Słuchać

Kanpak fpn to najgorszy zakład pod względem płac i atmosfery i ludzie którzy tu pracują są po podstawówkach niewykształceni ale przyjęto że lepiej zatrudniać takich bo nie są uswiadomieni że zakład ich wykorzystuje tylko myślą że tak ma być bo nikt ich nie nauczył np plachta to (usunięte przez administratora)!!!!! I kwasny wystarczy na nich popatrzeć i tłumaczyć już nie trzeba

@Słuchać

Dobrą masz opinie o kolegach z pracy. Też masz takie wykształcenie skoro tu pracowałeś ?

Nastawiacz Tomasz

Jestem rozgoryczony tym jak mnie potraktował Przewodniczący mojego związku "Solidarność 80" Gagatek. Jako nastawiacz na wieczkach zostało mi wręczone wypowiedzenie. Wtedy poprosiłem Gagatka jako członek związku który płaci co miesiąc składki, o obronę oraz przesłanie mi odpowiedzi Związku na wypowiedzenie HRu. Do tej pory nie otrzymałem żadnej odpowiedzi i dlatego apeluję do innych członków związku, że ten człowiek was wszystkich wystawi do wiatru. Lepiej się wypiszcie z tej ściemy!

Droga Pani z HR

To bardzo typowe zagranie działów HR noszące znamiona (usunięte przez administratora). Wyalienować, umniejszać rolę, ośmieszyć. Nic nowego nie wymyślacie. Ship is sinking. Bawcie się dalej dobrze.

luna
@Droga Pani z HR

Rola Pań z HR w CP to cisnąć wszystkich na wypłatach i udawać ze wszystko jest super cacy. To taka sciema aby głupich i naiwnych mamić (usunięte przez administratora)

zwykły szarak

A kto jest w tej komisji socjalnej , czy jako pracownicy nie powinni znać nazwiska. To są nasze pieniadze.

???

biura zarabiają jeżdżą co chwilę nowymi autami , ciągle mają wolne i przychodzą na którą chcą do roboty a my na produkcji na czas No dlaczego tak jest bo pracuje 6 miesięcy i zwalniam bo wkurza mnie to ponieważ ja niechce być (usunięte przez administratora) jak widzę jest tu (usunięte przez administratora) 90 %

Stop karierze !

Czy ty jesteś dzisiejsza albo naiwna.Wszelkie i wszystkie nabory i rekrutację na dobre stanowiska są w tym zakładzie wcześniej zaklepane.Rekrutacje i rozmowy z kandydatami się oczywiście odbywają.Ale to tylko dla statystyki.Trzeba być z rodziny,znajomym lub pomocnikiem w ogrodzie lub domu jakiegoś już wcześniej wybranego kierownika.Wykształcenie nie ma tu znaczenia.O karierze zapomnij raz na zawsze.

@Stop karierze !

Bez znajomości i rodzinnych koligacji nie ma szans na awans w tej firmie. Stanowiska obsadza się członkami rodziny pomijając nawet proces rekrutacji i wymagane kompetencje . Przykład córka byłej kierowniczki. Po likwidacji jej stanowiska i działu wylondowala miękko na ciepłej posadzie w fabryce. Nie musi się nawet wysilać bo zatrudnili jej ponadnormatywna grupę ludzi do roboty.

Mistrzem zmianowym można zostać po zawodówce 3 letniej bez znajomości żadnego języka w tym j.polskiego.Przychodź bracie jak masz układy.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite
Szkoda życia

niedziela i święta i weekendy robota w cp fpn to do bani nawet za 5000 złotych, poprostu szkoda życia w tym huku

Ludzie wy o tu o (usunięte przez administratora)a są poważniejsze sprawy ktore trzeba poruszyć mianowicie ciągły brak obsady, praca w znacznie okrojonym zespole co przekłada się na to że notorycznie przez całe 8 godzin pracujemy w ogromnym gorącu na hali produkcyjnej bez jakiejkolwiek przerwy na posiłek ponieważ nawet nie ma kto na przerwie podmienić. Może tym się ktoś w końcu zajmie a nie ciągłym prześladowaniem kierownika L2

L 2
@:(

(usunięte przez administratora)jest wykorzystywany jako forma motywacji i zmuszenia pracownika do pracy ponad siły.Obsady brak lub niepełna.Płachta upokarza ludzi zaniża jego wartość przy teej okazji.Efektem tego jest że pracownicy są zdołowani zmęczeni gdyż nawet poza pracą rozmyślają co i dlaczego .Jego chamska wręcz postawa daje obraz pracy w firmie.

Przodownik pracy Bydgoszcz
@:(

Chodzą ploty u nas na zakładzie że mają do Was z Bydgoszczy Filipińczyków i Hindusów przerzucić.

Czy ktoś orientuje się jak wyglądają zarobki w Can Pack odział w Holandii

Wiatrak
@€

Operator 2500-3000 Nastawiacz 3000-3500 Specjalista 3500-4000 Kontrola 3000-350 Mistrz podobnie jak specjalista Stawki plus minus

Brawo

skarżyć będą kierowników i plachte na czele bo olek robi wszystko w tym celu

S 80

następnych pracownikow co stracili zdrowie w tym zakładzie w porozumieniu ze związkiekiem solidarność 80 bedą zwalniać ,przewodniczący A G i E S F odmówili mu pomocy w obronie przed zwolnieniem ,a hr powidział żeby szedł na ręte .szkoda słów co ta solidarność 80 robi ,myślę że rozumiecie czemu nie poparli czesława w sprawie podwyżek ,

do Olka
@S 80

Jeżeli pracownik jest członkiem s 80 i płaci składki to skandal że nie zajęli stanowiska gdy pracodawca zamierza go zwolnić. Taki przewodniczący sprzeda każdego związkowca. ten pracownik powinien ostrzec innych członków związku 80 aby zwołać zebranie i odwołać Gagatka.

@do Olka

W tamtym tygodniu dostał wypowiedzenie Martyna Tomasz kolejny członek związku 80. Opamiętania za co płacicie wy składki. Gagatek nie napisał nawet uzasadnienia prawnego o obronie dla członka który jest na zwolnieniu lekarskim a nabył się choroby w zakładzie.

Było Pracownik CP

Zamiast narzekać i pisać głupoty to proponuję żeby jutro albo do końca tygodnia cała zmiana poranna złożyła wypowiedzenia. Pokażcie że Macie Jaja !!! Od razu Właściciel zobaczy że jest w firmie źle. Ale Wy tak nie zrobicie tylko będzie jęczeć na GoWork.

Kaka

Ostatnio wszyszczy kierownicy na fpn zrobili się chamscy, chamskie i poniżające traktowanie pracowników

Snajper

Trzeba delikatnie mówiąc donieść do Petra na Chrzonkacza że publicznie źle ocenia jego poczynania.Przecież są świadkowie takich zdań.Jak go widzi to dostaje nerwicy.Strach przed straceniem stołka na który nie zasłużył,odbija się na wyżywaniu na podległych pracownikach.W ten sposób się dowartościowuje.

głodny

godny zaufania? nie ma czegoś takiego w canpack jak osoba godna zaufania, ogólnie skargi są w większości wypadków zamiatane pod dywan bo ci co dopuszczaj sie nadużyć na ogół działają "w interesie" i dla "dobra" .....firmy

zorro

(usunięte przez administratora) ten can pack ,ludzi poniżają ,ludzie umierają ,chorują i co kogo to obchodzi .wynik się liczy, ludzie nie, kierownictwo się z hr-em dorabia willi ,mieszkań w krakowie ,a my . Ja odchodzę z tego cyrku mam dość ,śmiesznych podwyżek ,śmiesznych pikników ,chcę żyć i zarabiać jak człowiek

No cieplutko przyjemnie ,pocik po plecach (usunięte przez administratora).Stopni około 42.Zebyś nie zmarzł to nosisz czepek.Ogólnie super.

no co ty, a co z zarządzającymi? od lat skład jest niezmienny? gdy ktoś to zgłaszał z jakim odzewem się spotykał? i czym można ewentualnie temu zaradzić? były jakieś propozycje? jest kiedy je konsultować?

Czy canpack dalej finansuje siłownie z benefitów tak jak kiedyś?

Beata

A nie macie do tego właśnie tego typu sposobności? Jakieś konsultacje czy coś? Są takie cykliczne pogadanki do kogo w razie czego iść z jakimś problemem czy od samego początku każdy wie? Praktykuje to ktokolwiek?

Legion
@Beata

Witam serdecznie to ewentualnie z problemem czy projektem to do Kogo trzeba by się udać?

Sonda
@Legion

Tylko do płachty.wdroży i spije za ciebie śmietankę.Najlepoej żeby było na Citi.

Legion
@Sonda

Dzięki nazwisko takie popularne ogólnie raczej dla mnie. Za co ten pan jest odpowiedzialny? Jeśli mogę spytać i gdzie go znajdę na terenie Cp?

Linia 2
@Legion

na szatni w kiblu sra i później zwala na pracowników

WAZELINA

czy ewelina współpracuje z dyrekcją i działem hr ,andrzej tak samo ,co rok zrywają porozumienie związkowe pytanie czym to tłumaczą ,są przeciw podwyżkom dla pracowników ,co z tego mają że zawsze zdradzają lidzi pracy z linii produkcyjnych .

Stery ale jary

Lidl na start oferuje 5180 zł.Są jeszcze benefity.Nasz kochany can-pack płaci tyle samo po 23-24 latach pracy..Gdzie tu logika?.Szkoda było tych lat życia w huku .bardzo wysokich temperaturach w okresie letnim i szkodliwych oparach.

pracuś taki jak plachta!!!

Największy lawirant i (usunięte przez administratora) to plachta l2 to moje ostateczne zdanie noi zastraszał mnie kiedyś!!!!!!

Beata

myślisz poważnie, że to z braku umiejętności się dzieje? a nie może przypadkiem z braku rąk do pracy w ich zakresie? sporo chętnych na robotę się zgłasza? czy ktoś jest zorientowany w tym czy jest ich więcej niż kiedyś?

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku