Opinie o Salon Fryzjerski Nobu Kinga Ubych w Konin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Salon Fryzjerski Nobu Kinga Ubych. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Salon Fryzjerski Nobu Kinga Ubych o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Salon Fryzjerski Nobu Kinga Ubych w Konin

???? Nowy wpis

Bardzo kompetentna i szczera Pani, a przede wszystkim robi to z miłością do klientek oraz włosków. Super atmosfera a włoski wyszły na bustwo. Także polecam z całego serca dalej

@???? Nowy wpis

Bardzo kompetentna i szczera Pani, która naprawdę robi to z miłością do klientek oraz włosków, piękny Salon i naprawdę włosy są na bustwo. Także młode Panie polecam szczerze

Miśka

Mnie również namawiała do tego by napisać złą opinię na jej maila czy coś na jakis salon mimo, ze nie byłam ich klientką. Babka jest dziwna. Ale przedłużać chyba umie dobrze

Klientka Nowy wpis
@Miśka

Niestety nie można załączyć zdjęć jak "dobrze" umie przedłużać. Razem z koleżanką byłyśmy u niej i po 1.5msc włosy były posklejane od "keratyny" na którą były przedłużane, kołtuny były tak straszne że trzeba było je wycinać razem z częścią swoich włosów (już po ściągnięciu)

P Nowy wpis

Arogancka szefowa , dla klientów miła (potem lubi ich obgadywać) .. siedzi tylko w swojej kanciapie i nas sprawdzała

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Salon Fryzjerski Nobu Kinga Ubych? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku FRYZJER?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Izabela

W większości widzę, że pojawiają się pozytywne opinie o salonie. Wiele kobiet lubi raz na jakiś czas przejść jakąś metamorfozę i właśnie najczęściej zaczyna się od włosów. Czy polecacie Panie wybrać się właśnie do tego salonu na taką? Zastanawiam się też nad tym czy macie jeszcze jakieś swoje ulubione konkretne zabiegi. Jak tak to wymieniajcie, będę wdzięczna za pomoc.

Czy salon ma w składzie same kobiety fryzjerki?

Aga

Wlosy cudowne dobrze dobrane, nic nie czuc na glowie a efekt wow!

Stefan

Czy salon wznowił już swoją działalność? Bardzo dużo ograniczeń sanitarnych firma wprowadziła?

Ola

Wspaniały salon luźna atmosfera A włosy przedłużone są super nie mogę wyjść z podziwu

Mania

Dla mnie ok

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Fryzjerski Nobu Kinga Ubych - Konin

• Jak się pracuje w Salon Fryzjerski Nobu Kinga Ubych?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Fryzjerski Nobu Kinga Ubych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Salon Fryzjerski Nobu Kinga Ubych
  • Aleje 1 Maja 16