Opinie o Studio Kosmetyczne z Pazurem Jankowska Ilona w Pieniężno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Studio Kosmetyczne z Pazurem Jankowska Ilona. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Studio Kosmetyczne z Pazurem Jankowska Ilona o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Kosmetyczne z Pazurem Jankowska Ilona w Pieniężno

Grażyna

Czy wiecie czy ta pani przyjmuje kosmetyczki na jakieś staże? :) Szukam takiego miejsca. Jak tam byliście to widzieliście jakieś inne pracownice ??

Felek
@Grażyna

Szukasz stazu jako kto, co potrafisz robic?

@Grażyna

Sprobuj u Ostroucha. Trupy sa mniej rozczeniowe I sie nie ruszaja podczas make up- u. Ja zaczynalem w prosektorium, a teraz zostalem ordynatorem w szpitalu wojewodzkim

@Felek

Osoby bez kompletnego doświadczenia mają szanse?

Felek
@Agata

Ciezko powiedziec, klienci nie sa skorzy do rozmow :-)

@Felek

A wiadomo z jakiego powodu?

@Agata

Ostroucha prowadzi zaklad pogrzebowy...helllooo tu ziemia

@Frlek

A klientem nie jest osoba, która płaci czyli w tym przypadku ktoś odpowiedzialny za zmarłego? :( Ale w sumie, bo myślałam, że to trochę nie w temacie ale faktycznie w tym przypadku również usługę makijażu się wykonuje. Tak całkiem serio to ta Pani też takich udziela?

Nie.

@Frlek

A ok rozumiem. Ale teoretycznie mogłaby? Na tym pewnie więcej się zarabia?

Nie

Weronika

Mówisz poważnie czy to sarkazm?

@Weronika

Ze trupy sie nie ruszaja? Tutaj nie trzeba naukowca...chyba ze rozmawiamy o zombi;-)

Hanna

Z liczby wątków bezsensownych i wulgarnych, które tu ktoś rozwija widzę, że chyba ktoś ma urazę do właścicielki salonu, konkurencja czy zwolniona pracownica? Mnie wszystko jedno, chcę tylko wiedzieć, czy zatrudnią nową osobę do pazurków.

@Hanna

Jakie rodzaje paznokci robisz?

Hanna

Wlasciwie to pracowalam w PGR przy pilowaniu racic u bydla. Szybko sie ucze I mam dlugie doswiadczenie w biznesie. Mam tez kurs na obsluge lasso, ktore moze sie przydac przy klientach uciekajacych przed zaplata

@Hanna

Gdzie ukonczylas kurs na lasso? Jakich narzedzi uzywalas do pilnikowania racic? Ja mam grube paznokcie I chyba trzeba bedzie uzyc narzedzi elektrycznych.

@Agata

W zakladzie karnym. Imalam sie roznych zawodow

Hanna Nowy wpis

Tak, ale tylko w weekendy.

Hanna Nowy wpis

Mam kilka w roznych miejscach. Jestem kataoliczka, dziary obowiazkowe

Annah Nowy wpis
@Hanna

Jakie tatuasze I w jakich miejscach?

Monia

Proszę omijać dalekim łukiem ten zakład nie potrafią zrobić dokładnie i w zakładzie brak higieny Nie Polecam

@Monia

Ciebie tez tak ogolila?

Weronika
@Roksana

A jaką fryzurę Tobie wykonała? Też jesteś niezadowolona?

@Weronika

Zaprowadzilam tam mame na trwala ondulacje. A ta pomylila z onanizacj a I sama wiesz co wyszlo. Sprawa niezreczna jak dla mnie... mamie sie spodobalo I chodzi teraz regularnie

@Roksana

Czemu piszesz takie durnoty? Jeszcze jakiś geniusz weźmie to na poważnie i opinia firmie poleci. Czemu Ci na tym zależy, żeby tak się stało?

@Agata

Przeciez napisalam ze mamie sie podobalo. Przedstawic firme w superlatywach to psucie opini? Troszke kultury, mam dzieci w Twoim wieku

@Roksana

Musiałabyś być w miarę stara, albo wcześnie mnie urodzić, chociaż w sumie nie wiem do końca ile lat masz to raczej nie chcę Cię zbytnio tu postarzać. ;) No ale chyba z tą całą "onanizacją" to wkręcasz chyba przecież? Bo jakoś trudno po prostu w takie coś uwierzyć

@Agata

A ty nie klikasz swojej myszki nawet czasami?

@Roksana

Zdaza sie I to dosc czesto. Jestem sama I jakos trzeba sobie radzic. Dlaczego pytasz?

@Agata

Ej nwm czemu się pode mnie podszywasz, ale "ślepy by zauważył", że nasz styl pisania się różni, więc nie kombinuj. Co to za pisanie "i" z dużej literki?xd I może już przestaniecie molestować to forum takimi głupimi wpisami, może już w tak intymnych sprawach przejdziecie sobie na priv? ;)

@Agata

Nie z duzej, tylko wielkiej jak cos. Dlaczego do siebie mowie? A juz wiem, to przez klikanke myszki nocami

Stefka

Kobieta zna sie na rzeczy. Depilowalam picze w jej zakladzie I jest gladka jak lustro. Moj maz dostaje swira jak siadam na sedes I odbicie swiatla razi go w oczy

@Stefka

Mnie tez kiedys golila przed stodniowka I pozacinala tak, ze musialam zalozyc podpaske. Stodniowka do bani, nie szlo nic poderwac, bo kazdy myslal ze masz okres.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Kosmetyczne z Pazurem Jankowska Ilona - Pieniężno

• Jak się pracuje w Studio Kosmetyczne z Pazurem Jankowska Ilona?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Kosmetyczne z Pazurem Jankowska Ilona tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Kosmetyczne z Pazurem Jankowska Ilona?

Studio Kosmetyczne z Pazurem Jankowska Ilona
  • Generalska 16