Następny cham

Kierowniku .Sposób w jaki potraktowałeś naszego kolegę nie ma nic wspólnego z dobrym wychowaniem.Użycie słów którymi zwróciłeś się do niego przy świadkach kwalifikuje się do (usunięte przez administratora) .Ogarnij się bo skończysz jak poprzednik.Pozdrowienia załoga L2.

rozbawiony

Nie narzekajcie dostaniecie paczkę na Święta z cukierkami a w innych zakładach nawet do 2 000 zł doceniają właściciele pracowników.

Zima

Duży negatyw za niezapewnienie pracownikom miejsc parkingowych.Nie można wjechać ,wyjechać bo nic nie jest odśnieżane.Na parkingu zajętych jest połowa miejsc to dlaczego pozostałe są pokryte 25-30 cm warstwą śniegu.Brak także ścieżek dla pieszych w samym już zakładzie.Chodzimy po śladach kogoś kto już wcześniej się przeprawił.Zapewne w butach miał pełno śniegu.Wstyd panowie.

członek 80

Grają nam na nosie a my jak gęsi im gęgamy zamiast się wypisać albo zwołać walne zebranie i odwołać Judaszy. Biorę te pieniądze na Święta które są moje bo płaciłem cały rok składki i od nowego roku z kolegami z hukiem się wypisuje i pismo aby mi nie potrącali składek zanoszę do kadr do Marty K.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite

Czy jest możliwość zatrudnienia teraz osoby młodej bez doświadczenia? Nie głupia szybko ucząca się. Jakiej stawki netto na początku można się spodziewać?

tak
@Kandydat

ten zakład omijaj z daleka , bardzo cieżka praca i warunki pracy ,w świeta bożego narodzenia i wielkanoc w pracuja wszystkie swieta nedziele a (usunięte przez administratora) i hałas

@tak

Są 3 zmiany i w niedziele święta też? Pracownicy się na to godzą żeby robić w święta czy jest większa stawka. Zastanawia mnie skąd taki zakład ma tyle pracowników a jest tak źle -niska pensja, ciężkie warunki i praca w niedziele czy w święta

tak
@Kandydat

NIESTETY ale tam jest (usunięte przez administratora) pracują ci co muszą i już niewiele im zostało do emerytury jeżeli dożyją jej bo wiele osób (usunięte przez administratora) w młodym wieku przez te tragiczne warunki pracy ,szukaj gdzie indziej nie polecam tego zakładu

Czytać chlopy

ludzie przez(usunięte przez administratora) w fpn was wykończą oczywiście pisze o produkcji i chwała się na cały świat fundacja a nie pomagają gdy pracownik chory np martyna tylko go zwolnili , radzę wam odrazu się zwolnić bo emerytury nie dożyjecie, zobaczcie sami na nalepę z myjki no zobaczcie co z nim zrobiła robota

kogut szatniarz

kogut mówi że powinni wymienić majstrów bo są do niczego i mówi żeby ich zwolnić

quwa

Pewnie ktoś z klan pack .lub z solidarność 80 bo oni wspólpracują z działem hr ,

Jak z BHP stoicie teraz? koordynatora widzę, że szukają, niby ze 2 tygodnie mam żeby ewentualnie się zgłosić, wymogi spełniam, zaciekawiła mnie jednak ta wzmianka o odporności na stres oraz aktywności… Coś się czasem dzieje niespodziewanego? Jaka jest ogólnie wtedy atmosfera? dogadam się z innymi?

Szukaj lepiej roboty gdzie indziej. Odporność na stres mają mieć wszyscy. A stres powodują przełożeni niemal każdego szczebla, od Pensylwanii włącznie. (usunięte przez administratora) na porządku dziennym pod płaszczykiem zadań premiowych. Aktywność jest rozumiana jako agresywne personalne akcje. Wypadków i zdarzeń niebezpiecznych praktycznie nie ma, bo każdy chce mieć wszystkie palce i chce żyć. Chociaż momenty były, są i będą.

Średni czas zatrudnienia w dziale bhp to jeden rok. W ciągu ostatnich dwóch lat odeszło lub zostało zwolnionych pięciu pracowników działu Bhp. To daje do myślenia.

wół roboczy

Odchodzić z solidarność 80 bo znów nie poprą podwyżek i bedziemy za darmo pracować .Dostaną podwyżki tylko przewodniczący i jego laska

Wiem to
@wół roboczy

Nie zawsze z dużą gębą coś ugra.Potrzebny jest przewodniczący kulturalny ,oczytany i przede wszystkim nieugięty.Widzę na tym stanowisku Łukasza P.

co z podwyżkami

Panowie trzeba uciekać z zakładu bo podwyzki w przyszłym roku to 7 procent tyle oferuje Petr K

Jak zwykle Andrzej i Ewelina zgodzą się na to co proponuje dyrektor i nie zgodzi się na to co chcą inne związki zawodowe .Uważam że wszyscy powinni się wypisać z tego związku Solidarność 80 malopolska bo tylko krzywdzi pracowników ,Widać że nic nie robią dla pracowników ,

zadowolony
@co z podwyżkami

Dzisiaj czytałem stanowisko o podwyżkach prawdziwej Solidarności . Bardzo fachowe ,wypunktowane fakty z rynku pracy. Szacun dla Przewodniczącego Kwaśniaka i jego zarządu związku zawodowego.

syf nie zakład
@co z podwyżkami

Inflacja 13 procent a chce dać dyrektor tylko 7 procent ,wzrost płacy minimalnej o 19,1 procent wiec niedługo płaca minimalna dla nas którzy na nich ciężko pracujemy Żeby te pałace w Krakowie utrzymać .Myślę że tylko Filipińczycy bedą zadowoleni czas zmienić prace bo tu nic dobrego nas nie czeka Coraz wiecej chorób nowotworowych u pracowników (usunięte przez administratora) ludzi młodych w sile wieku .Pracownicy odchodzą z bardzo dużym stażem .Man i Mabuchi dają dużo lepsze warunki i płacowe i pracy ,nie pracują w niedziele i święta .Nie mają warunków szkodliwych choć z tego co słyszę my też na świadectwie pracy nie mamy czyli rąbią nas w każdym miejscu .Czas zmieć pracę .

Znów namaszczenie.

Co się dziwicie.Kolejny pociotek,nikt inny nie ma szans.Też wiedzcie, że szkoły wyższe typu rolnicze ma większość naszej kadry zarządzającej .Są też kierownicy po zaocznych lub wieczorowych szkołach średnich.(usunięte przez administratora)

Kaczka ????

Ale robi się na fpn polski dyrektor chodzi po hali zdjęcia robi wszystko przeszkadza, nawet drzwi uchylone od kabiny i donosi czeskiemu zdrajcy

Jaka to dla ciebie głodowa pensja? Masz chociaż informacje ile zarabiają? Bo mnie konkrety interesują. Co masz na myśli pisząc o pracownikach, że to niedorajdy? Zatrudniają bez doświadczenia czy czemu ich tak nazywasz?

Ktoś

Patrząc na poziom i inteligencję niektórych wypowiedzi to do koszenia trawy w ogrodzie bym was nie wziął bo bym słyszał narzekania, że trawa krzywo rośnie ???? Nikt Was w Canpack nie trzyma, bo przecież mamy wolny rynek. Boicie się jednak bo w życiu nic poza sortowaniem puszek albo przekładaniem wieczek nie robiliście ???? Jak mama mówiła żeby się uczyć to pod sklepem wino piliście z kolegami i teraz macie efekty ???? Za swoje życiowe niepowodzenia wińcie siebie, a nie kierowników! Przy zatrudnieniu wiedzieliście przecież z czym wiąże się ta praca, podpisaliście umowę i teraz zdziwieni? ????

Kuba Inicjatywa Pracownicza

Cześć Wam, W związku z licznymi pytaniami od pracowników CP FPN przekazuję informację, że w CP FIP powstał nowy Ogólnopolski Związek Zawodowy Inicjatywa Pracownicza. Nasz związek jest całkowicie niezależny, przyjęliśmy uchwałę zakazującą przyjmowania Nam stanowisk kierowniczych. Niektóre z Naszych postulatów : - podwyżki od średniej pensji zakładowej, nie od Naszych pensji. Stop kominom płacowym! - dodatkowy % przy podwyżkach dla pracowników z dłuższym stażem - konsultowanie regulaminu pracy, wynagradzania i premiowania - One CanPack - złożone pismo do Pracodawcy w sprawie przywrócenia dodatku 600 zł, który Naszym zdaniem został odebrany niezgodnie z regulaminem wynagradzania - i wiele innych W niedalekiej przyszłości zaczniemy również działać w CP FPN. Wszelkie pytania kierujcie na adres mail : ozzip.cp@ gmail.com (między @ a gmail.com nie ma spacji). Pozdrawiam Kuba OZZIP

Uwaga

będą się kontaktować z wami tymi co wypisują bo doszli do numerów i są dwa numery co piszą non stop

FranekKimono

Co raz więcej ludzi wychodawalo jaja i nie dają sobą pomiatac. Coś im nie pasuje to zmieniają robotę i nawet nie myślą o tym CP, nie to co malowany kieras go wywalił i teraz placze za zakładem, niby tak dobrze ma w manie a co chwilę płacze za zakładem

Skowyr
@FranekKimono

Dokładnie malowany dalej się nie może pogodzić ze go pogonili teraz tylko zostało mu dojeżdżać godzinę do roboty

Haha
@Skowyr

zadzwoń do niego powiedz mu co ci leży wprost nie bój się jego bo baliście się zawsze tempaki malowanego a ty zarabiasz 3800 a z tego co wiem to on nie narzeka bo widać wreszcie zadowolony

z boku

Na kant pompy możesz mu skoczyć !

Continental

Oferujemy pracę. Zapraszamy wszystkich chętnych do kontaktu. HR Radomsko

Byly
@Continental

Zmieniłem Brzesko na Radomsko i to będę najlepsza decyzja w życiu

Arek
@Byly

Jakieś szczegóły? Może porównanie warunków, wynagrodzenia w obu firmach?

19 i tylko tyle

Tak skandalicznie niska premia kwartalna to w dzięki oszczędnościom firmy.Nie ma się to nijak do wkładu i zaangażowania pracowników do jakości i wielkości produkcji.Wklad btł dużo większy niż normalnie.Dziękujemy serdecznie.Da to nam do myślenia.

mądry

Nic im nie da do myślenia a co do podwyżek wynagrodzeń o które związki powinny się już domagać, nastąpiła cisza cisza i cicho sza. Ochłap dadzą i wszyscy wezmą ?

Brat dyrektora
@mądry

Pewnie, że wezmą, zawsze biorą z podkulonym ogonem. :D Wystarczy poczytać komentarze wstecz, ile to już strajków nie było, ile to zwolnień nie nastąpiło :D A jak co do czego to gęba na kłódkę i cicho żeby pracy nie stracić.

Siemka, piszesz „kolejny” o co chodziło w tej sprawie? Ja dopiero chce do was kandydować, dobrze byłoby moc mieć jasność co do ewentualnych warunków, omówisz je nieco szerzej? O jakiej lokalizacji tu była mowa? chce sprawdzić czy to moje rejony, co by nie zapeszyć

związkowiec

Jestem w związku 80 tylko Małopolska a nowy związek jest ogólnopolski dlatego się wypisze z 80 nie mają żadnego przebicia a na linii 2 obcięli nam 80 % premii i na wieczkach 50% a Gagatek z Eweliną dalej milczą nie ma żadnego pisma do Kubenki.

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku