Opinie o Xecon Henrik Jensen w Szczecin Księcia Ziemowita 10K

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Xecon Henrik Jensen. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Xecon Henrik Jensen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Xecon Henrik Jensen w Szczecin Księcia Ziemowita 10K

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Xecon Henrik Jensen?

asdf Nowy wpis

zarobki na ekstremalnie niskim poziomie, nie polecam ogromna strata czasu i nerwów do tego wszędzie (usunięte przez administratora)i standardy gorsze niz z trzeciego swiata

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Xecon Henrik Jensen?

marek Nowy wpis

liczne na to ze flota aut zostanie zaktualizowana do aktualnego roku modelowego

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Xecon Henrik Jensen? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy IT Administrator
mypinkdontstink

Bardzo Dobra Pizza W Kazdy Piątek Ale Brakuje Opcji wege

GayAntoni69

Polecam pracę w Xeconie, miła atmosfera i elastyczne godziny pracy. Przez różnorodność projektów nie ma monotonii, a przy tym można się dużo nauczyć. Dodatkowo jeżeli ktoś lubi pracę w terenie, to będzie zadowolony:)

karyna

W firmie xecon miałam przyjemność mieć praktykę zawodową. Niewątpliwą zaletą były elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej. W firmie panuje bardzo miła atmosfera, w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze mogłam liczyć na pomoc że strony współpracowników. Brałam udział w różnego rodzaju projektach, przy których wiele się nauczyłam.

arguselbravos

Polecam pracę w firmie xecon. Elastyczne godziny pracy, miła atmosfera, biuro w wygodnej lokalizacji z dobrym dojazdem. :)

PutinPullout

Jak długo trzeba czekać na odzew po trzecim etapie rekrutacji?

Panzerfart

Witam - jak godzinowo wygląd dzień pracy przedstawiciela? Na jakie zarobki można liczyć jako specjalista ds. obsługi klienta?

armadildo

Drodzy, Jestem po 2 etapie rekrutacji . Tak profesjonalnego podejścia ze strony HR B.P dawno nie zaobserwowałam (a w obecnej pracy mam dużo możliwości i wiele przykładów). Nie jest to fikcja -absolutnie , czego jestem żywym przykładem. Pan Michał wykazał się ogromna wiedza w zakresie przeprowadzenia rozmowy i jezeli taki poziom prezentuje firma Xecon to bardzo chciałabym być jej częścią.

Michu

Wydaje mi się, że mało kogo interesują informacje ogólnodostępne np. google maps i wielu innych tego typu portalach. Dużo groźniejsza sytuacja byłoby gdyby np. firma zajmowała się działalnością przestępczą, a pracownicy mając dużo czasu na zbieranie dowodów w odwecie za nieuczciwe zachowanie wobec nich złożyli by uprzejme doniesienie... :(

2022

Pomyłka, to nie jest jego dom. Proszę nie używać bezpodstawnie cudzego adresu. RODO.

doMariana

Przecież to nie jest adres p.H.J, ktoś chyba jest tu niedoinformowany. Jednocześnie przypominam że jakiekolwiek pomówienie i naruszenie dóbr osobistych (zwłaszcza osób trzecich) jest karalne.

Julia

W komentarzach pojawiła się opinia, z której wynika, że pracownik otrzymywał całkowicie inne zadania niż to wynikało z zajmowanego przez niego aktualnie stanowiska. Było to jednorazowe niedopatrzenie czy ogólnie firma nowych rekrutów traktuje bardziej "z góry"? Ktoś ma jeszcze jakieś doświadczenia z tym związane?

@Julia

To raczej norma w tej firmie! Podpisujesz umowę jeśli w ogóle dostaniesz jakąś i np jednego dnia jesteś magazynierem, a następnego stolarzem lub murarzem a sam szef wychodzi z założenia że po co mu pracownik jeśli nie wykonuje jego dowolnych poleceń. Szef swoją drogą to osoba ograniczona i prosta. Podobnie też wygląda na codzienne. Ale czego można się spodziewać po obcojęzycznym imigrańcie zarobkowym bez średniego wykształcenia. Żeby chociaż raz wyprał swoją odzież? No i ciągle chodzi rozhisteryzowany jak by miał PMS i po angielsku próbuje powiedzieć nieudolnie I am so pissed, I am so pissed, you can not even imagin. Tylko mu to nie chychodzi i za każdym razem wychodzi że jest strasznie zeszczany. Je, je. Atmosfera w firmie fatalna...

Beata
@Michu

To czemu się na to godzicie? Wygląda na to że chyba dobrze płaca albo coś?

Oxa
@Julia

No raczej częste zjawisko. Tytuł stanowiska na umowie to tylko znaki graficzne. Wymaga się od pracowników uniwersalności zawodowej. Wynagrodzenia słabe, a raz jesteś pracownica biura a następnego dnia szef każe sprzątać WC bo sprzątaczka zachorowała. Firmy są tam dwie albo trzy i są to spółki córki zakładane tylko po to żeby pozbywać się pracowników przez likwidację. Uważać na Xecopoint, Xecon.

@Beata

No raczej właśnie nie. W grudniu firmę zostawili pracownicy z największym starzem z kadry kierowniczej z informacją że nie dadzą się przekonać do pozostania. Niektórzy mówili że 10 lat marznięcia dla oszczędności w zimie wystarczy i przenieśli się nawet do nieco gorzej płatnej pracy ale o ludzkich warunkach. Wcześniej z biura odeszły 2 osoby. A w tym miesiącu bo firma jest na krawędzi płynności opuściło 4 pracowników. Wydaje mi się, że 8 pracowników z kadry zarządzającej i biura jak odchodzi w 2 miesiące w firmie gdzie pracuje 12-14 osób to już dramat. Ale nie ma się co dziwić. Całą zimę (usunięte przez administratora) marzła w WC, pracujemy w budynkach w trakcie budowy bez pozwolenia na użytkowanie, jak jesteśmy na magazynach i się zachęcę do klopa to trzeba się pospieszyć na biuro 800m dalej bo magazyny nie mają kibli... Dramat, szukam innej roboty. Był tu sanepid w sierpniu i kontrola pożarowa. Sanepid zostawił ponoć 5 stron A4 niezgodności... Takich uwag że ponoć łatwiej budynek sprzedać niż poprawiać a nawet nie ma pozwolenia na użytkowanie

Julia
@Michu

5 stron aż? Jezu to tragedia, serio się nie dziwię, że szukasz czegoś innego. A po jakich firmach teraz się rozglądasz? Ciekawa jestem też co ostatecznie z tym budynkiem w końcu to zrobią...

ElHutas
@Michu

Jak były pracownik wszystko potwierdzam. Stanowisko na umowie to tylko sugestia. Możesz być magazynierem, kierowcą albo zwykłym robolem. Ktoś tam nawet pompował szefowi opony w wozie lub odkurzał wnętrze. Nie wspominam o przenoszeniu prywatnych mebli. Sama propozycją jak dla mnie niesmaczna. Budynki zawalone śmieciami i maszynami. Budynki są w trakcie remontu w teorii, w praktyce są rozwalone i niezdatne do użytku. Była woda - teraz nie ma, było ogrzewanie - teraz nie ma. W deszczu budynek przecieka i nikogo to nie obchodzi, że niebezpiecznie. Przy takiej wilgoci pleśń wychodzi. A teraz zrób wymiary lub znajdź karton.Witamy w xeconie. Jeszcze te kamery. Naliczono ich ponad 50, gdzie czasem jedna patrzy na drugą. Jeszcze te telefony przypominające, że szef wszystko widzi i ma kontrolę. Kontrola. Czyli kamery służą kontroli pracowników. Nie wiem czy to nie karalne. Na koniec dodam, że płacą jest słaba, poczucie docenienia niskie, szefa ego ważniejsze niż rozwój firmy, a plany to spontaniczne wybuchy "geniuszu", bądź ci bądź kapryśnego, bo lubi wywrócić do góry nogami poprzednie założenia. I porzucasz 80% wykonanej pracy, by zacząć coś nowego. Frustrujące.

Mieciu

Zatrudnili mnie na stanowisko biurowe - grafik. W pierwszym tygodniu walczyłem mopem i łopatą w piwnicy po zalaniu, do biurka dostałem stare połamane krzesło. Nikt się mną nie interesował a sam szef chyba nie wiedział jakie zadanie mi zlecić. Zatrudnienie na firmę słup niby ten sam właściciel ale miejsce pracy i cała reszta zupełnie innej firmy. Dziwne, zrezygnowałem sam.

Marian

to jakaś prowizorka a nie firma

Dingo
@Marian

Znajomy się skarżył, że jak był chory to kazali mu wypisać urlop wypoczynkowy albo bezpłatny a jak złoży L4 to niech spada z pracy i premii nie zobaczy. Zabierają premie za zwolnienie lekarskie!!!

Po rozmowie
@Marian

Firma zatrudnia na jakiś dziwnych warunkach za najniższą krajową, umowa na lipną spółkę córkę...

Nie polecam nie szanują ludzi i ciężkiej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Xecon Henrik Jensen - Szczecin

• Jak się pracuje w Xecon Henrik Jensen?

Zobacz opinie na temat firmy Xecon Henrik Jensen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Xecon Henrik Jensen?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Xecon Henrik Jensen
4.6/5 Na podstawie 9 ocen.

Xecon Henrik Jensen