Opinie o Paweł Stec -Fotografia ślubna w Krzeczów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Paweł Stec -Fotografia ślubna. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paweł Stec -Fotografia ślubna o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Stec -Fotografia ślubna w Krzeczów

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Paweł Stec -Fotografia ślubna? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Szef Nowy wpis

U mnie w firmie nie ma nagdodzin ze względu na to że jest działalność jednoosobowa. Jednak współpracuje z bardzo duża ilością firm z branży ślubno weselnych.

Dagmara Nowy wpis

Świetny fotograf na każda okazje

Marta Nowy wpis

Paweł robił nam reportaż z chrztu. Jednak najwiecej zdjeć mamy pozowanych zarówno w kościele, na naszej ściance z balonów i przy choince. Mega podejście. U mojej znajomej fotograf oddał tylko zdjęcia reportażowe, a grupowe musieli robić telefonami.

Adrianna

Mamy cudowne zdjęcia i film ślubny! Polecamy z całego serca tego fotografa i filmowca!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Paweł Stec -Fotografia ślubna? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Polecam z całego serca! Super fotograf i filmowiec.

Dorota

Paweł uwiecznił piękne nasze wesele, ilość zdjęć i filmów Nas po prostu zaskoczyła. Nie mieliśmy w pakiecie filmu, ale na pewno te nagrania będą cenną pamiątką. Fotoalbum ślubny ze zdjęciami oglądają wszyscy z zachwytem .

Anka

Mieliśmy niesamowite doświadczenie fotograficzne z Pawłem. Zrozumiał dokładnie, czego szukamy i skończyło się na tak wielu świetnych ujęciach, które trudno było zawęzić to umownej liczby! Pomógł nam poczuć się komfortowo, a także udzielił cennych rad, z których skorzystaliśmy. Zdjęcia wypadły znakomicie i dostaliśmy ich kilka tysięcy oprócz tych wybranych po retuszu.. Absolutnie polecam.

Pablo

Pan dalej używa moich zdjęć, więc jest pewnie zadowolony. Wyłudzenia to jego specjalność. Pozdrawiam klienta o którym w internecie pełno jest negatywów.

Pawel
@Pablo

Nie znam Cie i nie przypominam sobie tematu używania zdjęć bez zgody lub wyludzen. Fake bez uzasadnienia.

Hanna

Pan Paweł poświęcił naprawdę dużo czasu by zdjęcia wyszły przepięknie. Dobrał nie tylko miejsce wykonywania, ale tez potem przepięknie dobrął kolorystykę. Cudo!!

Maciek

Dzieki, bo sesja wypadla naprawdę bardzo fajnie!!

Olgierd

Pan Paweł ma świetne pomysły jeśli chodzi o tło zdjęć ślubnych. To się potem przedkłada na jakość zdjęć, ich różnorodność.

Pozytywnie zakręcony

Super fotograf profesjonalny Galeria zdjęc dostępna jest dla mnie i gości, dla mnie to Ważne.

Monia

Super fotograf wykonuje piękne zdjęcia przy tym zachowuje pełen profesjonalizm. Polecam skorzystanie z usług fotograficznych pana Pawła. ????

Wiki

Bardzo piękne zdjęcia - uwiecznią te wyjątkową chwile :)

Poznałem Pawła na weselu mojej kuzynki. Bardzo sympatyczny gość, który zna się na rzeczy. Widziałem wiele jego prac i jestem pod wrażeniem. Wszelkie warunki są kwestią dogadania się i ustalenia, za co chwaliła fotografa moja kuzynka. Oczywiście widziałem zdjęcia z wyżej wspomnianego wesela i jako, że przywykłem zwracać uwagę na szczegóły - również nie byłem zawiedziony - wręcz przeciwnie. Zdjęcia były wykonane bardzo profesjonalnie i z dbałością o wszelkie elementy. Pozdrawiam i polecam.

Sfrustrowany klient

Wziął pieniądze. Na początku zanim je wziął to zdjęcia igiełka. Na początku chciał usługę ode mnie. Potem zmienił, że woli kasę. Jak dostał kasę tak dosłał 20 zdjęć totalnie niskiej jakości bez obróbki. Zdecydowanie nie polecam tego fotografa. Uwierzcie gdzie się da będą go tępił. Po za tym już sprawa jedna mu się nie ode mnie w sądzie toczy.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Stec -Fotografia ślubna - Krzeczów

• Jak się pracuje w Paweł Stec -Fotografia ślubna?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Stec -Fotografia ślubna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Stec -Fotografia ślubna?

Paweł Stec -Fotografia ślubna