Opinie o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Diety Od Brokuła Torłop sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Ja polecam

Negatywne komentarze bywają cennymi wskazówkami o ile są przedstawione w konstruktywny sposób. Czytając poniższy dość krzywdzący, nie odnajduję spójności z pracą w Biurze Obsługi. Nie przypominam sobie sytuacji w której to jesteśmy zmuszane do czegokolwiek. Owszem, czasami pracujemy więcej, co jest oczywiste w przypadku większej ilości zamówień. Jesteśmy zespołem który ma na celu utrzymanie poziomu satysfakcji naszych Klientów na wysokim poziomie. Nikt przecież nie chce pracować w miejscu którego się wstydzi, a aby to miejsce takim się nie stało, czasami warto dać z siebie więcej. Dla mnie jest to oczywiste, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy czy zajmowanego stanowiska. Łatwo jest oceniać pracę przełożonego czy kierownika, nie starając się nawet zrozumieć odpowiedzialności która ciąży na tym zadaniu. W moim odczuciu, mając na względzie różne doświadczenia zawodowe, z całego serca polecam pracę w tej firmie. Pracodawca na medal, przede wszystkim w kwestii uczciwości co do swoich pracowników – co w dzisiejszych czasach nie jest częstym zjawiskiem. Pani Kierownik (Biuro Obsługi) jak przedmówczyni zaznaczyła jest bardzo empatyczna, nie spotkałam się jak dotąd z sytuacją w której odmówiła wsparcia którejkolwiek nas. Pomimo ogromu swoich obowiązków stara się, aby wszystko funkcjonowało właściwie. Rozumiem, że mamy różne oczekiwania, ale zamiast wylewać żale w internecie zawsze można do niej iść i przedstawić swoją opinię – odrobina odwagi i należyta uczciwość, której nie mamy prawa wymagać nie dając jej za grosz od siebie.

Pracownik biura
@Ja polecam

Nikt nie chce pracować w miejscu w którym się wstydzi ale każdy chce mieć pracę. Najczęściej są to powody finansowe i dlatego głośno nie mówi co się dzieje. A forum to jest by wygłaszać pozytywne jak i negatywne opinie na temat pracy np w biurze obsługi klienta.

Żenujące
@Pracownik biura

To może pracowniku biura powiesz na forum kim jesteś, skoro tak bardzo Ci źle i zakończysz pracę, zamiast wylewać falę hejtu na forum? Mamy uważam nie tylko fajną pracę, dobre zarobki, ale i świetne dziewczyny i mega pomocną kierowniczkę. To, co piszesz jest absurdem i kompletną nieprawdą.

Pracownik BOK
@Pracownik biura

Szkoda tylko, że takie osoby nie starają się nawet powiedzieć co im nie pasuje albo jak się czują przed publikowaniem takich krzywdzących komentarzy. Kierowniczka BOKu jest najbardziej otwarta na rozmowę osobą jaką poznałam podczas pracy w różnych firmach. Szkoda, że prawdopodobnie codziennie widzę się z osobą i rozmawiamy miło, gdy w internecie mówi jedno a nam w biurze co innego. Przykro mi, bo mimo, że nie pisze tu bezpośrednio o mnie to czuję się obgadana za plecami. A jeszcze bardziej szkoda mi kierowniczki, bo dla takich ludzi jak ta niezadowolona pani marnuje swój czas.

@Pracownik biura

Serio forum?? Jeśli ktoś milczy czy milczał na żywo tylko po to żeby hajs się zgadzał to wspólczuje poczucia moralności.

@Żenujące

Droga osobo która odpowiadałas na te opinie po pierwsze to sama nie przedstawiłaś się, nikt nie negował ze dziewczyny są nie miłe bo każda jest naprawdę swietna babka. Ty możesz zgadzać się ze praca jest super ale równie dobrze możesz pisać tylko tak na forum aby pokazać jaka jesteś poruszona bo obawiać się będziesz powiedzenia prawdy, ale może taka taktykę niestety trzeba przybrać aby być docenionym.

Pracownik biura
@Pracownik BOK

Doświadczenie pokazało co się dzieje z osobami które mówią co im się nie podoba. Zostały wyrzucone z dnia na dzień, mimo że wykonywały dobrze swoją pracę.

serio
@Ja polecam

pracujemy dla pieniędzy nie dla idei a za przysłowiowe 500 zł miesięcznie będzie ktoś chętny ?

ciekawe
@Ja polecam

a sama Pani autor tego tekstu zawsze taka uczciwa ? ;))))))))))))

biuro obslugi

skoro ten przykład jest podawany - rozwój - to w czym można się rozwinąć jakie umiejętności są podnoszone i gdzie ewentualnie można awansować ? Przykro mi to stwierdzać ale nie jest to praca dla wymagających ludzi dlatego zarobki są dobre w stosunku do potrzebnych umiejętności które nie są podnoszone. Ogólnie firma jako płatnik jest rzetelnym pracodawcą. Podobno jeszcze nie tak dawno temu na integracji osób z biura wszystkie osoby nie zgadzały się z jakością pracy w biurze, miały wiele do zarzucenia pod względem kierownictwa BOK, tak samo nie zgadzały się z nadgodzinami które nie zawsze miało ochotę się robić - teraz każdy siedzi gdy trzeba bo myśli o firmie i nie jest to wynikiem zachęcania i doceniania załogi przez kierowniczkę a odpowiedzialności każdej z nas za prace. Można to zweryfikować kto kiedy i przede wszystkim w jakiej ilości poświęca się pracy ;) Przykre wręcz zatrważające jest to, że są osoby które potrafią jednocześnie negować prace i ją chwalić. Może tutaj też piszecie raz pozytyw a raz negatyw ? W końcu w którym momencie była mówiona prawda wcześniej czy teraz? (?????) czy może zmieniany jest kierunek swoich poglądów w zależności od tego w którą stronę będzie wiał wiatr. Tutaj jest clou wszystkiego jakimi osobami mogą okazać się współpracownicy. Ale na to wszystko jest przyzwolenie nie ważne co ale aby donosić, wchodzić w łaski i być przychylniej traktowanym ;) Po jednym komentarzu były wyciągnięte konsekwencje co będzie dalej po pozostałych o;

Ruda

Polecam pracę u Brokuła. Pracuje w bok i bardzo lubię swoją pracę, dziewczyny z biura i kierownika. Doceniam, że mam elastyczny grafik i możliwość rozwoju. Firma się rozwija i daje coraz większe możliwości rozwoju pracownikom. Dodam również, że w okresie pandemii kierownik bok zrobiła wszystko, aby zachować miejsca pracy i nikogo nie zwolnic. Jesteśmy zgranym zespołem i jeśli ktoś uważa inaczej, to chyba nie widzi więcej niż czubka własnego nosa

Zadowolona

W Biurze Obsługi Klienta pracuje się bardzo dobrze. Z każdym problemem można iść do szefowej. Zawsze znajdzie czas i pomoże. Atmosfera w pracy super. Polecam !!!!

Firma Diety Od Brokuła Torłop sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kadrowy / Kadrowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Polecam bok!

Ja polecam pracę w Biurze Obsługi Klienta. Atmosfera jest dobra, wszystkie dziewczyny w biurze tworzą zespół, który wspiera się na każdym kroku. Wcześniejsze negatywne komentarze są krzywdzące, nieuzasadnione i kompletnie nie oddają atmosfery jaka panuje w pracy. Takiego zespołu jak nasz, wiele osób może nam pozazdrościć ????

Agentka

Polecam serdecznie firme oraz Pania Kierownik BOK jako przełożoną. Współczuje osobie która wystawia naciagane negatywne opinie. Jeśli ciekawość z troski o pracownika uznajesz ża konieczność kablowania to chyba warto nad sobą popracować.

Pracownica

Nie polecam pracy w biurze obsługi klienta. Kierowniczka bardzo lubi gdy donosi się o wszystkim co się dzieje między dziewczynami. A praca wśród kobiet wiadomo nie jest łatwa. Pieniądze są dobre i całe główne szefostwo firmy też jest bardzo w porządku.

Ja polecam

Negatywne komentarze bywają cennymi wskazówkami o ile są przedstawione w konstruktywny sposób. Czytając poniższe, moim zdaniem krzywdzące, nie odnajduję spójności z pracą w Biurze Obsługi. Nie przypominam sobie sytuacji w której to jesteśmy zmuszane do czegokolwiek. Owszem, czasami pracujemy więcej, co jest oczywiste w przypadku większej ilości zamówień. Jesteśmy zespołem który ma na celu utrzymanie satysfakcji naszych Klientów na wysokim poziomie. Nikt przecież nie chce pracować w miejscu którego się wstydzi, a aby to miejsce takim się nie stało, czasami warto dać z siebie więcej. Dla mnie jest to oczywistne, niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy czy zajmowanego stanowiska. Łatwo jest oceniać pracę przełożonego czy kierownika, nie starając się nawet zrozumieć odpowiedzialności która ciąży na tym zadaniu. W moim odczuciu, mając na względzie różne doświadczenia zawodowe, z całego serca polecam pracę w tej firmie. Pracodawca na medal w kwestii uczciwości co do swoich pracowników – co w dzisiejszych czasach nie jest częstym zjawiskiem. Pani Kierownik (Biuro Obsługi) jak przedmówczyni zaznaczyła jest bardzo empatyczna, nie spotkałam się jak dotąd z sytuacją w której odmówiła wsparcia którejkolwiek nas. Pomimo ogromu swoich obowiązków stara się, aby to wszystko funkcjonowało właściwie. Rozumiem, że mamy różne oczekiwania, ale zamiast wylewać żale w internecie zawsze można do niej iść i przedstawić swoją opinię – odrobina odwagi i należyta uczciwość, której nie mamy prawa wymagać nie dając jej za grosz od siebie.

Witam, pracowałam w Firmie na dniach próbnych na zmianie nocnej, praca fajna jest co robić więc czas szybko mija. Super atmosfera ludzie bardzo serdeczni i pomocni. Kierowniczki przyjazne. Zarobki bardzo dobre. Niestety nie mogłam zostać. Pozdrawiam osoby które tam pracują i tworzą dobry klimat ;) Polecam !

Zadowolona agentka brokuła

Praca bardzo na poziomie. Dobrowolne nadgodziny (przydatne przed świętami ????) Atmosfera w biurze obsługi dobra. Same kobiety ale najlepsze ???? Pani kierownik bardzo zaangażowana w swoją pracę i bardzo empatyczna ????

Biuro obsługi

Nie polecam pracy w biurze obsługi, na pracy zdalnej oczekuje się ze pracować będzie się cały dzień jeśli będzie taka potrzeba. Nadgodziny teoretycznie są dla chętnych jednak jeśli jest potrzeba to oczekuje się ze każdy będzie je robił chociaż i tutaj widoczne jest faworyzowanie pewnych osób. Do tego Pani kierownik sobie a panie zarządzające sobie bo później na osobności mówione jest co innego. Dodać należy tez to ze donoszenie jest bardzo mile widziane. Dla swojego spokoju i spokoju dwojego czasu prywatnego nie polecam. Natomiast sama firma w porządku.

Pracownik pakowalni

Witam. Pracuje w tej firmie ponad 1.5 roku. Poprostu lubie swoja prace!!! Kierownik docenia pracownikow. Ewelina i dziewczyny -kierowniki staraja sie zeby nikt nie byl pokrzywdzony. Pomagaja!!! DIETU OD BROKULA ❤❤❤ POLECAM!!!????????????

Katlaia

w biurze to na pewno polecam przemysleć sobie zatrudnienie. KAŻDY kto zatrudni się zrozumie z czym to się wiąże, jednak finansowo jest naprawdę przyzwocie, praca dla niewymagających nieasertywnych ludzi. Atmosfera dziwna ale wiadomo praca to nie bajka. Zbyt duża nieodpowiedzialna decyzyjność bez kontroli Szefów.

Chciałabym podjąć pracę na produkcji. Jaki jest system zmian oraz jakie wynagrodzenie. Jakie warunki muszę spełniać?

Cała prawda
@Kasia

Ogólnie praca jest ciężka ale znośna. Atmosfera w pracy jest ciężka ze względu stosunku kierowniczek do pracowników i kompletnego braku szacunku do drugiego człowieka. Pracuje się w systemie 2 zmianowym na dniówki (180zł za zmianę) i nocki (190 zł za zmianę) oczywiście po 5 daniach próbnych za który dostajecie (150 zł za zmiane) nie określony czas pracy. Możecie być w niej 10 jak i 13 godzin nadal za taką samą kwotę. Posiłków pracowniczych nie ma jedyne co zapewniają to kawę na którą i tak nie ma czasu. To chyba tyle.

Nie wierze
@Cała prawda

Posiłków brak? Proszę Cię? Czy kiedykolwiek ktoś zabronił się poczęstować tym co serwujemy w daniach? ... Chyba pracujemy w innych firmach! Podstawa -Kawa,herbata,woda, mikrofala itp. jest ... Po za tym zgodnie z prawem pracodawca nie musi zapewniać posiłków ... nie znoszę zmyślania, a co do godzin to wyrabiamy się, @kasiu to gastronomia, tu zawsze jest nieprzywidywalnie i nikt Cię nie trzyma na siłę, staraj pracować się szybciej to i będziemy wychodzić o północy bądź o 13 też za tą samą stawkę ;)

Łukasz
@Nie wierze

Tak napewno będziecie wychodzić o północy wychodzi się koło 4 zawsze. Zróbcie pożądany ze swoimi pracownikami kolegami i koleżankami A będzie szybciej , i warto wspomnieć o szacunku do pracownika i te teksty p.....e Polaków przyjdę Ukraińcy za połowę stawki wstydzcie sie

Pracownik!!!!
@Nie wierze

Niestety ,ale jeść a nawet częstować się nie można.

@Cała prawda

No na kawę czas to raczej jest. Przerwy są.

Cała prawda
@Łukasz

Łukasz zwolnij się! Tak jak napisałam wczesniej będziecie pracować szybciej A nie ściemniać to będziemy wychodzić wcześniej A jak ściemniasz i chcesz odpekac tylko godziny to będziesz siedział do 6, ja się jakoś potrafię dogadać z kierownikami i pracownikami z mojej strony jest szacunek i do mnie tez maja szacunek, moze zbyt delikatny na ta prace jestes? Najpierw zastanow sie nad sobabo bo moze to z Toba jest problem ?! Sa pr,erwu na nie mam problemu z jedzeniem i wypicie kawy ...

@Cała prawda

Cała prawda co Ty piszesz za bzdury??? Praca jest fajna, kierowniczki bardzo miłe, pracuję tu już jakiś czas i zdążyłam wyciągnąć wnioski.kierowniczki okazują pracownikom szacunek, ludzie są mili i pomocni, wiadomo że trafią się w śród pracowników osoby nie miłe ale to są jednostki które można spotkać w każdej firmie.Co do kawy ... To jest na to przerwa... Jesteś głodna ? Możesz poczęstować się posiłkiem bez problemu wystarczy tylko zapytać.Nie wiem dlaczego piszesz takie bzdury wyssane z palca. Na szczęście jest więcej zadowolonych pracowników z pracy i atmosfery tam panującej...

Kalafior

Kierowniczki nie są mile,proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Paranoją jest sprzedawanie takich glupot inny ludziom. Jedna z kierowniczek to by zamordowała wzrokiem i te glupie oraz złośliwe teksty...brak słów. Nie polecam nikomu pracy. Mnie tam dawno nie ma a pewnie jest jeszcze gorzej niż przedtem

klient słupsk

Catering jest jak najbardziej w porządku, jedzenie naprawdę smaczne i w dobrej cenie ale dostawca w Słupsku to PORAŻKA, ciagle coś nie tak, mimo to polecam

Michał widać że piszesz to że złośliwości. Już długo czas pracuje w brokule na nockach i dniowkach i z mobbingiem nie miałam doczynienia. Jeśli tak się czułaś to mogłeś to zgłosić. Jedyne z czym się zgodzę to fakt że nagle zabierają nam wolne. Nie liczą się z tym że mamy plany,rodziny. Była ostatnio taka sytuacja że Ewelina przyszła i cofneła wszystkim wolne. Ktoś się chyba zagalopowal. Biznes ponad ludzi.

Ewelina

Witam jako kierownik pakowalni chciałabym się odnieść do komentarza. Przyznaję była taka sytuacja tydzień temu dokładnie w czwartek jak powiedziałam że że dużo osób ma wolne na niedzielę i że nie dostaniecie wolnego ci mnie skłoniło do tego to rozmowy z kilkoma osobami którzy powiedziieli mi że cały tydzień kończyliście później a powodem było brak okrislonej liczby osób na zmianie i co za tym idzie nie brak pracowników na danej zmianie ale brak pracowników poszczególnych dni gdzie jednego dnia nie było 5 pracowników i to właśnie skłoniło mnie żeby wam powiedzieć że nie będziemy dawać wolnego jedynie jeśli są jakieś wyjątkowe sytuację i wiadomo choroba pracownika albo dziecka ale mnie przedłużanie sobie wolnego gdzie przeważnie w niedzielę najwięcej osób bierze wolne po swoich już 2 dniach wolnego. Nawiązując do komentarza suma sumara tak naprawdę rozmawiając z wami po co komu jest potrzebny dzień wolny nikomu nie zabrałam wolnego jedynie kierownikowi zmiany niestety ale musiałam ale z osób postronnych nikomu niee zabrałam dnia wolnego. Szkoda że napisać opinie umiałaś ale podpisać się odwagi zabrakło pozdrawiam Ewelina

A

Nie rozumiem. Dlaczego napisałaś, że Ewelina zabrała nam wolne. Nie było takiej sytuacji, było jedynie zapytanie w jakim celu potrzebujemy ten dzień wolnego. Ewelina to jeden z najlepszych kierowników z jakimi miałam przyjemność pracować, liczy się z ludźmi i ich opinią. Potrafi podejść zapytać się czy wszystko w porządku. Jedzie na urlop w góry i potrafi przywieść każdemu jakiś smakołyk, nie musi a jednak pokazuje, że o nas pamięta. Można do niej napisać czy zadzwonić i zawsze odpisze, nawet po godzinach pracy. Czasami mam wrażenie, że pracuje 24h i na pewno robi wszystko, aby każdy czuł się dobrze w tej firmie. Więc takie słowa są bardzo krzywdzące i mijające się z prawdą.

Aga

@pracownik nie bardzo roZumiem pozabierali nam wolne?! W czasie epidemii pani Ewelina wraz z pracodawcami nie pozwalniali tylko zróbili wszystko by każdy utrzymał parace, Pani Ewelina idzie nam na ręka jak tylko może, wiem bo pracuje tam już dwa lata i zawsze mogłam dogadać się z Panią Ewelina czy kierownictwem. Jest to bardzo krzywdzący komentarz w stronę Pani Eweliny i chciałam się do niego odnieść ponieważ słowa napisane w stronę Pani Eweliny są nie prawdziwe a co do wolnego to @pracownik wybacz ale jest to praca gdzie z tego co mi wiadomo pracuje się;) a z wolnym można śmiało się dogadać a nie chować się w koncie i pisać bzdury.

Michale widać że kieruje Tobą gniew i chęć odwetu. Ja w brokule nie spotkałam się z mobbingiem a pracowałam na nockach i na dniowkach. Jeśli uważasz że byłeś mobbingowany to trzeba było to zgłosić. Jedyne z czym się zgodzę i co mi też się nie podoba to fakt że mimo że ustalasz sobie wolne możesz go nie mieć bo przyjdzie (usunięte przez administratora)i wszystko anuluje bo potrzebni są ludzie. Tak było akurat na dziennej zmianie. Nie ważne są nasze plany, to że mamy dzieci. W robocie trzeba być. Ja wielokrotnie prosiłam i zostałam odsylana z kwitkiem. Niestety ktoś w tej kwestii się zagalopowal i czasem interes pod człowieka.

Pracownik :)

Nie zgodzę się z tym, że nie ważne są nasze plany i zaplanowane dni wolne są odbierane bo trzeba być w pracy. Nigdy nie miałam takiej sytuacji. Oczywiście czasami ciężko z wolnym dniem jak 15 ososb nagle na weekend potrzebuje wolne i każdy ma ważny powód, mi wolnego nigdy nie odmówiono jak potrzebowałam. Ilu ludzi trzeba byłoby zatrudniać aby były miejsca awaryjne dla tych co notorycznie sobie je biorą. Niektórzy ta prace chyba traktują jako dobra alternatywę na życie, dobrze zarobią i oczekują wolnego na zawołanie. Nie każdy musi ta prace kochać, ale wypowiedzi powinny być prawdziwe a nie pisane pod wpływem impulsu. Jeszcze odniosę się do życia rodzinnego w ważnych kwestiach nigdy nie było problemu aby przyjść później do pracy wyjść szybciej czy dostać wolne. Pracodawcy, kierownicy to też ludzie, którzy rozumieją to, że każdy może mieć inne problemy, czy sprawy do załatwienia i uważam, że mają co do tego odpowiednie podejście.

Sezam

Pracuje w firmie prawie rok,cały czas na nocki. Wszystkie te negatywne opinie są zawistne i nie prawdziwe. Wolne zawsze dostajemy, po wczesnym poinformowaniu. Nie ukrywam ze praca nie jest lekka i nie dla każdego,ale warto. Zarobki są dobre,zawsze na czas, nigdy nie zdażyło mi się abym musiała upominać się o wynagrodzenie. Kierownicy na nockach są bardzo wyrozumiali,starają się abyśmy kończyli prace jak najwcześniej. Ekipa na zmianie jest bardzo pomocna i zawsze starają się pomagać nowym osobą. Doceniają pracownika premią czy podwyżka. Jeśli ktoś ma chęci do pracy to naprawdę odnajdzie się w tej firmie i zostanie z nami.

Basia

Witam , chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w firmie Diety od Brokuła.Jaka atmosfera tam panuje? Jakie są zarobki? Czy kierownicy są wyrozumiali? Pracownicy wypowiedzcie się

A
@Basia

Zarobki w Brokule dobre. Atmosfera jest ok, zdążają się gorsze i lepsze dni jak w każdej pracy. Jest bardzo dużo pracy i wszyscy są zmęczeni więc bywa nerwowo czasem ale w moim mniemaniu w normie. Rotacja ludzi jest bardzo duża co trochę nie wpływa pozytywnie. I czasem przychodzą osby które kompletnie się nie nadają ale kierownicy trzymają ich bo chyba muszą co negatywnie wpływa na procownikow z dłuższym stażem.

****
@A

Ja pracuje tu już długo i jest dobrze wiadomo ze trzeba pracować ,pracy jest dużo i jest czasami ciężko ale jest wszystko do zniesienia te opinie kolegi są nie prawdziwe bo się mści na prywatnych sprawach rodzinnych .Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Diety Od Brokuła Torłop sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 24 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.
2.1/5 Na podstawie 167 ocen.

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.