Mam dość 80 Małopolska

Czy macie dość solidarność 80 Małopolska , jeżeli tak to powstaje nowy związek zawodowy inicjatywa pracownicza zapraszamy do nas Fip lub Czesław Kwasniak przewodniczący NSZZ solidarność . wypisujcie się od Andrzej i Ewelina to dzięki nim nie dostaliśmy podwyżek które chciał Czesław Kwasniak w tym roku.Ile razy mogą nas (usunięte przez administratora) pieniądze z funduszu socjalnego dają na imprezę która miała być od dyrektora , pracowników zwalniają i ich nie bronią .Na co są potrzebni . Nie zgłaszają żadnych nieprawidłowości w zakładzie przez tyle lat .

Alfa

Jeżeli chcesz poznać co to praca w huku ,oparach i ciągłym stresie,w weekendy,święta i za płacę trochę wyższą od minimalnej krajowej to zatrudnij się u nas.

Niki

Jakie są realne płace w kontroli jakości interesuje mnie kwota netto na rękę z dodatkami bo myśle aplikować ale czy warto?

Nickt
@Niki

Pieniądze żadne. Atmosfera naganna. Każdy tylko (usunięte przez administratora). Kierownik nie wie co jest grane. Rozdal notesy brygadzistom aby notowali co mówią pracownicy. Roboty tyle że przerwy nie ma wcale. Praca w upale bądź w zimnie. Rotacja niesamowita. Tylko stare wygi trzymają się kurczowo. Reszta popracuje chwilę i ucieka.

@Nickt

Daj sobie spokój, robota dramat, gonienie nie wiadomo za czym, kasa marna ,taka sama jak na produkcji, o wszystko pretensje od kierownictwa i jeszcze za wszystko winna kontrol.. a kierownik cienki bolek, nic sobą nie reprezentuje, wieczna panika w oczach i strach o utratę stołka bo prawda jest taka że ma świadomość że jest tak cienki jak wypłata w CP i gdyby nie "wujek" to dalej kleił by metki na palety

Pozytywna opinia o CP? Za co cenisz ten zakład? Ja za: praca na miejscu, dobra atmosfera, przyzwoite wynagrodzenie, fundusz socjalny... jaka jest Wasza opinia?

2 na 10

Plus za pracę na miejscu.Teraz minusy.żałosme wynagrodzenie,fatalna atmosfera za sprawą przełożonych,socjal marny.huk ,opary aluminium.Szkoda zdrowia.

bye do wypłat
@2 na 10

(usunięte przez administratora) juz szukam pracy (usunięte przez administratora) ,ponizanie pracownikow ,bardzo złe warunki pracy ,socjal marny .

"jontek łop za widły"

opinia Neutralna z nastawieniem na NEGATYWNA Za co cenie? właściwie chyba tylko za PPE, bo to dobra decyzja ze strony CP (ale powiedzmy sobie szczerze - starych władz) No, firma daje prace lokalnie wielu osoba i za to trzeba oddać HONOR. reszta: hmmm praca na miejscu - to koronny argument do wykorzystywania przez pracodawcę, no bo w końcu masz tak blisko to zapłacimy Ci mniej a i tak będziesz robił ... bo masz blisko :) przyzwoite wynagrodzenie - kiedyś tak było, teraz mocno sie to zmieniło, dobrze zarabia tylko biurowce w krakowie i managiery siła robocza jest do roboty a nie do zarabiania. Na te chwile chyba w Krakowie jest więcej ludu niż w całym brzesku, a oni tam produkują pomysły, koncepcje ,strategie tabele i sprzedaj to fabryce za gruby hajs:) socjal: pozytywne ze w ogóle jest, opieka medyczna tez jest, paczki an switea, jakieś tam dodatki do wycieczek, karnet na stołówke, picie - Pytanie GDZIE NIE MA? reszt to żenada, firma bazuje na dojeniu fabryki w Brzesku ile się da,i wysyłaniu kasy do Wuja Sama, jak jest atmosfera w takim miejscu wiadome, frustracja rośnie razem z rozpacza, wszyscy dookoła ściemniają i wciskają sobie kit do pozygu z lokalnej firmy zarządzaj przez wąska klikę zmieniło sie to w głupawe korpo zażądane przez niewiadoma kogo i po co dobrze ze mnie tu juz nie ma i pamiętajcie :) TO NIE JEST POLSKA FIRMA tylko firma Zatrudniająca TANICH POLAKÓW :)

Chyba nie mówimy o tym samym zakładzie albo masz pracę biurową i to pewnie załatwioną po znajomosciach

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Brzesko
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
Brzesko
QualitySite

Ciężko mi się teraz przebić przez te aktualne opinie ale czy ktoś może mi wprost napisać czy warto przyjść do was na przyuczenie? Jest oferta dla mechanika / ślusarza z taka opcją. Nie ze totalnie niczego nie ogarniam, ale wole zacząć od podstaw co by robota mi potem lepiej szła. Jako pomocnik ile zarobię? I co potem? Nigdy w 4-brygadówce nie robiłem, są jakieś porady co do tego?

W tym zakladzie nic się nie nauczysz ,wszystko jest nietypowe ,dyrekcja ,kierownicy, mistrzowie .Pracownicy z wieloletnim stażem odchodzą ,mają dośc poniżania ,ciężkich warunków pracy hałasu ,gorąca , smrodu ,pracy w świeta bożego narodzenia ,wielkanoc ,za marne pieniądze ,(usunięte przez administratora).Są zakłady dużo lepsze z kilkoma osobami co odeszły z CP rozmawiałem i mówią że zmarnowały życie i zdrowie .Nie polecam 21 lat zmarnowane teraz pracuje w MAN i zarabiam 2 razy tyle co tam , sobota niedziela wolne boże narodzenie wielkanoc wolne .W wakacje urlop socjal dużo lepszy

Były Pracownik L2

Ja w 2016 roku odszedłem po prawie 10 latach pracy w CP. Żałuję tylko że tak późno odszedłem. Faktycznie szkoda życia marnować i zdrowia. Zawsze problem był z urlopem w weekend. A przecież wesela i inne imprezy rodzinne mamy w weekend. Najlepsze lata życia zmarnowałem w CP. Kiedy się zwalniałem to nawet nie usłyszałem od kierownictwa dobrego słowa na pożegnanie.

tonick

Dlaczego na L3 bryg. D jest tak dużo chorobowego? Ludzie ,,takie mientkie,,?czy panuje niezdrowa atmosfera?

Pamparampa
@tonick

Wystarczy zobaczyć kim jest popularny na cały zakład mistrz zmianowy i odpowiedź samą się nasuwa. ;) Dobrze że jest program multiskil i goście za dobre słowo kierownika a czasem nawet bez tego tylko dla idei we 2 zrobią robotę za 5 za najniższą krajową...

@tonick

Wystarczy zobaczyć jacy ludzie pracują na L3 jeden co chodzi na fajkę co chwilę inny który cały czas jest na chorobowym , inny zaś z kolei udaje że jest najmądrzejszy i że wszystko robi . Cała linia 3 pracowników to jest porażka

Mam dość 80 Małopolska

Czy solidarność 80 Małopolska Gagateka i Eweliny złoża zapytanie o to czemu nie ma warunków szkodliwych na świadectwie pracy i w zakładzie

wazelina

1 Zwalniają honorowych krwiodawcow bo dezorganizuja prace magazynu 2 Fundusz socjalny czyli wasze pieniądze ida na piknik zamiast od Kubenki , Ewelina dała wasze pieniądze na piknik .Widzę że ewelina i andrzej musieli dobre podwyżki dostać od dyrekcji . 3 Na jakiej podstawie zatrudniają filipinczyków .Polaków zwalniają .Czy nszz solidarność 80 wspólpracuje z dyrekcją .Komisja socjalna też współpracuje z dyrekcją .Co wy na takie zachowanie nszz solidarność 80 .Kogo ten związek reprezentuje .

kumaty
@wazelina

Czy można podejść do Pani Marty do kadr i złożyć rezygnacje z tego szemranego związku żeby mi nie potrącali składek. Podobno nawet nie rozliczają się z urzędem skarbowym.

bye do wypłat

Zmień na solidarność do czesław kwaśniak on broni wszystkich swoich członków związku . Solidarność 80 nikogo i tych w 1 kolejności zwalniają .Przykład magazyn wszyscy z 80. Bo oni dbają tylko o siebie andrzej i ewelina nikogo jeszcze nie obronili

Gagator
@bye do wypłat

Wypisuję się od Gagatka, potrafi tylko gadać to co pracownik chce usłyszeć ale jak przyjdzie do poważnych rozmów to robi krok w tył. Ludzie otwórzcie oczy!!!

Bye do wypłaty
@Gagator

I mów to każdemu kto chce pracować ,tym którzy będą odchodzić mówię czym szybciej się zwolnicie tym lepiej zobaczycie że inne zakłady dają dużo lepsze zarobki,warunki pracy, nie mówiąc o tych warunkach pracy w jakich pracujecie , szkodliwych warunków koniorz mówi że nie ma na świadectwie pracy ,to jak działa w tej pseudo solidarność 80 Małopolska Gagateka i Eweliny

Dlaczego Dział Bhp nie reaguje ? Brak komunikacji pomiędzy pracownikami działu Bhp a ich przełożoną co przekłada się na dużą ilość zwolnień w tym dziale. W ciągu ostatnich dwóch lat odeszło lub zostało zwolnionych 5 osób a Dział liczy 6 osób.

Znaczy, po redukcji działu z 6 została 1 osoba? Czy uzupełniono skład?

Czytaj ze zrozumieniem. W tym pseudodziale jest ogromna rotacja pracowników od kiedy powstał czyli dwa lata temu.

związkowiec

Piotrek jesteś członkiem NSZZ Solidarność i z tego co się orientuje Przewodniczący Czesław zadbał o to żebyś miał bezpłatnego mecenasa z zarządu regionu w Krakowie który będzie prowadził ci cały proces sadowy. To jest konkretna pomoc.

piotr jewuła
@związkowiec

Jak bym był w solidarność 80 zostałbym sam bez pomocy jak wielu innych członków zwalnianych za zgodą i aprobatą przewodniczącego i zastępczyni tego związku , gdy zadawałem pytania o badanie na wibracje reprezentując jeszcze ten pseudo związek nie miałem żadnego wsparcia od eweliny i andrzeja stałem się najwiekszym wrogiem ,gdy umieściłem na facebook wniosek o to aby nie pracować w świeta bożego narodzenia które zbierali to było to samo usuń żeby nie poszło w świat .Te osoby was nie bronią tylko dbają o siebie .Nie płaćcie im składek bo to marnotrawstwo ,mają was wiecie gdzie

miły
@piotr jewuła

Dlatego prawdziwa Solidarność już nie działa razem z osiemdziesiątką która w zakładzie jest kierowana przez hr a w Polsce nie istnieje.

DaddyCool

Mówcie co chcecie Ja tam lubię moją robotę. Pracuję już kilkanaście lat od początku za biurkiem. W biurach poniżej 8000 brutto nie dostaniesz, produkcją min 6000 bruto. Do tego dodatki. Nikt mnie nie ściga jak się spóźnię, bo muszę ogarnąć dzieci rano czy jak wyjdę chwilę wcześniej. Na produkcji może atmosfera trochę gorsza, ale u nas całkiem spoko. Wolne weekendy, święta. Polecam, ale nie jest łatwo się tu dostać bez odpowiednich (usunięte przez administratora) ale z tym przeciętny ziomek z brzeska raczej nie ma problemu.

miro
@DaddyCool

Jak pracujesz kilkanaście lat to na produkcji może i będziesz miał te 6000 brutto, tak to nawet 4000 tys nie masz. Gdzie w MAN na start masz 7000 brutto.

Haha biedaki
@miro

na produkcji jest w canpaku 3800 brutto i przestańcie kłamać ze więcej

Pi*ior

Po wizycie Petra stwierdzam fakt, iż facet szuka jeleni którzy będą mu tutaj robić dla satysfakcji, że tutaj robią. Nic się w tym zakładzie nie zmienia. Praca za nie wiele więcej, niż minimalna krajowa. Zakład nie konkurencyjny pod względem zarobków z żadnym innym zakładem produkcyjnym w małopolsce. Nowoczesny (usunięte przez administratora) rozlewa się w tym zakładzie.

socjalny

Piknik organizuje HR a nie komisja socjalna która nie bierze odpowiedzialności za zorganizowanie tej imprezy. Plakatem wprowadza się pracowników w błąd.

Janusz

Ktoś wyjaśni dlaczego dodatek zmianowy nadal wynosi 600 zł brutto ? Ile można było kupić w sklepie za to 3 lata temu a ile dzisiaj ?

Witam chciałam się przyjąć do cp na produkcję,ale zastanawia mnie jedno czy kobiety mają osobna szatnię niż mężczyźni? Czy są wspólne.

pankracy
@Karolina

kobiety mają osobne szatnie na każdym oddziale produkcji czy kontroli jakości

szkoda czasu
@Karolina

szukaj innej pracy tu odchodzą pracownicy z 25 letnim stażem ,nie wygodnych co mówią prawdę zwalniają ,warunki pracy tragiczne 46 stopni na wieczku ,42 na puszce ,hałas ogromny ,smród oleju i bóg wie czego jeszcze kolega z kontroli ma guza mózgu to już kolejna osoba z kontroli jakości z takim nowotworem .znajdz normalny zakład pracy ,nie polecam zwalniają z magazynu kilka osob. coś tu śmierdzi upadkiem zakładu bo zawsze przenosili na wieczko a tym zwalnianym nawet tego nie zaproponowali

A co to jest 9? Jeśli można wiedzieć.

@szkoda czasu

Dużo Twój wpis daje do myślenia.Dziekuje za wyczerpująca informacje.Czyli jest aż tak źle?

Takie pytanie

Czemu zwalniają następnych pracowników z magazynu 4 osoby czy to prawda że can pack upada z powodu bardzo złej wydajność w Brazylii i USA , Dubaj już zamknięty bo pracowników przywożą do Polski, Trzeba szukać pracy bo tu przeszłości nie ma i widzę że pracownicy z długim stażem odchodzą sami , warunki pracy bardzo złe.Zadnej poprawy ,coraz gorzej w tym zakładzie .

Coś tam
@Takie pytanie

Za to awansują posłuszne ameby. Doswiadone kadry są zwalniane albo same odchodzą.

takie pytanie

kto brał udziałw badaniach na wibracje czy ktoś może to opisać jak to wyglądało jakie prędkości maszyn były bodymekerów pras drukarek itd , prosze jesli można opisać szczegółowo, czy ktoryś związek zawodowy brał udział w tym badaniu ,kto tam uczestniczył

taka sugestia

Przyjąłem się w czerwcu na fpn myśląc że porobię z rok ale poprostu się tu nie da pracować ponieważ to jest beznadziejnie tępa i głupia robota w huku smrodzie gorącu i ta kadra kierownicza to najwięksi (usunięte przez administratora) zrobią wszystko dla zakładu a na produkcji porażka więc ja już się zwolniłem

warunki szkodliwe

Drodzy Współpracownicy, pragnę się z Wami podzielić opinią jaką wypracowałem w ostatnich 2-3 latach na temat CP. Warunki pracy są okropne i nie pomogą tutaj nawiewy wodne które psują się od jakości powietrza na hali czy barierki jak dla bydła prowadzonego na rzeź. Mam na myśli unoszącą się w powietrzu mgłę olejowo- aluminiową, spójrzcie na posadzki i ściany jaki zalega na nich film olejowo-aluminiowy. My to wszystko wdychamy - jak myślicie jaki to ma wpływ na nasze zdrowie. Dawniej za śp. Stolara dostawaliśmy mleko jak myślicie dlaczego? Wówczas firma stwarzała pozory że dba o pracownika. Teraz za rządów Jegomościa z południa jesteśmy systematycznie upokarzani. Otoczył się cwaniarami z HR i realizuje swoją idealną strukturę. Ta struktura polega na systematycznym okradaniu nas z pieniędzy i godności. Pamiętacie jak powiedział że pracownik który pracuje powyżej 5 lat na jednym stanowisku jest nieudolny... To jest pierwszy przykład z brzegu. Mam już trochę lat i ciężko mi podjąć decyzję o zwolnieniu lecz systematycznie przeglądam oferty w okolicy. Pozdrawiam Was wszystkich.

olek
@warunki szkodliwe

Miałem rację o warunkach szkodliwych ale mnie wyrzucono ze związku zawodowego marnej 80 na polecenie hr.

Wreszcie

Upokarzał pracowników,poniżał,stresował,to się doigrał.Takich ludzi Can-pack powinien się pozbywać bezpowrotnie.Na dodatek robił co chciał,nawet wbrew woli swojego przełożonego.Gdy go już nie będzie nastąpi poprawa warunków pracy.Ten on powinien dostać zwolnienie dyscyplinarne z wpisem za co został zwolniony.Już nigdy nie powinien być na podobnym stanowisku

• Jak się pracuje w CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku?

Zobacz opinie na temat firmy CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 348.

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 323, z czego 48 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 113 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku
2.1/5 Na podstawie 2080 ocen.

CAN-PACK S. A. Oddział Fabryka Puszek Napojowych w Brzesku