@zdenerwowany

Ewelina i Andrzej nic dla pracowników nie robią bo dostają co roku podwyżki , lepiej dać dwóm osobom niż wszystkim !

Do Zdenerwowany
@zdenerwowany

To się do Solidarności zapisz,to będziesz zadowolony. Tam wszystko potrafią załatwić i wszystko dostaniesz

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Brzesko
Early Stage
Osoba

Potrzebuje jeden dzień urlopu wypisuje prawie miesiąc wcześniej a brygadzista co? Kazuje żeby wypisać na żądanie no niezły cyrk co nie?

usa

czy faktycznie pracownicy nowi zatrudnieni do usa polecą?

Immigration Services
@usa

Jeszcze szybciej wrócą.

Bocian

Ewelina okradła nas z funduszu socjalnego czy to ona też odpowiada za te pożyczki ? Ona pewnie dostała za wspaniałą współpracę z działem HR jak to jest pięknie ujęte w gazetce sukcesu Can Pack .Ile można tylko ona jedyna Ewelina a my co tylko zwiększanie obowiązków !

Bocian

QLOP

Mechatronik/Technik utrzymania ruchu. Mam sprawdzony cynk, że osoba po technikum na tym stanowisku zarabia 7 tysięcy netto. Bardzo dobre zarobki jak na Brzesko i taki mały staż pracy.

Pracownik utrzymania ruchu
@QLOP

To fajny masz "sprawdzony cynk" skoro nie ma na firmie takiego stanowiska jak mechatronik/technik utrzymania ruchu XD

@Pracownik utrzymania ruchu

A może coś nowego wprowadzili i nie wiesz?

Zenek

Dosyć ze podwyżek nie ma malo ludzi i pracuje się za dwóch bo mowia ze okres wakacyjny i dlatego nie ma ludzi hehe kto pracuje to wie ze bujda ludzie się zwalniają A nas cisną i takie pytanie jak została zabrana całą premia nie za wybryki tylko chorobowe to w takimi wypadku do jakich rzeczy nie może cie zmusić majster grożąc zabraniem premi bo jak np teraz została.zabrana premia A dalej cisną to trzeba wykonywać polecenie , niech ktoś się wkoncu wezmie za to UK bo była taka wydajność dobra to teraz przyślij nowi do biur i dyrekto i widac statystyki tylko ludzi gnębi psychicznie czy CP SA chce tego zeby ta fabryka.upadla

Bogdan
@Zenek

Właściciel otoczył się gromadą klakierów, którzy mówią to, co chce usłyszeć. Dawna kadra, której faktycznie zależało na tej firmie, została w ten, czy inny sposób wyciszona. Jazda po pochylni ze ścianą na końcu już trwa od kilku lat.

Jak to jest że pracownicy z jednej lini są przerzucani na inną z powodu że całą obsadę sobie wysłali na urlopy a pracownicy muszą chodzić zmuszeni bez przeszkolenia stanowiskowego. Jak się coś stanie to ciekawe kto za to bedzie odpowiadał

Zenek

Jednak ktoś monitoruje tu komentarze , gdzie są te wartości które Niby wprowadzili współpraca ,szacunek hehe to nie w tej firmie jak oni się pytaj tylko i tyle i dalej do samo pracownik olewany i wyśmiewany przez nowego dyrektora wróżę upadek tego oddziału tu bo nie będzie miał kto pracowac za nie dlugo co raz więcej rzeczy nie działa A brak części i coraz mniej ludzi co się znają gdzie jest ktoś zeby się zajoł tym wszystkim tu

Aleksandra
@Zenek

Pracownik jest olewamy i wyśmiewany przez nowego dyrektora? Czy możesz coś więcej na ten temat napisać? Czy obawiasz się eskalacji tego zjawiska?

Zenek

Jak to jest ze w HR i kierownictwo majstry wiedzą że nie ma ludzi braki w obsugach maszyn A oni ze jechac czy to jest zgodne z prawem , np w UK nie ma ludzi od ponad roku jedziemy w osłabionym składzie A jest coraz gorzej , i jeszcze się pytają czy ludzie nie chcą jechać do USA A tu nie ma kto pracowac , bo anglicy to tylko w biurach lub działach poboczych nie na produkcji, gdzie trzeba pracowac i przyjdzie angol dwa dni i już nie ma suchu pi gościu o co chodzi czy by can pack nie płacił ???????????????? i jak to jest ze rzazad toleruje tych co uorzejmnie donoszą

Gruby

Co za wspanialy sukces EWELINY i działu HR[ czytaliście o funduszu socjalnym w gazetce propagandy sukcesu ] nie ma chętnych na wycieczkę ,wycieczka w cenie wczasów ,Ewelina podobno z tego biura co roku jedzie za darmo na wczasy a my kopa w D kto jej jeszcze ufa chyba tacy jak ona sprzedani ,FiP daje wszystkim a my co (usunięte przez administratora) .Ładnie wchodzi im w (usunięte przez administratora)

Do Gruby
@Gruby

Wam to i tak nie dogodzi. Raz chcecie jak na FIP,żeby dać wszystkim, czyli i pracownikowi i kierownikowi,a potem płacz że wszystko pod biura. Weź tu zrozum ??

chudy
@Do Gruby

Słyszałem że teraz w can-pack S.a wszyscy pracownicy dostali karty wczasowe bez względu na zarobki aby sobie wypoczęli. Przewodniczący Czesiek jest tam w komisji socjalnej i tak zdecydowali.

Produkcyjny

Dlaczego u nas dużo pracowników nie otrzymuje dopłaty do wczasów? Pracujemy w ciężkich warunkach na produkcji, co odbija się na naszym zdrowiu. Dowiedzieliśmy się, że w Can-Pack S.A. i FIP wszyscy pracownicy otrzymali dopłaty do wczasów! Kto tak zdecydował? Wstyd!

@Produkcyjny

Podziękujcie Ewelinie wazelinie i solidarności 80 to dzięki nim mamy wspaniały socjal

Czy CAN PACK rozważa powrót do darmowych wejściówek na kręgle i basen ? To tak niedużo, a liczne grono Pracowników korzystało z tej rozrywki poza godzinami pracy.

polak mały

Kto wymyślił tą wycieczkę do Trójmiasta ??? , przecież tam chyba wszyscy już byli , czy nie można było zorganizować wyjazdu w jakieś fajne miejsce np. na suwlszczyznę czy w jakieś inne fajne miejsce tylko nad smierdzący Bałtyk !!! Mam nadzieję że chętnych za wiele nie będzie to może ci ,,twardogłowi,, pójdą po rozum do głowy !

@polak mały

Wymyślili te z HR Gdynie bez wcześniejszej konsultacji z pracownikami i nie mają teraz chętnych. Co za integracja pracowników jechać ponad 10 godzin w Autokarze i jeszcze tak drogo za 1500 zł od osoby to można zwiedzać i bawić się cały tydzień , niedaleko w pięknych miejscach w naszym regionie. Ci co kręcą od lat funduszem socjalnym do dymisji.

Puszka

Witam czy zainteresuje sie ktos wreszcie tymi spiochami co tak smacznie spia na kazdej nocce??a moze zaproszenie trzeba wyslac kierownikowi?

Bono
@Puszka

No szczególnie na oczyszczalni ten łysy to taki wyspany po nockach wychodzi

Brzydki

Co będzie na tych kartach co dostaniemy , ktoś wie dokładnie ,co komisja socjalna nam przygotowała będą lepsze niż na fip , Czesław to umie zadbać o pracowników czy znów (usunięte przez administratora) , basen zabrali, kręgle , dofinansowanie do wczasów dla dzieci wszystko widzi mi się że pod biura nie ludzi ciężko pracujących na linii ,nam tylko obowiązków dokładają

Drago777
@Brzydki

Po dziękujcie panu Kwaśniakowi pieniądza były by już na kątach bankowych gdyby Czesław nie zblokował. Miały być wypłacane tz. wczasy pod GRUSZĄ ale wtedy czesiu straciłby pieniążki i posadę!!! on zblokował wypłaty!!! A kto jest kierownikiem BENEFITU????

rozsądny
@Drago777

Karty są dobrym rozwiązaniem , są teraz udoskonalone dotykowe i działają w ośrodkach wczasowych na basenie w restauracjach na stacjach CPN a wypłata pieniędzy to nie są żadne wczasy . Czesław nie ma takiej władzy aby blokował konta bankowe . Złośliwie piszesz te Bzdury .

Artur
@Drago777

To nie ma kasy za wczasy pod grusza w tym roku? A inne benefity? Dają chociaż pakiet prywatnej opieki lekarskiej? Powiesz co jeszcze jest z socjala?

polak maly
@Brzydki

Karty i wszelki socjal (wczasy, basen, dodatki świàteczne ) powinny być dla pracowników pracujących w CP!!!! Dla rodzin i dzieci wszelkie przyjemności fundujcie sobie ze swoich wypłat lub niech państwo Wam dołoży do 500+ i innych świadczeń !!!

Olek-BRC
@Brzydki

Juz nie przesadzaj z tym ciezkim pracowaniem na lini! wiadomo kiedy sie robi to sie robi,a takto to wiekszosc dniowki przesiedzi sie na stolowce lub w budzie!w nocy spimy po nawet 4 godziny.

Iza
@Olek-BRC

o jakim stanowisku piszesz ze masz mozliwosc spania w nocy ? jakis ochroniarz? bo przeciez na produkcji nie ma takiej mozliwosci , trzeba pracowac

liniowy
@Iza

Pracuje na lini od nastu lat i wiem jak jest!w razie watpliwosci zapraszam kierownika na szatnie miedzy godzinami 24-06.zapewniam ze zastaniemy spiochow na sztni a maszyny nie wszytkie ida!wtedy trzymane sa warty godzina 00-6nad ranem bank ,Goral obudz sie!!!

@liniowy

Przecież tam na każdym kroku są pomontowane kamery i wszystko jest rejestrowane.

To jak wszystko wiadomo :) miłej pracy

kaczor
@Drago777

Widzę że nie masz pojęcia o funduszu socjalnym , zacznij czytać i obrażać gościa co się zna na tym a nie te nieudaczniki z solidarność 80 co mogą mu tylko buty wiązać .Jak były podwyżki to co robili układali się z HR i Dyrekcją bo ewelina i andrzej zawsze dostają podwyżki za wspłprace wazeliniarze ,Czesław to gość a nie (usunięte przez administratora) jak E - S- F

Jakie są mocne strony pracodawcy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Kaczor

Hałas wibrację związki chemiczne czyli warunki szczególne

drago777

Hałas wibrację związki chemiczne czyli warunki szczególne

Wiktoria
@Kaczor

Czy przez to że są tutaj jakieś związki chemiczne to płacone jest tak zwane "szkodliwe"? Czy aż tak źle nie jest?

koleś
@Kaczor

Warunki szkodliwe a tu słychać że praca będzie dalej w święta wielkanocne na godziny nadliczbowe. Udławią się niektórzy tym 500 %.

kaczor
@Wiktoria

nie ma takiego dodatku , tylko nie można pracować dłużej niż 8 godz dziennie co było notorycznie łamane bo pracowaliśmy po 12 lub 16 godzin dziennie a potem były wejścia na bramie usuwane żeby ich nie było widać dla państwowej inspekcji pracy że są łamane przepisy

Aga
@Wiktoria

Czy zdrowie ma jakąś cenę , za ile można poświęcić własne zdrowie i życie ? Przemyślcie to dwa razy.

@Aga

Właśnie! Bardzo jestem ciekawa czy tam obowiązują odpowiednie zasady BHP i dbacie o swoje bezpieczeństwo?

@koleś

Podwyżki nie ma ale praca w święta tak .

Aga
@Dorota

Najważniejsza obecnie zasada BHP to " Dwóch pracuje zamiast trzech za stawkę jednego"

związkowiec
@Kaczor

A co na to związek - 80 Gagatka i Eweliny.

Wypłata zawsze w terminie

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku