Opinie o Firma Handlowo Usługowa Daniel Śliwa w Pułaczów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Handlowo Usługowa Daniel Śliwa. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Handlowo Usługowa Daniel Śliwa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo Usługowa Daniel Śliwa w Pułaczów

Kupiec Nowy wpis

Nie polecam gość kłamie sprawdzajcie dokumenty co innego w ogłoszeniu niż w dokumentach jeszcze głupa palił że on nie wie .

Dorota Nowy wpis

Serio? Ani jednego pracownika, który napisałby jak mu tam jest, czy choćby odniósł się do tego, co klienci komentują. Myślałam, że przeczytam, ile zarabia handlarz samochodów u Śliwy, czy np. przyjmuje na serwis do pracy. Może ktoś wreszcie coś?

Klient

Nie poleca sprowadzają zlom

Nowy Nowy wpis
@Klient

Dzień dobry, moglbys podać nr tel. żeby zamienić słówko, bo akurat dalismy zadatek a opinie tutaj nas zaniepokoiły

Czarek Nowy wpis

Warto również sprawdzić gdzie zostawiliście swoje uwagi. Przecież to jest forum dla pracowników firmy a te wpisy są do firmy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Handlowo Usługowa Daniel Śliwa? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Kacper

Firma zajmuje się sprowadzaniem samochodów ?

Jk

Nie polecam tej firmy sprawdzajcie dokumenty pojazdów i stan techniczny handlarz jakich wielu byle tylko sprzedać. Co tu dużo pisac przymalowane , wypicowane a w rzeczywistości szrot ale niestety za późno.

Kupujący

Niestety nie polecam tej firmy (zakup w tym roku). Przy zakupie wszystko wyglądalo profesjonalnie ale potem okazało się że samochód nie jest w takim stanie jak był przedstawiony. Wiadomo w trakcie zakupu są też emocje i nie da się wszystkiego zauważyć. Doskonale zamaskowane wady. Sprawdzajcie dokładnie i na chłodno stan kupowanych samochodów od tej firmy.

Niezadowolony

Ja również nie polecam jakichkolwiek interesów z tą firmą. Kupiłem tam auto i nie polecam. Wiadomo w trakcie kupna nie jesteśmy sprawdzić wszystkiego. Sprzedający sprawia wrażenie wiarygodnego a potem okazuje się że to tylko wrażenie. Stan auta które kupiłem okazało się że znacznie odbiega od tego co miało faktycznie być. Doskonale zamaskowane wady których nawet początkowo diagnosta nie zauważył. Oczywiście sprzedający nie uznaje żadnych reklamacji. Reasumując wszystko o czym mówi sprzedający to fikcja. NIE POLECAM.

Proszę sprawdzać stan techniczny pojazdów pomimo zapewnień sprzedającego. Ja kupiłem samochód od tej firmy i jego stan jest w 100 procentach niezgodny z opisem nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Daniel Śliwa - Pułaczów

• Jak się pracuje w Firma Handlowo Usługowa Daniel Śliwa?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo Usługowa Daniel Śliwa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Handlowo Usługowa Daniel Śliwa?

Firma Handlowo Usługowa Daniel Śliwa