Opinie o Auto Lux Danuta Pomoryn w Lubawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Auto Lux Danuta Pomoryn. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Auto Lux Danuta Pomoryn na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Lux Danuta Pomoryn w Lubawa

Przemo Nowy wpis

Polecam:) auto bez zarzutów, sprawdzone na stacji diagnostycznej, komplet nowych opon, mam nadzieję będziemy śmigać. Pozdrawiam

Co jaki czas w Auto Lux Danuta Pomoryn można ubiegać się o podwyżkę?

Nick Nowy wpis

Sprzedają zajechani samochody, ostrzegam,nie kupować samochody. Niewygodne opinie na tej stronie usuwają, wszystkie pozytywne sami sobie tu piszą!

Nick Nowy wpis

Sprzedają zajechani samochody, ostrzegam p,nie kupować samochody Niewygodne opinie na tej stronie usuwają, wszystkie pozytywne sami sobie tu piszą!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Auto Lux Danuta Pomoryn spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Auto Lux Danuta Pomoryn?

Wicia

Wszystko ok polecam

Honda

Zadowolony z zakupu po długich poszukiwaniach samochód bez korozji.pozytyw

Waldek

Super cena auto zadbane.polecam

Sebastian

Auto zgodne z opisem bez wad ukrytych.Polecam

Wiktor

Zadowolony z zakupu wszystkie wady pokazane przed zakupem i cena obniżona.pozytyw

Auto sprawuje się super!!! Wożę dzieci to musi być bezpiecznie, wszystko sprawne, dziękujemy ????

Auto zgodne z opisem nie mam żadnych minusów

Kupiec

Jestem zadowolony z kupna auta. Zgodne z opisem i wszystkie mankamenty pokazane

Zostałam oszukana na sprzedaży auta.Nie dotrzymał warunków umowy.Ostrzegam!!!!!

Katarzyna

Niestety nie za wiele prócz tego, że zostałaś oszukana można wywnioskować. Może opiszesz dokładniej sytuacje? W jaki sposób nie zostały dotrzymane warunki umowy? Fajnie by było zdobyć więcej informacji.

@Katarzyna

Nawet mi się nie chce tego opisywać niczego to nie zmieni.To było w czerwcu 2020r. Miał mi odwieźć moje koła z dość nowymi oponami, tak się umówiliśmy i zapisalismy w umowie niestety (usunięte przez administratora)

Marcus

Uwaga (usunięte przez administratora) sprzedal samochod z ukryta wada nic nie zgadza sie z tym co zapewnial nie odbiera telefonow sprawa do sadu firma krzak

@Marcus

Dzień dobry, Zgłaszam swoją sprawę (usunięte przez administratora) do sądu. Jeżeli chcilaby Pan dołączyć zgłoszajac swój problem - proszę o kontakt. Nienawidzę takich (usunięte przez administratora) i będę z nimi walczył. Mój adres email: peter.wasowski@gmail.com

Kupujący

Polecam tego sprzedawce, z zakupionego auta jestem bardzo zadowolony.

naiwna

Jak widac nic sie nie zmienilo w tej firmie (usunięte przez administratora) Dzialalnosc zarejestrowana na matke emerytke ,interes kreci synek , ktory sprzedaje jako osoba prywatna , przy podpisywaniu umowy okazuje sie , ze wystawia fakture a nie umowe sprzedazy . Cena na fakturze zanizona o polowe zaplaconej kwoty. Zastanawiam sie , ile osob takich naiwnych jak ja jeszcze bedzie oszukanych. Auto zakupione z nieprawdziwa historia [sprawdzone za pozno] ,nic nie bylo zgodne z oferta sprzedazy . Oszusci !. przestrzegam przed robieniem z nimi interesu. Kontakt z nimi po zakupie graniczyl z cudem, nie udalo sie , w mieszkaniu matki , ktore jest adresem firmy nikogo przez 2 tygodnie nie mozna bylo zastac.. Sprawa zgloszona na policje , lecz .....nie wykryto znamion przestepstwa. ......Gdyby wiecej osob zglaszalo do organow scigania moze tych drani by juz nie bylo na rynku!!!!!!!!!! Ludzie nie dajcie sie omamic temu naciagaczowi.

ona

(usunięte przez administratora),omijac z daleka odkupili auto za ktore nie otrzymałam calej kwoty ,nie odbieraja telefonow ,zgłosze to na policje

Secik

Auto nie zgodne z opisem . Mial posiadac 130km.a posiada 101. Wady ukryte? Pfirma ktora sprzedala mi auto zarzekala sie ze wszystko dziala i nic nie stuka. Po wjechaniu na kanal cale wielowahacze byly do wymiany oraz hamulce przod tyl o rorzadzie nie wspomne . Firma krzak nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Lux Danuta Pomoryn - Lubawa

Auto Lux Danuta Pomoryn