Szukajcie Pracy !

Kto jest młody niech szuka pracy. Jedynie osoby co Mają niewiele do emerytury ( o ile dożyją emerytury w tych warunkach) to niech zostaną. Nie ma się co łudzić że będzie lepiej. Dobrze już było na początku. I nie narzekać na ZZ, kierowników itp, tylko brać sprawy w swoje ręce.

Wacekplacek
@Szukajcie Pracy !

Tutaj praktycznie nikt nie ma jaj żeby cokolwiek zmienić. Narzekają, obgadują, ale jak przychodzi co do czego, to głowa w dół i grzecznie się zgadzają na śmiesznie niskie podwyżki. Praktycznie wszystkie zakłady dookoła płacą więcej. Coraz więcej osób szykuje się do odejścia. Co zresztą widać to, po sprowadzeniu pracowników z innych krajów. A Oni raczej stawki Polaka nie mają. Bo kto by się na tak niską kasę zgodził. Masz rację tutaj dobrze to dawno temu było... Spytajcie się tych, co odeszli czy chcieliby wrócić. Dowiecie się, jak marnie zarabiacie za pracę w weekendy, na zmiany, czy w święta.

Beata
@Wacekplacek

czy to wspomniane sprowadzanie osób z innych krajów jakkolwiek wpływa na warunki pracy pozostałych? widać jakieś szczególne różnice czy nie jest to w żaden sposób widoczne? upewniam się, bo zostało to podkreślone i się nad tym zastanawiam. w odniesieniu do zbliżających się świąt to o jakich zarobkach była tu mowa?

Wacekplacek
@Beata

Pani z HR chyba najlepiej Pani wie, czy Oni już zaczęli pracę, czy nie i jakie mają zarobki? Pracownicy z USA się przecież od razu wygadali, jakie mają stawki. Ja nic nie podkreślam i nie przeszkadzają mi pracownicy z innych krajów. Podałem to jako kontrę, że niby tak wiele osób z rynku lokalnego czeka w kolejce do pracy w CP i tak świetnie płacicie. Co jest bzdurą, bo wszędzie ludzi brakuje, a szykują się kolejne odejścia. A ci, którzy odeszli za żadne skarby nie chcą tutaj wracać. Nie bierzecie jednego pod uwagę, że jak My odejdziemy, Wy tracicie pracę...

no one
@Wacekplacek

Walczycie o pensje z brygadzistami, kierownikami, dyrektorami oraz HR, a oni są takimi samymi pracownikami jak Wy. Jak chcecie coś osiągnąć, trzeba rozmawiać tylko i wyłącznie z wesołymi buźkami ze strony internetowej CP, podstrona Leadership Team. Nawet są zdjęcia, to poznacie bez problemu.

Były Pracownik.

W 2016 roku odszedłem z tej firmy. Po 7 latach mogę napisać najlepsza decyzja w życiu, teraz żałuje że wcześniej nie odszedłem. W obecnej firmie mam tylko 2 zmiany, sobota oraz niedziela wolne. Czasem zaproponują sobotę ale wtedy 100 % płatne i tylko 1 zmiana. (tylko dla chętnych) Ale trzeba się odważyć, a nie płakać na gowork.

Stary
@Były Pracownik.

Przestalem już narzekać i łudzić się tej firmy nic nie zmieni. Począwszy od mistrzów po kierownictwo pilnuje tylko własnych krzeseł, większość z tych osób wiedząc że nie ma odpowiednich kwalifikacji pracuje tu na wyrost, jest uległy na wpływy i naciski z "gòry" , nie wychyli się. Szeregowy pracownik jest na straconej pozycji bo tylko jemu zależy na zmianach. Jest tylko jedno wyjście ...

jasna sprawa
@Były Pracownik.

Ja też robiłem siedem lat w CP, żeby nie powiedzieć w (usunięte przez administratora). Widziałem jak działają układy, na stanowiska "kierownicze" (bo mistrz zmianowy to bardziej taki cieć niż kierownik) promowani byli kolesie po linii rodzinnej, którzy kompletnie się do tego nie nadawali. Nierówne traktowanie pracownika na porządku dziennym (jak podpadłeś to już znaleźli sposób by pojechać ci po premii), obrażanie pracowników publicznie. jak produkcja szła to zasługa kierownictwa, jak nie szła to wina pracownika. Siedem zmarnowanych lat, nie polecam nikomu.

ręce opadają

No i zapowiadają się kolejny rok z rzędu marne podwyżki. Dziwie się tym, którzy tego nie widzą i są za takimi podwyżkami. Wy chyba nie wiecie ile zarabia się w innych firmach i jakie inni dostawali podwyżki przez ostatnie lata... Dodatku brygadowego również nie ma zwiększonego w Brzesku. Czyli pracowników brakuje, obowiązków więcej, pieniądze mizerne i to bardzo, a nawet dodatku zwiększonego nie ma. Będzie kolejna fala odejść ludzi i z CP i ze związków zawodowych.

@ręce opadają

Cieszmy się z tego co jest bo mogłoby być gorzej

nastawiacz
@ręce opadają

Związek solidarność 80 podpisał te podwyżki i zostaną wprowadzone od 1 kwietnia a Związek Solidarność w Brzesku nie podpisał i Pan Przewodniczący Czesław pozostaje w sporze zbiorowym. Dlatego do niego się zapisują członkowie.

ręce opadają

To może mamy dopłacać, że tutaj możemy pracować? Czy pracowałeś w innym zakładzie? Masz kolegów/koleżanki, którzy pracują w innych miejscach? A na pewno masz internet. Weź poszukaj ile wyszła inflacja za ostatnie lata, ile My dostaliśmy podwyżek przez ostatnie lata, a na końcu poszukaj ile ludzie dostali podwyżki w wielu zakładach pracy. A potem zastanów się nad tym, co napisałeś...

Dużo nas

Jak w każdym zakładzie są cięcia etatów .Dlaczego w naszym zmniejsza się liczbę pracowników na brygadach.Nic w zamian nie dostajemy.wprowadzamo nowe normy i procedury co wiąże się z większym nakładem pracy w ciężkich warunkach.Proponujemy żeby linie miały JEDNEGO kierownika Chrzonkacza dać na bodymy,Strączka upchać na wieczko.Ten który został ogarnie reszte.Oszczędności byłyby znaczące i korzystne dla pracowników i firmy

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
brzydki

Solidarność 80 zdradziła i podpisała porozumienie z dyrekcją o podwyzkach , wbrew wcześniejszym ustaleniom z nszz solidarność ,tylko Łukasz P był przeciw porozumieniu ,DARIUSZ S JÓZEF D ,ROBERT B, BOGDAN SZ SĄ KUPIENI przez hr dostali najwyższe porzyczki za współprace i podwyżk i razem z EWELINĄ S F i ANDRZEJEM G .(usunięte przez administratora)

@brzydki

Jeśli to jest prawda, to ci z pracowników, co mają honor natychmiast powinni opuścić ten związek zawodowy. O ile to prawda, to jest to kpina z pracowników, zgoda na tak niskie "podwyżki". To nie są żadne podwyżki, to jedynie wyrównanie inflacyjne. Niech to wreszcie do Was dotrze, że robią Was jak chcą!

prawda
@brzydki

Niestety to prawda widziałem pismo z głosowania. Tylko jeden był przeciw.

Jasiu
@brzydki

,,Brzydki" nie kłam, nie podpisali porozumienia tylko zawiesili spór i prowadzą dalsze negocjacje. Nie uprawiajcie propagandy i nie rozbijajcie jedności. Na osądzanie przyjdzie czas, trzeba mieć pewne info aby pisać najnowsze newsy.

Jasiu

OLEK czytaj że zrozumieniem, zawieszenie to nie to samo co zakończenie.

Ollek
@prawda

Jeszcze Ci malo a jak z twoją glową??? Podobno bedziesz mial sprawy cywilne bo a pi imternetu już mają lecz się dalej na główkę Twoja jedyna szansa!!!!

warunki jak w kopalni w fpn a wypłaty 3200 na rękę wstyd !!!!!

Haha

3200 to jest teraz. W każdej firmie tylko dadzą na start i to bez nocek i pracy w weekendy. Nie pozdrawiam CP Zastanowcie się nad zwiększeniem dodatku

Zwykły robol

Ciesz się że wogule tyle płacą. Ja tam się cieszę, bo zawsze mogłoby być mniej.

kastol

Całkowita kompromitacja ZZ. Duża większość pracowników jest wściekła. Szykujcie się na odejścia z ZZ i z zakładu. p.s. ci z pracowników, którzy naciskali na zakończenie sporu- zastanówcie się, co zrobiliście...

Pilne

majstrów na maszyny bo nic nie umieją i kierowników zwolnić bo niepotrzebni a widzicie jakie tempaki niewykształcone zresztą slychac dobrze na przekazaniu jak chrzonkacz mówi to przecież to chanba i jak chrzonknie jeszcze raz to zwrócę mu uwagę ciulowi niewychowanemu

linia 2

noi lipa i robiliście i robić będziecie i gadać na szatni jak np pszczola po robocie duzo mowi a zajdzie i robi (usunięte przez administratora) co mu kaza a do zwiazkow sie nie zapisze a podwyżki nie macie (usunięte przez administratora) z produkcji !!!!!

pracuś

dorosłych dzieci, którzy potrafią tylko rozmawiać głośno na przerwie w czymś co przypomina stołówkę a jak przerwa się skończy to kulą kity i wracają w ciszy robić na Pana :D

Alleluja

Nie chcieliscie 14 % to teraz (usunięte przez administratora) będzie nawet pół roku bez podwyżek. Śmieszna ta firma. Wymagania coraz większe a pieniądze te same. Czas najwyższy zarabiać uczciwie a w nocy spać.

Spór zbiorowy związków zawodowych z pracodawcą się rozpoczął. Straszenie Petra, że śmieszne podwyżki mogą być opóźnione, to bajka dla grzecznych dzieci. Trzymajcie się Ewelina razem z Cześkiem! Załoga jest z Wami!

Gruby

Ewelina współpracuje z HR ona nie reprezentuje członków solidarności 80 tylko swój prywatny interes nie zabrała nikogo na negocjacje płacowe byliśmy chętni iść z nią , bo chce tylko zadbać o podwyżkę dla siebie i Andrzeja i tak robi nas już 5 lat my dostajemy po 20 zł a oni duże podwyżki niech pokaże kwitek z wypłatą jak nie ma nic do ukrycia .

kastol

Zgłoście to do centrali związku. Są tam osoby, które będą mogły się tej sprawie przyjrzeć.

Wieslaw Paleta

właśnie miałem pisać :D że już tak. Robią ich jak chcą, a jedyne na co ich stać to napisać jakieś brednie o jakimś buraku z L2 :D

Bed

Pieniądze to nie wszystko.Najwazniejsza jest dobra atmosfera w miejscu pracy.Niestety takiej nie ma z powodu zachowań kierowników i niektórych mistrzów.Zakład idzie do doła.

bolo

podwyżki takie jak chce dyrekcja nie zgodzili się na propozycje nszz solidarność ,koniec negocjacji ,dyrekcja mówi pracownikom szukajcie nowej pracy .ja odchodzę do MAN tam jest dużo lepiej niż u nas pytałem tych co tam już odeszli chwalą warunki pracy i płacy Can Pack czas zamknąć

Prezes

czytając komentarze dotyczące kierownika L2 jestem poruszony i już śpieszę z odpowiedzią. TAK, kierownik lini nr 2 dalej będzie się panoszył. Takie jego prawo :D

Beata
@Prezes

Nie wiem, co konkretnie rozumiecie u siebie w firmie poprzez pojęcie “panoszenia się”. Ale co z tą drugą częścią? Faktycznie ktoś kogoś tutaj poniżał?

Szkoda

Dyr.Petr powinien zjawić się w zakładzie kilka lat wcześniej.Zrobiłby już dawno zmiany kierowników na L 2,L 9.Wacek to ty namawiałeś ludzi żeby pisali złe opinie na GoWork.o dyrektorze.Pali ci się stołek ?Karma wraca i uderza mocno.Pozdrawiam całą załogę .Ciebie wacku i Strączku nie

kierownik L2

haha, masz rację. Ale co się dziwić jak w większości są to ludzie bez wykształcenia i ambicji. Którzy dostali pracę bo im wójek albo co gorsza ojciec załatwił :D A mentalnie cała załoga jest gdzieś czterdzieści lat temu i dalej wierzy w dziadka mroza, ZZ i to, że kogokolwiek obchodzi co tu napiszą. :D

Szacun malowanka

pamiętam jak malowanemu robił pod górkę kierownik Lini 2 i strasznie z jego strony bezczelne ale i też wiem że malowany pamiętliwy i nie odpuści bo nikomu nie odpuścił nigdy szacun (usunięte przez administratora) gdziekolwiek pracujesz

To prawda

Największa (usunięte przez administratora) i taki kto tylko potrafi gnębić i za plecami człowiekowi robić problemy to (usunięte przez administratora) z lini 2 kierowniczyna

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku