Opinie o Nowi Consulting Agnieszka Nowicka w Konstantyna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowi Consulting Agnieszka Nowicka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nowi Consulting Agnieszka Nowicka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowi Consulting Agnieszka Nowicka w Konstantyna

tomsonik29

Witam pani Agnieszko chciałbym sie zapytać czy nadal jest aktualna oferta pracy w piekarni Cukiernik Piekarz , pomocnik piekrza praca na stałe w niemieckiej fabryce kolo Cottbus blisko granicy i czy mozna wiecęj informacji na ten temat

@tomsonik29

Niestety, ta oferta już jest nieaktualna, na mojej stronie internetowej www.nowiconsulting.eu są aktualne oferty pracy.

Patryk

Witam. Pracuję obecnie w firmie produkującej opakowania plastikowe. Pracuję tam jako pomocnik produkcji od ponad 3 lat. Do moich obowiązków należy uszykowanie niezbędnych materiałów potrzebnych do produkcji oraz obsługa maszyn,załadunek oraz rozładunek samochodów ciężarowych. Chcial bym się szkolić na ustawiacza ale niestety moja firma nie podnosi kwalifikacji poniewaz dysponują zbyt dużą ilościa takich pracowników. Czy w tej ofercie pracy jest taka możliwość ? I oczywiście praca we Frankfurcie nad Odrą też by mi odpowiadała ponieważ mieszkam 15 km od tej miejscowości. Proszę o możliwie jak najszybszą odpowiedź. Pozdrawiam

Witam szukam pracy na CE doświadczenie plandeka wanna ruchoma podłoga w systemie 2/1 na roz.zal po niemiecku się dogadam

@Andrzej

na chwile obecna nie dysponujemy ofertami pracy dla kierowców.

Ryszard Michałków

Jestem bardzo zadowolony z działalności którą prowadzi Pani Agnieszka Nowicka. Za każdym razem gdy proszę o kontakt czy o pomoc w jakiejś sprawie dotyczącej mojej pracy zawsze udziela mi odpowiednich informacji wyczerpując temat. Pani Agnieszka zawsze doprowadza sprawy do końca, nie mam nic do zarzucenia. Jeżeli ktoś chce pracować w Niemczech to naprawdę polecam w 100%. Jak widzę negatywne opinie to jestem naprawdę zdziwiony ponieważ jeszcze nigdy się nie zawiodłem na Pani Agnieszce. Jeszcze raz polecam!!

Brałeś udział w rekrutacji do Nowi Consulting Agnieszka Nowicka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Juliusz

Witam. Proszę o opinie od pracowników w Niemczech na temat pracy jako operator Cnc. Znajomość jeszyka - tylko podstawy. Interesuję mnie kwestia zarobków, zakwaterowania i pomocy biura przed ewnentialnym wyjazdem i w czasie trwania już pracy? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

@Juliusz

Dziękujemy za Pana zapytanie. Obecnie posiadamy kilka ciekawych ofert dla operator, ustawiaczy i programistów cnc na ternie Niemiec. Prosimy o dosłanie cv, aby odpowiednio dopasować ofertę do Pana preferencji. Brak znajomości j. niemieckiego nie jest problemem, najważniejsze sa odpowiednie kwalifikacje. Nasze biuro nie tylko uczestniczy w rekrutacji i pośrednictwie pracy ale później pomagamy przy znalezieniu mieszkania, wspieramy w sprawach urzędowych. Praktycznie w całym okresie trwania umowy Kandydat może liczyć na nasza pomoc.

WF

Witam p.Agnieszko,kiedyś rozmawialiśmy n/t pracy ustawiacz wtryskarek(w miarę blisko granicy)do dzisiaj cisza,szkoda bo jeszcze raz bym spróbował w Niemczech.Poadrawiam.WF.

@WF

Proszę do mnie zadzwonić, numer telefonu się nie zmienił. Aktualnie mam oferty blisko granicy we Frankfurcie nad Odra oraz Crimmitschau. Po za tym inne, ale kolo Frankfurtu nad Menem lub Stuttgart, zdecydowanie dalej.

WF
@Nowi Consulting Agnieszka Nowicka

Dziękuję za odpowiedź.

Iza

@Boguś @welder na portalach z ogłoszeniami o pracę jest wiele aktualnych ofert od Nowi Consulting. Czy możecie uzupełnić swoje opinie o informacje jakie są warunku zatrudnienia oferowane przez tę agencję? Czy można liczyć na pomoc przy załatwianiu miejsca zakwaterowania? Z pewnością wielu użytkowniow forum chciałoby to wiedzieć, zanim prześlą do Nowi Consulting swoje cv.

Panie Koral, odnosząc się do Pana nieprawdziwych zarzutów, chce poinformować, ze żaden z naszych kandydatów nie został skazany na samodzielne poszukiwania mieszkania. Zdarza się, ze kandydatom nie odpowiada mieszkanie, choc zawsze są to pokoje jednoosobowe lub apartamenty. Wówczas prosimy pracodawce, aby uczestniczył w poszukiwaniach kwatery na miejscu. Pracodawca nigdy nie odmawia, jeśli faktycznie zależy mu na dobrym pracowniku. Proszę się ze mną skontaktować telefonicznie, zamiast pisać w nocy dziesiątki nieprawdziwych komentarzy.

Operator cnc

Herr koral mieszkania sam szukałem? a co ty dziecko jesteś? Niebadz smieszny -)

Panie Koral, dla Pana wiedzy - ja nie mogę usuwać komentarzy. Robi to administrator, jeśli są one niezgodne z regulaminem, bądź obraźliwe lub naruszają dobra osobiste.

Grzegorz D

Pani Agnieszka zawsze doprowadza sprawę do końca i robi wszystko by obydwie strony były zadowolone. Ludzie którzy piszą negatywne komentarze pewnie sami sobie zapracowali na to że praca nie wypaliła;) jeśli ktoś chce pracować to Pani Agnieszka jest odpowiednia osoba do której się trzeba zglosic:) pozdrawiam serdrcznie:)

@Grzegorz D

Panie Grzegorzu, każda agencja pracy chciałaby mieć takich Kandydatów jak Pan, zdecydowanych, odpowiedzialnych, świetnych fachowców, bo to faktycznie czy znajdzie się te wymarzana prace zależy od obu stron. Ja staram się dopasować każdą ofertę pod konkretna osobę, organizuje dni próbne, aby kandydat wiedział, gdzie będzie pracował i czy mu odpowiada dany pracodawca. Z każdym pracodawca negocjuje zwrot kosztów podroży i zakwaterowania w czasie próby. Życzę Panu powodzenia w życiu zawodowym i osobistym.

Szanowny Panie Koral, czytając Pana komentarze, niestety także obraźliwe, zadaje sobie pytanie, czy w ogóle Pan korzystał z usług mojej agencji? Dni próbne są również dla Pracownika, ponieważ Pracownik tez musi wiedzieć, czy firma mu się spodoba, atmosfera w pracy, jakie są warunki mieszkaniowe,czy przedstawiona stawka w umowie pracy będzie akceptowalna. Dobry fachowiec, a tylko takich ja poszukuje, ceni swoje kwalifikacje i dokładnie wie czego chce. Z pracodawca zawsze negocjuje, aby po dniach próbnych, obojętnie, jakim rezultatem się skończą, zostały zwrócone koszty podroży. Jeśli pracodawca nie ma zasady ich zwrócić, informuje o tym kandydat jeszcze przed wyjazdem na probe. Uważam, ze to jest fair.

Boguś

Uwaga na tą firemkę a szczególnie na właścicielkę. Wysysacz i kłamca w jednym. Moi znajomi pracują przez jej firmę i wszystko jest w porządku do momentu jak jest wszystko ok. Jak trzeba pomóc odetnie się od was bez mrugnięcia okiem.

Agnieszka
@Boguś

Szanowny Panie Bogus, a wlasciwie Wieslawie, bo wiem, kto to napisal. Ja swoimi kandydatami opiekuje sie bardziej niz powinnam, Pan o tym wie znakomicie. Jakos ci wszyscy kandydaci o ktorych Pan pisze nic zlego na mnie nie pisza, tylko Pan jeden. Kiedy zostal Pan zwolniony przez firme z powodu strat spowodowanych nieostrozna jazda wozkiem widlowym, probowal Pan dochodzic odszkodowania za wypadek przy pracy, w czym Panu pomagalam, podajac namiary na dobrego niemieckiego prawnika i sie z nim kontaktujac, mozna sprawdzic. Niestety Pana ciagla nekanie mnie przez Telefon najczesciej po 22, tez zna swoje granice. Ja pomagam w zalatwianieu pracy, nie w wyludzaniu od niemieckiego rzadu odszkodowan lub rent, ktore sie Pan nie naleza.

Obserwator
@Boguś

Kłamstwo za kłamstwem. Ja pracuje już prawie 3 lata w firmie i nawet teraz jak potrzebuje pomocy to ja mam. A Ty jak okradles połowę znajomych z pracy to teraz masz jeszcze pretensje? Panie Pustelniku? Podobno Jechowi nie kłamią i nie kradną...

Koral

100% prawda

Wojtek N

Pani Nowicka to konkretna osoba na wysokim poziomie. Prowadzi rozmowy z firmą i organizuje co potrzeba. Reszta już zależy od nas samych. Pozdrawiam.

@Wojtek N

Bardzo dziękuje Panie Wojtku za mile słowa. Tak jak Pan pisze, moim zadaniem jest nawiązanie kontaktu miedzy firma a kandydatem, omówienie kandydatów na rozmowę lub dni próbne. Niejednokrotnie tłumaczę umowę o prace, organizuje również mieszkanie i pomagam w sprawach urzędowych. Reszta zależny od Kandydatów. Bardzo się ciesze ze Pan jest zadowolony z obecnej pracy i pozytywnie ocenia cały przebieg rekrutacji.

Łukasz Wielgosz

Ostrzegam wszystkich przed panią agnieszką nowicka i jej pseudo agencją pracy !!! dwa razy wprowadziła mnie w błąd i (usunięte przez administratora) obiecuje rzeczy które wogle nie jest w stanie zalatwìć kłamie kręci nie odbiera telefonu, w momencie kiedy jest praca na 100% dzień przed wyjazdem okazuje się że praca jest nie aktualna że nie ma miejsca w hotelu itd... śmiem twierdzić że robi to z premedytacją i najprawdopodobniej ma zaburzenia osobowości, nie należny słuchać wogle jej kłamstw gdyż wszystko co mówi to fikcja !!! Ostrzegam ludzìi by nie tracili.czasu na jej nrednie i wymysly gdyż zmarnujecie tylko swój cenny czas !!! ta pani i jej psedo agencja pracy to PORAŻKA

@Łukasz Wielgosz

Panie Łukaszu, dziękuję za pozostawiony komentarz. Jestem otwarta na konstruktywną krytykę, lecz nie mogę się zgodzić z Pana zarzutami. Zawsze staram podchodzić do mojej pracy w sposób poważny i każdego z kandydatów traktować z należytym szacunkiem. Nigdy nie obiecuję pracy na 100 procent, ponieważ to niemiecki pracodawca decyduje kogo zatrudni. Dołożyłam wszelkich starań w poszukiwaniu dla Pana pracy. Wszystkie pojawiające problemy staram się rozwiązywać w korzystny sposób dla kandydata. Pomimo moich starań zrezygnował Pan z każdej przedstawionej przeze mnie propozycji. W celu wyjaśnienia szczegółów zapraszam do bezpośredniego kontaktu pod adresem: biuro@nowiconsulting.eu Pozdrawiam, Agnieszka Nowicka Nowi Consulting

darek lew

Pani Agnieszka Nowicka jest osobą która pomogła mi , w znalezieniu pracy w moim zawodzie.Od momentu pierwszej rozmowy do końca służyła mi pomocą i wsparciem w relokacji i przeprowadzce do nowej firmy. To Ona przeprowadziła pierwsze rozmowy w kierunku zatrudnienia z Niemieckim Pracodawcą. To pani Agnieszka Była moim Mediatorem i Dobroczyńcą!!! Pretensje mają przeważnie ludzie którzy tak naprawdę są ciency w swoim fachu ,a porywają się z motyką na SŁOŃCE~!!!!~~~~~~

@darek lew

Bardzo dziękuję za wspaniale słowa. Pana zadowolenie jest także moim zadowoleniem, a takich Kandydatów jak Pan, prawdziwych fachowców, a do tego zdecydowanych, kompetentnych, szanujących nie tylko swój czas ale tez czas innych - życzyłabym każdemu rekruterowi. Pozdrawiam Pana.

Darek

Pani Agnieszka znalazła mi prace jako ślusarz narzędziowy. Nie musiałem się o nic martwic, firma w której pracuje zapłaciła za przeprowadzkę, pomogła znaleźć prace mojej zonie. Dzis żyjemy cala rodzina na Bawarii w okolicy bajkowego miasteczka KEMPTEN. Z Panią Agnieszka mam kontakt do dnia dzisiejszego, pomogła mi w niejednej sprawie, bo wiadomo jak się jest w Niemczech i nie zna dobrze języka, to bez pomocy zaufanej osoby jest ciężko. Z czystym sercem polecam agencje Pani Agnieszki.

@Darek

Panie Dariuszu, bardzo się ciesze, ze Panu i Pana rodzinie udało się osiedlić w przepięknym miejscu jakim jest pogórze alpejskie. Jak Pan sam doświadczał moja działalność wychodzi poza ramy zwykłego pośrednictwa pracy. Pomoc w szukaniu pracy dla zony, czy pomoc w znalezieniu mieszkania uważam za rzecz całkiem naturalna. Zycze powodzenia dla całej Pana rodziny.

Firma Nowi Consulting Agnieszka Nowicka pomogła znaleźć mi bardzo dobrą pracę i stabilność .Pani Agnieszka jest bardzo pomocna i miła.Zawsze można liczyć na pomoc .Polecam z czystym sumieniem.

@Piotr

Panie Piotrze, bardzo dziękuje za mile słowa. Sa one zawsze motywatorem do działania i potwierdzeniem tego, ze to co robię, robię dobrze.Powodzenia

Firma bardzo pomocna i konkretna Bardzo Polecam!

Ktos

Zawsze pomocni i bez żadnych problemów. Polecam :)

Patryk

Firma Nowi Consulting jest doskonale zorganizowana. Łatwo nawiązuje kontakty co korzystnie wpływa na dalszy rozwoj sytuacji podczas szukania najlepszych ofert pracy. Pani Agnieszka jest skuteczna w działaniu, konkretna i rzeczowa, a jednocześnie bardzo przekonująca. Potrafi szybko i precyzyjnie ocenić potrzeby klienta. Jest dyspozycyjna, życzliwa i bardzo oddana obowiązkom. Dziekuje za POMOC!! :)

Artur F.

Pracuję w Niemczech od roku. Przy doborze firmy poszukującej pracy wybrałem Novi Consulting, ponieważ już od pierwszej rozmowy telefonicznej, spotkałem się z profesjonalizmem, zrozumieniem i kompetentnym podejściem do tematu. Proponując zatrudnienie w Niemczech Firma NC uwzględniła wszystkie moje wymagania. Start był ciężki i niepozbawiony problemów, jednak wiedziałem, że w razie potrzeby, zawsze mogłem liczyć na zwykłą ludzką pomoc ze strony Novi Consulting, co niejednokrotnie miało miejsce. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.

Artur

Witam, Pani Agnieszka pomogła mi i nie tylko w wielu sprawach. Bardzo polecam 10/10

Zostaw merytoryczną opinię o Nowi Consulting Agnieszka Nowicka - Konstantyna

• Jak się pracuje w Nowi Consulting Agnieszka Nowicka?

Zobacz opinie na temat firmy Nowi Consulting Agnieszka Nowicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowi Consulting Agnieszka Nowicka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Nowi Consulting Agnieszka Nowicka