Opinie o Krzysztof Pawelec Usługi Transportowe w Biechów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krzysztof Pawelec Usługi Transportowe. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Krzysztof Pawelec Usługi Transportowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krzysztof Pawelec Usługi Transportowe w Biechów

lubomir

kierowca lini 121 jeden z "bliźniakow" w maju zrobil 387h pracy a plus dojazd do pracy tobile jest po za domem? a jego partnerka ukrainka tez kierowca lini 79 robi malo godzin i jeszcze ma czas na romanse. czyli pawelec robi ze swoich kierowcow (usunięte przez administratora)

Maja
@lubomir

A na umowie ile jest godzin, wiesz? Jeśli robią nadgodziny to ciekawe ile dostaje się za nie i czy przerwy są przepisowo zarządzane, jak ta kwestia przerwy wygląda?

Teraz szukają księgowej i właśnie trafiłam tutaj przez aktywne ogłoszenie na pracuj.pl. Nie za wiele napisali co oferują kandydatom w zamian za wykonywanie obowiązków, ale interesuje mnie wysokość wynagrodzenia. W ogłoszeniu dali spory zakres, bo 6.5- 9.5 brutto. Co trzeba zrobić żeby od początku dostać tę wyższą kwotę?

Kierowca

Nie polecam tej firmy ponieważ Pawelce są źli do pracowników. Wyzywają ich! Ona jest tylko miła kiedy pracownika potrzebuje, a kiedy się zwalnia pracownik to jesteś po prostu dla nich (usunięte przez administratora) Nie wypłaca drugiej połowy wypłaty, która płaci pod stołem! Obcokrajowcom przy zwalnianiu nie oddaje dokumentów i robi problemy w Urzędzie Wojewódzkim. Bardzo nie miła atmosfera w biurze jak i Kadrowa. Kierowcy pracują nawet po 400 godzin.! Wypłaty wypłacane Polakom są do 10-go a Obcokrajowcom do 15-go oczywiście pod stołem! Tą firmą powinna zająć się skarbówka. Z drugiej strony bardzo dużo tam kapusi m. in. P.M Ukrainiec P. K i oczywiście mechanik P. Imię A. Uważajcie na nich. Mnie przed tą firmą ostrzegano i mówili mi jacy są Pracodawcy. Niestety prawda wyszła w trakcie pracy. Kierowcy dostają bardzo dużo kar i nawet nie wiedzą za co. Tu szczególnie obcokrajowcy. Pamiętajcie, że Pawelcowa osobiście powiedziała mi, że my kierowcy jesteśmy popiera......! To słowa Pawelcowej! Ten kto tam pracował to wie jak tam jest. MAM NADZIEJĘ, ŻE KARMA WRÓCI DLA PRACODAWCÓW.!

@Kierowca

A jak wygląda sprawa wypłacania pensji podczas zatrudniania, czy on razu wiadomo, że nie cała kasa idzie na konto? Chodzi mi czy kandydat ma od razu świadomość, jak te wpłaty wyglądają.

Mechanik Nowy wpis
@Kierowca

Długo tam pracowałeś? Jest aż tak źle?

Kierowca Nowy wpis
@Mechanik

Niestety jest bardzo źle. Nie traktują ludzi poważnie. Proszę dopytać kierowców, którzy uciekli z tej firmy. Zmuszają nawet by wyjechać zepsutym wozem bo inaczej będziesz mieć problemy. Za tym wszystkim stoi Pawelcowa. Kto chce popłynąć z kasą, to właśnie ta firma, jest dobra by nie płacić drugiej części pod stołem przy zwalnianiu się. Dla nich nie ważny kto pojedzie autobusem, po prostu ma wszystko wyjechac! Wyzywają obcokrajowców M. in. Mechanik że to (usunięte przez administratora) I cała łacina. Nie gryzą się w język. A Pawelec czepia się wszystkiego ! Dosłownie! Skarżą jeden na drugiego a zwłaszcza pupile Pawelcowej, których jest aż czterech. W ogóle niemiła atmosfera jak i w biurze. Dyspozytorka daje wrażenie jakby siedziała za karę na tym stanowisku. Proszę pisać jak naprawdę jest i nie bójcie się pisać prawdy. Przypominam raz jeszcze, że płacą pod stołem i nie jest to wogóle opodatkowane ! Karma wraca !

Pojawiła się w urzędzie pracy oferta dla mechanika autobusów, jeszcze mógłbym aplikować. Tylko wpisali tam możliwość współpracy tylko na zleceniu / działalności. Po okresie próbnym firma proponuje umowę o pracę czy raczej nie miałbym co na to liczyć? Jeszcze interesuje mnie czy praca jest na kilka zmian czy w stałych godzinach? Jaka atmosfera wśród pracowników? Z góry dzięki!

Pasazer

Kierowca pali na bezczelnego, bo nie rozumie po Polsku. Linia 23 numer żółty 459 kierunek Zabrze godzina 7.13. Jest nie pierwszy raz. Ukrywa pepieros jak nadjeżdżają z naprzeciwka najczęściej pali za Świętochłowicami na Zabrze.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Krzysztof Pawelec Usługi Transportowe na stanowisko MECHANIK? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

W 2022 napisano, że opinii o pracy od kierowców brak, bo przeważnie są innej narodowości. Sęk w tym, że o pracy w biurze też niewiele wiadomo. A chętnie się dowiem, z jakimi kwalifikacjami tam przyjmują i jaką oferują umowę, a także pensję?

Aplikowaliście na stanowisko Mechanik Lotniczy w Krzysztof Pawelec Usługi Transportowe i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem firmy.

Eustachy

Przedwczoraj na linii 23 kierowca nie mogąc się doczekać aż wyjdzie cała klasa uczniów zamknął drzwi tuz przed moim nosem a widział mnie przez długi czas jak stałem i czekałem, aż wysiądą. Taka "kultura". I to nie pierwszy raz. .

lubomir

Maja
@lubomir

Jolanta

Pisali tu że kierowcy nie są Polakami. Mógłby ktoś napisać coś więcej? Dlaczego tak jest? Lokalni kierowcy nie aplikują przez wysokość wynagrodzenia? Czy atmosferę?

Dziś miałam wątpliwą przyjemność jechać autobusem link 41 nr Wew pojazdu 119 o godzinie 9.30 w kierunki Mikołów Dworzec. Kierowca nie otwarł przednich drzwi, gdy podchodziłam do środkowych zaczął je zamykać. Rozumiem, ze nie ma chętnych do prowadzania autobusów komunikacji miejskiej i zatrudnia się kogo popadnie z uprawnieniami ale może warto czasami zwrócić uwagę gdy zatrudnia się osoby z żadną kulturą osobistą. Takie sytuacje absolutnie nie zachęcają do korzystania z komunikacji miejskiej.

Ducky

Informacji od kierowców brak ponieważ w większości są innych narodowości. Można ewentualnie oczekiwać opinii pracowników biurowych.

Stach

Czy są wolne miejsca na stanowisko kierowcy autobusu?

KUBOT
@Stach

tak są

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Pawelec Usługi Transportowe - Biechów

• Jak się pracuje w Krzysztof Pawelec Usługi Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Krzysztof Pawelec Usługi Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Krzysztof Pawelec Usługi Transportowe
  • 93B