Opinie o Anna Kuźma Restauracja Gościnna w Lubomino

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anna Kuźma Restauracja Gościnna. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anna Kuźma Restauracja Gościnna o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Kuźma Restauracja Gościnna w Lubomino

Evi Nowy wpis

Nie polecam tego miejsca chce ostrzec inne osoby żeby nie wpłacały żadnych zaliczek ponieważ pani Anna nie zwraca ich wogole tylko przedłuża terminy zwrotów i bezczelnie zbywa,kłamie. Od kilku miesięcy nie mogę się doprosić zwrotu zaliczki. Nie róbcie tego błędu co Ja

Anna Kuźma Restauracja Gościnna poszukuje osoby na stanowisko Pomoc Kuchenna. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Oleksy Nowy wpis

Bardzo smacznie polecam flaczki rewelacyjne takie domowe jak u mamy nie mówiąc o schabowym z czosnkiem niebo w buzi,rewelacja obsługa miła polecam to miejsce pozdrawiam serdecznie:):):),

Karol123 Nowy wpis

Bardzo polecam to miejsce pani kelnerka bardzo uprzejma doradzi co trzeba bardzo obfite jedzenie i smaczne ,zapytałem również robią tu imprezy rużnego rodzaju napewno można się dogadać myśle ze sam skorzystam z ich usług gdyż jest w miare tanio co na lokal, dodatkowy atut można korzystać z barowego ogrodu pozdrawiam właścicieli oraz panią kelnerke za tak wspaniałą miłą atmosferę:):):)

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Anna Kuźma Restauracja Gościnna? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Zuza

Z pewnością firma nie może normalnie funkcjonować, ale czy jakiś catering prowadzicie?

konsument

Bardzo miła i sympatyczna obsługa

Xkarol1

Serdecznie polecam ten bar obsługa bardzo miła, schabowy na pół talerza wyśmienity w życiu tskiego dobrego nie jadłem , czułem się jak w domu, napewno jeszcze kiedyś odwiedze pozdrawiam obsługę i właścicieli baru :)

Alex11

Polecam byłem przejezdnie jedzenie wyśmienite polecam schabowego bardzo smaczny idzie się najeść porcje takie duże ze wziołem sobie na wynos ,naprawde warto polecić tą restauracje pozdrawiam serdecznie,...

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Kuźma Restauracja Gościnna - Lubomino

Anna Kuźma Restauracja Gościnna