Opinie o Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy w Orneta

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy w Orneta

Jak się pracuje z ludźmi z Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy?

Szukają właśnie sprzedawców na niektóre miasta. Po przeczytaniu niektórych komentarzy wole się rozeznać w aktualnych warunkach, przede wszystkim jakie są godziny pracy? wcześniej ktoś pisał o 12stkach a tutaj z przedziału wychodzi 9ka. Finansowo na ile opłaca się podjąć pracy?

Jakie godziny pracy obowiązują w Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy?

45321 Nowy wpis

Od 10do19

Halina

odradzam prace wysokie temperatury, musisz łapać pręty rozrzażone i niżej ściągać nie dotykając niechcący obok wrzątku, kapiący tłuszcz też , nie poparzyć się jest trudno, od rana praca od 8 w umowie masz od 9 co jest śmieszne ,nie ma wpisane że przychodzisz o 8 i wychodzisz po 20 tylko że jesteś do 20 śmiech na sali , cały czas spocona , przy otwartym oknie to zaraz choroba złapie, wykręca ręce od ciężarów, dżwiganie butelek z gazem żeby je podłączyć co jest masakrą jak da mnie żeby to kobieta robiła, rano zapiernicz by zdążyć ze wszystkim , biegniesz po bułki i lecisz by otworzyć a już po 2 godz padasz, nie usiądziesz nawet,nie zjesz , non stop na nogach , non stop dźwigasz, nawet wyciągniecie butli z tłuszczem by odlać pozostały tłuszcz to chyba tone waży, cały czas (usunięte przez administratora) tłuszcz, reżim taki, że łapią ciebie skurcze, musisz myć kostke na kolanach , chore......, na zastępstwo walisz cały tydzień za kogoś bez odpoczynku po ponad 12 godzin , za zastępsto masz 70 zł , cholera wie dlaczego skoro siedzisz 12 godzin , ogólnie nie masz wyjścia , nie ma jak wyjść do toaety która jest w kaufland więc nie sikasz praktycznie a w tej temp nie czujesz że chce ci sie , złe warunki, ciężkie

Ornecianka.
@Halina

Kłamiesz. W Ornecie nie ma Kauflandu więc do Elbląga albo Olsztyna latasz sikać.

Firma Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Lokalizacja Kurcze Pieczone do samodzielnego prowadzenia!. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Halina

Bolesławiec

X-Men

Nie polecam! Obsługa zmienia się co chwilę, Obsługują jak za karę, Zamówienia realizują jak im się podoba niż jak jest złożone, Gdy się zwróci uwagę to potrafią odpowiedzieć " nie podoba się? To proszę iść do innego Baru!" Sprzedają nie świeże i surowe Kurczaki po kosmicznych cenach Zapiekanki zimne Dania w bułce jak nie przepalone to z kroplą sosu. Poprostu MASAKRA ???? (usunięte przez administratora)

Xd
@X-Men

Przepraszam bardzo nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek zrobiła inne danie niż było zamówione a co do kurczakow dostałaś zwrot pieniędzy a szef kurczaka nie otrzymał zwrotnego nie pamiętam żebyś kiedy kolwiek składała u mnie zamówienia i go nie otrzymała

X-gril
@X-Men

A telefoniczne wyzwiska kierowane stronę obsługi to nie masakra ? Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Co ma piernik do wiatraka ze obsługa sie zmienia . I co w związku z tym ?? Jesteś chętna do pracy ze tak cie to interesuje ? To zapraszamy na 1 dzień :) Obsługują jak za karę? Co masz na myśli? Skoro zamawia się zapiekankę a przychodzi po 20 minutach No to nic dziwnego ze ta zapiekanka jest chłodna. A i proszę sobie zapamiętać droga koleżanko. NAJWAZNIEJSZY JEST KLIENT KTORY STOI POD BAREM !!!!!!!!!!!!!!!!!! PROSTE

Helen

Mnie powyższe opinie zniechęcały, ale spróbowałam I nie żałuje. Latem na kuchni wszedzie jest gorąco, tutaj dbaja o pracownikow ( klimatyzatory, elektrolity krótsze godziny ) no I jest goraco ale to chyba jedyny minus ???? polecam

Aneta

Czy bar nie szuka kierowcy?

Kolorowy dzien sosnowiec

Nie polecam sprzedają śmierdzące kurczaki przeterminowane mrożone i po paru dniach wrzucane na rozno

Sara

Kierownicy tam to co jeden w biedronce pracował... beznadzieja .... W Strzelcach opolskich i krapkowicach na dzień dzisiejszy obsługa-1 ... weźcie zatrudnijcie osoby które zawsze uśmiechnięta A nie za karę

Kurczę Najedzony :)
@Sara

Ale jedzenie i obsługa dobra, przestań ściemniać ... :) bo masz focha.

Dariusz

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy?

XXXY

Wiem że jakaś pani w tej firmie dostała udaru w pracy , chyba w Oławie. Nie polecam panią znałam i pozdrawiam,

rafaaa

I jeszcze menager regionalna Ewa P. pozdrawiamy i współczujemy :( pracownicy Biedronka

Miki 78

Ludzie pracują w olbrzymich temperaturach , piekąc kurczaki bez klimatyzacji. Mdleją ale nikt sobie z tym nic nie robi. Nie przepraszam ostatnio dostaliśmy od właścicieli po 100 złotych za pracę w takim upale. Tragedia. Pozdrawiam Wieluń

Lara 13

Nie polecam tej firmy jako pracodawcy. Najniższa krajowa - za tyle godzin i nic więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy - Orneta

• Jak się pracuje w Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy?

Zobacz opinie na temat firmy Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy?

Bar Kurczę Pieczone Romaniec Jerzy
  • Zamkowa 13