Opinie o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fresh Logistics. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fresh Logistics o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fresh Logistics w Gliwice Zbożowa 1

FAZI157

Wczoraj dostarczyłem do fresz logistic Gliwice trzy palety towaru . Na rozładunek czekałem cztery godziny . Rejstrację dostaw zaczęli o ósmej , a pierwszy samochód rozładowali o dziewiątej trzydzieści . Czy to jest zakład pracy chronionej , że takie niedojdy tam pracują ? Niech dyrektor tego ośrodka przyjrzy się temu , albo niech sam się weźmie do roboty , lub centrala niech to sprawdzi bo nawet w podwójnej obsadzie po dostawie do nich brakuje czasu pracy na powrót do bazy .

kriso
@FAZI157

Bo jeśli Fresha cały dzień rozładowuje jedna osoba to tak prosze Pana jest. Niech Fresh Logistics zatrudni większą liczbę pracowników to wtedy nie będzie takcih problemów. Pozdrawiam. Pracownik FRESH

FAZI157
@kriso

Zgadnij co mnie to obchodzi . Ja za jednym wyjazdem nie robię dostawy tylko do fresha mam też innych odbiorców i oczekuję , że zostanę obsłużony w rozsądnym czasie . Jeśli ty tego nie rozumiesz to następnym razem pójdę do dyrektora tego oddziału i on tobie to wytłumaczy abyś w następnej firmie przemyślał swoją postawę i zrozumiał potrzeby innych ludzi

nick
@FAZI157

to nie jest wina pracownika, że tak długo czeka się na rozładunek. Wina leży po stronie pseudo kierowników. Kierownictwo sobie siedzi za szkłem i wymyślają powody za jakie by tu można było zwolnić pracownika (ps.tak jak ostatnio dziewczynę z Lidla), a nie jak wzmocnić kadrę.

mówią mi Oszołom
@kriso

Zatrudnienie większej ilości osób fizycznych nic nie da. Problem tkwi w ...sprzęcie. Pracownicy codziennie biją się o sprzęt, a po baterie do skanerów biegają co 5 minut...

df

hej hej a ja widze ze na chwile obecna w firmie poszukują pracownika na stanowisko kierownika zmiany we Wroclawiu jakby kyos był zainteresownay podjrzewam ze obowiazkkow jest calkiem sporo tylko się zastnaiwam czy zarobki sa adekwatne do obowiazkow tutaj

ExFRESHMAN

Jak jest ? Jest bardzo prosto :D... Jeśli oficjalnie pokażesz że się czemuś sprzeciwiasz lub nie pasujesz do schematu "niewolnika" to stajesz się pierwszym głównym freszowym demotywatorem w oczach KZ,KM, brygadzistów i pozostałych nadzorców i czarodziejów magazynowych. Ja po freshu zacząłem doceniać każdą inną prace. Dzisiaj pracuje juz 4 rok w ...... i powtarzam wszystkim że może i nie zarabiają miliony ale atmosfera pracy jest przyjemna i to jest też ważne. Bo nie sztuką zmienić prace na 200 zł więcej jak atmosfera będzie gów...ana (czytaj "freshowa"). Kasa jest ważna ale wzajemny szacunek w pracy też. Prawdziwym sukcesem firmy jest zadowolenie pracowników i duma z tego gdzie pracują. Życzę wszystkim żeby znalezli pracę która dam im satysfakcję i zadowolenie z wykonywania powierzonych zadań. Ja wychodzę z pracy z poczuciem że dobrze wykonalem swoją robotę i dzięki mojemu podejściu inni pracownicy też są zadowoleni i jako jedno z ogniw wielkiego łańcucha tworzę mocne wsparcie dla reszty i można na mnie polegać. Czy któryś z obecnych lub byłych Freshowców doświadczył podobnego uczucia w tej firmie?... Wątpię :)))))))

hehehe

oki - moja osoba się nie zgodziła donosić i już nie pracuje!!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fresh Logistics? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.

mmmm

ciekawe, który KZ tak ładnie pisze:)

hehehe

Atmosfera w biurze magazynu jest taka: jak nie "donosisz" na kolegów to po prostu nie pracujesz ! Większość osób jest zastraszona przez kierownictwo, a KM i menedżerowie udają, że nie widzą tego co się dzieje w magazynie.

kolo

Wracając do wypowiedzi PONIŻONY`ego prawdą jest to iż praca dla tych co nie mają rodzin - dzieci, inaczej KM będzie robił wszystko abyś nie wytrzymał w DM. Chyba jest coś w tym, że kolejny "stary"pracownik się zwalnia, ze rezygnuje z pracy KZ?? hmmmm ......... czy może w końcu ktoś z góry się zastanowi co się dzieje niżej?

M@łp@

Pracuje w tej firmie przeszło rok. atmosfera na co dzień normalna ..... jeżeli niczego nie pokićkasz to nikt nie ma do ciebie pretensji ... PROSTE ... nie mam co narzekać kasa się zgadza każdego 10 jest na koncie .... ile przepracujesz tyle zarobisz... jeżeli robisz przez tydzień to się nie dziw ze taka wypłata .... co do kierownictwa nie mam zastrzeżeń .... Kaśka i Anka nie są takie złe.... też da sie z nimi dogadać ...

Koko
@M@łp@

Moje zdanie po ostatnim dniu pracy zmieniłam o 360° bardzo szybko ludzie dają sobą manipulować pod wpływem innych ... o panu M. Miałam bardzo dobre zdanie ... no cóż jaka firma tacy ludzie ...

Qqqq

Dostalem ofertę pracy w freshu, jako operator wózka we Wrocławiu, jakies rady, ktos cos moze doradzic?

xyz

Hej, Jeśli chodzi o samą prace, nie jest to praca wybitnie wymagająca, jeśli ktoś potrafi liczyć oraz logicznie myśleć, nie boi się podnieść palety to jak najbardziej może pracować w tej firmie. Warunki finansowe, nie są złe - wystarczy tylko pokazać że potrafi się przynajmniej liczyć bo dla wielu z Was co już tam nie pracują było to trudne :) Atmosfera jest taka, jaką każdy sobie sam wypracuje, jeśli potrafisz się normalnie odezwać to i ktoś bedzie się normalnie odzywać. Wszystko idzie na spokojnie załatwić tylko trzeba chcieć, a nie jak niektórzy tupnąć nogą i powiedzieć "nie bo nie" i wku***** wszystkich w około. Nadgodziny jak wszędzie - są i być zawsze będą - albo dostaniesz wolne, albo wypłacą. Pracę pod samym Fresh'em jak najbardziej polecam, wszystkim którzy pracy się nie boją i potrzebują stałej, pewnej pracy bez zmartwień typu "czy do 10 będę mieć wypłatę", a tych co liczą że będą zarabiać 5000 na starcie "bo tak" mogę jedynie życzyć powodzenia w szukaniu. Negatywne opinie z którymi nie da się nie zgodzić to brak sprzętu, lub sprzęt miernej jakości, to niestety największy problem Fresh'a obecnie, aczkolwiek i w tym kierunku są czynione pewne postępy.

OK

Atmosfera jest taka na jaką każdy sobie zapracuje. Jeśli jesteś niekonfliktowy to też nikt się nie będzie czepiał. Najlepiej to po prostu dobrze zyc z koordynatorem. Błazej pomocny jest i zawsze pomoze jak jest jakis problem. Nie narzekam. W sumie tak jak napisal @xyz, to sie zgadza.

OK

Na wózku widłowym. Glównie tranzyt.

OK

To też wszystko zależy od tego pod jaką firmą pracujesz. ja nie jestem zatrudniony zaraz przez fresha tylko przez inną firme i jestem zadowolony i z kasy i z koordynatora. co do posiłków to oczywiscie jesli ktos ma delikatne podniebienie, to nic im nie bedzie smakowac, ale narzekac nie będę.

PONIŻONY

Zapomniałem dopisać ze praca tylko dla młodych i samotnych, jeśli masz rodzinę to szukaj innej pracy bo nie zdążysz z nią spędzić czasu, szczegółów nie bd pisać bo i tak niewygodne komentarze są tutaj usuwane, zawsze możecie sie zatrudnić i sprawdzić, zazwyczaj to ludzie sami sie zwalniają po kilku lub kilkunastu tygodniach jak zobaczą o co w tym wszystkim chodzi i jak prawo pracy jest sprytnie omijane np. przez umowy o pracę na "zadaniowy system pracy" itp.

PONIŻONY

Nie ważne czy zatrudnicie się jako magazynier czy pracownik biurowy, wszyscy będziecie jednakowo poniżani przez przełożonych, zły przykład idzie z góry, nacisk na wyniki, liczy się tylko EXCEL, kompletnie nie ma szacunku dla pracowników, panuje atmosfera strachu.

beka

Słuchajcie dno i nic więcej .... Nie radze wiązać się z tą firmą .Ludzie uciekają, stali pracownicy jak i agencja czy Ukraina nie chcą pracować .Słabe pieniążki, nadgodziny obowiązkowo i brak szacunku do człowieka.Pracują tu ludzie tylko po to by szukać innej pracy lub nie mają innej perspektywy życiwej.Nie wiem jak w innych oddziałach ale Grodzisk Mazowiecki tragedia .Kierownik Pająk będzie kręcił miksy a Renia będzie foliować...

tery33

wypłaty są terminowe nie masz co się martwić, dołącz do nas!:)

tery33

BHP=ściąganie palet z piątego piętra nad piętnastoma pickerami, dodatkowo istnieje też zagrożenie przepchnięcia palety przez operatora na druga stronę (wtedy z reguły obie palety lądują na glebie) zagraża to również zdrowiu i życiu osób znajdującym się w sąsiednim gangu; ale według pana M to stojąca 2mm na linii paleta jest śmiertelnym zagrożeniem , dlatego należy ją niezwłocznie umieścić w całości na szarym polu. Podnieście jeszcze wyżej normy-na pewno bhp będzie dokładniej przestrzegane. Podpiszcie umowę z jeszcze jednym klientem, bo miejsce na magazynie się marnuje...jeden wielki chaos i dezorganizacja. Ile głów tyle decyzji. Po trupach do celu, byle by było. Nie liczy się jakość tylko ilość. Brak sprzętu albo sprzęt w opłakanym stanie. Pracowniku jak możesz nie mieć czym pracować, wstydziłbyś się wiesz..!

tery33

praktykanci to niezwykli pracownicy, a to coś nowego

Smieszko

Pan kierownik chciał zabłysnąć znajomością prawa a wyszło jak zawsze. 1050 kcal człowiek spala przez 8h pracy stojącej a trzeba doliczyć że dźwiganie palet+towar znacząco zawyża ilość saplonych kalorii. Tak więc mimo błyskotliwej odp nadal nie zmienia to faktu że jedzenie tzn ciepły posiłek się należy. A co ciekawe kierownictwo też zjada taki posiłek a na magazyn wychodzi 2x dziennie :) Oczywiscie nie wypominam takiego jedzenia tylko zwracam uwage na głupie gadanie typu że nie jest to obowiązek. Ale teraz już jest spokojnie brak póki co nadgodzin więc i nerwów mniej ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Fresh Logistics - Gliwice

• Jak się pracuje w Fresh Logistics?

Zobacz opinie na temat firmy Fresh Logistics tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fresh Logistics?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 4 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fresh Logistics