Opinie o Daro Meble Michał Dzwonkowski w Chojnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Daro Meble Michał Dzwonkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Daro Meble Michał Dzwonkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daro Meble Michał Dzwonkowski w Chojnice

red

Polecam. Moje zamówienie doszło dokładnie takie jak chciałem plus Pan sprzedawca pomocny, potrafi doradzić. Termin realizacji wydłużył się o tydzień względem deklarowanego ale to nie problem. Jakość mebli super! Polecam

sk

Z ogromna przykroscia musze wystawic negatywna opinie zamowilam komode w kwietniu 2022, komoda miala byc zrobiona w ciagu 8 tygodni niestety do dnia dzisiejszego tzn 10 pazdziernika komody nie otrzymalam, pragne d dogo dodac, ze wplacilam na konto firmy Daro Meble caly koszt komody lacznie z dostawa 500 zl Pan Dzwonkowski zapewnial od 4 miesiecy , wyznaczajac date dostawy lacznie 27 razy, ze komoda bedzie. Niestety zwrotu pieniedzy rowniez nie otrzymalam, Pan Dzwonkowski ciagle obiecuje ze pieniadze mi odesle na konto, ale tak jak w przypadku komody, zwrotu rowniez brak Dzis zglaszam zawiadomienie o popelnieniu przestepstwa. Czuje sie celowo (usunięte przez administratora) !!!! zdecydowanie nie polecam i bardzo przestrzegam przed tym pane,

BZME

Mogę polecić, meble starannie wykonane. Czas oczekiwania tak jak wszędzie. Dodatkowo zabezpieczyli mi blat lakierem aby nie było problemów z plamami na blacie. Polecam

Kamil

Z ogromną przykrością i rozczarowaniem piszę opinię na temat stolika, który został zamówiony w lutym. W kwietniu dzwoniliśmy z pytaniem czy jest już gotowy i kiedy możemy spodziewać się dostawy. Powiedziano nam, że " w nadchodzącym tygodniu stolik będzie wysłany". Od tego czasu minęły 2 miesiące, stolika jak nie było tak nie ma. Co tydzień dzwoniliśmy i co tydzień słyszeliśmy ze stolik jest wysłany (oczywiście nie był). Słyszeliśmy już o 7 poniedziałkach, w których miał być wysłany stolik. I za każdym razem znowu to samo. Nigdy nie spotkaliśmy się z takim brakiem profesjonalizmu i tak lekceważącym podejściem do klienta, nie mówiąc już o totalnej niesłowności, kiedy mówił Pan że oddzwoni za chwilę, a mijały znów kolejne dni bez odzewu. Widząc tyle pozytywnych opinii, zastanawiam się co jest powodem, że zostaliśmy tak potraktowani. Chciałbym jednak dodać, iż w ramach rekompensaty wykonawca obniżył cenę wykonania usługi. Zaznaczam że opinia dotyczy firmy, podejścia do klienta i komunikacji. Na temat samego mebla niestety nie mogę się na razie wypowiedzieć, bo nadal do nas nie dotarł.

@Kamil

o to to! To jest opinia, która rzeczywiście odzwierciedla również moją przygodę z tą "firmą". Jak czytam te wszystkie pozytywne komentarze to się zastanawiam czy to nie pracownicy je piszą... Obiecywanie kolejnych "poniedziałków", a opóźnienie urosło do 5 miesięcy (póki co) i końca nie widać.

Aga
@Kamil

Kupiłam w DARO MEBLE stół. Jest przepiękny, solidnie i starannie wykonany. Współpraca z firmą przebiegała bardzo sprawnie. Wszystko zgodnie z umową. Jestem mega zadowolona! Polecam! Na pewno jeszcze coś zamówię!

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Daro Meble Michał Dzwonkowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
horos

Uwaga na tego człowieka (usunięte przez administratora) i(usunięte przez administratora). Nie polecam

Joanna
@horos

A nie polecasz, ponieważ?

Ola

Wszystko zgodnie z umową. Ława piękna, kontakt super. Naprawdę polecam tą jakość!!! Jednak drewno to drewno, nie trzeba więcej mówić :-)

Alicja R.

Mimo dłuższego czasu oczekiwania meble zrobione bardzo dobrze, mogę polecić

Dorota
@Alicja R.

O ile dłużej czekałaś niż powinnaś ?? Informowali Cię na bieżąco o wynikających opóźnieniach ??

@Dorota

U mnie jest już 10 miesięcy po ustalonym terminie a mebli jak nie bylo tak nie ma. Non stop od wrzesnia jest za to zapewnianie, ze jeszcze kilka dni, jeszcze nastepny tydzien. W kolejnym tygodniu oczywiscie to samo. I zawsze cos sie dzieje. A to pracownik chory a to drugi chory, a to pięciu chorych. Jak wszyscy zdrowi to raptem meble do poprawy bo źle wymierzyli. A potem znowu wszyscy chorzy. To jest żart nie firma.

Paulina

Szukając mebli do nowego domu przejrzałam wiele propozycji z różnych sklepów jednak meble z firmy Daro Meble najbardziej trafiły w mój gust...przeszukując kolejne kolekcje z innych firm coraz bardziej utwierdzałam się z przekonaniu, że meble od Pana Michała są właśnie tymi, które "zamieszkają" ze mną w moim domku i będę z dumą i zachwytem mogła je codziennie podziewać. I tak się stało....są teraz ze mną przecudnej urody witryna (nawet 2 ),konsolka, szafka pod TV i Jego Wysokość stół. I choć przyszło mi na nie poczekać nieco dłużej....Ich czar, wysublimowany wdzięk, urokliwość każdego detalu i ta MAGIA zrekompensowały mi chwile oczekiwanie na nie. Ich wykonawca Pan Michał dokładał wszelkich starań aby jak najszybciej znalazły się one u mnie i za każdym razem informował mnie o procesie produkcji i ewentualnych opóźnieniach. Jestem zauroczona moimi meblami i polecam je wszystkich tym, którzy chcą mieć w swoim otoczeniu towarzystwo małych dzieł sztuki :)

Alie

Polecam, choć czekaliśmy dużo dłużej, ale chyba w dobie pandemii to normalne... Nic nie jest w terminie. Polecam kontakt z Panem Michałem, ten drugi Pan starszy jest mniej przyjemny, generalnie kontakt bardzo dobry, mebel piękny, czas oczekiwania wydłużony.

qwerty

Bardzo polecam! Meble są dokładnie takie jak chciałam, szkoda tylko że mają taki mały wybór uchwytów. Kupiłam swoje, wysłałam do stolarni i Panowie mi je u siebie zamontowali. Całość wyszła obłędnie! Pan przyjmujący zamówienie bardzo miły, kontaktowy. Termin realizacji trochę długi - ale wszędzie obecnie taki jest. Dziękuję za piękne umeblowanie mojego domu! Pozdrawiam, Hania K.

@qwerty

A "trochę" dlugi termin realizacji to jaki w Pani przypadku? Bo terminy są długie wszędzie to fakt, ale opóźnienia u Daro są zdecydowanie większe niż u innych stolarzy.

ellise
@r3ger

W moim przypadku opóźnienie wyniosło dwa tygodnie, ale byłam o tym fakcie poinformowana wcześniej. Za każdym razem jak dzwoniłam, Pan Szef odbierał telefon i informował mnie o statusie. Całokształt współpracy oceniam pozytywnie mimo opóźnienia, co w tych czasach dotyka każdą branże. Meble na 6 !

Magda

Choć meble są ładne nie polecam. Uzgodniony termin realizacji opóźniony o jakieś 4-5 miesięcy!!! Telefonicznie ciagle słyszy się zapewnienie, ze już meble są gotowe i zapakowane, będą umawiać transport, albo miesiąc czekają na gałki ????‍♀️ Meble ładne, ale wcale nie takie solidne, zamówiliśmy stół rozkładany na łączeniu blatów górki, pagórki. Na szczęście obrus maskuje. Przy mocowaniu zawiasów u drzwiczek, drewno jest popękane. To jest od środka więc można przymknąć oko, ale na terminowość już nie. Jeśli zamówisz coś w daro meble to licz się z tym, ze czas oczekiwania jest bliższy 6 miesięcy, niż 2 tak jak zapewnia właściciel.

Tomi

Współpraca z Daro Meble przebiegła bardzo sprawnie. Ustaliliśmy wszystko że sprzedawca/właścicielem. Zamówione meble przyjechały wykonane tak jak chcieliśmy. Czas realizacji długi, ale efekt warty każdego dnia. Jesteśmy bardzo szczęśliwi!

q_90

Krótko i na temat - POLECAM!! Sprzedający bardzo miły, stół przyjechał bez uszkodzeń, jest przepiękny. Dąb ma dokładnie taki kolor jak chciałam, dobrany idealnie do mojej podłogi. Super!

ala

Kupiłam stół z oferty Daro-Meble, doszedł dokładnie taki jaki chciałam. Wszystko uzgodniłam przez maila, stół przyjechał kurierem w terminie, cały i zdrowy. Jestem bardzo zadowolona!

Gal_Anonim

Wszystko ok, jakość wykonania robi wrażenie. Właściciel miły, serdeczny. Termin realizacji przekroczony o kilka dni ale nie było problemu z kontaktem. Z pewnością jeszcze złożę zamówienie w przyszłości. Polecam!

KB_1975

Kontakt ok, meble ładne, przyszły w terminie. Cena adekwatna do jakości mebli. Polecam!

Tesla

Wszystko ok, meble przepiękne. Zamówienie przyszło później niż planowano ale firma była z nami w ciągłym kontakcie. Jakość wykonania super! Polecam

AGA Gdynia

Współpraca z DARO MEBLE z pewnością jest bardzo pozytywna. Od momentu zapoznania się z ofertą firmy aż po samą już realizację mego zamówienia mogłam liczyć na pełen profesjonalizm i zwykłą ludzką życzliwość . Kontakt z Panem Michałem bezproblemowy. Moje zlecenie było spore i obejmowało wyposażenie salonu . Meble wykonane są bardzo starannie. Panowie montażyści wzorowo zorganizowani i kulturalni . Właśnie dziś postanowiłam domówić kolejne meble, pewnie będę musiała trochę poczekać, ale po prostu warto. POLECAM

Jestem bardzo zadowolona. Długo szukałam firmy, która zrobi mi meble pod wymiar, porządnie i tak jak chce. Miałam już dość mebli z ikei i chciałam czegoś indywidualnego, pięknego i luksusowego. Wydaje mi się, że nie mogłam wybrać lepiej. Wszystko wymierzone super, projekt i realizacja również dobrze. Wszystkie zmiany, poprawki w projekcie uwzględnione według moich oczekiwań. Panowie, którzy przyjechali na montaż bardzo kulturalni, posprzątali po sobie i zrobili wszystko porządnie. W mojej opinii całość, od zamówienia, po projekt, poprawki, rozmowy telefoniczne, wymiany mailowe i w końcu montaż przebiegło bardzo płynnie. Pan Michał bardzo kontaktowy i profesjonalny, potrafi doradzić i pomóc. Rzadko piszę opinie w Internecie, ale tutaj naprawdę jest za co pochwalić więc polecam każdemu z czystym sercem!

asia_b

Zamówiłam w Daro Meble zestaw mebli do salonu - wszystkie meble pięknie wykonane, jakość na najwyższym poziomie. Właściciel bardzo miły, potrafił wszystko spokojnie wyjaśnić, podpowiedzieć. Polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Daro Meble Michał Dzwonkowski - Chojnice

• Jak się pracuje w Daro Meble Michał Dzwonkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Daro Meble Michał Dzwonkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daro Meble Michał Dzwonkowski?

Daro Meble Michał Dzwonkowski
4.7/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Sobierajczyka 4
    89-600 Chojnice