Opinie o Jeans-Pol Andrzej Serocki w Starogard Gdański

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Jeans-Pol Andrzej Serocki. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jeans-Pol Andrzej Serocki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jeans-Pol Andrzej Serocki w Starogard Gdański

Ktos

Pracowałem u Tomka i co wy pieprzycie wszyscy za głupoty kasa zawsze na czas jazdy jak wszędzie,kiedy chcesz to zjeżdżasz i gdybym nie rozwalił się motocyklem wróciłbym tam i nigdy nie zarobiłem mniej jak 7tys. Jak szukacie żeby poleżeć i zarobic to do szpitala albo do domu starców. A stacji tez nie szukałem są spoko od tego i pomyślnie sobie że macie 13- czy 14 aut i jak na jednym aucie jesteś do przodu 10 EUR to na 13szt ile dziennie? Bo na baku koło 1000km się robiło. A brak szacunku? Kolesie mieć 13 pracowników takich co chcą spać 12 godzin resztę jechać? Leżałbym w szpitalu w Starogardzie. Ja nie narzekałem na nich nigdy. Ostatni kurs jaki strzeliłem to Barcelona-Poznan-Gdansk 30 godzin jazdy godzina spania i bez używek.nie masz jak to jak mówiłem do szpitala na oddział Geriatria pieluchy zmieniać. Bo naprawdę nie da się tego już czytać jak wy po nich jedziecie normalni ludzie to są auto zawsze zrobione opony nowe.

@Ktos

Przepraszam nie u Tomka a u Andrzeja z nerwów aż imienia pomylilem

@Ktos

A skąd Ty to imię wytrzasnąłeś, nawet jak z nerwów to z kim Ci się on pomieszał?xd

Majk

????

@Majk

Aż tak Cię to dziwi czy o co chodzi?xd Trudno reakcję odczytać po samych pytajnikach

@Barbara

Normalny pracodawca i nic złego nie powiem na niego

@Ktos

W sensie, że to Ty pisałeś spod nicku "Majk"? Nie no dobrze, że klarujesz wszystko w takim razie, bo się zamieszanie lekkie mogło zrobić tak jak z tymi imionami. Tylko teraz się tak zastanawiam czemu Twoi byli koledzy z pracy w takim razie tak ściemniają tutaj? :(

@Barbara

Nie pisałem spod nicku żadnego Majka!!!!

@Barbara

I którzy byli koledzy? Niewiem kto te bzdury wypisuje.

Barbara Nowy wpis
@Ktos

No nie wiem którzy to Ty tu pracowałeś. Chociaż co ciekawe odkąd napisałeś to się hejt skończył. To nie dziwne?

@Barbara

Niewiem nie jestem tutaj na bieżąco pracowałem u Andrzeja 2 lata temu i normalny facet to jest. Ale jeżeli ktoś myślał że siadzie na busa pojeździ 500km i do spania to grubo się pomylił. Ja jestem z Pruszcza rozstaliśmy się normalnie,jak wróciłem to jeszcze mu pakę naprawilem. Gdyby nie moje problemy osobiste to do dzisiaj bym u niego jeździł jeżeli jeszcze jezdza

Teresa

Pisaliście "szukanie stacji benzynowej gdzie jest najtaniej bo jak nie to z wypłaty ci upindola" jak oni kontrolują, że po drodze była tańsza stacja? Jak to weryfikują, skoro kierowcy mogą być daleko od siedziby biura?

Byku
@Teresa

Internet jest Tereniu. Wszystko tam znajdziesz.

@Byku

Może aż tak ostro nie surfuje po necie. Ej ale jak tak czytam te opinie to aż smutno się robi, serio tak źle ci kierowcy byli tu traktowani? :( I o co chodzi z tą całą spółką, o której ktoś niedawno wspomniał?

Maciek

Czy ktos ma numer telefonu do Andrzeja ? Czy to prawda ze utworzył spółke JASMINE i (usunięte przez administratora) ludzi na setki tys zł nie płacąc za transporty? Poszukuje kontaktu

Dj bobo
@Maciek

Hej masz więcej info na ten temat?

@Dj bobo

no miesiąc od komentarza i zero info, ciężko wierzyć w taki komentarz jak nie ma jego rozwinięcia, oskarżyć można każdego ...

Smyk2

Brak szacunku dla kierowcy jak wcześniej napisal kolega spales 2 godziny mozesz jechac dalej igranie z życiem kierowcy. Przede wszystkim duzo gadania z ich strony a co do czego przychodzi to nic niema . Brak szacunku nic wiecej jeszcze szukanie stacji benzynowej gdzie jest najtaniej bo jak nie to z wypłaty ci upindola

Nwpwpmgmg

Jak długo robiłes tam

Rudy
@Smyk2

Masakra jakaś... nigdy w życiu nie spotkałem się z takim podejściem do człowieka.. Jesteś tylko łącznikiem między pedałami a kierownicą.. wyzysk totalny.o spaniu zapomnij i przez 3 tygodnie to najmniej 18000 tyś kilometrów.masakra totalna

Gabriela
@Smyk2

Od Twojego wpisu minęło sporo czasu. Czy nadal pracujesz dla Jeans-Pol? Czy warunki się zmieniły? Niepokoi mnie wzmianka o igraniu z życiem kierowcy. Nie masz jasno wyznaczonych godzin na odpoczynek? Może była to jednorazowa sytuacja? Proszę, daj znać jak to aktualnie wygląda i jakie masz jeszcze doświadczenia z pracą dla firmy.

Czis
@Rudy

Dokładnie, powiem Ci kolego ze w pomorskim to jeśli nie masz możliwości zatrudnic się po rodzinie w pracy tego typu to możesz sobie darować, przerobiłem kilka firm i jedna gorsza od drugiej, polecam docenić komfort pracy na 8h, stawki podobne obecnie do tego co oferują (usunięte przez administratora)y za 24/7 tyranie i jeśli ktoś uznaje ze to lubi i mu się opłaca to fajnie ale to chyba tylko alimenciarze albo typy po więzieniu.

@Czis

Kto ustala grafik zjazdów? Czy można wybierać sobie trasy/ destynacje, czy rozdziela je ktoś z góry? Można robić tylko jakieś krótsze, a tych dłuższych nie?

Adson90
@Smyk2

Można jakiś @ albo kontakt priv bo miałbym pytanko do Pana

@Czis

Czyli masz na myśli, że jak zatrudnisz się po rodzinie, to wtedy ma się większa pensję, mniejszą presję i lepsze traktowanie? Co ta rodzina daje w takim przypadku, czego nie daje innym pracownikom?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Jeans-Pol Andrzej Serocki? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Zygi

Pracowałem ( nie pracuje bo już skończyłem z busami) firma jak każda inna w tym biznesie (jeździć trzeba było u każdego) pieniążki były na czas co do minuty kazda złotówka to najważniejsze dla mnie , jezeli ktoś idzie na busy i myśli że dostanie 250zl za dzień i będzie stał 3-dni to chyba pomylił pracę, każdy kierowca który pracuje w tym wie jak jest wrzedzie. Jak nie pasuje to nie zabierajcie się za tą pracę, zróbcie C+E i przestańcie narzekać.

Karo

tylko dla osób które potrafią jeździć po 800-1000km dzień w 3/1 4/1 omijając płatne i szukając tanio paliwa, śpisz jedynie przed rozładunkiem jeśli będziesz wcześniej z ~4h Generalnie tak jak napisał @Smyk, oferta ich ciągle wisi bo szczerze jak ktoś nie jeździ na jakiś specyfikach nie ma szans tyle jeździć, po 15h kilka h na załadunek/roz/prom. W innych firmach jest podobnie, polecam czym prędzej robić C+E bez tego będziecie igrać z życiem i zdrowiem za 3,5k netto

Anatol

@Smyk Zawsze można zmienić firmę jeśli praca u dobrego pracodawcy , potrafiącego docenić ludzi jest niezadowalająca

Jakub-LK

Witam bardzo dobra firma pracowałem tam 2-lata ,kasa zawsze na czas pewna, Bardzo dobry kontakt dla kogoś kto się zna na tej prracy

Smyk
@Jakub-LK

Jeśli taka dobra to dlaczego poszedłeś? Wyzysk i jedna wielka ścięgna. Do dziś i ten Pan i Pani szukają kierowców. Jeśli są tak dobrą firmą to raczej nie powinni mieć problemów z znalezieniem kierowców. Tylko nikt ,kto choć trochè się szanuje i szanuje swoje życie nie będzie u nich pracował

Smyk

Nie polecam...totalny wyzysk...brak szacunku ,igranie z życiem kierowcy. Szef i spedytorka mają gdzieś czy kierowca jest wypoczęty. Spałeś w ciągu doby 2 godziny... nie narzekaj-jesteś wypoczęty. Idioci i nastawieni na wyzysk. TRZYMAJCIE SIĘ Z DALEKA od tej firmy.

Wjul
@Smyk

Jak dlugo tam robiles

Zostaw merytoryczną opinię o Jeans-Pol Andrzej Serocki - Starogard Gdański

• Jak się pracuje w Jeans-Pol Andrzej Serocki?

Zobacz opinie na temat firmy Jeans-Pol Andrzej Serocki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jeans-Pol Andrzej Serocki?

Jeans-Pol Andrzej Serocki
  • Chojnicka 12 lok. 14