Opinie o Silvercrist Wioleta Bród w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Silvercrist Wioleta Bród. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Silvercrist Wioleta Bród o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Silvercrist Wioleta Bród w Szczecin

Agnieszka

Jak tak patrzę na te komentarze to się zastanawiam czy ktokolwiek zrobił tak zwany życiowy LVL UP i udało mu się uzyskać zwrot kwoty za zareklamowane buty? Bo jeśli nie, a wszystkie opisane poniżej sytuacje są prawdziwe to trzeba przyznać, że firma jest mistrzem uników. ;) A jak to wygląda z perspektywy pracowników? Faktycznie uważacie, że za buty nie należy się zwrot czy odgórnie ktoś was przymusza do utrzymywania takiego zdania?

@Agnieszka

Po pół roku odbijania piłeczki odpuściłem. Dla nich klient jest ważny w momencie kupna, później to już zło konieczne.

Agnieszka
@Radek

To Twoja opinia tutaj wrzucona jeszcze w 2018? Bo ten sam nick i się zastawiam czy ktoś ukradł czy to Ty

To ja.

Agnieszka Nowy wpis
@Radek

Czyli tak właściwie 100 zł w plecy przez nich jesteś?

Radek Nowy wpis
@Agnieszka

100 zł + koszt wysyłki x 2.

Dariusz Nowy wpis
@Radek

To słabo. A próbowałaś zgłosić sprawę do Rzecznika Praw Konsumenta? Bo jeśli racja jest po twoje stronie to nie należy odpuszczać. Przy reklamacji miałaś kontakt tylko z jednym pracownikiem sklepu czy ktoś jeszcze się tym zajmował?

Klient Nowy wpis
@Dariusz

Zwykle jeden pracownik przyjmuje reklamacje.

W grudniu kupiłem buty Nike,po dwóch tygodniach odpadła prawie cała podeszwa. Odpowiedź na reklamację: Buty użytkowane nie zgodnie z przeznaczeniem. No żesz ty w mordę, to znaczy,że miałem je nosić na rękach. Ta pseudo firma to jedna wielka pomyłka.

@Paweł

Zgadzam się.

Wiktoria

A może dla odmiany jakiś pracownik się wypowie? :) Jestem ciekawa czy to kwestia braku profesjonalizmu firmy czy po prostu brakowało rąk do pracy/było chwilowe zamieszanie?

Jak pracujecie w święta ?

Czy po rozmowie w Silvercrist Wioleta Bród rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Peter

Ja swoje buty wyczyściłem przed oddaniem na reklamację i odpowiedzieli, że wada powstała od nadmiernego czyszczenia. Godne politowania.

Podróbki

Brak odpowiedzi, po wypełnieniu formularza zwrotu, nie otrzymałem pieniędzy, a paczki nikt nie odebrał, firma kurierska odesłała ja ponownie sumując zapłaciłem trzy razy za tą samą przesyłkę jakiś CHIŃSKICH PODRÓBEK, nie polecam"

Alegro

"Przed zakupem prosiłam o zmierzenie wkładki.Nic to nie dało, byty przyszły i tak niezgodne wymiarowo.Zwróciłam.Tracking zwrotu mówił, że paczka została odebrana.Zwrotu pieniędzy nie dostałam, gdyż twierdzili, że butów nie odebrali, bo po 18-tej hurtownię zamykają.Zatem wszystkie zwroty po tej godzinie trafiają do nieba.Kazali szukać butów na własną rękę. Zero odpowiedzialności za transakcję.W rezultacie nie mam ani butów ani kasy od Silver.Co ciekawe, to oni czują się pokrzywdzeni.NIE POLECAM!!!" Buty damskie adidasy,sportowe,air max DN68-3 r.38

Ala

"Nie radzę kupować tych botków kokardy odpadły nie długo po założeniu butów przez dziecko zgłosiłam to zaraz do reklamacji ale nie stety nie uznano mojej reklamacji uznając że dziecko samo sobie je wyrwało!!!! A tak nie było, dziecko zostanie bez butów ja bez pieniędzy i co to za buty jak zaraz po założeniu już się uszkodziły nie polecam " Botki sportowe,półbuty kokardki trampki TL29K-2 28

Radek

A to opinia z allegro. "Do dnia dzisiejszego nie otrzymałem ani butów ani pieniędzy. Kupiłem buty w lipcu br. Po dwóch dniach od przysłania przesyłki buty zwróciłem wraz z dokumentem zwrotu oraz z prośbą o zwrot pieniędzy. Do dnia dzisiejszego, tj. 09.10.2018r. nie otrzymałem ani pieniędzy ani butów. . Nie pomogła dotychczasowa korespondencja. Nie polecam i uważajcie na zakupy u tego sprzedawcy."

Radek

W sierpniu kupiłem buty , pod koniec września pękły na zgięciach,odkleiły się boki,reklamacja to jakaś farsa. Stwierdzono,że reklamacja nie uwzględnia działań mechanicznych. Czyli po kupieniu butów trzeba je nosić w reklamówce. Zachwalali te buty jakby miały kosztować najmniej 1000 zł,a tu po dwóch miesiącach kicha. Dodam ,że jestem kierowcą ciężarówki i te buty nie były narażone na jakiekolwiek ekstremalne warunki. Odradzam zakup jakiegokolwiek obuwia.Człowiek uczy się na własnych błędach,gdybym wcześniej poszukał opinii o SILCERCRIST na pewno bym nie dał się namówić na buty , które na Alliexpress kosztują 20 zł a u nich 100 zł.

Zostaw merytoryczną opinię o Silvercrist Wioleta Bród - Szczecin

Silvercrist Wioleta Bród