Czytać

L 2 śpią na nocach po szatniach na c brygadzie ,zgłosić to

Wozkowy

Od stycznia wzrosła płaca minimalna. Podejrzewam ze większość pracowników hal w tym momencie zarabia w podstawie 500 brutto więcej niż minimalna krajowa, a przecież pracujemy nocki, weekendy i święta w ciężkich warunkach. To jest tragicznie niskie wynagrodzenie. Dodam ze firma w tamtym roku wogole nie zaregowała na szalejąca inflacje. Nie chce nic sugerować, bo nie jestem przedstawicielem związków, ale istnieje cos jak włoski strajk. Tak, że Langsam.

Linia 9

Śmieszny kierowniczyna od siedmiu boleści chrzonkacz wez chłopie się naucz kultury bo wieśniak jesteś jakich mało i jak idziesz na stołówkę to nie siedź tak długo jak siedzisz bo dyrektor Cie zwolni

Mistrz Nocnej Zmiany

Bardzo duze zapotrzebowanie na stanowiska operatoratora w firmie Ball.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite

Były Pracownik.

Nie ma co pisać, tylko trzeba działać. Dziś dziennikarzy nie brakuje można zawiadomić media ogólnopolskie oraz lokalne. Jest Państwowa Inspekcja Pracy oraz wiele innych instytucji. Ja odszedłem kilka lat temu i nie żałuje tej decyzji. Świat się nie kończy na jednym zakładzie. A zdrowia nikt Wam nie zwróci.

Szacun

A malowany podziwiam gościa, zwolnił się i ma ich w (usunięte przez administratora) i szacun dla niego bo nie był nigdy (usunięte przez administratora)ani nie donosił tylko postraszył i (usunięte przez administratora)np majstry

Nie dajcie sobą manipulować

Nie bójcie się tych kierowników i majstrów bo oni by tego chcieli , nie ma czego się bać , zrobili z Was (usunięte przez administratora) ludzi na produkcji i śmieją się z Was bo wiedza że i tak się nie zwolnicie, podobno dużo osób się zwolniło ostatnio i to tacy co mieli jaja !!!!!!!

@Nie dajcie sobą manipulować

Pracuje w firmie 21 lat i widzę jaki jest nepotyzm jak jest rekrutacja np na mistrz to zostaje nim gość które nie mi zielonego pojęcia o pracy na produkcji jak był zwykłym pracownikiem to spał na szatni i czytał książki a teraz jak jest majstrem to nie rozróżnia uszkodzeń na wieczku ale takich ludzi wybiera nasz hr i kierwnictwo na to przystaje a nasz majser lata tam i z powrotem bo nie wie co się dzieje cały szacunek do firm legł w gruzach człowiek który pracuje tu od 20 lat patrzy na to wszystko to żal że wszystkie wartości legły w gruzach(usunięte przez administratora)Twoją opinia się nie liczy może w końcu hr zrobi ankietę o mistrzach

Pracowity

Panie Czesiu, Panie Przewodniczący przeczytałem odpowiedź od Prezesów... Jest OK. Nigdzie nie ma napisane że nie zgadzają się na postulaty ZZ S. Liczą się z Panem. Trzymam kciuki. Powodzenia w rozmowach

Drago777
@Pracowity

Zapytajcie Pana Czesia o zwolnienia grupowe parnasie lat temu w POL-PACU stara blaszanka

zły

widzę że hr w porozumieniu z eweliną i andrzejem eliminuje swoich przeciwników kolega Niemiec krytykował can pack . ciekawe kto następny .widać że kto jest w związku zawodowym solidarność u czesława może być chroniony u eweliny i andrzeja niestety ale nie choć był członkiem związku solidarność 80 małopolska .kto w nich jeszcze wieży oni tylko wspólpracują z dyrekcją .podwyżek nie poparli nic nie wiadomo co będzie czy dostaniemy bo ja w to wątpię ,

Drago777
@zły

nie wiesz nie pisz zapytaj majstra??? przez którego stracił pracę o mu grozi

Aleks

Chciałam zapytać dlaczego w Państwa firmie panuje tak widoczny nepotyzm . Dlaczego oferty pracy są publikowane dla "picu? "Mój przykład. Od 2-3 lat składam do Panstwa CV na interesujace mnie stanowiska. Posiadam wykształcenie wyzsze magisterskie oraz podyplomowe. Moich uknczonych kursów i szkoleń już nawet nie zliczę. Znam bardzo dobrze język angielski. Działam również w stowarzyszeniach. Od kilku lat pracuje w w jednej firmie : najpierw jako specjalista, a 2 lata temu awansowalam na kierownicze stanowisko. Jestem zadowolona ze swojej pracy ale jest ona poza Brzeskiem. Szukam teraz czegos na miejscu ponieważ niedawno zostałam mamą ;) Przez te kilka lat nie zadzwoniliscie Państwo do mnie ani razu( przepraszam, raz -kiedy po dodaniu zdjęcia do dokumentów rekrutacyjnych zaproponowaliscie mi spotkanie na stanowisko sekretarki - oczywiscie skladalam podanie na zupełnie coś innego). Kilka miesięcy temu bardzo spodobalo mi sie jedno ogloszenie wiec sledzilam go co jakis czas. Wymagania spelnialam w 100 procentach, nawet napisze wiecej : niedawno ukonczylam pierwsze, nowo utworzone studia podyplomowe w Polsce strikte pod to stanowisko. Rekrutacja byla do konca miesiąca, kilka razy wchodzilam na stronę sprawdzic datę zakończenia rekrutacji. W głowie pytania :dlaczego nie dzwonią ?dlaczego chociaż nie zaproszą mnie na rozmowę kwalifikacyjną? Czara goryczy przelała się kiedy na tydzień przed zakończeniem rekrutacji dowiedzialam sie ze przyjeliscie już na to stanowisko dziewczynę ,która dotychczas pracowala w sklepie z ubraniami( ze średnim wykształceniem, która ma rodzinne powiązania w Can Packu) nie powiem bo dziewczyna jest bardzo miła ale nie jestem pewna czy posiada odpowiednie kompetencje na to stanowisko. Ogłoszenie na stronie dalej bylo widoczne. Weszłam z ciekawości na gowork by poczytać o państwa opinie i po ich zobaczeniu nie jestem pewna czy chcialabym jednak u Panstwa pracować. Myślę, że mój potencjał byłby zmarnowany. Pozdrawiam (kobieta 30 lat)

@Aleks

Jakiś czas temu na linii nr 2 na puszce pracował gość po studiach. Po paru latach pracy na produkcji złożył podanie do KJ ale oczywiście nie został przyjęty. Woleli brać z wiadomo o co chodzi. Osoba która widziała puszkę jedynie na wystawie w sklepie miała pierwszeństwo do KJ. Z tego co wiem już nie pracuje w CP i ma się bardzo dobrze. Po prawie 10 latach pracy w CP od kierowników nie usłyszał nawet słowa dziękuję tylko pretensje że się zwalnia.

@Aleks

Tak niestety jest ogłoszenia pracy to fikcja ,muszą jedynie być bo tak nakazują przepisy, natomiast stanowiska są z góry już zaklepane, Ps. Myślę że dobrze dla ciebie że tam się nie dostałaś gdyż po roku lub dwóch sama byś odeszła widząc co tam się dzieje.Dla osób wykształconych i bez układów rodzinnych to złe miejsce. Gratulacje z okazji zostania mamą

Szeregowy
@Aleks

Moja droga sama widzisz czytając wypowiedzi osób, zwłaszcza inteligencji co nie rozróżnia słowa nepotyzm cytuje "przyjechałem pracować wraz z żoną po rozmowie na skypie "haha normalnie dramat , i tu już masz odpowiedz czy warto.

Aleks
@Do Aleks

Dziękuję Wam za odpowiedzi. Pomijając już kto jakie ma wyksztalcenie, uważam, że na stanowiska do biur powinni też przyjmować ( a w zasadzie awansowac ) ludzi z linii , z kilkuletnim doświadczeniem, którzy znają się na maszynach, częściach, puszkach czy też wieczkach od podstaw. Mają doświadczenie i tak dalej. Taka osoba zasłużyła na pewno bardziej na pracę w biurze niż ekspedientka ze sklepu odzieżowego. Ale to moje zdanie. Pozdrawiam

lulek
@Aleks

niekoniecznie. lepiej sie na takim stanowisku spisze osoba spoza tego układu, świeże spojrzenie mająca. Wiem bo pracowałem kiedyś w tej firmie i mam ogląd sytuacji.

Ładnie napisane

Robert
@Aleks

Pięknie przedstawiony opis standardów, w cp w kilku zdaniach, niestety trudno zaprzeczyć że jest inaczej.

Atola
@Aleks

No to juz wiadomo czemu Cie nie zaposili nawet na rozmowe, skoro uwazasz ze na stanowiska biurowe powinni awansowac ludzie z produkcji.

Mia
@Do Aleks

Ja również ukończyłam studia wyższe magisterskie i pracowałam" na produkcji" , przyszłam do tej pracy z nadzieją, że z wyższym wykształceniem awansuję hahahahaha bardzo szybko zostałam wyprowadzona z błędu. Awansowały osoby, pracujące krócej odemnie, które nie miały o niczym pojęcia.(usunięte przez administratora) Wyszło mi to na zdrowie , mam teraz bardzo dobrą pracę. Niestety chyba trzeba się przyzwyczaić do takiego obrotu sprawy. Pozdrawiam

Loooooo
@Aleks

Lepsze stanowiska zanim wyjdzie ogłoszenie rekrutacji są już obsadzone przez namaszczone osoby.Nie warto startować w rekrutacjach bo i tak wybiorą z góry namaszczonego.Nie liczy się nic szkoła języki niektórzy na zarządzających stanowiskach są po ZSZ i nawet ojczystym językiem nie potrafią się poslugiwać.liczy się tylko chory układ ludzie to widzą ale nikt nie ma odwagi tego ujawnić na wyższym szczeblu zarządzających.

Ares
@Aleks

Droga Pani. Zostałaś mamą i to nie dawno jak piszesz. to jest powód kolejny, ważny powód, dla którego nie zostanie Pani przyjęta. Brak rodziny, wśród osób władnych w CP wyklucza, ale to jest od zawsze, powiedziałbym powszechnie stosowana praktyka. Ja na Pani miejscu zostałbym tam gdzie jestem i cieszył się życiem. Po co Pani ten stres.

@Aleks

Tak jak pisano wyżej. Ciesz się, że tam nie pracowałaś. Ja zwolniłam się po dwóch latach, ponieważ już bokiem wychodziły mi te wszystkie chore układy, załatwianie stanowisk psychopatycznym larwom, które nie powinny mieć kontaktu z ludźmi a co dopiero zarządzać jakimkolwiek zespołem, dopychanie ich kolanem żeby tylko psiapsiółka awansowała, mimo braku odpowiedniego wykształcenia, doświadczenia czy umiejętności, klakiery, które potrafią tylko mówić, że jest dobrze i będzie jeszcze lepiej, kiedy wszystko wali się na łeb, tylko po to, żeby przypodobać się oderwanemu od rzeczywistości prezesowi. Nie widzą nic poza cp i powtarzają, że nie ma lepszego miejsca pracy. Otóż są takie miejsca. Wystarczy trochę się rozejrzeć. Odeszłam stamtąd i udało mi się znaleźć super pracę, w której wiem, że mam szansę się doszkolić, awansować i dostać naprawdę spoko pieniądze a podwyżkę inflacyjną i klepanie po pleckach za to, że wypruwasz sobie żyły mogą sobie wsadzić.

@Aleks

Witam ten zakład to jest jakaś pomyłka teraz się zmienił detektor i robi czystkę na wyższych działach kierownicy już nie są tacy pewni )

Nie polecam tego zakładu

Zwalniają się pracownicy ze stażem 20 lat a ostatnio ich dużo odeszło tzn teraz

janosik

teraz bedzie audyt socjalny proszę was na mail jest numer telefonu zgłoście się że chcecie rozmawiać o sytuacji jaka jest w can pack 602739888 SUDER ROBERT musimy wziąć sprawy w swoje ręce

marny związkowiec

Zwalniają niewygodnych pracowników szkoda kol Niemca , stary nastawiacz który był członkiem s - 80 i nie miał go kto obronić.

Ktoś
@marny związkowiec

A za co został zwolniony??

Badacz

Hmm... nie wierzę że normalny operator maszyn na produkcji w systemie 4-brygadowym nie ma 4000 zł na rękę. Tak wielu ludzi pracowałoby tam po 15-20 lat za 3000 z hakiem? Brzesko to nie jest jakieś zadupie pod ruską granicą, czy jest aż tak źle?

Morton
@Badacz

Jest gorzej. Wiele osób pracuje od stycznia za niewiele więcej, niż najniższa krajowa+ mizerny dodatek brygadowy. W Bydgoszczy podobno zostaje podwyższony dodatek około 1000 zł dalej, a w Brzesku nadal 600 zł. Bo tam nie ma kto pracować, a w Brzesku jest wierna armia pracowników. Tak się właśnie docenia pracowników... Dziwie się jeszcze tym, którzy należą do tych dwóch związków zawodowych. Przecież związki oprócz napisania pisma nic nie robią, by walczyć o podwyżki dla pracowników. Ludzie przejrzyjcie na oczy, zobaczcie jak w innych zakładach wygląda walka związków o godną płacę... Kolejny rok, w którym zarabiamy realnie coraz mniej.

Badacz
@Morton

Jeśli tak, to jest kiepsko. Miałem tam kiedyś u was pracować ale stało się inaczej i może dobrze. 2700 wynosi płaca minimalna na rękę od 1 stycznia. A pracując na popołudnia, noce i święta to wiadomo że ludzie spodziewają się dużo większych pieniędzy. Znając życie, to pewnie wielu pracuje z przyzwyczajenia bo ciężko jest coś zmienić w pewnym wieku.

kontroler
@Badacz

Chłopie najniższa krajowa wzrośnie w 2023r o 20 % tak podał GUS. Związek Solidarność w postulatach domaga się 20% a kapitaliści chcą tanią siłę roboczą i unikają podwyżek .

Dddd

A jak wygląda praca na stanowisku specjalista do spraw planowania produkcji? Na jakie zarobki można liczyć na początku, jaka jest atmosfera, itd?

nastawiacz

Filipińczycy już pracują w Bydgoszczy i kolejni przylecą po nowym roku a w Brzesku ich niebawem zobaczymy, im nie trzeba płacić dodatku za system 4 brygadowy ?

Malone
@nastawiacz

Na pewno dostaną taki dodatek. A w Bydgoszczy zostaje zwiększony dodatek również na 2023?

bystry
@Malone

Najniższą krajową muszą dostać a dodatek to dobra wola pracodawcy. Może być i nie musi.

BDGKlika
@bystry

W pracy 3 zmianowej 4 brygadowej dodatek Musi byćsprawdź sobie . Fakt w Bydgoszczy jest on mały bo w innych firmach dawno ponad 1k jest .

Niezadowolony

Czemu każda firma dostaje premie świąteczną a u nas nie ma? Za mało pracujemy? Czy może nie za ciężki? Praca jest wymagająca i brak takich dodatków pokazuje jak traktuje się tu ludzi… mniejsze firmy jakoś znalazły fundusze…

@Niezadowolony

Dopóki się nie sprzeciwicie to oni będą robić z wami co chcą. Zespół nie zgrany nie potrafi nigdy podjąć strajku a to najłatwiejszy materiał do manipulacji. Zrobią z wami co chcą. Ja naszczęście juz sie zwolniłem z tej dennej firmy i nie żałuje

Robin Hood

A ja nie żałuję, że tu pracuję. Mamy bardzo zgrana załogę lekka i przyjemna praca i dobre zarobki.

Beata
@Robin Hood

no a co z tymi drobiazgami na święta? macie jakiś ekwiwalent? I co do zespołu u was widać, że ok się trafiło ale co ma powiedzieć ktoś kto się nie wpasował? jest szansa na jakąś zmianę ekipy czy nie bardzo?

Wito

Można się było takiej odpowiedź spodziewać. To teraz Panie Czesławie jest moment na przejście po wszystkich wydziałach i uzgodnienie co i jak w dalszej walce. Pracownicy wierzą, że Pan nie odpuści!

wyzyskiwany

Cześku jak widzę koledzy z drugiego związku 80 nie chcą już 20% podwyżek zostałeś sam ze swoimi związkowcami ale nadal walcz o godną płacę dla pracowników.

@wyzyskiwany

Czesiek przynajmniej coś robi. Mam nadzieję tylko, że jeśli nie dadzą podwyżek, to nie podda się i ostrzej zawalczy. Ludzie się już szykują do walki o godne pieniądze. I Czesiek ma poparcie wśród pracowników. A "80" to szkoda gadać...

Zwykły i zorientowany
@Wito

A ja uwarzam, że 20% to dla nas zwykłych roboli za dużo. Sondze, że 4-5% max nie wiencej

@Zwykły i zorientowany

Rozumiem, że to prowokacje. Jednak wiele osób nie łapie tego i robi się niepotrzebny dym. Ludzie są coraz bardziej wkurzeni na to co się dzieje w firmie i za jakie grosze pracujemy.

obserwator
@wyzyskiwany

Co się stało nie wiem , skoro związek 80 wycofał się ze wcześniejszych ustaleń żeby dążyć do 20% podwyżek. Dali tym wolną rękę pracodawcy aby bez porozumień ze związkami sam podjął decyzję o przeglądzie wynagrodzeń na własnych zasadach.

Obcy
@obserwator

Co się stało Ewelina i Andrzej zdradzili swoich pracowników wolą coś dla siebie ugrać oni dostają podwyżki co roku, lepiej dać Ewelinie i Andrzejowi niż wszystkim , chcielibyśmy iść na spotkanie z Kubenką to nie zabrali nikogo czemu bo współpraca z HR i Kubenką to ich główne cechy. Solidarność 80 widzę że nie dba o swoich członków i sympatyków nie popiera Czesława który chce coś uzyskać więcej niż ochłapy od Kubenki . Mamy najniższe zarobki Bydgoszcz jest cały czas preferowana a co robi Gagatek i Ewelina nic wchodzi w układ z dyrekcją , zdrajcy

związkowiec
@Wito

Jakie działania ma podjąć Przewodniczący Solidarności Czesław gdy od 1 stycznia 2023r nie będzie podwyżek wynagrodzeń. Podpowiedz skuteczną strategie.

@związkowiec

Czesiek jak będzie chciał, to przyjdzie na każdy wydział, porozmawia z ludźmi i uzgodni co i jak. Nikt tu nie będzie pisał droga Pani z HR, co chcemy zrobić.

łysy
@Obcy

Odwołać ich i wybrać Przewodniczącego a nie nieudacznika.

Zwykły pracownik

Dziękuję w imieniu swoim i pracowników związkom, którzy walczą o nasz byt i godne zarobki. Kochamy Was my zwykli pracownicy. Jesteście dla nas światłem w tej firmie. Możemy Wam buty pastować.

@Zwykły pracownik

Ja też się dołączam do podziękowań i przeprosin za te wulgarne i chamskie wpisy skierowane do związków walczących o nasz godny byt.

@Robin Hood

Bardzo cię to bawi, podszywanie się pode mnie i rozwalanie wpisów. Ciekawi mnie, czy taki będziesz odważny, jak się spotkamy osobiście. Tu możesz się tylko podszywać, a na żywo nawet w oczy nie spojrzysz... Napisałem maila do GoWork z prośbą o weryfikację Twoich wpisów.

związkowiec
@Robin Hood

Czesław kawał dobrej roboty robisz. Nie myśl o emeryturze tylko zostań w zakładzie bo będzie po związku.

@Robin Hood

Śniły mi się dzisiaj ogromne męskie racuchy.

Zły

Ewelina przykazanie 7 nie kradnij i przykazanie 8 nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliżniemu swemu ,na oszukiwaniu pracowników i kolegów z pracy nie odrobisz się ,

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku