Opinie o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Diety Od Brokuła Torłop sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Prawdziwa opinia

Szanowny @prawdziwypracowniku nie napisałeś ze pracujesz w ogóle w biurze obsługi klienta a chyba tego działu dotyczą negatywne komentarze, i na pewno nie pracujesz tam ani nie pracowałeś:) Ja jeszcze pracuje w brokule ale wybacz szanowny postronny czytaczu te sytuacje miały miejsce naprawdę ale wiadomo ze nikomu nie na rękę jeśli inni mogą przeczytać PRAWDZIWE ZACHOWANIE KIEROWNICZKI BOKu, to zrozumiałe ale taka rada - Nie oczerniaj nikogo i nie pomawiaj jeśli nie wiesz kto to pisze a przede wszystkim jeśli nie masz dowodów ze jest to nieprawda. Przyczyny zwolnień nie były podawane wprost ale za plecami oczywiście były pomówienia i ploteczki, wiesz dlaczego wprost pani kierownik nie powiedziała nic ? Bo mogłaby być podana do sądu pracy. Dlatego lepiej wybrać drogę wg niej kulturalna gdyby nie fakt ze później potrafiła obcym ludziom mówić nieprawdę a dowodów przedstawić nie potrafiła. A może to osoba która tak czynnie informuje o działaniach innych ma najwiecej za uszami...najciemniej pod latarnia.

Bxhsjs
@Prawdziwa opinia

Masz 100 % racji, do tych wszystkich komenatrzy można by dodać więcej sytuacji z ostatnich dni również ale ta historia nie ma końca, brak skrupułów w wymyślaniu historii na poczekaniu czy naprawdę pani kierownik boku sądzi ze tego nie widać ? Ludzie ze sobą na szczescie rozmawiają mimo przeprowadzki biura. Nie polecam pracy w biurze obsługi klienta szkoda jest anagazowac się i tracić nerwy, to prawda ze są osoby faworyzowane, czytając na spokojnie komentarze i analizując zachowanie kierownik wiedzę ze opisują właśnie postępowanie, patrząc prawdzie w oczy ta pani nie nadaje się na szefa

Merry
@Prawdziwa opinia

Masz racje, niej każdy pilnuje swoje nosa. Wiadomo prawda w oczy kole zwłaszcza niepochlebna prawda ale to nie osoby które tutaj piszą powinny się wstydzić a osoby które maja takie podejście w pracy do pracy i tak postępują. A jak widać firma piętnuje te osoby które piszą prawde, pokazuje to właśnie jaki maja stosunek do pracownika. Szukaj pracy w innej firmie bardziej normalnej i kierowanej przez kompetentnych / stabilnych emocjonalnie ludzi.

Icia

A ja chciałabym się odnieść jako była pracownica BOKu do wcześniejszych komenatrzy. Pomimo ze niebawem upłynie rok odkąd nie pracuje to gdy czytałam je to mam odczucia jakbym wróciła do tamtego trudnego dla mnie okresu. Pani kierownik o której jest pisane niestety ale faworyzowala ludzi ale tez potrafiła uwziąc się na innych, robiąc pod górkę z wolnym albo zamiana zmiany albo obsada na weekendy sama doświadczyłam tego jak ciagle się mnie czepiała ciagle było cos nie tak. W pewnym momencie mówiła jedno jednego dnia a kolejnego co innego i miała o to pretensje jeśli zrobiło się cos wg tego co powiedziała dnia poprzedniego tak jakby zawsze zrobiła wszystko aby przypisać winę. Cała sytuacja zaczęła się od sytuacji w której powiedziałam ze wg kodeksu pracy pracodawca moze dać dofinansowanie do okularów. Oczywiście podobno nikt go nie dostał a ja zostałam w sytuacji ze wszystko co zrobiłam było złe. Cały czas był poruszany temat braku kontaktu z osobami pracującymi zdalnie bo ostatecznie ktos musial zrobić za te osoby prace, od niektorych nie oczekiwała ze będą robić nadgodziny a był to naprawdę intensywny okres podczas gdy od innych tego oczekiwała. Ogólnie na tamten czas to pracy nie poleciłabym.

@Icia

Dokładnie pamiętam tą sytuację i ten szal w jaki wpadła Pani kierownik Ewelina po Twoich słowach. Niestety w pełni Cię rozumiem że zawsze znalazła sobie kogoś do gnębienia. Jak nie Ty to była inna ale zawsze był jakiś kozioł ofiarny. Tak samo w drugą stronę. Zawsze był ktoś kogo faworyzowała, a gdy zwróciło się jej na to uwagę to łgala że absolutnie tak nie jest. Ale premie dostawali tylko Ci którzy chodzą i informują co się dzieje w BOK. Ewentualnie nowe dziewczyny które trzeba zmobilizować do pracy ponad swoje 8 h dziennie, bo przecież pracy było dużo, premie obiecane ale nie otrzymalismy ich bo przecież pracować po 12 h dziennie to widocznie mało a obiecane premie klamstwem. Oczywiście pensje w tym czasie były wyższe bo płacone jest na godzinę ale dodatkowej obiecanej kasy nie bylo. Osoby które były pod "skrzydłami" pani kierownik nie robiły nadgodzin w ogóle a premie wpływały im do kieszeni - za co? Nie wiadomo, chyba że kablowanie jest więcej warte niż sama praca

Esmeralda
@...

Hi hi hi temat premii....potrafiła być na tyle podła ze w miesiącu np lutym ogłosiła ze nadgodziny nadal są więcej płatne(pracy było b dużo) by przy wypłacie okazało się ze w tym miesiącu nadgodziny nie będą płatne Więcej- pracujesz cały miesiąc umawiając się na cos by później okazało się cos innego. A nawet osobie która była na szkoleniu kilka dni powiedziała ze będą płatne więcej. Co dopiero mówić o premiach o których mówiła za grudzień, styczeń , luty, marzec, 200 zł dane latem. A później miało być tez więcej pracy mówiła ze nie wiedziała o żadnej akcji promocyjnej wcześniej i żebyśmy zrobiły nadgodziny które jak pwiedziala na pytanie czy będą płatne więcej- nie będą i nie mogą i to nie jest zależne od niej. W tym czasie za plecami ukazal się za szklanymi drzwiami szef, wszystkie powiedziałyśmy żeby zapytać jego na to kierownik BOK powiedziała -tego pana w to proszę nie mieszać on nie ma z tym nic wspólnego. A następnie na pojedynczych spotkaniach z pracownikami mówiła ze musi wszystko wiedzieć co się dzieje w biurze, chyba nie oczekiwała ze komentarze będą przychylne ku niej po takich zagraniach. Dlatego nigdy nie bylo miłe widziane gdy ktokolwiek rozmawiał z kimś spoza biura, na początku to zabroniła rozmów z innymi jednostkami w firmie, nie ja Boże jak widziała gdy ktoś rozmawiał z kimkolwiek.

Omg
@Esmeralda

Czyli w skrócie plebiscyt kombinowania i obmyślania „strategii” Pani Kieorwnik BOKu jak kogoś pogrążyć albo przypisać winę trwa ? hue hue hue BTE

El
@Omg

Cały czas jest to samo z tą różnicą że Kłamstwo staje się prawdą jeśli jest taka potrzeba. Nie trzeba się udzielać aby to zauważyć, raz jest dobrze raz jest źle, masz informacje na każdym kroku ze zawsze można iść porozmawiać ale chyba tylko po to aby miała informacje o Tobie i bez problemu mogła przypisać Ci jakaś winę. Prawde mówiąc to rozmowy w cztery oczy nie maja nic wspólnego ze szczera rozmowa, później i tak zostanie przekręcona.

Ona
@El

Nic się nie zmienia. Tylko pracownicy którzy byli na każde skinienie i dobrze pracowali są wyrzucani za słowa prawdy na "przyjacielskich" rozmowach w 4 oczy. Pracownik idąc na taką rozmowę myśli że poprawia się stosunki międzyludzkie i rozwiąże problemy z brakiem komunikacji a traci pracę z dnia na dzień.

pytanie
@Icia

odeszłaś przez te sytuacjei atmosfere czy powód był inny ?

Licia
@pytanie

Sprawy osobiste ale atmosfera i codzienne zebrania z pretensjami pani kierownik w żaden sposób nie powodowały ze chciałam zostać. (usunięte przez administratora) możliwość wzięcia wolnego ok ale teksty typu „ok ale w domu wejdziesz wieczorem”, jeśli potrzebuje ktoś wolnego to nie po to aby wieczorem w domu pracować bo tak samo nie ma czasu na załatwienie ważnych spraw, dziwne jest to ze to nie ja oczekiwałam dofinansowania do okularów tylko koleżanka z reklamacji a mnie się oberwało. Dlatego tamta sytuacja pokazała również mi ze nie wszyscy są traktowani równo. Rozliczanie nadgodzin, pracujących niedziel i świat było tak niejasne ze nikt nie był w stanie powiedzieć jak to jest(usunięte przez administratora) Jednak nie wiem jak jest teraz ale czytając komentarze wnioskuje ze nic nie uległo zmianie(usunięte przez administratora)

X
@Licia

No i firma straciła klienta. Kupując, staram się wybierać firmy przestrzegające zasad etyki, o dobrej opinii pracowników. Po przejrzeniu tego forum podjęłam decyzję o zmianie dostawcy cateringu.

Merkel
@X

Takie podejście jest i do pracowników boku i do klientów. Uśmiech pani kierownik w oczy a za plecami nóż w plecy. Tak samo do klientów najważniejsze to udowodnić winę klienta nie ważne jakim kosztem.

Nicola

Jestem zażenowana tym z moim zamówieniem co chwila cos się działo , uważam ze diety od brokuła nie przejmuja się tym ze chyba nie daja rady „ogarnac” prawidłowych dostaw. Mierzvie siły na zamiry a nie później z 10 ciu dni diety5 to brak dostaw lub pomyłka. A odpowiedzi z biura obsługi ? Kolejna żenada. Pisze e mail, po braku odpowiedzi nawet przyjęcia wiadomości dzwonie a pni zapewnia ze TEGO samego dnia dział reklamacji mi odpowie. I co ? W (usunięte przez administratora) to maja, odpowiedzi brak. Oczywiście następnego dnia mówią ze na reklamacje maja 14 dni i żebym zapoznała się z regulaminem. W profesjonalnych działach obsługi klienta zawsze jest zwrotka o przyjęciu danej reklamacji jeśli już tacy chca być profesjonalni. Ale jeśli w biurze siedzą takie spece co w dowozach to serdecznie odradzam korzystanie z usług. W innych cateringach po braku dostawy już przez telefon wiedzieli i mieli zdjęcie. Czytałam opinie na google i te pozywty o profesjonalnej obsłudze to chyba ktoś nich samych pisał. Nie polecam.

Poszukująca

Czy opinie na temat pracy są tylko o miejscu w Warszawie czy w Rumii także?

@Poszukująca

Wg mnie Rumia

Paweł Poncyliusz
@Poszukująca

Jaki jest adres w Rumii? Nie mogę tego wygooglać.

Poszukująca @
@Paweł Poncyliusz

Paweł Poncyliusz Diety od Brokuła ul.Zakopiańska 1 Rumia

XYZ
@Paweł Poncyliusz

Też pewien 'nowy' pracownik z Rumi zalega Ci pieniążki że o to pytasz? Ps. Sam catering jest jak najbardziej OK !

Firma Diety Od Brokuła Torłop sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kadrowy / Kadrowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Iza

Dzisiejszy obiadek super pyszny , Brawa dla kucharzy

Dziękuję za expresowy dowóz w Słupsku,Pozdrawiam przemiłego Pana Blondyna ????,jest bardzo otwarty i potrafi dopasować się do klienta ,jedzonko jest przepyszne ,Brawo

?

A jak wygląda sytuacja z pracą i atmosferą na innych działach ?

KTOŚ

Miałem się wybrać na rozmowę o pracę w tej firmie ale za nim to zrobilem przeczytałem opinie. Pierwszy raz w życiu widzę tak negatywne, i tak odrzucające opinie o pracodawcy. Zrezygnowałem, wolę poszukać dłużej a czegoś lepszego. Gdyby to była 1-2 negatywne opinie o pracodawcy i kierowniku... Nie zastanawiałbym się i pojechalbym na rozmowę ale tego jest w ostatnim czasie masa... Widać w Dietach od Brokuła jest duża rotacja bo co chwile przewijaja się ogłoszenia o pracę. Widać z kierownictwem jest coś nie tak, bo gdyby było w porządku i dla ludzi to personel by nie odchodził. Aż strach tam jechać. Szkoda swoich nerwow, albo zlecenie albo samozatrudnienie więc szkoda zachodu. To chyba (usunięte przez administratora)...

H
@KTOŚ

Prawda jest taka ze za damski uj wywalają ludzi z dnia na dzień bez powodu nawet nie zaproponują przejścia na inny dzial, postępują masowo to co się słyszy o szefostwie i niektórych kierownikavh to prawda a pokazują to ich czyny i zachowania bo mówić i pisać to oni mogą sobie wszystko. Nie wiem na jaki dział miałeś przyjść ale dobrze ze nie przyszedłeś dla własnego spokoju, czasem lepiej poszukać czegoś dłużej niż słuchać krzyków szefów a z drugiej strony patrzeć jak jedni kopia dołki pod drugimi aby tylko na ich racje wyszło. Pewności zatrudnienia tutaj nie masz jednego dnia jest cacy drugiego już nie pracujesz, ich nie interesuje czy masz rodzine czy poswiecales się pracy. Lepiej mieć w dupie i Nie angażować się to tak jeśli miałby ktoś zdecydować sie na prace.

kornelia
@H

to prawda, tylko szefowie powinni z wiekszym batem stać nad pracownikami tymi kierownikami bo tak to pracownicy owijają sobie ich wokół palca. Raz, że brakuje w tej firmie normalnej komunikacji w prostej formie, mało komu chce się zając sprawą wymagającą zajęcia jak nie powie tego wprost Szef i tak kazdy ogląda się na drugiego, a jak będziesz wychodził przed szereg to znajdą się tacy którzy będą szukać na Ciebie haka. Potrafią zwolnić ludzi BEZ POWODU nie prosząc na żadne rozmowy wcześniej, myslisz że jest ok wszyscy się uśmiejają by Cie za godzinę wyrzucić. Nie zalezy im na budowaniu długotrwałych relacji z pracownikami wychodza z załozenia jak nie ten to inny, a zeby uciszyc grupe tez potrafia na chybił trafil wyrzucić Jesli w pracy sa przypadki niszczenia mienia przez pracowników itd to chyba w roli tych wielkich kieorwników powinno leżeć aby wychodzić z porpozycjami zapobiegania tego. Wszystko da się zrobić i unormować ale czekając aż ktoś wpadnie na pomysł to kazdy umie

Kandydatka

Cały czas pojawia się ogłoszenie do pracy w biurze + obsługa klienta ktoś wie czemu ciagle szukają ? Duża rotacja słabe warunki czy te negatywne komentarze maja cos z prawdy?

Pracownik Prawdziwy
@Kandydatka

Firma się ciągle rozwija i cały czas potrzebne są kolejne osoby. To, co kiedyś robiły 3 osoby teraz robi 18. I tendencja jest stale rosnąca.

@Kandydatka

Firma może i się rozwija i naprawdę niech rozwija się bardzo ale w dziale obsługi klienta pracy nikomu polecać nie będę kiedyś może pracowały 3 osoby teraz za te przysłowiowe 3 osoby prace robi 5 bo takie jest nastawienie ludzi do pracy dlatego potrzeba jest ich cały czas wiecej zamiast umiejętnie zorganizować te dziewczyny co są. Niektórzy się nieprzemeczają a niektórzy zapierdzieleja do której grupy trafisz hmm who knows

@...

To prawda, tak było od zawsze. Pani kierownik nie potrafi zorganizować pracy całej ekipie. Jedni baluja inni muszą zasowac po godzinach żeby wyrobić zaległości. Zdecydowanie nie polecam. Kłamstwo na kłamstwie. W pokoju na osobowości mówią jedno, na zebraniu drugie a jeszcze trzecie robią. Bardzo niespójny przepływ jakichkolwiek informacji w kontekście kierownik dział BOK.

Śmiech na sali

Dla osób którzy chcą tam pracować, stanowczo odradzam, pozytywne komentarze tutaj są od pracowników którzy pracują tam od lat i mają "przywileje", pracownicy nieprzyjemni tak samo pracodawcy(usunięte przez administratora)przemyślcie to trzy razy. Pozdrawiam

Jak to
@Śmiech na sali

Jak to biegają myszy ?

@Śmiech na sali

Ja odradzam czytania tak negatywnych opinii które mają mało wspólnego z rzeczywistością, opinie które wychodzą od sfrustrowanych ludzi którzy jedyne co potrafią to pisanie takich bzdur. Jestem świadkiem tego z jakich powodów ludzie są zwalniani. Nie są to blache sytuacje tylko takie gdzie czasem dany człowiek zagraża innym. Osoby które nie potrafią pracować, bo za stanie z założonymi rękami jeszcze nikt nikomu nie zapłacił. Uważam że w okolicy mało jest pracodawców u których nie trzeba się martwić o wynagrodzenie w terminie. Wszyscy pracują legalnie i wydaje mi się, że świadomie decydują się na to, na jakich warunkach pracują. Pracodawca stara się podnosić komfort pracy. Zdaje sobie sprawę z tego, że praca bywa ciężka i spędza się w niej niekiedy więcej czasu. I dla mnie czas jaki tam spędzam to jedyny minus. A ta opinia nie jest pisana bo jestem uprzywilejowanym pracownikiem. Jestem po prostu pracownikiem, który docenia i szanuje to co ma, bo wie co miał kiedyś. Wiem z jakimi ludzi pracowałam i w jakich warunkach. Pozdro

Klient

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jak wygladaja posiłki? Dobre nie dobre, odpowiednia cena za jakość?

Klient
@Klient

To zależy jak na to Pan spojrzy, stosunek ceny do jakości adekwatny, nie będą to produkty najwyższej jakości

Gosia

Zamawiam wasza dietę od początku stycznia i muszę stwierdzić że rezygnuje ponieważ wszystko smakuje jednakowo dodawane jest jakaś orientalna przyprawa do każdego jedzenia nawet dziś byla na panierce dorsza.... nie jazdy to lubi . Ja rozumiem ze jakieś jedno danie może być nietrafione A od jakiegoś czasu smakują tak samo... Kilka osób z którymi rozmawiają dzieła że mną te spostrzeżenie że nie było tak w styczniu ... Dlatego z przykrością stwierdzam że spróbuje inny catering Pozdrawiam

Tym
@Gosia

Dokładnie jest tak jak napisałaś. Sam z tego powodu zrezygnowałem i moi znajomi również. Lepiej dołożyć 200zl więcej i wybrać zdecydowanie lepsza jakość jedzenia. Mimo ze to jedzenie wyglada codziennie inaczej, to i tak smakuje jednakowo. Z 5 pudełek dziennie da się zjeść ze 3... Oczywista sprawa jest fakt, ze czego można oczekiwać od jedzenia za takie pieniądze. Lecz lepiej przestrzec tych, którzy stoją przed wyborem.

Dobra praca

Chciałbym tez polecić prace każdej osobie która jest pracowita i chce pracować normalnie. Wiadomo dla osób ociagajacych się nie ma tu miejsca. Pracując na kuchni wypłatę mam zawsze na czas, myśle ze jeśli potrzbowalbys zaliczki o porozmawiał z szefem tez nie byłoby problemu, uczciwość rodzi uczciwość. Ktoś kto przyjdzie do pracy z zamiarem pracy moze liczyć na najlepsze podejście od pracodawcy.

Polecam prace

Ja napisze ze mi współpraca się układa wspaniałe kierownik pakowalni Ewelina jest najlepsza osoba do porozumienia się zrozumienia i do dogadania. Być moze są osoby którym współpraca z różnych względów nie wyszła i to piszą ale jeśli to prawda to przykro mi się aż to czyta. Ja ze swojej strony polecam prace na pakowalni, wszystko jest do dogadania, praca dla uczciwych i zwinnych osob w sam raz!

@KTOŚ OPINIE OPINIAMI. JEDNAK JA JAKO PRACOWNIK Z PONAD ROCZNYM STAŻEM W WIĘKSZOŚCI ICH NIE ROZUMIEM. CENIE SOBIE PRACĘ TUTAJ, GDYBY BYŁO TAK JAK OPISUJĄ TO INNI Z PEWNOŚCIĄ BY MNIE TU NIE BYŁO. A CIĄGLE OGŁOSZENIA ZWIĄZANIE SĄ Z ROZWOJEM FIRMY A NIE TYM ŻE LUDZIE ODCHODZĄ. WIĘC POLECAM TĄ FIRMĘ JEŚLI KTOŚ POTRAFI UCZCIWIE PRACOWAĆ.

Ktos2

Dobrze ze znajdzie się ktoś kto ma dobrze, nie napisałeś na jakim dziale pracujesz bo pewnie to tez ma duże znaczenie. Ja tez miałem okazje porozmawiać z kimś osobiście kto pracuje również ze stażem większym niż miesiąc i ocena tej osoby jest neutralna, zachwytów nie ma teraz tak jak podobno na początku.

Mariolka

Może negatywne komentarze biorą się stad ze opisuja prawdziwe wydarzenia...niestety pokazują jak człowiek człowieki moze być wilkiem i wbijać nóż w plecy w białych rękawiczkach.

Nie polecam pracy

Pani Kierownik Biura Obsługi Klienta w ustalaniu wysokości pensji i premii NIE stosuje zasady równego traktowania, kategorycznie zabrania rozmawiac pracownikom na temat swoich wynagrodzeń, jest to niezgodne z kodeksem pracy, możemy o tym rozmawiać. Ludzie są dyskryminowani z uwagi na przyznawane lub w ogóle nie przyznawane premie, wykonując ponadprzeciętnie swoje obowiązki podczas gdy wybrani dostają i premie i lepsze warunki, dlatego pozostali maja w startu siedzieć cicho aby nie wyszło na jaw nierowne traktowanie ludzi. Kłamie w w oczy jak Judasz, nikogo nie jest tej Pani żal oprócz siebie i swojej pracującej rodzinki!

@Nie polecam pracy

Na pakowni jest tobsamo.Cieszę się że już tam nie pracuję, pani kierownik zimna i oziębła kobieta zero uczuć , niesprawiedliwe traktowanie pracowników , poniżanie w oczach innych , ma swoich pupilków którym wszystko wolno, nie wolno się odezwać, niedługo zabroni głośno oddychać, pracownicy którzy pracują na nocnej zmianie będą zapewne wiedzieli o kogo chodzi gdyż jest tam tylko jedna osoba z kierowniczek która potrafi człowieka dosłownie zamrozić swoim wzrokiem , przy niej człowiek czuje jej negatywną energię która udziela się innym

hmm
@Nie polecam pracy

a mnie to zastanawia, że siedząc na krześle przed pania kierownik słyszy się co innego niż na zebraniu ciekawe..

Der
@Nie polecam pracy

Nie polecam żadnej współpracy z panią kierownik biura obsługi klienta, ani związanej z praca ani i biznesowa ani prywatna. Im dalej tym bezpiecznej i lepiej. Takie BHP własnej osoby

Tylicz
@Nie polecam pracy

To prawda jedni w BOKu siedzą i analizują cały dzień albo dłużej przypadek a inni klepią maile taka to organizacja pracy jest odradzam prace w biurze. Ogólnie praca wiecznie w stresie czy będą wpływy jeśli tak to ktoś musi je zrobić a to jak loteria i faktycznie niektórzy maja w (usunięte przez administratora) to jak np na dziale reklamacji czy niedowozach a szefowa tak to organizuje

Jestem oburzona staram się o zwrot pieniędzy od 19.02. Olewanie brak kontaktu z księgową nie wiem z kim rozmawiam, wysłanie mi odpowiedzi pi 3 dniach że nie doszło mam obawy że nie zobaczę swoich pieniędzy.nie umiejętność obsługi otwarcia programów, nie mogłam wysłać nr bankowego za pomocą maila. Bardzo skomplikowane procedury. Nikt nie chce się przedstawiać krzyczą grożą. Utrudnia nie. Czy mogę się z kimś skontaktować o odbiór moich pieniędzy.

Były klient
@Gdynia

Proszę zażądać rozmowy z szefem firmy , powinno poskutkować

Kasia czubasxek

Proszę o zwrot pieniędzy. Wysłałam dietę 15.02 nie otrzymałam 19.02jak było umówione. Brak umiejętności przez pracowników znajomości komputera, poprosiłam o kontakt z księgowościa by potwierdzić powiedzieli ze nie dają poprosiłam o jakikolwiek kontakt aby odzyskać pieniądze puwiedzieli że ich to nie interesuje, spytałam czy mogę im wysłany nr konta bankowego to powiedzieli ze nie. Nie wiem gdzie nam prosić o moje pieniadze. Czy może mogę jakoś pomóc?

Buziak

18.02.2021 Poznań diety brak.

Dawniej byłem klientem brokuła, niestety straciłem pracę z powodu covid19. Szukałem pracy fizycznej i tak się stało że moje CV trafiło do Brokuła :) Pani rekruterka, która chciała mnie zaprosić do pracy ''na okres próbny'' (usunięte przez administratora) Proponowana stawka wynosi u nich 150 zł za zmianę która trwa od 9 do 12 godzin dziennie. Wychodzi na to że przy nawet tych 10 godzinach stawka spada poniżej 15 zł/h. Dodam że mam 25 lat a w rezultacie nie płacę PITu ani składek ZUS przy umowie zlecenie. (usunięte przez administratora)Tak naprawdę jeśli nie wypłacą wynagrodzenia za ich ten ich okres próbny to pracwonik nie będzie posiadał dowodu na wykonnie pracy u brokuła. Jestem rozczarowany tym, że firma której reklamy są w każdej siłowni, która opłaca reklamy celebrytów, pojawia się na licznych eventach i szczyci się flotą 100 samochodów proponuję takie warunki i nie jest w stanie zapewnić minimalnego wynagrodzenie swoim pracownikom. Aha po okresie próbnym tylko umowa B2B i może uda się dostać zlecenie. Praca od godziny 17:00 do 1:00/3:00 nad ranem. Oznacza to, że jedzenie musi być wykonane conajmniej 2 dni przed dostawą ;) Nigdy więcej nie skorzystam z waszych usług i z pewności poinformuję o tej sytuacji znajomych którzy korzystają z cateringów.

Tomcio

Diety trafiają do klienta 3 dni po przygotowaniu czasami nawet później.

Zostaw merytoryczną opinię o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Diety Od Brokuła Torłop sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 24 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.
2.1/5 Na podstawie 167 ocen.

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.