Opinie o Daro Meble Michał Dzwonkowski w Chojnice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Daro Meble Michał Dzwonkowski. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Daro Meble Michał Dzwonkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daro Meble Michał Dzwonkowski w Chojnice

***

Jestem zadowolona z biblioteki. Polecam!

Magdalena

Mogłabym się przyczepić to terminu dostawy, ale cała reszta na plus, mebel solidny, starannie wykonany, kontakt z właścicielem ok. Daje 4/5 za dostawę

Mikołaj
@Magdalena

Jeśli chodzi o wykonanie mebla, a także surowce, które zostały użyte jesteś zadowolona. Masz tylko obiekcje, co do terminu dostawy. Jak sama wiesz, przesyłkę często oferują firmy kurierskie niezależne od producenta i nie ma wtedy on wpływu na terminowość. Jak było w tym przypadku?

Nati

Polecam! Komoda przepiękna, kontakt i dostawa ok.

Maria

Polecam, od szkicu po gotowy stół wszystko ok

Li
@Maria

Naucz się czytać szkice do tego cza ciszy aby zrozumieć rysunek ..

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Daro Meble Michał Dzwonkowski? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Bax

Meble super, kontakt też. Wszystko zgodnie z umową. Polecam! Na minus jedynie firma kurierska, kurier zamiast być rano tak jak było w mailu od przewoźnika był popołudniu i nie zastał nikogo w domu. Dostarczył dopiero na następny dzień. Radzę zmienić firmę kurierską :)

Zośka

Meble piękne, kontakt z Panem Michałem super - zawsze odbierał telefony gdy chciałam o coś zapytać, potrafi klientowi doradzić, wysłuchać. Czas realizacji trochę długi, chyba wynosił 8 tygodni ale było warto. Meble wykonane cudownie!

Zachód

Jestem zadowolony choć czekałem dluzej niż się umawialiśmy. Nie miałem problemów z zmiana projektu gdy jednak stwierdziłem ze chce coś innego telefony zawsze odbierane przez DARO meble nie było unikania tematu nawet jak opóźnienie było

Wszystko ok, meble dokładnie takie jak zamawialiśmy. Solidne, super wykonane. Uzgodniliśmy wszystko z Panem Stolarzem, mogliśmy wybrać kolor, uchwyty itp. Zawsze mogliśmy zadzwonić, dopytać jak zamówienie. Polecam!

Dorota

Zamawiałam komodę pod wymiar, po złożeniu zamówienia otrzymałam projekt mebla, wszystko szczegółowo z Panami omówiłam. Mebel przyjechał około tydzień po terminie, ale to nie był problem - zostałam uprzedzona o opóźnieniu. Komoda jest dokładnie taka jaką sobie wymarzyłam! Polecam każdemu

Stół solidny, dobrze wykonany

Jolanta

Gdy trafiłam do Pana Michała byłam zniechęcona już wszystkim... nikt nie mógł mnie zrozumieć, znaleźć dobrych okuć do mebli. Jednak tutaj pozytywnie się zaskoczyłam, wymiana korespondencji, szkice wszystko na wysokim poziomie, mebel finalnie piękny i taki jak chciałam. Czas oczekiwania dłuższy o ponad tydzień, jednak nie było to problem po wyjasnieniach Pana Michała, nie odczułam, ze jestem oszukiwana/ traktowana niepoważnie. Transport pod dom, wszystko bez problemów. Polecam

Mikołaj

Jak z atmosferą w Daro - Meble? Firma poszukuje nowych pracowników? Czekam na więcej informacji.

Filip
@Mikołaj

Atmosfera bardzo dobra. Zgrana ekipa :P A co do szukania pracowników to polecam napisać maila lub się skontaktować z właścicielami :)

Meble - niepowtarzalne! Dawno nie spotkałam się z taką precyzją, dbałością o każdy szczegół i najmniejszy detal. Sama współpraca przebiegała bardzo dobrze i sprawnie. Pełen profesjonalizm i przepiękne meble, które zawsze zachwycają moich gosci. Polecam z całego serca!

Polecam. Zamawiałam meble pod wymiar i wszystko pasuje co do centymetra. Każde moje pytanie zyskało odpowiedz, a gdy się zastanawiałam nad wadami i plusami danego mebla dostałam potrzebną radę. Co do czasu oczekiwania, wydłużył się o tydzień, ale z tego co wiem przenosili się w inne miejsce i dlatego taki problem, za co zostałam przeproszona.

Zamówiłam komodę w październiku, miała być zrobiona do końca listopada i przyjechała bez żadnych problemów. Mebel jest piękny, starannie wykonany. Po nowym roku chcę zamówić witrynę. Mogę każdemu polecić :)

Gom. Paweł

Dwa razy dłuższy okres oczekiwnia na komode potem wielkie trudności z wysyłaniem komoda jechala prawie dwa tygodnie ale wspanialomyślny pan Daro Meble zaproponował zwrot kosztów transportu których do tej pory nie przeslal na konto tak naprawde chyba nie miał takiego zamiaru.Zdecydowanie odradzam dokonywać zamówień w tej firmie.

Kamil

Pan obiecuje wszystko, co chce usłyszeć klient przez telefon a później brak efektów i tak już kolejny tydzień. Szkoda czasu marnować i oczekiwać że zdarzy się jakiś cud. Trzeba szukać wykonawcy gdzieś indziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Daro Meble Michał Dzwonkowski - Chojnice

• Jak się pracuje w Daro Meble Michał Dzwonkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Daro Meble Michał Dzwonkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daro Meble Michał Dzwonkowski?

Daro Meble Michał Dzwonkowski
4.7/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Sobierajczyka 4
    89-600 Chojnice