Opinie o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Diety Od Brokuła Torłop sp.k.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. w Warszawa

Małgorzata

Szkoda że przez tydzień nie potraficie odpisać na maila a jak już ktoś odpisze to nie ogarnia poprzednich maili i zaczynamy od początku.... niestety dział obsługi leży.... Czytam komentarze wcześniejsze i widzę ze od dawna jest ten sam problem z obsługa klienta nie umiecie zatrudnić rzetelnych ludzi do pracy czy ktoś nie panuje nad przygotowaniem osób do pracy ? Żenada.

@Małgorzata

Nie wiem skąd ta opinia, u mnie odpisano szybko.

pyszałek54678889hvfcj88888

tragedia z dostawami jak im pasuje w cały świat ale dzięki zacząłem sobie przez to gotować samodzielnie

schudłam

Schudłam na diecie z obniżonym IG 12 kg w 8 tygodni. I tylko to mnie przy brokule trzyma. Rzeczywiście niektóre posiłki wyrzucam, bo nie nadają się do jedzenia. Jeśli ktoś z brokuła tu zagląda, to błagam przestańcie dodawać do posiłków te masakryczne ilości udziwnionych przypraw. Przed chwila wyrzuciłam do śmietnika 2 pulpety przyprawione trawa cytrynową i liśćmi limonki tak, że równie dobrze mogłoby w nich nie byc mięsa, smak pozostałby ten sam- ohydny. NA kolacje zostały mi tym sposobem 2 łyżki ryżu jaśminowego. I niestety tak jest często. Przyprawy to dodatek do potraw a nie ich glówny składnik!!! To samo z przesładzaniem - ksylitol, erytrol, syrop z agawy - skutek jest taki, ze rano zemdliło mnie po zjedzeniu połowy placka. Błagam, bo nie chcę sie poddawać, musze schudnąć jeszcze kilka kilogramów.

Natxo
@schudłam

To prawda, zgadzam się w 100%

Valerii

Zamówiłem diety od wtorku, przenieśli na środę bo powiedzieli że mają błąd w systemie(głowie),czekam następnego dnia. Czuję ktoś wprowadził kod od klatki i poszedł w (usunięte przez administratora) i nie zostawił jedzenia i ja z dzieckiem zostały głodni. Czytałem opinie i to nie pierwszy przypadek. Ostrzegam przed tą firmą, szkoda czasu, pieniędzy i nerwów

Firma Diety Od Brokuła Torłop sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko Kadrowy / Kadrowa. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mateusz

Radzę wstrzymać się z zakupem! Na moim przykładzie - kurierzy mogą Ci nie dostarczyć Twojej diety po prostu w dowolnym dniu. U mnie takiej diety nie dostarczono, a na reklamacje mi odpisano, że przecież kurier zostawił jedzenie -- POD BLOKIEM -- . (usunięte przez administratora) jest mnóstwo cateringów w Warszawie, rozważcie inne opinie bo u Brokuła może i jest smacznie, ale na pewno nie profesjonalnie.

Rentier

Zamawiam od dwóch miesięcy i jestem zadowolony. Tylko raz nie zjadłem obiadu, ale nie przepadam za curry. Poza tym jest różnorodnie smakowo i polecam.

Jaki jest styl zarządzania w Diety od Brokuła Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Mala

Normalny jak w korpo zatrudnieni znajomi mogą więcej lub nie musza się wysilać w pracy a inni maja pracować za nich a Ci normlany ponoszą odpowiedzialność za tych nieudolnych znajomych szefów.

Bo tak
@Mala

To chyba domena tego miejsca, niby jest ok nie ma się do czego przyczepić ale znajomy czy nie tylko znajomy szefa może pozwolić sobie na więcej. I nic z tym nie zrobisz

Karlos
@Bo tak

To prawda co więcej - z działaniami szefa się nie dyskutuje. Coraz częściej zastanawiam się czy pieniedze warte świeczki

Mstenia

Witam. Czy mógłby ktoś opowiedzieć jak wygląda praca za kierownicą ciężarówki odział Rumia, tzn jaki system pracy, jaka atmosfera itp.

Mimi

Firma nigdy nie wychidzi na przeciw klientowi.Zawsze kiedy coś zawiedzie,mają wytłumaczenie że to nie ich wina.Nie polecam.

Mam dziwne odczucia, że piszesz tu o zupełnie innym cateringu, a Twoja opinia jest wyłącznie złośliwa. Pracuje w Brokule już całkiem sporo czasu i jestem pod wrażeniem chociażby floty aut jakie posiadają. To z pewnością nie tylko marketing, ale fakt, że dba się o to jak przewożone są posiłki do klientów. Pracownikiem tej firmy raczej też nie jesteś lub dawo nie byłeś, ponieważ kontrole są. Nie ma ich codziennie, bo to nie jest możliwe. Jednak jestem ich świadkiem. Jestem świadkiem ogromnego wysiłku pracowników. Pracodowaców, którzy dążą do tego by każdemu pracowało się lepiej, by klienci byli zadowoleni. Oczywiście mają miejsce sytuację gdzie klient czy pracownik mają prawo by nie być zadowolonym, ale proszę wskazać mi catering gdzie wszystko jest idealnie. Nie ma takiego. Twoja opinia jest nieadekwatna do tego co się dzieje.

Jeremiasz

Firma z taką pozycja nie potrafi tego wykorzystać tylko dążą do ruiny. Nie ma co być zdziwionym że ludzie nie chcą pracować. Do firmy chyba porządnie już dawno nie zajrzał sanepid jakaś kontrola inspekcja pracy

War

Zamówiłem katering na dwa dni. Myślałem, że przeżyje mile zaskoczenie, ponieważ już od kilku miesięcy przeglądałem różne ofert cateringow, lecz wydawało mi się to zwyczajnie za drogie. Ale mówię spróbuję.... Zamówiłem na dwa dni i Bogu dzień , że nie na dłużej. Ktoś już o tym pisał, przynajmniej dwa posiłki trzeba wyrzucić bo nie nadają się do jedzenia... Od momentu wniesienia jedzenia do domu, drugi dzień czuję ten sam smród. Jedzenie bardzo słone, nie dobre. Jem na siłę licząc że któryś posiłek będzie godny uwagi, ale niestety nie powiem na ten temat nic dobrego. Całe szczęście, że nie zamówiłem na miesiąc bo na bank byłyby to pieniądze wyrzucone w błoto. Nie polecam.

Marian

Wg mnie ta firma to (usunięte przez administratora) Ludzie w nocy pracują po 10 lub 11 h za 200 zł! Nie wolno tam stać i nic nie robić nawet na chwilkę!

Jedzenie naprawdę dobre! Jestem w szoku bo tu już któraś z rzędu dieta pudełkowa i na ta chwile jest wszystko ok. Zamawiam brokuła od miesiąca i na tą chwile napewno będę się trzymał tej firmy.

Jedzenie naprawdę dobre, ale.
@Michał

Jedzenie jest naprawdę dobre poza takimi wyskokami, jak "tosty" - nie trzeba być geniuszem, żeby wiedzieć, jak przyrządzony tost po zafoliowaniu i przetrzymaniu nocy w lodówce będzie smakować. Ale wracając do tych smacznych potraw. Są one udziwniane, chyba tylko po to żeby opis brzmiał bardziej atrakcyjnie, t.j. "twarożek z ricottą", która to ricotta w ogóle nie jest wyczuwalna. Dania też nie zaspokajają głodu z banalnego powodu: brak żródeł długo trawiących się węglowodanów (+ mało błonnika), co w przypadku diet o niższej kaloryczności powoduje to, że klient (przez brak kreatywności Pana Brokuła) jest non stop głodny. Jako jeszcze ciekawy przykład podam risotto w posiłku przedtreningowym podany w objętności ok. dwóch zaokrąglonych łyżek. Albo mięso zalane sosem i do tego ziemniaki zalane śmietaną z serem (i zapieczone) w objętności ok. 4 pudełka od zapałek. Pan Brokuł chyba powinien ruszyć pupę na trening i przekonac się na własnej skórze, czy to dobrze zaplanowana dieta. Generalnie powinni zmienić dietetyka na dietetyka z prawdziwym wykształceniem. Bo ten obecny nie bardzo daje radę, a obecnie istenijące wady są banalne do wyeliminowania

O nie
@Jedzenie naprawdę dobre, ale.

Po tym jak się prezentują to same osoby 20 - 30 lat tam pracują wiec osoby z rzetelnym doświadczeniem i obyciem tam nie doświadczysz.

Pati

Jutro otrzymam ostatni zestaw z 20 dniowego kateringu i już nie mogę się doczekać końca. Praktycznie codziennie dwa posiłki są niezjadliwe (nawet mój wszystkożerny brat nie jest w stanie tego zjeść), a ilość jogurtu i twarogu w daniach sprawiła ze nie ruszę tego przez najbliższy rok. Warzywa w daniach nieświeże, rozmoknięte. Dania przekombinowane a każde pudełko ma praktycznie taki sam zapach. Po podgrzaniu zawartości śmierdziało w firmie przez kolejne dwie godziny. Nie wspomnę już o ościach filetach... Ludzie nie prościej byłoby podać proste danie z mniejsza ilością dobrych składników?

potwierdzam
@Pati

Dania przekombinowane w kierunku efektu wow, przez co nie zoptymalizowane pod kątem kaloryczność / sytość (zwłaszcza w dietach 2000kcal i mniej)

Rodger
@Pati

Bo to prawda, przeszukałem opinie na temat brokuła dziwne ze na opinie google są tam wyselekcjonowane pozytywne opinie a raczej mniemam ze sami piszą te rozległe elaboraty korzyści, natomiast tutaj już jest inny obraz i to ten uważam prawdziwy. Po pierwsze niska cena to niska jakość produktów używanych do jedzenia, kaloryczność diety 1500 jest umowna bo w rzeczywistości maja duuuze wahania, dopiero gdy za zacząłem gotować sam 1500 kcal to widzę różnice. Obsługa klienta nie najwyższych lotów jakby musieli a nie chcieli ja mieć.

Do rodger
@Rodger

A ja się zastanawiam jaki półmózg daje flagę pod takim komentarzem. Odhyly od kalorii są niestety duże.

Klientka

Zamówiłam 2 diety , po otwarciu reklamówek zaczęły wychodzić prusaki , w sumie wyszło 8 robaków , oczywiście nagrałam filmik , jeszcze zostało mi 5 dni diety za które zapłaciłam . Oczywiście Wszystko wyrzuciłam .Po zgłoszeniu tego faktu mam problem ze zwrotem pieniędzy , nawet nie przeprosili tylko zaproponowali ciasteczka gratis ! To jakiś koszmar , ja nie chce już tego syfu ! Jeżeli nie potraktują mnie odpowiednio zgłoszę sprawę do sanepidu

AZ

NIE POLECAM ‼️ Dietę niestety zamówiłam na 20 dni i każdy dzień to męczarnia, bo nie mogę otrzymać zwrotu środków za niewykorzystane dni. Od samego początku dieta była niesmaczna, produkty nieświeże (np. dietę na sobotę otrzymałam w czwartek o 23:00, jak po takim czasie można to zjeść?!). Zamówiłam dietę vege jednego dnia otrzymałam całą dietę mięsną. Kilkukrotnie kontaktowałam się z biurem obsługi, wypełniłam stosowne formularze ... niestety ciagle brak informacji co z moim zwrotem! Wszystkie posiłki smakują tak samo, a raczej nie smakują. Dieta w której skład wchodzi m.in. białe pieczywo, czy 3xdziennie naleśniki w różnych wydaniach nie jest żadną dietą. Sposób podania również pozostawia wiele do życzenia ... TANIE PRODUKTY

@AZ
@AZ

Przecież wszędzie wręcz krzyczą na stronie, że dieta sobotnia jest dostarczana z piątkową w czwartek wieczorem. Lodówki nie masz w domu?

M

Nie polecam. Zamówiłem na tydzień testowo dietę keto vege z rybą . Od pierwszego dnia (3 dni z rzędu) bóle brzucha. Myślałem , że to może laktoza albo gluten. (Wcześniej byłem na keto mięsnej -nie z brokuła- i nie miałem żadnych problemów). Więc chciałem wstrzymać i zamienić na inną dietę. Nie ma takiej możliwości. Raz zapłacone pieniądze przepadają. Więc straciłem pieniądze a na dodatek jedzenie będzie lądowało w śmietniku. Z innych opinie tutaj wnioskuje że to ani gluten ani laktoza tylko kiepska jakość jedzenia. Strata zdrowia , strata czasu i pieniędzy , zawód na jakości jedzenia i obsługi klienta.

Monia

Generalnie jedzenie jest smaczne, ale obsługa klienta ... koszmar ! W sumie widać to już po komentarzach na Facebooku, gdzie na każde pytanie odsyłają do regulaminu, a negatywne komentarze są usuwane. Nie polecam ... za dużo zachodu ze złożeniem reklamacji niedostarczonych posiłków.

A
@Monia

Zgadzam sie - bardzo lakoniczne odpowiedzi na maile, malo profesjonalne.

Małgorzata

Ktoś może napisac cos o formie zatrudnienia na kuchni ?

Zuzia
@Małgorzata

Zależy jak się dogadasz umowa zlecenie albo działaności. Zlecenia nie polecam bo firma nie odprowadza całościowych składek dlatego lepiej działalność

@Zuzia

Jak to nie odprowadza całościowych składek ?

Zuzia

Jak miałam nieścisłości z emerytura wyszło

Prawda

Również potwierdzam . Po czasie okazało się, że na umowie zlecenie nie odprowadzają skladek za pełen etat mimo , że oczywiście pracujesz w pełnym wymiarze a nawet i więcej . Informacji takich oczywiście od nich nie uzyskasz trzeba dokładnie sprawdzac co wciskają do podpisania !!!

Tak
@Prawda

To właśnie ta „super” firma. Niby dobrze dobrze a na koniec wychodzą takie kwiatki, trzeba sprawdzać co się podpisuje i nigdy nie podpisywać pustych stron, przy pierwszej okazji wykorzystają to przeciwko, pozdawiam panią księgowa muua.

Zostaw merytoryczną opinię o Diety Od Brokuła Torłop sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Diety Od Brokuła Torłop sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diety Od Brokuła Torłop sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 24 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.
2.1/5 Na podstawie 167 ocen.

Diety Od Brokuła Torłop sp.k.