Opinie o Kebab-Bar Golęcin Krzysztof Zabrocki w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Kebab-Bar Golęcin Krzysztof Zabrocki. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Kebab-Bar Golęcin Krzysztof Zabrocki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje
Restauracje Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kebab-Bar Golęcin Krzysztof Zabrocki w Poznań

Mega Driver Nowy wpis

Kebab w podaniu mlodego pana super. A tej pani przy kosci to suchy kebab jak wyschnieta pustynia dno.

Ania Nowy wpis

Witam i po przeczytaniu opini pana Andrzeja mam wrazenie ze pisze o calkiem inny miejscu .Pracowalam tam dwa sezony i nie moge sie zgodzic z opinia .Szefostwo jest SUPER. Dbaja o pracownika i go szanuja???? sa to bardzo dobzy ludzie z sercem .Nigdy nie mialam problemow z szefostwem wrecz mnie zaskakiwali .Pamietali zawsze o urodzinach z super tortem i pyszna kawka i mila atmosfera . Z czystym sumieniem polecam to miejsce aby skosztowac pyszny kebab lub osob poszukujacych pracy a moze sama tam wroce ????szefostwo The Best.☺Miejsce kebab bar Golecin jest super i ze wzgledu ze tam pracowalam wiem ze opinia pana Andrzeja jes KLAMSTWEM.POZDRAWIAM☺

Piotr Nowy wpis

Witam serdecznie jestem obecnym pracownikiem w kebab ie na golecinie jestem zachwycony praca w tym właśnie miejscu ponieważ szefostwo naprawdę jest spoko a pracowałem juz w ruznych kebabach szef jak i szefowa nigdy nie podnoszą głosu na pracownika czy by odzywał się z pogardą do niego zawsze traktują na ruwnym poziomie jak człowiek człowieka wiadomo ze jest podział pracownik szef czy szefowa i są pewne wymagania co do pracy w kebabie takie jak czystość dbanie o lokal o klienta czy o stan świeżości produktu tak samo są czyste i klarowne zasady pracy mam nadzieje ze każdy który tu przyjdzie do pracy odniesie takie same wrażenie jak ja gdyż nie ma na co tu nazekac pozdrawiam Moje sugestie dla Kebab-Bar Golęcin Krzysztof Zabrocki: Praca warunki Lubię atmosferę w Kebab-Bar Golęcin Krzysztof Zabrocki za: Fajny klimat tego miejsca

Jagoda

Totalne bzdury. Pani, ktora podsztwa sie pod Andrzeja ma duży problem ze znalezieniem pracy na dłużej niż miesiąc i zawsze jest to wina pracodawcy . Nie jednemu już sądami wygrażała. Do pracy nie przychodziła bo balowała do późna na mieście. Taka natura, taki człowiek, taki pomysł na życie.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Zostaw merytoryczną opinię o Kebab-Bar Golęcin Krzysztof Zabrocki - Poznań

Kebab-Bar Golęcin Krzysztof Zabrocki