Opinie o Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz w Radom

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz w Radom

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz odbywa się w siedzibie firmy?

Wacław Strybulewicz Nowy wpis

Zanim odpowiem na to pytanie, pierwej powinienem zapytać: a kto pyta ? Zaś, nieco poważniej z domieszką sarkazmu,odpowiadam: a gdzież indziej mogłaby się odbywać taka rozmowa,jak nie w siedzibie Firmy ? Poza tym,tak dla uporządkowania informacji,ściśle związanej z postawionym pytaniem,ujmę rzecz następująco: na chwilę obecną i jak myślę w bliżej nieokreślonej przyszłości,Firma moja nie będzie prowadziła żadnych rekrutacji związanych z pozyskaniem wysoko wykwalifikowanej i wyspecjalizowanej kadry (bo tylko taka nas interesuje) dopóty, dopóki obecni specjaliści będą i zechcą z nami nadal współpracować,czego sobie i całemu personelowi życzę... :). Serdecznie pozdrawiam osobę pytającą. Mgr Wacław Strybulewicz Właściciel Firmy GRUPA DETEKTYWISTYCZNA "TARCZA" Wacław Strybulewicz NIP 796-125-46-62 www.prawdziwydetektyw.pl

Czy w Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz zatrudniani są obcokrajowcy?

Wacław Strybulewicz

Dziękuję za przesłane pytanie. Nie, nie zatrudniamy obcokrajowców,ze względu na specyficzny charakter działalności Firmy. Pozdrawiam Świątecznie - Bożonarodzeniowo i Noworocznie. Wacław Strybulewicz - wlasciciel Firmy.

Weronika
@Wacław Strybulewicz

Specyficzny czyli jaki, bo nie bardzo rozumiem tą odpowiedź. Można wyjaśnić?

Wyklęty Nowy wpis
@Weronika

Z tego co się orientuje takie jest prawo

Wacław Strybulewicz Nowy wpis
@Weronika

Szanowna Pani Weroniko. Pani pytanie brzmi:"Specyficzny czyli jaki, bo nie bardzo rozumiem tą odpowiedź. Można wyjaśnić?" z dnia 21.02.2022 z godz. 20:52. Odpowiedzi udzieliła już Pani osoba z nickiem ~Wyklęty 22.02.2022 o godz. 22:06 Jeżeli jednak i tej odpowiedzi Pani nie rozumie, co w pewnym sensie nie dziwi mnie to zbytnio, w tej sytuacji zachęcam do lektury Ustawy z dnia 6 lipca 2001 r. o usługach detektywistycznych, której treść (tekst ogłoszony i tekst ujednolicony) znajdzie Pani bez trudu na stronie (usunięte przez administratora) Wzmiankowana Ustawa posiada także tekst jednolity (z zawartymi poprawkami/aktami zmieniającymi). I na koniec, to ja pozwolę sobie na zadanie pytania, skierowanego do Pani. Proszę łaskawie wyjaśnić mi, w jakim charakterze pytającej osoby, występuje Pani na tym portalu ? Czy jest Pani kandydatem lub osobą zainteresowaną zatrudnieniem w naszej Firmie, czy tylko pyta Pani, aby pytać, nie mając w tym żadnego interesu prawnego ? Pozdrawiam. Życzę miłej i owocnej lektury. Wacław Strybulewicz Właściciel Firmy GRUPA DETEKTYWISTYCZNA „TARCZA” Wacław Strybulewicz NIP – 796-125-46-62

Jak wygląda ścieżka kariery w Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz? Czy trudno jest zdobyć awans?

Wacław Strybulewicz

Dzień dobry. Szanowni pytający, to pytanie tej treści pojawiło się już raz na tym portalu. Odpowiedziałem na nie 23 lutego 2021 r. (odpowiedź na to pytanie znajduje się na portalu (poniżej) pod datą 23 lutego 2021 r. Myślę,że warto jednak uważnie czytać posty, aby później nie powielać pytań, kierowanych do naszej Firmy.Szanujmy swój czas i czas innych :) Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do korzystania z naszych usług. Wacław Strybulewicz - Właściciel Firmy - licencjonowany detektyw.

Czy pracownicy Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Wacław Strybulewicz Właściciel

Charakter wykonywanych usług przez naszych pracowników,nie pozwala (brak czasu - praca 24h/dobę) na tego typu "przyjemności". Zaś integracja, ogólnie rozumiana, ma miejsce w czasie spotkań z zespołem, w celu codziennego omawiania najbliższych zadań do wykonania oraz ich realizacji. Dla nas jest to niepotrzebna strata czasu,bowiem moja Firma jest Firmą rodzinną,mamy siebie na co dzień i znamy się,jak przysłowiowe "łyse konie" (przepraszam za ten kolokwializm) :). Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do korzystania z naszych usług. Wacław Strybulewicz - Właściciel Firmy - licencjonowany detektyw.

Wacław Strybulewicz Właściciel

P.S. - Proszę o kontakt w przypadku jakichkolwiek dalszych wątpliwości i pytań poprzez naszą stronę www.prawdziwydetektyw.pl Mgr Wacław Strybulewicz Właściciel Firmy GRUPA DETEKTYWISTYCZNA "TARCZA" Wacław Strybulewicz *****

Rozmowę kwalifikacyjną w Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Detektyw?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Jak długo trwa proces awansu w Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz?

Wacław Strybulewicz

Dzień dobry. Żałuję,że pytania zadawane są anonimowo,bowiem, według mnie,o ile piszemy prawdę, nie powinniśmy ukrywać się za tzw. nickiem. Dobrze byłoby też,aby pytania były doprecyzowane, jak w tym przypadku,bądź postawione inaczej, bardziej rzeczowo,bowiem widać,że ze znajomością niektórych aktów prawnych,dotyczących pracy Firm o profilu detektywistycznym.piszący mają pewien problem ze zrozumieniem specyfiki pracy tychże Firm. Ale ad rem. W mojej Firmie nie istnieje pojęcie "awansu". Do pracy przyjmowani są specjaliści z różnych dziedzin nauki (psychologowie, pedagodzy,informatycy itp.),którzy mają do wykonania pracę, zgodnie z posiadanymi przez nich kompetencjami. Taka jest specyfika działalności Firm/Agencji detektywistycznych. To nie jest korporacja,ani typowa firma,gdzie,np. referent, oczekuje na awans na wyższy stopień w hierarchii zatrudnienia.Nadto współpracujemy z wieloma Kancelariami Prawnymi,Kancelariami Komorniczymi,Policją,służbami socjalnymi, ośrodkami pomocy rodzinie itd., zatem trudno w takie sytuacji mówić o awansie.Tu nie ma jakiejkolwiek hierarchii awansu, poza bezpośrednią podległością Pracodawcy (w przypadku ich zatrudnienia). Jest to Firma prywatna,zaś zatrudnieni w niej pracownicy,jako się rzekło,są specjalistami w swojej klasie. Aby podjąć pracę w Firmie o takim profilu, niezbędne jest posiadanie Licencji Prywatnego Detektywa,którą można uzyskać po ukończeniu stosownego kursu,po uprzednim odbyciu badań psychologicznych,psychiatrycznych,okulistycznych (z pozytywnym wynikiem) i na podstawie wzmiankowanych badań specjalistycznych, ostateczna opinię wydaje uprawniony do tego lekarz medycyny pracy.Licencję wydaje Wydział Spraw Administracyjnych Policji w oparciu o opinię Komendantów Policji (Komendy Powiatowej,Komendy Miejskiej) i cały proces zamyka Decyzja Komendanta Wojewódzkiego Policji. Mgr Wacław Strybulewicz Właściciel Firmy GRUPA DETEKTYWISTYCZNA "TARCZA" Wacław Strybulewicz Proszę o kontakt w przypadku jakichkolwiek dalszych wątpliwości i pytań poprzez naszą stronę www.prawdziwydetektyw.pl *****

Wacław Strybulewicz

Szanowna Pani Joanno. Z reguły nie śledzę "namiętnie" opinii o działalności mojej Firmy, bowiem mam pełną świadomość, że prowadzona przeze mnie działalność,zawsze może być odebrana i oceniona subiektywnie,zwłaszcza wówczas, gdy nie zna się zasad i podstaw prawnych w zakresie usług detektywistycznych. Proszę o doprecyzowanie swoich negatywnych i co gorsza, nieprawdziwych informacji,które raczyła Pani zamieścić w miejscu publicznym, tym samym, usiłując dezawuować dobre imię moje Firmy.P.S. - nie pamiętam ani Pani,ani tym bardziej wyimaginowanego "zdarzenia",wzmiankowanego w napisanej przez Panią "opinii". Za jakikolwiek uszczerbek na dobrej opinii mojej Firmy, poprzez Pani pomówienia,może zostać Pani pociągnięta do odpowiedzialności, zgodnie z obowiązującym prawem w RP. Mgr Wacław Strybulewicz Właściciel Firmy GRUPA DETEKTYWISTYCZNA "TARCZA" Wacław Strybulewicz NIP 796-125-46-62 Kontakt przez stronę www.prawdziwydetektyw.pl *****

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz - Radom

Grupa Detektywistyczna Tarcza Wacław Strybulewicz
  • Rodziny Winczewskich 6 lok. 12