Opinie o Nowi Consulting Agnieszka Nowicka w Konstantyna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Nowi Consulting Agnieszka Nowicka. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Nowi Consulting Agnieszka Nowicka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nowi Consulting Agnieszka Nowicka w Konstantyna

Piotrek N.

Super kontakt. Rozmowa na temat moich oczekiwań i potrzeb przeprowadzona perfekcyjnie. Pani Agnieszka pomogła mi przy wyborze pracodawcy i najlepszej lokalizacji do życia mojej rodziny. Atutem firmy Nowi Consulting jest to, że tylko pośredniczyła w procesie zatrudnienia a umowę podpisałem bezpośrednio z niemieckim pracodawcą.

@Piotrek N.

Bardzo dziękuję za mile słowa, u nas proces rekrutacji może nie jest najkrótszy, ale staramy się zawsze dopasować oferte do kandydata i bierzemy przy tym pod uwagę wszystkie oczekiwania jego i jego rodziny. Dlatego nasi kandydaci są zadowoleni z pracy, a niemieccy pracodawcy maja stałych pracowników.

AnnaW

Witam, mam pytanie w związku z pracą OPERATOR/ USTAWIACZ, TWORZYWA SZTUCZNE, PRODUKCJA FOLII- Frankfurt nad Odrą. Chciałabym wiedzieć gdzie dokładnie byłaby ta praca. Pytam, ponieważ mieszkam we Frankfurcie nad Odrą i interesuje jaki byłby dojazd. Mieszkam w centrum. Jak wyglądają zmiany (ile zmian, po ile godzin), stawka godzinowa, ile godzin tygodniowo. Pozdrawiam i proszę o informację na temat. Anna W. Z poważaniem, Anna W.

@AnnaW

Praca jest na strefie we Frankfurcie, od centrum ok. 10 km. Z uwagi na to, ze jest to umowa bezpośrednia z firma, wymagane jest doświadczenie w zawodzie i min. podstawowy niemiecki. Proszę o złożenie cv na adres mailowy, podany na stronie int.

AnnaW

Witam, mam pytanie w związku z tą pracą. Chciałabym wiedzieć gdzie dokładnie byłaby ta praca. Pytam, ponieważ mieszkam we Frankfurcie nad Odrą i interesuje jaki byłby dojazd. Mieszkam w centrum. Jak wyglądają zmiany (ile zmian, po ile godzin), stawka godzinowa, ile godzin tygodniowo. Pozdrawiam i proszę o informację na temat. Anna Wiącek Z poważaniem, Anna W.

Aktualność
Szanowni Państwo,

serdecznie witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji o agencji pośrednictwa pracy Nowi Consulting.
Oferujemy pracę w branży metalowej i przetwórstwie tworzyw sztucznych bezpośrednio u Pracodawcy! Dzięki tak wąskiej specjalizacji jesteśmy w stanie rozpoznać i dopasować optymalnie potrzeby kandydatów z wymaganiami pracodawców.
Bardzo nas cieszy zainteresowanie nasza firma, dlatego zapraszamy do konstruktywnej dyskusji na forum oraz wyrażania swojej opinii. Wszystkich Kandydatów współpracujących już z nami lub zamierzających taka współpracę podjąć zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod numerem tel. 510 255 614 lub mailowo na adres biuro@nowiconsulting.eu.
Zapraszamy również do zapoznania się z naszymi ofertami pracy.
Brałeś udział w rekrutacji do Nowi Consulting Agnieszka Nowicka. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Jan

Witam, planuje wyjazd z dziewczyną za granicę, która będzie studiować we Frankfurcie. Jestem aktualnie w trakcie kończenia zawodówki na profilu Ślusarz (praca przy formach wtryskowych). Czy jest w ogóle szansa dostania takiej pracy po trzy letnich praktykach w dobrym zakładzie? Jeśli tak, to jakie dokumenty powinienem posiadać i przedłożyć? Pozdrawiam, Jan Szewczyk

Jan

Dobry kontakt, profesjonale podejście. Najlepszym atutem firmy jest to, że pośredniczy ona tylko w procesie zatrudnienia a umowę dostajemy bezpośrednio od pracodawcy.

@Marcin

Dziękuję bardzo. Jest to ważne, ze trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego jest przez Kandydatów zauważony i doceniany. Zadowolony Kandydat jest dla mnie największym sukcesem.

Bardzo polecam Nowi Consulting z Panią Agnieszką na czele, super kontakt wsparcie i pomoc w odnalezieniu pracy odpowiedniej do możliwości i wymagań ..polecam !!!

@Piotr

Bardzo dziękuję Pani Piotrze, zawsze może Pan na mnie liczyć.

Michał Zegota

Jak najbardziej polecam, Pani Agniesza jest w 100% kompetentna Bardzo miła i troskliwa

@Michał Zegota

Dziękuje i polecam się na Przyszłość, Pani Michale.

Polecam firmę pani Agnieszki zawsze doprowadza sprawę do końca i pomoże we wszystkim. Trzeba jej zaufać bo potrafi załatwić dobra ofertę pracy

Arek

Polecam jak najbardziej. Dobry kontakt i oferta skrojona pod umiejętnosci i doswiadczenie. w przypadku pytan i wątpliwosci otrzymujemy pełno informacji Polecam!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Nowi Consulting Agnieszka Nowicka. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Agnieszka

Nasza firma bardzo stawia na rozwój pracownika, współpracujemy tylko z takimi firmami w Niemczech, które gwarantują szkolenia zawodowe ale również językowe, aby polscy pracownicy tworzyli zgrany zespól z niemieckimi kolegami.

Sz. W.

Witam, bardzo polecam firmę Nowi Consulting. Jestem osobą, która akurat ostatecznie nie nawiązała współpracy z pracodawcą, jednak jak najbardziej należy nadmienić, że cały proces rekrutacji, od samego początku do końca był poprowadzony wzorowo. Bezpośrednia komunikacja i otwartość. Polecam, szczególnie konkretnym ludziom, którzy coś sobą również reprezentują. Powodzenia. Pozdrawiam serdecznie.

@Sz. W.

Bardzo dziękuję za zaufanie. Nasza agencja niezależnie od tego, jak ukończy się rekrutacja, czy kandydat podejmie prace czy tez nie, zawsze podchodzi profesjonalnie do całego procesu.

Jakub

Witam chciałbym się dowiedzieć mniej więcej ile wynosi stawka godzinowa dla operatora / ustawiacza tokarki CNC w okolicach Berlina i czy jest zapewnione zakwaterowanie i ewentualnie kto i ile za nie płaci . Krótko o mnie : 5 lat pracy na tokarce CNC sterowanie Sinumerik 840 d ( shopturn) praca na frezarce CNC Haas , j.niemiecki komunikatywny ( cały czas w trakcie nauki ). Pozdrawiam i proszę o odpowiedź .

Cnc
@Jakub

Z racji tego że jest Pan dobrym fachowcem jakieś 13max 14 euro brutto minus wszystkie podatki przy długim miesiącu 1600 e netto wiem bo tyle płaci ta jedna pseudo firma a roboty tyle że rąk niema gdzie włożyć.

@Cnc

Proszę nie odpowiadać na zadane prze siebie pytania. Ten portal służy do wystawiania ocen a nie analizowania swoich kwalifikacji wobec możliwości zatrudnienia w poszczególnych firmach. Abym mogla dopasować do Pana kwalifikacji ofertę pracy, potrzebuje Pana cv w formie tabelarycznej ze zdjęciem i podpisana klauzula RODO.

Natalia G

Witam serdecznie. Mam pytanie. Czy firma zapewnia również zakwaterowanie na początek? Mieszkam w Ingolstadt od 6 lat i intersuje mnie praca Asystentki biurowej w Frankfurt Oder. Posiadam maturę ze zrobionym Anerkennung w Niemczech oraz Ausbildung als Fachlageristin. Znajomość języka płynna. Z góry dziękuję za odpowiedź.

@Natalia G

Pani Natalio, to stanowisko jest juz obsadzone. Niemniej jednak wszystkim naszym kandydatom zapewniamy zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych.

On
@Natalia G

Bardzo dobre kwalifikacje pewnie pani Agnieszka znajdzie coś za 12e brutto -))

Mam pytanie,moze glupie ale zapytam, mianowicie czesto w ogloszeniach jest napisane zwrot kosztow za dojazd na rozmowe kwalifikacyjna i tu moje pytanie gdzie ta rozmowa sie odbywa, w miejscu wykonywanej pracy czy u Pani Agnieszki? Pytam bo zastanawiam sie jak taka rozmowa sie odbywa w miejscu pracy jak ktos nie zna jezyka. pozdrawiam

@Piotr

Panie Piotrze, zwrot kosztów paliwa za dojazd odbywa się na podstawie przedstawionych przez Pana paragonów ze stacji paliw lub na podstawie biletu za busa. Zwrot kosztów realizuje pracodawca, do którego jedzie Pan na probe. Pracodawcy maja do wyboru, albo płaca Panu od reki w gotowce po zakończonej probie, nawet jeśli nie podejmie Pan pracy, lub przelewają zwrot kosztów na konto bankowe, dlatego należy mieć zawsze numer IBAN i SWIFT swojego banku. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej jest tłumacz, także kandydaci bez znajomości języka nie maja problemów z komunikacja.

Dzien dobry. chcialbym zapytac o dokladne miejsce pracy z tego ogloszenia (usunięte przez administratora) mianowicie jako lokalizacja jest podany Erfrut a miejsce pracy Hannover. z gory dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam

@Piotr

Sa to dalsze okolice Erfurtu, ok. 40 km na południe.

Patryk

Witam, czy znalazłaby się jakaś praca dla dwóch osób ? Chodzi o mnie oraz brata, oboje posiadamy doświadczenie przy pracach związanych z obróbką metali (drobne prace spawalnicze, cięcie plazmą, szlif blach) Ja posiadam prawo jazdy kat. B oraz własny samochód. Szukamy pracy niedaleko granicy z Polską. Niemieckiego języka nie znamy ale po angielsku się dogadamy.

@Patryk

Panie Patryku, proszę spojrzeć na zakładkę - oferty pracy na naszej stronie internetowej www.nowiconsulting.eu Sa tam wszystkie aktualne oferty pracy, jeśli jakaś oferty będzie Panom odpowiadać, proszę się aplikować.

konrad

witam, interesuje mnie praca w Niemczech bez znajomości języka na jakie zarobki można liczyć widełki oferta Ustawiacz maszyn wtryskowych 10 lat doświadczenia, praca z maszynami Demag Krauss Engle Hajtian roboty wittman,, Viper, kuka tworzywa PP, Pom, PCABS, ABS,PMMA,PU z poważaniem konrad

@konrad

Panie Konradzie, jeśli zupełnie bez znajomości jezyków obcych, będzie trudno dla Pana znaleźć ciekawa ofertę. Proszę jednak przesłać swoje cv, co jakiś czas zdarza nam się klient, dla którego wazniejsze jest doświadczenie od znajomości języków obcych.

Krystin

Witam czy są jakieś oferty pracy w okolicach Drezna programista cnc frezer.z cad/cam lub bezpośrednio z pulpitu z sterowaniem. Heindenhain

@Krystin

Dziękuję za zapytanie. Proszę przesłać cv na adres mailowy biuro@nowiconsulting.eu, wyślę Panu dwie propozycje pracy w firmach w okolicach Drezna.

Zostaw merytoryczną opinię o Nowi Consulting Agnieszka Nowicka - Konstantyna

• Jak się pracuje w Nowi Consulting Agnieszka Nowicka?

Zobacz opinie na temat firmy Nowi Consulting Agnieszka Nowicka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nowi Consulting Agnieszka Nowicka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nowi Consulting Agnieszka Nowicka
3.5/5 Na podstawie 11 ocen.

Nowi Consulting Agnieszka Nowicka