Opinie o Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa w Dęblin - puławy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa w Dęblin - puławy

witajcie, wiecie może ile osób pracuje docelowo w komisie? Wstępnie tylko się pytam, przeglądam sobie właśnie okoliczne firmy i tu zauważyłem, że ludzie normalnie o robotę podpytywali. Nawet o pakiet medyczny? Mnie zamiast samych benefitów w pierwszej kolejności jeśli już interesują podstawowe warunki takie jak forma umowy oraz oferowana stawka. Czy je znacie?

fordco Nowy wpis

Żałuje że nie zweryfikowałem tego komisu przed zakupem tam samochodu. Kupiłem 1,5 miesiąca temu Forda. Koszt 45 tyś zł. Na dzień dobry filtry oleje rozrząd 2700zł (tego wydatku byłem świadom). Dalej centralny z kluczyka padł- 500zł, Wibracje na wolnych obrotach (mechanik który sprawdzał samochód stwierdził że to na pewno poduszka silnika, sam go wybrałem w Puławach jednak miałem pecha bo chyba sie znal z włascicielami MI-PI - bardzo zachwałał samochód) teraz już wiem że to wtryski do roboty - 5tyś zł, klima chłodziła tylko przez jakieś 300km podczas powrotu do domu. Serwis zdiagnozował nieszczelną chłodnice - 1000zł, dzisiaj ojoj podczas powrotu od MECHANIKA rozpadła sie dwumasa koszt - 3500zł. Totalnie nie polecam tych ludzi. Sprzedaja złomy z pełną premetytacją- twierdze tak bo podczas prawie 40 min czekania na łaske kogokolwiek ogladałem inne samochody. Oczywiście na każde pytanie "nie wiem", "być może", "nie umiem panu wiecej powiedziec". Nie wiedziałem że jeszcze mozna trafic na takich nieuczciwych ludzi a ja jeszcze do nich jechałem 400km na własne zyczenie i robili mi łaske zeby w ogóle mnie ktoś obsłuzył mimo wczesniejszego umowienia telefonicznie. Oczywiscie samochod prezentowała mi nie ta osoba z ktora sie umowilem, tylko wspólnik który na dzien dobry miał wymowke "to nie moj samochod tylko kolegi za duzo o nim nie wiem" Co najlepsze te dwa gogusie maja bardzo złą opinie wśród innych sprzedawców z tego miejsca (są tam trzy komisy obok siebie) no ale niestety za późno sie o tym dowiedziałem.

Jak jest z pakietem medycznym w Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa? Można dołączyć rodzinę?

Obserwatorka

Zanim pojechałam do komisu przeczytałam opinie, które się tutaj znajdują. Od razu zaświeciła mi się czerwona lampka, ale stwierdziłam, że muszę się sama przekonać. I faktycznie macie racje. Jest milo dopóki nie zaczynacie dopytywać i wymieniać wad samochodu. Pan ma tak gadane, każde moje stwierdzenie było błędem w jego mniemaniu. Na wszystko ma wytłumaczenie, ale jak powiecie ze nie bierzecie auta to juz zaczyna się już zachowywać normalnie- czyli jak (usunięte przez administratora) bez kultury. Ogólnie auta są słabe, faktycznie dobrze wyglądają, ale tylko na pierwszy rzut oka. Pod względem mechanicznym tragedia, nie dziwie się, że każdy tutaj pisze, że musi dokładać do samochodu, albo nie może wgl wrócić tym do domu. Nie polecam i odradzam.

Była klientka
@Obserwatorka

Jest dokładnie tak jak piszesz, mam identyczne wspomnienia z wizyty u tego Pana.

klient skutecznie zniechęcony Nowy wpis
@Obserwatorka

W moim przypadku było identycznie, czyli fantastycznie dopóki Pan opowiadał, a po pierwszych moich pytaniach zmiana tonu i atak, że się czepiam, wyolbrzymiam problem i nie mam pojęcia o czym mówię. Przez telefon sprzedawca szedł w zaparte, że stan samochodu to igła, a na miejscu jedno wielkie rozczarowanie i 300 km w plecy. Ale w innym komisie w Lublinie było to samo więc zakładam, że takie zwyczaje i kultura charakterystyczne są dla tego regionu Polski. Jeśli wybiorę się jeszcze w tamtym kierunku to tylko turystycznie.

Czy po rozmowie w Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Leszno
Edyta

Zastanawiamy się z chłopakiem nad rozbieżnościami w opiniach na temat komisu. Jakby nie patrzeć działalność jest prowadzona od 2005 roku. Ile osób od tego czasu już się zatrudniało? Wstępnie czy ktoś orientuje się w tegorocznych przyjęciach? Chłopak miałby szansę na pracę?

łysy

Pan właściciel widzę czyści to forum i też już stracił włosy od tego jak i ja. Przed kontaktem z tymi ludzi i ich perełkami polecam wziąć coś na uspokojenie, jakaś meliskę wypić i jeszcze raz na spokojnie przyjrzeć się zakupowi. Przemyśleć 5x, bo od odejściu od kasy reklamacji nie uznajemy. Dziw bierze, że taki gościo kilkanaście lat żeni swoje kity i nadal mu się to udaje z tak dobrym powodzeniem. Majster w swoim fachu. Zwykły handlarzyna.

Mariusz
@łysy

Witam Trafiłem na to forum zupełnie przypadkiem szukając opinii na temat tej firmy. znalazłem u nich autko ale do pokonania miałem 370 km więc najpierw szukałem pomocy właśnie na takich stronach. Przyznam że po przeczytaniu opinii mój ojciec szczerze odradzał wyprawę po auto. Ale ja się uparłem. Pojechaliśmy wicie co kupiłem inne auto o którym w ogóle nie myślałem. Właściciel firmy tak mnie omotał że w zasadzie do dziś nie wiem jak to się stało. Tak mi przedstawił inne opcje że zamiast kupić fajne auto dla młodego kawalera odjechałem vanem. Dziś jestem zadowolony z mojej maszyny. Razem z kumplami wrzucamy z tyłu rowerki i co sobota śmigamy po górkach. Facet z Mi-Pi zna się na rzeczy po krótkiej rozmowie sam ci powie czego potrzebujesz. Z zakupu jestem mocno zadowolony. Pozdrawiam

Zadowolony Ford

Witam Kupiłem u Panów z auto Mi-Pi Lubelska 16a autko za rozsądne pieniądze. Stare ale ok. Dołożyłem na start 4200 zł i jest bezpieczne. Wiem że mnie nie zawiedzie. Każdy stary samochód w którym trzeba zmienić rozrząd, pasek, filtry, opony wygeneruje takie koszty. Przy dzisiejszych cenach za części i mechaników wcale nie powinno to nikogo dziwić. Polecam

Pani
@Zadowolony Ford

Cześć ja też byłam u tych Panów. Kupiłam opelka i mam go do dziś. Mąż cały czas mówi że jak przyjedzie koniec na niego to zakup nowego tylko w Auto Mi-Pi u Pana Roberta. Pozdawiam

Citroën C5
@Zadowolony Ford

Hej jak C5 to tylko tam. Ja już drugą Cytrynkę o nich mam i jest spoko. Polecam

nj

Witam.Kupiłem samochód w tym komisie.Dojeżdżając pare setek kilometrów do domu już miałem problemy bo zapaliła mi się kontrolka oleju.Przed wyjazdem z Puław sprawdzałem stan oleju i był w normie,po ok 400 km które przejechałem samochód ten spalił ok 1 litra oleju.Totalna porażka.Informując Pana z komisu o tym stwierdził że nie potrafie dobrze zmierzyć oleju na miarce. Po analizie mechanika się zdziwiłem bo powiedział mi że to prawdopodobnie koniec koniec silnika.Samochód obecnie jest stoi na podwórku bo jeżdzić sie nie da.Pan z komisu twierdzi ze samochodu nie moge oddac bo juz on sam nie ma pieniedzy na zwrot.Kazał mi jechać do mechanika ażeby stwierdzic jaka jest przyczyna/ spalania dużej ilości oleju/dlaczego samochód żle rano odpala i strasznie dymi/dlaczego dzwoni łancuch rozrządu /dlaczego nie działa start stop/dlaczego nie działa tempomat/ oraz dużo innych błedów na analizie.Na liczniku 130 000 zobaczymy niedługo które z kolei.Sprawę napewno przejmnie prawnik bo z nimi dogadac się nie daje.Chcą ten złom klientowi zostawić.zobaczcie i porównajcie na inne jego auta,wszystkie takie same opisy,silnik równiutko zawieszenie bez stuków itd.Zobaczymy jak to bedzie dalej z tą reklamacją.Bede na bierząco opisywał jak się będzie sprawa toczyć.W następnych moich wpisach opisze jak samochód przeszedł przegląd.Kup tam samochód ale nie do jeżdzenia bo mój stoi a miał mi służyć.Zobaczymy teraz na bierząco do czego panowie z komisu się posuna.

Czy pracodawca Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

BMW

Tak, jak wałować swoich klientów i wciskać im swoje perełki z placu. Są w tym expertami, jest o nich pełno na różnych forach.

Damian

Kupiłem u nich auto. Po 24 h od podpisania umowy auto się zepsuło. A dokładnie przejechałem nim max 150 km. Usterka dotyczy skrzyni automatycznej. Zazadalem zwrotu kasy a tu napotkałem przeszkody. Panie wymień to wymień to, zdjagnozuj to czy tamto... Oczywiście nie muszę dodawać że na swój koszt. Ale o zwrocie auta nie ma mowy... Bo podpisałem pismo ze zapoznałem się że stanem faktycznym... Kopii tego pisma nie dostałem. I nie dostałem innego dokumentu potrzebnego do rej w wydziale komunikacji. Miał być przesłany na email...

Bodzio

Najgorsze przekręty i gnojki. Na placu same (usunięte przez administratora)

Niezadowolony

Kupiłem w tej firmie samochód na co mam dowód w postaci faktury (usunięte przez administratora). Mogę przesłać skan. Cena oczywiście kilkaset złotych mniejsza na fakturze, ale to nie ważne. Ważne jest to że użytkuje to auto 3 rok i wkladam w nie rocznie 4tys złotych, a kosztowało mnie 9tys. Na ten moment włożyłem w nie 12tys + Dwumasa i Klima na ten rok. Samochód warty 5-7tys. Trochę tragicznie to wychodzi, nawet bardzo!! Nie polecam tej firmy całym sercem. Stracę 20tys w 3lata może 4lata maksymalnie jak w 2021 w nie nie złożę ponownie. Powinieniem tu nic nie kupować, ewentualnie sprzedać od razu po zakupie, a na ten moment trochę szkoda, co nam zrobić? Robić te Dwumasa?

zdziwiony
@Niezadowolony

po trzech latach użytkowania piszesz opinie na temat auta zapewne za 4500 zł. Rozumiem-kwarantanna..nuda…. no to możeby tu kogoś oczernić na necie a co! gratuluje

Odpowiem Ci co masz zrobić
@Niezadowolony

Pier......j się w swój pu...ty łe....B.

sąsiad
@zdziwiony

Znowu właściciel podszywa się pod klienta. Panie, to żałosne co Pan robisz.

sąsiad
@Niezadowolony

Wierzę w tę historię, bo poznałem sprzedawcę podczas prezentacji auta, taka postawa w dzisiejszych czasach jest nie do przyjęcia i wyróżniająca na tyle żeby dało się zapomnieć. Współczuję nieudanego zakupu, proszę nie czytać nieprzychylnych odpowiedzi, bo produkuje je właściciel komisu.

Asia
@Niezadowolony

Wierzę w tę historię. Byłam w tym komisie dwa lata temu i przecierałam oczy ze zdumienia widząc poziom obsługi klienta. Nie kupiłam tam samochodu ale do dzisiaj śledzę losy komisu, bo pomimo upływu czasu sprzedawcy nie da się zapomnieć. Tym bardziej nie dziwi mnie wpis kogoś, kto kupił tam samochód nawet trzy lata temu.

Klientka

Witam Kupiłam w tej firmie już drugie auto i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Przed zakupem ja i znajomy mechanik mieliśmy możliwość przetestować auta na wybranej przez stacji diagnostycznej. Pan Robert który zajmujący się sprzedażą bardzo fajnie nas potraktował. Podczas transakcji nie było niejasnych sytuacji. Jestem już drugi raz zadowolona z auta które u nich kupiłam.

BMW
@Klientka

Taaaa, ciekawe jakie to były auta? Chyba rowery, w których tylko czasem dętkę można wymienić jak się na coś najedzie. Nie wydaje mnie się. Samochody tam sprzedawane ładnie wyglądają i mają dobre ceny (potencjalnie, bo stan jest określany na bdb, a taki nie jest), ale są mocno wyeksploatowane i zakupu można tam dokonać będąc tylko specjalistą, po diagnozie i mocnej negocjacji. Przecież nie bez kozery właściciele pobudowali sobie spore chaty z mega ogrodami w ładnych okolicach. Ogólnie te ich perełki są mocno przewartościowane i jak ktoś się nie zna to się wbije na minę. Myślę, że jakby się ograniczyli do aut prostych (bez skrzyń automatycznych, klimy, elektroniki i tego typu rzeczy) do 5k to by nie musieli sprzedawać swoich lawet na otomoto, a tak im kombinowanie kiedyś prędzej czy później bokiem wyjdzie, bo ludzie głupi nie są. Ja tam ostatnio oglądałem ładne BMW, ale właśnie zrezygnowałem z powodu wielu niewiadomych.

@BMW

Bmw i wszystko jasne.

Gosć co kupił auto i nie żałuj

Fajna firma auto fajne. Polecam

Helena
@Gosć co kupił auto i nie żałuj

Możesz powiedzieć coś więcej na temat jakości aut w komisie? Czy handlowcy byli pomocni w wyborze odpowiedniego modelu czy wolałeś zdać się na własne doświadczenie?

Lukasz86

Witam.ja takze jestem za tym ze jeden z wlascicieli jest nie zainteresowany sprzedaza auta.niedawno ogladalismy auto w ktorym jak twierdzil klima dziala choc w poprzedniej rozmowie telwfonicznej poinformowal nas drugi z wlascicieli ze klima nie dziala.jestesmy zainteresowani mocno tym autem ale juz miesiac minal dalej klima nir naprawiona.i jak mamy kupic auto z usterkami

Klient
@Lukasz86

To że klima nie działa to pikuś, a nie robią jej, bo wiedzą że to pikuś. Innymi słowy to wierzchołek góry lodowej, kup - przekonasz się :-) Oni zrobią dla Ciebie tą klimę jak dasz im zadatek, tzn. że chcesz kupić ten samochód na 100%. Wtedy zrobią to na tzw. "sztukę" by coś tam działało i reszta problemów zostanie już po Twojej stronie. Jakich? To się dopiero przekonasz z czasem :-) Opisz później swoje historie.

Urszula
@Klient

@Klient Fajnie, że dzielicie się opiniami na temat korzystania z usług w Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa. Lecz forum Gowork.pl służy do dzielenia się opiniami na temat warunków zatrudnienia w tej firmie. Jest tu ktoś kto pracuje w tym miejscu i jest mi w stanie odpowiedzieć na kilka pytań?

K.
@Urszula

Straszne bzdury tu są wypisywane. Pokazuje to tylko poziom inteligencji pisząych i śmieszność strony Go Work.

@K.

@K. Jak wiesz, forum Gowork.pl jest po to, aby osoby zainteresowane pracą w Auto Mi-Pi mogły tu znaleźć jak najwięcej informacji o warunkach zatrudnienia. Jesteś pracownikiem tej firmy? Jaka jest ogólna atmosfera w tym miejscu? Z góry dzięki.

Szeks
@Urszula

(usunięte przez administratora)to jest komis samochodowy. A nie jakas fabryka hurtownia itd. Nikt tam nigdy nie prowadzil i nie bedzie prowadzil zadnej rekrutacji. Nie ma i nie bedzie u nich zadnych stanowisk pracy. Troche myslenia i wystarczy

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa?

walo

Nie potrzebuje pracowników? Skąd takie informacje?

@walo

Masz może informacje o aktualnych rekrutacjach? Interesuje mnie jakie stanowiska są do obsadzenia i czy trzeba mieć doświadczenie, żeby starać się o zatrudnienie? Pomóż i napisz na ten temat kilka słów.

może pracownik może klient

Zapewne każdy pracownik jest uczony buty i wciskania klientom różnych bajek. Poza tym poza właścicielami to kto tam pracuje? Chyba sprzątaczka xD Generalnie kupisz tam samochód za 10 to musisz włożyć drugą 10. Później sprzedasz po 2latach za 5. Taka prawda. Jak kupisz tam samochód poniżej 10 to nawet nie wkładaj ani grosza, ponieważ pierwsza wizyta u mechanika rozwieje Twoje wątpliwości nt. uczciwości tej firmy oraz jej pracowników i tych pozytywnych wpisów na tej stronie. Generalnie dbają o swój marketing jak każda firma, co jest normalne, ale ludzie chcący tam pracować muszą wiedzieć z czym muszą się liczyć i czego spodziewać zarówno od szefów (wymagania nt.wciskania bajek albo mówienia "nie wiem", "dopiero co sprowadzony", "wszystko się psuje", "nowe są w salone" oraz ze strony niezadowolonych klientów) oraz sami klienci chcący tam dokonać zakupu. Można tam kupić samochód, ale nie polecam w niego inwestować ni złotówki, bo to będzie lawina kosztów. Po prostu jak raz stanie to na złom i tyle. Po prostu wliczyć sobie w koszta jazdy te 5-10-15tys, że tyle nas kosztowała jazda ostatni rok (o ile tyle dojeździmy) i koniec. NOWE SAMOCHODY SĄ W SALONIE, jak to właściciel mówi GRUZY są w ..... Nie ma co się tu rozwodzić, pozdrawiam!

obserwator
@może pracownik może klient

Czyli wychodzi na to że lepiej by było jeździć taksówką i niczym się nie zamartwiać... Bo pieniądze da się zarobić ale straconych nerwów nie odzyska, ani czasu...

wojas
@może pracownik może klient

zgadzam się w zupełności z tą opinią

Witold

Na forum brak nowych informacji o Auto Mi-Pi. Czy znajdzie się ktoś kto pracował w tej firmie? Wiadomo czy prowadzą rekrutację? Każdy komentarz będzie pomocny.

Elizabeth

Przez tydzień telefonicznie byłam zapewniana o bardzo dobrym stanie samochodu, pełnej dokumentacji itp. Na miejscu usterka za usterką, lakier w opłakanym stanie, brak kilku elementów wyposażenia samochodu. Właściciel nad wyraz opryskliwy i niezainteresowany sprzedażą. Po przeczytaniu opinii o komisie na wielu stronach mogę sobie pogratulować rezygnacji z zakupu u tego sprzedawcy.

Człowiwk
@Elizabeth

Proszę podać o jakie auto chodzi

@Elizabeth

Witam Elizabeth. Nie przypominam sobie takiej rozmowy i wizyty. Po prostu pracujesz w go work i piszesz bzdury by twoja firma miała co robić i do tego kasujesz poprzednie wpisy. Pozdrawiam najserdeczniej jak potrafię.

@Zainteresowany sprawą

No własnie: "nie przypominam sobie", "piszesz bzdury", a na placu w Pułtusku: "jak chcesz dobry samochód to tam stoi, ale dwa razy droższy". Proponuję zainwestować trochę w customer service.

@Elizabeth

No i co brak argumentów ? Nic ująć nic dodać zawiść i manipulacja. Nie masz nic mądrego do napisania nie pisz.

@Elizabeth

A do twojej wiadomości Firma Auto MiPi znajduje się w Puławach a nie w Pułtusku .

@Zainteresowany sprawą

Jakich argumentów? Już wyraziłam swoje zdanie na temat Pana firmy. Za pomyłkę nazwy miasta przepraszam, faktycznie to było w Puławach.

ZADOWOLONY KLIENT

WITAM bardzo przykre jest wypisywanie na kogoś takich bzdur jak poniżej! Ja kupiłem w Auto Mi-Pi kilka samochodów przez kilka lat: dla siebie, dla dziewczyny i dla rodziców. Każdy z nich jeździ do dzisiaj i każdemu polecę tą firmę i Panów którzy naprawdę dbają o klienta! Uważam że osoby piszące negatywne opinie wymyślają niesamowite historie tylko dlatego że nie zdają sobie sprawy co kupują! Auto Mi-Pi to firma która sprzedaje tanie, używane samochody! NIE NOWE Z SALONU! Jak ktoś kupuje auto które ma 18 lat za 5 tys. zł powinien się liczyć z tym że to tylko rzecz która po takim czasie eksploatacji może się zepsuć tak naprawdę w każdej chwili. Zwalanie winy na każdą usterkę na sprzedającego to bzdura! Ja jestem zadowolony z samochodów! i Serdecznie polecam każdemu tą firmę! Jak przyjdzie czas - kupię u nich następne auto! Lubię atmosferę w Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa za: Bardzo dbają o klienta.

@ZADOWOLONY KLIENT

Jakbym słyszała sprzedawcę, używał tych samych słów.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa - Dęblin - puławy

Auto Mi-Pi s.c. Michał Kotliński Piotr Russa